Створення інтернет-магазину дропшипінгу в Brander

Інтернет-магазин для дропшипінгу — чудова можливість розпочати власну справу без значних вкладень. Усе, що вам потрібно — знайти постачальника і створити торговий майданчик онлайн. На ринку можна зустріти багато продавців, які намагаються продавати через соціальні мережі та маркетплейси, проте без власного інтернет-магазину досягти успіху в e-commerce неможливо. Навіть якщо ви стартували з невеликого магазинчика на промі, вам потрібен інтернет-магазин, щоб отримувати гідний прибуток.

Як створити інтернет-магазин для дропшипінгу?

Спочатку потрібно обговорити особливості ніші та нюанси, з якими стикаються під час створення інтернет-магазину дропшипінгу. Перш ніж ставити питання, як зробити інтернет-магазин дропшипінгу, потрібно зрозуміти, який функціонал ви хочете. Є обов’язкові компоненти, які очікує побачити ваш клієнт:

 • кошик (з миттєвим оновленням, якщо клієнт додав новий товар або щось видалив);
 • повідомлення про покупку (e-mail, sms або месенджери);
 • управління запасами та залишками;
 • керування клієнтською базою;
 • каталог із функцією пошуку;
 • фільтрація (особливо, якщо у вас специфіка на конкретній категорії товарів, наприклад, для взуття обов’язкові фільтри розмірів та сезону);
 • зображення та опис товарів (чим якісніше та інформативніше, тим краще);
 • можливість мініатюрних зображень;
 • доставка та варіанти доставки;
 • служба підтримки клієнтів (онлайн-чат із менеджером та форма зворотного зв’язку);
 • методи обробки платежів;
 • маркетингові інструменти

Ми розробили понад 50 корисних модулів для своїх клієнтів, і наші напрацювання допоможуть створити інтернет-магазин дропшипінгу швидше та ефективніше.

Створення інтернет-магазину дропшипінгу в Brander: етапи роботи

Створення інтернет-магазину дропшипінгу — комплексна робота кількох команд, що складається з різних етапів:

 1. Знайомство та аналіз. Перед стартом будь-якого проєкту ми намагаємося ближче познайомитися із замовником та його бізнесом. Ми аналізуємо нішу, збираємо дані для конкурентів, вивчаємо ЦА. Без ретельного дослідження не вийде якісного продукту.
 2. Планування та складання ТЗ. Під час знайомства ми також збираємо побажання клієнта, які потім оформляємо в бажаний функціонал продукту. Програмісти та дизайнери дають фідбек та рекомендації. За підсумками бізнес-аналітик формує ТЗ чи технічну документацію проєкту, яка стане орієнтиром для фахівців.
 3. Дизайн. Якщо у вас є брендбук, це значно спростить завдання. Проте навіть з ідеєю ми працюємо. У нас чудова команда брендингу, яка розробить неймінг, логотип, створить візуальний стиль вашої компанії. Дизайнери проаналізують патерни поведінки ЦА, створять максимальний короткий шлях від входу до цільової дії та розроблять клікабельні макети.
 4. Програмування. Наразі робота ведеться над серверною частиною продукту. Бекенд-розробники зроблять усе, щоб реалізувати бажаний функціонал, а фронтенд-розробники втілюють шедевр дизайнерів. Підключаються необхідні плагіни, налаштовуються інтеграції, створюється фундамент під SEO просування.
 5. Тестування. Чим більше часу піде на тестування продукту, тим більше задоволення під час користування будуть отримувати клієнти. Наші тестувальники чіпляються до всіх аспектів сервісу, щоб виявити та пофіксити всі можливі баги. Тільки коли ми впевнені, що продукт працює, ми готуємо його до релізу.

Ми регулярно показуємо результати клієнту, тому наші замовники завжди знають, на якій стадії роботи їхній продукт, яким він виходить і коли буде запуск.

Чому варто замовити створення інтернет-магазину у Brander?

Digital-агенція Brander — компанія повного циклу. Що це означає для наших клієнтів? Ми охоплюємо всі аспекти роботи від ідеї до просування. Ви хочете інтернет-магазин дропшипінгу, знаєте лише нішу та маєте капітал для реалізації ідеї? Однак якоїсь унікальної концепції у вас немає, як відбудовуватися від конкурентів не знаєте, який двигун підійде вашому сайту теж без поняття? Ми в партнерстві з вами закриємо всі ці питання.

Допоможемо створити унікальну концепцію вашого продукту, проведемо маркетингове дослідження, знайдемо особливості ніші та конкурентів, визначимо цільову аудиторію та побудуємо створення інтернет-магазину дропшипінгу, щоб він точно приносив вам дохід. Провести вас від ідеї до продажу — наше головне завдання. Ми завжди працюємо на результат. У нас клієнти купують не години фахівців, а готовий та ефективний продукт.

