Контент для сайту – це король!

Виробництво відеоконтенту та фото для сайту — це "двигун" сучасного інтернет маркетингу. Яка б цільова аудиторія у вас не була, її будуть втомлювати маркетингові тексти без візуального контенту. Набагато зручніше подивитися яскравий ролик. Ми не тільки просуваємо вашу фірму, налаштовуючи рекламну кампанію: ми також створимо якісні рекламні повідомлення, фото та відеоконтент на сайт.

Кому варто замовити фото та відео для сайту?

Реклама, що пригортає увагу, потрібна будь-яким комерційним та соціальним проектам. Вона найефективніше привертає аудиторію, підвищує впізнаваність бренду та стимулює аудиторію перейти до цільового дії. Ви можете замовити відео для сайту різних видів: візитка відео для лендінгу, презентаційне відео для інтернет магазину. При розробці лендінгу та інтернет магазинів також не обійтися без фото контенту. За цією послугою в Brander звертаються фірми, що працюють в сферах:

  • Retail;
  • E-commerce;
  • B2B & B2C;
  • сфері послуг і доставки;
  • нових медіа;

Створення відео та фото контенту для сайту: основні етапи

Внутрішній і зовнішній аудит

Реклама завжди створюється відповідно до іміджу вашої компанії та умов, які висуває ринок. Ми вивчимо маркетингову діяльність конкурентів, особливості цільової аудиторії, характеристики ваших товарів або послуг. На основі цих знань ми зможемо створити найякісніші фото та відео для сайту.

Створення ідеї

Успіх фото та відео реклами буде залежати від креативу та інформативності. Ми поєднуємо ці дві крайності, ретельно розробляючи ідею майбутнього відео або фото добірки. Якщо у вас вже є готова ідея, та ви просто хочете її втілити — ми допоможемо в цьому. Однак, наша креативна група — шанс отримати рекламне повідомлення під ключ, не розробляючи власну концепцію контенту. Тоді ми створимо як загальну ідею, так і напишемо сценарій для відео.

Зйомка або фото-сесія

Коли ідея створена, треба втілити її в життя. У нас працюють фахівці, які зроблять якісні фото або організують зйомку. Ми використовуємо кращу сучасну техніку, щоб якість контенту було на високому рівні. Якщо потрібно, для зйомки ми також знайдемо приміщення. 

Обробка фото або відео-монтаж

Коли фотографії або все дублі для відео зроблені, контент ще не можна публікувати в такому вигляді. Щоб потенційному клієнту було приємно дивитися рекламу, треба зайнятися ретушшю знімків або монтажем ролика. Наші фахівці підведуть контент до того стану, в якому його із захопленням прийме кожен глядач.

Запуск рекламного повідомлення

Головний привід замовити відео для сайту або фото у нас — ми відразу ж запускаємо рекламне повідомлення в інтернеті: в соціальних мережах і на інших майданчиках. Коли відео запущено, ми також створюємо всі умови для того, щоб рекламу помітили якомога більше людей. Для цього ми підключимо безліч інструментів контекстної та таргетованої реклами.

З нами ви отримуєте більше

Охоплення ЦА

Створити відео або фото для бізнесу — цього замало для просування та формування іміджу. Важливо, щоб контент помітили ті люди, які максимально зацікавлені у ваших послугах. Ми зрозуміємо, хто ваша ЦА, та використовуємо максимум інструментів, щоб привернути їхню увагу роликом і фотографіями. Для цього ми використовуємо ресурси контекстного та таргетованого маркетингу.

Залучену аудиторію

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте не просто аудиторію "на один раз". Наш контент допоможе завоювати лояльність ЦА. Їм буде цікаво регулярно заходити на ваші соціальні мережі, ваш сайт. Цікаві, яскраві відео та фото — це основний спосіб залучення й утримання аудиторії.

Просування відео в інтернеті

Коли ви звертаєтеся в відео-салон для зйомки ролика, ви отримаєте готовий продукт, але запускати його в інтернеті доведеться самостійно. Ми ж гарантуємо створення та просування реклами під ключ. Ми створимо контент, ми ж і запустимо його на всі майданчики, які популярні серед вашої цільової аудиторії.

Розробка контент-плану

Якісні відео та фотографії — це дуже потужний інструмент для залучення клієнтів. Він одночасно стимулює рост продажів, та допомагає позиціюванню бренда на ринці. Однак, рекламна стратегія фірми повинна зберігати загальну ідею, щоб клієнти впізнавали вас по "голосу бренду". Ми пропонуємо створити повноцінний контент-план, що включає: тексти, банери, фото та відео. Наші фахівці займаються створенням всіх типів контенту, тому вам не доведеться переплачувати, звертаючись ще й до інших компаній або фрілансерів.

Збільшення продажів

Підсумкова мета будь-якої рекламної кампанії — це зростання продажів. З нами ви отримаєте якісні фото та відео, які не просто порадують вас і ваших колег — вони принесуть прибуток, залучаючи клієнтів або ділових партнерів. Якщо ж ви довіряєте нам повний маркетинговий супровід бізнесу, то ми задіємо ще більше методів і засобів для того, щоб ваш рівень продажів зростав у геометричній прогресії.

Часті питання

Як я можу використовувати відеоконтент і фото для бізнесу?

Використовувати фото та відео для бізнесу можна по-різному. Часто роблять фото для інтернет магазину, щоб покупець побачив кращі зображення товарів. Фото для лендінгу — це інструмент залучення клієнтів для компаній, що працюють в сфері послуг, доставки або інформаційного бізнесу. Дуже ефективний такий контент в соціальних мережах: Facebook, Twitter, звичайно, YouTube та Instagram. Це ж стосується і відеоконтенту, який зараз навіть більш популярний, ніж фотографії.

Скільки коштує виробництво відеоконтенту та фотосесія?

Ніхто не зможе відразу назвати ціну створення відео та фотоконтенту. Вона залежить від складності та витратності проекту, тривалості ролика та кількості фотографій. Зателефонуйте менеджеру Brander, та обговоріть деталі проекту. Після розмови та складання брифу стане зрозуміло, що саме вам потрібно, та на який бюджет треба орієнтуватися.

Коли реально отримати прибуток, якщо замовити відео для сайту та фото?

Ефект від контент-маркетингу відчувається не відразу: він більше орієнтований на довгострокову перспективу. Правда, створення рекламного відеоконтенту, який продає товари, може принести миттєвий прибуток. Ми вміємо створювати відео з "вірусним" ефектом. У вашій аудиторії з'явиться не тільки бажання купити ваші товари або пакет послуг, але ще й переслати контент своїм друзям, поділитися ним в соціальних мережах. Тому вже через місяць ви відчуєте зростання конверсій і продажів.

Створюєте ви креативні відео для бізнесу?

Ми детально обговоримо з вами, яке саме відео ви хочете отримати. Можливо, вам більше подобаються класичні інформаційні відео, а може вам треба більше креативу. У будь-якому випадку кожна фотосесія та відеозйомка — це для нас частина креативного маркетингу. Ми зробимо контент таким, що ваша цільова аудиторія не зможе пройти повз.

Чи можу я брати участь в розробці відео та фото контентом?

Якщо ви вирішили замовити відео або фото для сайту у нас, то у вас є два варіанти: брати активну участь в розробці, або ж довірити створення реклами під ключ нашим фахівцям. Робіть так, як вам зручніше та цікавіше. Навіть якщо ви не будете особисто брати участь в створенні ідеї та зйомках, ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам, щоб дізнатися на якій стадії знаходиться проект, та які ідеї просувають наші фахівці в цей конкретний момент.

Фото та відеоконтент

Контент для сайту – це король! Ця фраза належить Біллу Гейтсу. Він одним із перших зрозумів, що світ рухається у цифрову еру, де відео та фото відіграють ключову роль. Так і сталося! Тепер і бізнес не надається без інтернет-підтримки, де потрібні якісні фотографії та ролики. Клієнт став вимогливим і відмовляється тепер купувати кота у мішку. Без якісних соцмереж на його лояльність можна і не розраховувати. Але Brander тут, і ми готові запропонувати свою допомогу.

