Просування стартапу

Для нас стартапи — не нова ідея, але цікавий інтернет-проєкт. У нас вже є 11 років успішної розробки та просування стартапів. Ми готові допомогти вам на стадії ідеї та привести вас до успіху. Або зайнятися просуванням вже готового продукту. Допоможемо сформувати грамотну відбудову від конкурентів і покажемо ринку, чому саме ви.

Кейси
Розкрутка стартапу: в чому проблема?

Стартап в Україні — тенденція, що активно розвивається у світі підприємництва. Це інноваційне рішення, яке привертає до себе увагу. Однак щоб про вашу інноваційну ідею дізналися, необхідно виконати чималу роботу для просування стартапу. Саме тому що це динамічна і відома сфера бізнесу, прориватися новим стартапам стає складніше. В такому випадку вам необхідно якісне просування на інтернет-ринок, яким буде займатися професійна команда.

Насправді поняття стартапу дуже розмито. Спочатку це була просто прибуткова ідея проєкту, яку реально запустити. Але зараз під поняттям мають на увазі інноваційне рішення, яке вирізняється з-поміж інших. Хороший приклад на пиріжках. Якщо ви відкрили доставку пиріжків з вишнею — це відкриття нового підприємства у сфері малого бізнесу. Якщо ви відкрили доставку пиріжків з вишнею, яка здійснюється дроном — це стартап.
Найчастіше стартап — це амбітна і молода команда, яка щиро вірить у свій проєкт і невпинно працює для досягнення мети. Зважаючи на це, у молодих стартапів часто виникає проблема — необхідне фінансування. Для цього є відразу три перевірених методів:
 

Навіщо потрібно професійне просування стартапу в мережі?
 1. Стратегії просування стартапів значно відрізняються від просування нових компаній або вже успішних проєктів.
 2. Найчастіше керівники стартапу намагаються заощадити фінанси, займаючись просуванням самостійно. При цьому в більшості випадків у людини немає відповідного досвіду та освіти, через що вона може втратити час та гроші.
 3. Рідко фінансування стартапу дозволяє одночасно набирати штат фахівців з маркетингу і витрачати рекламний бюджет. Може бути зворотна ситуація. Керівник економить на відділі маркетингу, наймаючи некомпетентних співробітників, що в результаті негативно відбивається на просуванні самого продукту.
 4. Особливість стартапу передбачає реалізацію короткострокових цілей. В рамках просування це означає роботу з невеликими бюджетами та коротким терміном.
 5. Це динамічні, мінливі, нестабільні проєкти, тому методи просування постійно необхідно тестувати та контролювати.
 6. Маркетингова активність проєкту повинна бути спрямована не тільки на потенційних клієнтів. Необхідно розробити стратегію просування, яка буде здатна захопити увагу інвесторів, партнерів, спонсорів, фондів.
 7. Всупереч обмеженому бюджету, особлива атмосфера, корпоративна культура, амбіції учасників проєкту здатні компенсувати недолік ресурсів.
 8. Професійна команда для просування продукту — свіжий і реалістичний погляд. Нерідко амбіції, оптимізм та перші успіхи заважають керівникам молодого проєкту тверезо оцінити ситуацію.
   
З нами клієнти отримують більше
01
Створення і просування стартапу

Brander — компанія повного циклу, тому ми допоможемо розробити унікальний інтернет-магазин, мобільний додаток, каталог або вітрину, промо-сайт або інший формат інноваційного продукту. При цьому ми працюємо за системою Scrum, що дозволяє одночасно розробляти продукт і готувати ринок і аудиторію до його запуску.

02
Business first

Ми працюємо на результат, тому ставимо своїм завданням реальне досягнення цілей вашого бізнесу. Тісна співпраця з клієнтом і постійна комунікація допомагає реалізувати будь-яку ідею з урахуванням побажань і вимог до продукту, його функціоналу і досвіду кінцевих користувачів.

03
Досвід і власні напрацювання

11 років успішної роботи. Більше ніж 700 кейсів. Більше ніж 20 успішно реалізованих стартапів. Новий проєкт — новий виклик, який ми готові прийняти разом з вами. Ми працюємо, виходячи з власного багажу знань і досвіду, а також сучасних тенденцій digital маркетингу.

04
Будь-яка ідея, але краще рішення

Ми працюємо з проєктами різної сфери бізнесу, різної спрямованості, різної специфіки. Однак індивідуальний підхід застосовуємо завжди. З огляду на ваші побажання, вимоги, специфіку проєкту ми пропонуємо кращі технології та ефективні інструменти.

Канали просування стартапу
Реклама в соціальних мережах

Таргетована реклама — ефективний інструмент просування стартапу. Як тільки проєкт запускається, метою кампанії стає охоплення аудиторії та впізнаваність бренду. У міру розвитку продукту додаємо нові цілі, міняємо стратегію, добиваємося ефективності. В контексті інноваційного продукту, таргетинг можна назвати найбільш точним попаданням в потрібну вам аудиторію.
Найчастіше стартапери чітко розуміють, для кого вони створюють продукт, тому ми з клієнтом без праці складаємо первинний портрет користувача. На основі аватара клієнта цільова аудиторія сегментується і прописуються додаткові налаштування для оголошення. Наприклад, можемо показати рекламне оголошення тільки користувачам конкретної мобільної ОС, якщо інноваційний додаток розроблено поки що тільки для однієї платформи.

