Фото та відеоконтент

Виробництво відеоконтенту та фото для сайту — це "двигун" сучасного інтернет маркетингу. Яка б цільова аудиторія у вас не була, її будуть втомлювати маркетингові тексти без візуального контенту. Набагато зручніше подивитися яскравий ролик. Ми не тільки просуваємо вашу фірму, налаштовуючи рекламну кампанію: ми також створимо якісні рекламні повідомлення, фото та відеоконтент на сайт.
Кому варто замовити фото та відео для сайту?
Реклама, що пригортає увагу, потрібна будь-яким комерційним та соціальним проектам. Вона найефективніше привертає аудиторію, підвищує впізнаваність бренду та стимулює аудиторію перейти до цільового дії. Ви можете замовити відео для сайту різних видів: візитка відео для лендінгу, презентаційне відео для інтернет магазину. При розробці лендінгу та інтернет магазинів також не обійтися без фото контенту. За цією послугою в Brander звертаються фірми, що працюють в сферах:
Retail;
E-commerce;
B2B & B2C;
сфері послуг і доставки;
нових медіа;
Кейси
Створення відео та фото контенту для сайту: основні етапи
Внутрішній і зовнішній аудит

Реклама завжди створюється відповідно до іміджу вашої компанії та умов, які висуває ринок. Ми вивчимо маркетингову діяльність конкурентів, особливості цільової аудиторії, характеристики ваших товарів або послуг. На основі цих знань ми зможемо створити найякісніші фото та відео для сайту.

Створення ідеї

Успіх фото та відео реклами буде залежати від креативу та інформативності. Ми поєднуємо ці дві крайності, ретельно розробляючи ідею майбутнього відео або фото добірки. Якщо у вас вже є готова ідея, та ви просто хочете її втілити — ми допоможемо в цьому. Однак, наша креативна група — шанс отримати рекламне повідомлення під ключ, не розробляючи власну концепцію контенту. Тоді ми створимо як загальну ідею, так і напишемо сценарій для відео.

Зйомка або фото-сесія

Коли ідея створена, треба втілити її в життя. У нас працюють фахівці, які зроблять якісні фото або організують зйомку. Ми використовуємо кращу сучасну техніку, щоб якість контенту було на високому рівні. Якщо потрібно, для зйомки ми також знайдемо приміщення.

Обробка фото або відео-монтаж

Коли фотографії або все дублі для відео зроблені, контент ще не можна публікувати в такому вигляді. Щоб потенційному клієнту було приємно дивитися рекламу, треба зайнятися ретушшю знімків або монтажем ролика. Наші фахівці підведуть контент до того стану, в якому його із захопленням прийме кожен глядач.

Запуск рекламного повідомлення

Головний привід замовити відео для сайту або фото у нас — ми відразу ж запускаємо рекламне повідомлення в інтернеті: в соціальних мережах і на інших майданчиках. Коли відео запущено, ми також створюємо всі умови для того, щоб рекламу помітили якомога більше людей. Для цього ми підключимо безліч інструментів контекстної та таргетованої реклами.

З нами ви отримуєте більше
01
Охоплення ЦА

Створити відео або фото для бізнесу — цього замало для просування та формування іміджу. Важливо, щоб контент помітили ті люди, які максимально зацікавлені у ваших послугах. Ми зрозуміємо, хто ваша ЦА, та використовуємо максимум інструментів, щоб привернути їхню увагу роликом і фотографіями. Для цього ми використовуємо ресурси контекстного та таргетованого маркетингу.

02
Залучену аудиторію

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте не просто аудиторію "на один раз". Наш контент допоможе завоювати лояльність ЦА. Їм буде цікаво регулярно заходити на ваші соціальні мережі, ваш сайт. Цікаві, яскраві відео та фото — це основний спосіб залучення й утримання аудиторії.

03
Просування відео в інтернеті

Коли ви звертаєтеся в відео-салон для зйомки ролика, ви отримаєте готовий продукт, але запускати його в інтернеті доведеться самостійно. Ми ж гарантуємо створення та просування реклами під ключ. Ми створимо контент, ми ж і запустимо його на всі майданчики, які популярні серед вашої цільової аудиторії.

04
Розробка контент-плану

Якісні відео та фотографії — це дуже потужний інструмент для залучення клієнтів. Він одночасно стимулює рост продажів, та допомагає позиціюванню бренда на ринці. Однак, рекламна стратегія фірми повинна зберігати загальну ідею, щоб клієнти впізнавали вас по "голосу бренду". Ми пропонуємо створити повноцінний контент-план, що включає: тексти, банери, фото та відео. Наші фахівці займаються створенням всіх типів контенту, тому вам не доведеться переплачувати, звертаючись ще й до інших компаній або фрілансерів.

05
Збільшення продажів

Підсумкова мета будь-якої рекламної кампанії — це зростання продажів. З нами ви отримаєте якісні фото та відео, які не просто порадують вас і ваших колег — вони принесуть прибуток, залучаючи клієнтів або ділових партнерів. Якщо ж ви довіряєте нам повний маркетинговий супровід бізнесу, то ми задіємо ще більше методів і засобів для того, щоб ваш рівень продажів зростав у геометричній прогресії.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Використовувати фото та відео для бізнесу можна по-різному. Часто роблять фото для інтернет магазину, щоб покупець побачив кращі зображення товарів. Фото для лендінгу — це інструмент залучення клієнтів для компаній, що працюють в сфері послуг, доставки або інформаційного бізнесу. Дуже ефективний такий контент в соціальних мережах: Facebook, Twitter, звичайно, YouTube та Instagram. Це ж стосується і відеоконтенту, який зараз навіть більш популярний, ніж фотографії.
Ніхто не зможе відразу назвати ціну створення відео та фотоконтенту. Вона залежить від складності та витратності проекту, тривалості ролика та кількості фотографій. Зателефонуйте менеджеру Brander, та обговоріть деталі проекту. Після розмови та складання брифу стане зрозуміло, що саме вам потрібно, та на який бюджет треба орієнтуватися.
Ефект від контент-маркетингу відчувається не відразу: він більше орієнтований на довгострокову перспективу. Правда, створення рекламного відеоконтенту, який продає товари, може принести миттєвий прибуток. Ми вміємо створювати відео з "вірусним" ефектом. У вашій аудиторії з'явиться не тільки бажання купити ваші товари або пакет послуг, але ще й переслати контент своїм друзям, поділитися ним в соціальних мережах. Тому вже через місяць ви відчуєте зростання конверсій і продажів.
Ми детально обговоримо з вами, яке саме відео ви хочете отримати. Можливо, вам більше подобаються класичні інформаційні відео, а може вам треба більше креативу. У будь-якому випадку кожна фотосесія та відеозйомка — це для нас частина креативного маркетингу. Ми зробимо контент таким, що ваша цільова аудиторія не зможе пройти повз.
Якщо ви вирішили замовити відео або фото для сайту у нас, то у вас є два варіанти: брати активну участь в розробці, або ж довірити створення реклами під ключ нашим фахівцям. Робіть так, як вам зручніше та цікавіше. Навіть якщо ви не будете особисто брати участь в створенні ідеї та зйомках, ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам, щоб дізнатися на якій стадії знаходиться проект, та які ідеї просувають наші фахівці в цей конкретний момент.
Ми чекаємо на ваш проект