 

А кому цей контент взагалі потрібен?
Практично всім проектам, які прагнуть комерційного успіху. Сьогодні клієнт сприймає світ очима, тому просто повірити вам на слово не може. Ми робимо відео, а також дизайни всіх форматів та напрямків: презентації, імідж, комерція. Вік високих технологій вимагає грати за правилами. Ми готові допомогти всім охочим, але особливо досвідчені у роботі з:
E-commerce
Доставкою та наданням послуг
B2B\B2C
Рітейлерами
Медіапорталами, блогерами.
Кейси
Brander – постачальники контенту
Контент, який помічають 1 / 5

Коли ми тільки починали, відразу зрозуміли, що недостатньо створювати одні лише фото чи відео. Бізнесу цього виявляється замало. Потрібні люди, яких зацікавить наш контент, а до них ще треба донести. Ми використовуємо всі наявні інструменти націлювання та контекстної реклами, щоб зацікавити клієнта і привести його до вас за ручку.

Досліджуємо! 2 / 5

Чому ваш клієнт має вибрати саме вас? Ми обов'язково дізнаємось, адже це працює у комплексі з дослідженням. З новими знаннями підлаштувати контент під клієнта буде значно простіше. Аналітика відбирає з маси ознак найважливіші та дозволяє не розпорошуватися на дрібниці, зберігаючи сили на головне.

Під ключ 3 / 5

Ви, звичайно, можете звернутися у відеопродакшн самостійно, але в такому разі розкручування ляже на ваші плечі. Практика показує, що саме на цьому етапі багато хто зупиняється. Маркетинг в інтернеті – це комплекс непростих дій, і наші спеціалісти вивчали його роками, відточуючи вміння до досконалості. Тому, не варто перевантажувати себе за дарма, краще довіртеся нам!

Все піде за планом 4 / 5

Ми дуже любимо працювати за планом. Це позбавляє процес хаосу і дозволяє клієнту побачити послідовність роботи. Прозорість важлива, адже вона дозволяє зрозуміти, скільки часу потрібно на проект, і дасть можливість розрахувати його бюджет. Незамінним вважаємо контент-план. Туди будуть включені всі роботи над текстом, відео та дизайном, а також черговість їх виконання. Жодних переплат та затягування термінів не буде. Усі дані будуть перед вами.

Довіра народжує продаж 5 / 5

Нам подобається одразу розставляти всі акценти. Ключова мета нашої співпраці – взаємна вигода. Ви отримаєте зростання продажів, крутий імідж та вхідний квиток на розкручування в соцмережах, а ми – лояльного клієнта. Ви зрозумієте, чому контент – це король, і чому Білл Гейтс знову мав рацію.

FAQ
Продуктивно. З того моменту, як фірми по всьому світу почали активно рекламувати себе таким чином, їхній бізнес тільки зростав. Немає абсолютно жодної причини не брати до уваги такий потужний інструмент розкручування.
Не так швидко. Для початку зв'яжіться з нашим менеджером та розкажіть їй всі свої вимоги. Тільки після того, як ми дізнаємося про всі деталі майбутнього проекту, з'явиться можливість оголосити прайс-лист.
Не відразу. Контент-маркетинг розрахований на тривалу перспективу, а його принади розкриваються поступово. Але не варто засмучуватися, адже можливе створення вірусного відеоконтенту, який швидко знайде відгук у соцмережах, і продаж піде. Однак у більшості випадків робота ведеться на перспективу за принципом марафону.
Так, можете. Подумайте, чи витримаєте атмосферу зйомок, роботу креативної групи та інші речі, далекі від бізнесу. Brander – це професіонали. Ми враховуємо прохання клієнта та економимо йому час, тому закликаємо не хвилюватись. Якісного ТЗ достатньо, щоб ми з усім впоралися.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (297 голосів)