Електронна комерція — наша зона відповідальності. Ми вийшли на ринок у 2009 році та за цей час реалізували понад 700 успішних проєктів, у тому числі в нас є чудові кейси у сфері дропшипінгу. Ми точно знаємо, як потрібно створити інтернет-магазин дропшипінгу, щоб клієнти до вас поверталися. І точно знаємо, якою має бути маркетингова стратегія. Залишайте заявку та реалізуємо вашу ідею разом.

Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу

Що таке дропшипінг? Це магазин-посередник. Він реалізує товари зі складу та принагідно залучає нових клієнтів, які мають стати постійними. Якщо так подумати, дропшипінг вимагає дуже малого. Вам не потрібен склад, бюджет на закупівлю, реєстрація фірми та купівля касового обладнання. Логістика та звіти перед податковою входять до зобов’язань дропшипера — постачальника чи творця товару.

Для якого бізнесу?
Перегляньте цей список і знайдете відповідний собі пункт. Якщо пункт не знайшли — не соромтеся й пишіть нашим менеджерам, вони дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять. Отже, найкращі сфери для дропшипінгу:
продаж техніки (побутової, промислової, обчислювальної тощо)
мобільні пристрої
спортивне харчування та товари
товари для дому
освітлювальне обладнання
Як це працює?
Скажи «Привіт»
Хороша робота починається зі знайомства. Напевно, вам цікаво, хто втілюватиме ваші амбіції в життя. Ми теж дізнаємося вас у спілкуванні, іноді знімаємо рожеві окуляри та полегшуємо виконання проєкту. Етап знайомства не рекомендується пропускати!
Чому ТЗ — це важливо?
У ТЗ можна знайти всю необхідну інформацію. Ви дізнаєтеся, хто розробляє ваш магазин, скільки на це піде робочих годин і грошей. Ми відстежуємо послідовність робіт і можемо планувати завдання наперед. ТЗ — головний документ у проєті!
Дизайнерський підхід
У хорошого дизайнера завжди є бачення, як зробити найприязніший та функціональніший інтерфейс. У найкращих дизайнерів таких ідей може бути кілька. Наш спеціаліст пропонує кілька варіантів на вибір, готовий експериментувати та працювати 15 годин на день, якщо це буде потрібно.
Програміст завжди має рацію
Попри старання дизайнера, коли програміст каже йому, що втілити його художні напрацювання не вийде з низки причин, то так воно і є. Сперечатися з техногуру ніхто не наважується. Він відповідальний за функціонал магазину, що розробляється, і своїм завданням бачить перевиконання плану ваших очікувань.
Хто тестує, той міцно спить
Тестування закінченої роботи — фініш нашого шляху. Якщо всі тести покажуть зелене світло, то продукт радісно вирушить вам на оцінку, а потім у відкритий доступ. Найбільш хвилюючий момент.
scientist

Результат

Ми любимо показувати результат схематично. Так запам’ятовується набагато краще. Після візуалізації виходить таке:

 • клієнт робить замовлення в магазині;
 • здійснює оплату;
 • відсоток йде до вас у кишеню;
 • замовлення переходить дропшиперу;
 • він надсилає його клієнту;
 • система повторюється.
ship
Brander оцінює Brander
Думки з продажами
З першого дня Brander позиціював себе не як типове вебагентство. Ми активно додавали в нашу формулу маркетинг і процвітали з цим. Тепер, коли наша команда має повноцінний маркетинговий департамент, розробка кожного проєкту супроводжується думками про те, як він продаватиметься.
Дропшипінг під ключ
Клієнти можуть подумати, що сайт — це все, що їм потрібне для ведення бізнесу. Коли вони дізнаються справжню природу речей, то розуміють роботи ще дуже багато. Ми готові супроводжувати їх на всьому відрізку шляху, розробка, зйомка промо-роликів і маркетингова підтримка.
Тихіше їдеш — далі будеш
Коли завдання виграти ринок у конкурентів, мовчати про сильні сторони клієнта до релізу на ринок — наш святий обов’язок. Якщо вам замало нашого слова, ми готові підписати договір про нерозголошення.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Opencart підійде чудово, адже створена спеціально для інтернет-магазинів. Платформа безплатна й підкуповує зрозумілою адмінпанеллю, щоби пізніше вам було приємно бути самостійним.
Ми вважаємо особистий кабінет користувача, покупку в один клац, відгуки та стікери товарів тими потребами, про які часом забуває клієнт. Не повторюйте його помилок.
Це круте питання, але спочатку радимо вам ознайомитися з нашим лонгрідом на відповідну тему. Ви знайдете там відповіді, якщо не на все, то на більшість запитань.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
Голоси відсутні