Контекстна реклама

У реклами Google Adwords як каналу просування є очевидні переваги, через що саме її часто використовують на старті проєкту. Це оперативність, гнучкість, високий рівень оптимізації процесів, прозора і доступна аналітика. При цьому, коли ми говоримо про просування саме стартапу можливі дві проблеми: відсутність ринку і вартість.
Для інноваційних продуктів необхідно копатися в суміжних областях, щоб зібрати пул ключових запитів. Але ця проблема вирішується при співпраці з нами, оскільки наші фахівці точно зможуть зібрати пул цільових продають конверсійних ключів, актуальних для тематики.
Друга потенційна проблема — це швидше вимушена необхідність. Так, контекстна реклама може вийти дорожче інших каналів, що для молодого проєкту з обмеженим бюджетом "неприємний момент". Однак тут також є два нюанси. Ми допоможемо рекламуватися за ключовими запитами з суміжних тематик, а перший результат буде протягом трьох днів.

Email-маркетинг

Ще один канал, який ми рекомендуємо запускати на старті, оскільки люди використовують електронну пошту щодня. На основі статистичних даних і психології споживача можемо виділити як мінімум три причини, чому email-маркетинг — ефективний канал для інноваційного продукту:

 1. База email підписників часто перевищує кількість підписників в соціальних мережах. До того ж, email підписники — більш лояльна аудиторія, оскільки самі підписалися на вашу розсилку. 
 2. Електронна пошта передбачає відповідну реакцію користувачів, оскільки розсилка сприймається як особисте повідомлення, адресоване конкретній людині. У своїй роботі ми намагаємося також додати елементи персоналізації при розсилці, щоб поліпшити конверсію.
 3. Розсилка сприяє крос-маркетингу. Пояснимо на прикладі. Більшість людей перевіряють свою пошту вранці з мобільного пристрою. Зважаючи на це, ми можемо прикріпити посилання на звантаження програми, тим самим відкриваючи новий канал комунікації з аудиторією.
Контент-маркетинг

Якщо стара школа маркетингу недооцінювала значення контенту, то digital фахівці активно його проповідують. Контент-маркетинг — один з напрямків digital маркетингу. Оскільки на самому початку шляху стартап — продукт, що створюється в умовах невизначеності, контент-маркетинг стає універсальним каналом просування.
За своїм визначенням контент-маркетинг передбачає створення унікального, корисного, цікавого контенту для конкретної цільової аудиторії. Просування стартапу в інтернеті за допомогою контент-маркетингу має вирішувати два завдання: зацікавити ЦА продуктом і пояснити, як їм користуватися. Зацікавленість продуктом — початок воронки продажів, яка розкриває переваги та унікальність продукту. Пояснення, як користуватися продуктом, підвищує імідж компанії, зміцнює довіру і лояльність аудиторії.
Саме тут ми говоримо про сторонній контент-маркетинг, який дозволяє просувати свій продукт через сторонні ресурси. Зокрема, партнерські матеріали, публікації в ЗМІ, промо в блогах, шаринг в соціальних мережах.

Social Media Marketing

SMM - один із напрямів digital маркетингу, інструмент для залучення клієнтів і продажу через соціальні мережі. Пояснювати необхідність присутності будь-якої компанії в соціальних мережах вже не потрібно. Кожен підприємець розуміє важливість власної сторінки в соціальних мережах, а також можливості для просування. Найактуальнішими платформами для нашого регіону виступають Facebook і Instagram. По суті, просування сервісу через SMM може здійснюватися через ведення соцмереж або рекламу. Єдність каналів — найкраще рішення.
Навіщо потрібно вести спільноти в соціальних мережах? Щоб працювати над створенням іміджу і репутацією компанії. Це прекрасна можливість відчути аудиторію, зрозуміти її потреби у вашому продукті. Крім цього, соціальні мережі — простір, де можливо працювати з реакцією клієнтів. Навіть негативні реакції — фундамент для перетворення недоліків в гідності.

SEO-просування

Просування за пошуковим запитам — один з найбільш спірних каналів розкрутки для стартапів. Цей канал передбачає комплекс з просування сайту в результатах видачі пошукових систем. Саме через роботу SEO-фахівців можна відповісти на важливе питання для молодого проєкту: як будуть шукати ваш продукт?
Це канал просування, що довго грає, але вимагає інвестицій на старті, але виступає серйозною інвестицією в майбутнє. При грамотному підході вивести сайт з історією реально за 4-6 місяців. З новими сайтами статистика складніше, однак розробка і просування сайту під ключ дає можливість розробити landing вже з урахуванням алгоритмів пошукової системи.
Оскільки стартап — динамічний і мінливий продукт, не всі молоді керівники готові вкладати в SEO. Це може бути серйозною помилкою, оскільки якщо вчасно не задуматися про це, при подальшій розкрутці сервісу є ризик отримати плачевні результати.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два аспекта формування вартості просування стартапу. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
У нас великий досвід роботи в просуванні стартапу, тому з готовністю займемося навіть найскладнішими проектами. Нам подобаються унікальні та цікаві проекти з перспективою на ринку. Ми із задоволенням реалізуємо ваші ідеї, адже успіх клієнта — кращий показник ефективності.
Етапи просування стартапу — проміжні цілі, які досягаються нашою командою. Після кожного етапу, ми надаємо звіт про виконану роботу і погоджуємо план далі. Команда проекту завжди на зв'язку, тому можете поставити питання в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект