Просування стартапів

Стартап в Україні — тенденція, що активно розвивається у світі підприємництва. Це інноваційне рішення, яке привертає до себе увагу. Однак щоб про вашу інноваційну ідею дізналися, необхідно виконати чималу роботу для просування стартапу. Саме тому що це динамічна і відома сфера бізнесу, прориватися новим стартапам стає складніше. В такому випадку вам необхідно якісне просування на інтернет-ринок, яким буде займатися професійна команда.

Для нас стартапи — не нова ідея, але цікавий інтернет-проєкт. У нас вже є 11 років успішної розробки та просування стартапів. Ми готові допомогти вам на стадії ідеї та привести вас до успіху. Або зайнятися просуванням вже готового продукту. Допоможемо сформувати грамотну відбудову від конкурентів і покажемо ринку, чому саме ви.

Розкрутка стартапу: в чому проблема?

Насправді поняття стартапу дуже розмито. Спочатку це була просто прибуткова ідея проєкту, яку реально запустити. Але зараз під поняттям мають на увазі інноваційне рішення, яке вирізняється з-поміж інших. Хороший приклад на пиріжках. Якщо ви відкрили доставку пиріжків з вишнею — це відкриття нового підприємства у сфері малого бізнесу. Якщо ви відкрили доставку пиріжків з вишнею, яка здійснюється дроном — це стартап.

Найчастіше стартап — це амбітна і молода команда, яка щиро вірить у свій проєкт і невпинно працює для досягнення мети. Зважаючи на це, у молодих стартапів часто виникає проблема — необхідне фінансування. Для цього є відразу три перевірених методів. 

Перший — FFF (Friends, Family, Fools). Як тільки стартапи з'явилися в Україні, їх фінансування видобувалося часто саме таким способом. Цей метод має на увазі отримання грошей від сім'ї та друзів. Fools в цьому випадку означає лише людей, які не пов'язані з вами родинними або дружніми зв'язками, але готові вас підтримати. На жаль, цей метод актуальний не для всіх.

Другий — краудфандінг — можливість залучити кошти на проєкт через спеціальні сервіси. Є як міжнародні (найпопулярніша — Indiegogo), так і українські (найперша і популярна — Big Idea) майданчики. При цьому, на таких майданчиках є відразу кілька форматів фінансування. Наприклад, ви можете отримати інвесторів, які внесуть гроші в ваш проєкт в обмін на частку або цінні папери. Також є можливість отримати фінансування безоплатно, якщо вдасться довести соціальну важливість майбутнього проєкту. У нашої креативної команди вже є досвід написання текстів для успішного краудфандингу, тому готові поборотися і за ваш проєкт.

Третій — інвестування — метод, що вимагає ретельної підготовки та створення ідеальної презентації. Ваш проєкт повинен чіпляти увагу і виділятися серед інших, візуалізувати ваші сильні сторони для аргументації інвестування, а також прогнозувати прибуток, щоб інвестори розуміли, навіщо вкладати гроші в ваш стартап. Ми запустили понад 20 успішних стартапів, тому знаємо, як презентувати проєкт, щоб ви отримали фінансування на створення і просування продукту.

Навіщо потрібно професійне просування стартапу в мережі?

 1. Стратегії просування стартапів значно відрізняються від просування нових компаній або вже успішних проєктів.
 2. Найчастіше керівники стартапу намагаються заощадити фінанси, займаючись просуванням самостійно. При цьому в більшості випадків у людини немає відповідного досвіду та освіти, через що вона може втратити час та гроші.
 3. Рідко фінансування стартапу дозволяє одночасно набирати штат фахівців з маркетингу і витрачати рекламний бюджет. Може бути зворотна ситуація. Керівник економить на відділі маркетингу, наймаючи некомпетентних співробітників, що в результаті негативно відбивається на просуванні самого продукту.
 4. Особливість стартапу передбачає реалізацію короткострокових цілей. В рамках просування це означає роботу з невеликими бюджетами та коротким терміном.
 5. Це динамічні, мінливі, нестабільні проєкти, тому методи просування постійно необхідно тестувати та контролювати.
 6. Маркетингова активність проєкту повинна бути спрямована не тільки на потенційних клієнтів. Необхідно розробити стратегію просування, яка буде здатна захопити увагу інвесторів, партнерів, спонсорів, фондів.
 7. Всупереч обмеженому бюджету, особлива атмосфера, корпоративна культура, амбіції учасників проєкту здатні компенсувати недолік ресурсів.
 8. Професійна команда для просування продукту — свіжий і реалістичний погляд. Нерідко амбіції, оптимізм та перші успіхи заважають керівникам молодого проєкту тверезо оцінити ситуацію.

З нами клієнти отримують більше

Створення і просування стартапу

Brander — компанія повного циклу, тому ми допоможемо розробити унікальний інтернет-магазин, мобільний додаток, каталог або вітрину, промо-сайт або інший формат інноваційного продукту. При цьому ми працюємо за системою Scrum, що дозволяє одночасно розробляти продукт і готувати ринок і аудиторію до його запуску.

Business first

Ми працюємо на результат, тому ставимо своїм завданням реальне досягнення цілей вашого бізнесу. Тісна співпраця з клієнтом і постійна комунікація допомагає реалізувати будь-яку ідею з урахуванням побажань і вимог до продукту, його функціоналу і досвіду кінцевих користувачів.

Досвід і власні напрацювання

11 років успішної роботи. Більше ніж 700 кейсів. Більше ніж 20 успішно реалізованих стартапів. Новий проєкт — новий виклик, який ми готові прийняти разом з вами. Ми працюємо, виходячи з власного багажу знань і досвіду, а також сучасних тенденцій digital маркетингу.

Будь-яка ідея, але краще рішення

Ми працюємо з проєктами різної сфери бізнесу, різної спрямованості, різної специфіки. Однак індивідуальний підхід застосовуємо завжди. З огляду на ваші побажання, вимоги, специфіку проєкту ми пропонуємо кращі технології та ефективні інструменти.

Приклади робіт

Незалежно від того, в якій сфері ви працюєте, ми впевнені — у нас уже є успішний кейс просування стартапу в цьому напрямку.

Канали просування стартапу

Реклама в соціальних мережах

Таргетована реклама — ефективний інструмент просування стартапу. Як тільки проєкт запускається, метою кампанії стає охоплення аудиторії та впізнаваність бренду. У міру розвитку продукту додаємо нові цілі, міняємо стратегію, добиваємося ефективності. В контексті інноваційного продукту, таргетинг можна назвати найбільш точним попаданням в потрібну вам аудиторію.

Найчастіше стартапери чітко розуміють, для кого вони створюють продукт, тому ми з клієнтом без праці складаємо первинний портрет користувача. На основі аватара клієнта цільова аудиторія сегментується і прописуються додаткові налаштування для оголошення. Наприклад, можемо показати рекламне оголошення тільки користувачам конкретної мобільної ОС, якщо інноваційний додаток розроблено поки що тільки для однієї платформи. 

Контекстна реклама

У реклами Google Adwords як каналу просування є очевидні переваги, через що саме її часто використовують на старті проєкту. Це оперативність, гнучкість, високий рівень оптимізації процесів, прозора і доступна аналітика. При цьому, коли ми говоримо про просування саме стартапу можливі дві проблеми: відсутність ринку і вартість.

Для інноваційних продуктів необхідно копатися в суміжних областях, щоб зібрати пул ключових запитів. Але ця проблема вирішується при співпраці з нами, оскільки наші фахівці точно зможуть зібрати пул цільових продають конверсійних ключів, актуальних для тематики.

Друга потенційна проблема — це швидше вимушена необхідність. Так, контекстна реклама може вийти дорожче інших каналів, що для молодого проєкту з обмеженим бюджетом "неприємний момент". Однак тут також є два нюанси. Ми допоможемо рекламуватися за ключовими запитами з суміжних тематик, а перший результат буде протягом трьох днів. 

Email-маркетинг

Ще один канал, який ми рекомендуємо запускати на старті, оскільки люди використовують електронну пошту щодня. На основі статистичних даних і психології споживача можемо виділити як мінімум три причини, чому email-маркетинг — ефективний канал для інноваційного продукту:

 1. База email підписників часто перевищує кількість підписників в соціальних мережах. До того ж, email підписники — більш лояльна аудиторія, оскільки самі підписалися на вашу розсилку. 
 2. Електронна пошта передбачає відповідну реакцію користувачів, оскільки розсилка сприймається як особисте повідомлення, адресоване конкретній людині. У своїй роботі ми намагаємося також додати елементи персоналізації при розсилці, щоб поліпшити конверсію.
 3. Розсилка сприяє крос-маркетингу. Пояснимо на прикладі. Більшість людей перевіряють свою пошту вранці з мобільного пристрою. Зважаючи на це, ми можемо прикріпити посилання на звантаження програми, тим самим відкриваючи новий канал комунікації з аудиторією.

Контент-маркетинг

Якщо стара школа маркетингу недооцінювала значення контенту, то digital фахівці активно його проповідують. Контент-маркетинг — один з напрямків digital маркетингу. Оскільки на самому початку шляху стартап — продукт, що створюється в умовах невизначеності, контент-маркетинг стає універсальним каналом просування.

За своїм визначенням контент-маркетинг передбачає створення унікального, корисного, цікавого контенту для конкретної цільової аудиторії. Просування стартапу в інтернеті за допомогою контент-маркетингу має вирішувати два завдання: зацікавити ЦА продуктом і пояснити, як їм користуватися. Зацікавленість продуктом — початок воронки продажів, яка розкриває переваги та унікальність продукту. Пояснення, як користуватися продуктом, підвищує імідж компанії, зміцнює довіру і лояльність аудиторії.

Саме тут ми говоримо про сторонній контент-маркетинг, який дозволяє просувати свій продукт через сторонні ресурси. Зокрема, партнерські матеріали, публікації в ЗМІ, промо в блогах, шаринг в соціальних мережах.

Social Media Marketing

SMM - один із напрямів digital маркетингу, інструмент для залучення клієнтів і продажу через соціальні мережі. Пояснювати необхідність присутності будь-якої компанії в соціальних мережах вже не потрібно. Кожен підприємець розуміє важливість власної сторінки в соціальних мережах, а також можливості для просування. Найактуальнішими платформами для нашого регіону виступають Facebook і Instagram. По суті, просування сервісу через SMM може здійснюватися через ведення соцмереж або рекламу. Єдність каналів — найкраще рішення.

Навіщо потрібно вести спільноти в соціальних мережах? Щоб працювати над створенням іміджу і репутацією компанії. Це прекрасна можливість відчути аудиторію, зрозуміти її потреби у вашому продукті. Крім цього, соціальні мережі — простір, де можливо працювати з реакцією клієнтів. Навіть негативні реакції — фундамент для перетворення недоліків в гідності.

SEO-просування

Просування за пошуковим запитам — один з найбільш спірних каналів розкрутки для стартапів. Цей канал передбачає комплекс з просування сайту в результатах видачі пошукових систем. Саме через роботу SEO-фахівців можна відповісти на важливе питання для молодого проєкту: як будуть шукати ваш продукт?

Це канал просування, що довго грає, але вимагає інвестицій на старті, але виступає серйозною інвестицією в майбутнє. При грамотному підході вивести сайт з історією реально за 4-6 місяців. З новими сайтами статистика складніше, однак розробка і просування сайту під ключ дає можливість розробити landing вже з урахуванням алгоритмів пошукової системи.

Оскільки стартап — динамічний і мінливий продукт, не всі молоді керівники готові вкладати в SEO. Це може бути серйозною помилкою, оскільки якщо вчасно не задуматися про це, при подальшій розкрутці сервісу є ризик отримати плачевні результати.

Просування стартапу

Стартапом можна назвати будь-який бізнес за умови, що він лише розпочав свою діяльність. Якщо ваш послужний список маленький і датується від кількох місяців до одного року, тоді вітаємо, що ви – стартап! Погана новина полягає в тому, що далі за цей етап заходить дуже мало хто. Але є й хороша новина, адже на своєму шляху ви зустріли Brander. Ми готові здійснити просування вашого бізнесу максимально ефективно. Про таке ви могли тільки мріяти, так що вмикайте музику!

Просування потрібне і мені?
А як вам самим здається? Ви заходите з ранку до свого онлайн-магазину та бачите звітність про тисячу і більше куплених товарів? Покупці завалюють вас подяками за найкращий сервіс? Ні? У такому разі нумо співпрацювати. Наше завдання – піднімати ваш настрій, коли ви дивитеся на статистику продажу. Звертайтеся до нас, якщо ваш стартап:
Шукає джерело прибутку
Розвивається у сфері торгівлі
Потребує аналізу бізнес-моделі
Шукає рекомендації щодо конкурентів
Хоче змінити свій зовнішній вигляд у мережі
Кейси
Ну і як будете просувати?
Дізнаємося вас ближче
Навіть у ході поверхового аналізу бізнес-початківця можна дізнатися масу цікавого. На кого підприємець дивиться із заздрістю? Кому хоче продавати свій товар? Яким бачить себе за кілька років? Відповіді на ці питання приховують вашу суть та рецепт успіху. Можливо навіть від вас самих.
Складемо ТЗ
Це буде головний документ у процесі нашої співпраці. Погодьтеся, куди простіше чітко знати, що далі, а не гадати. У нашу технічку буде вписано кошторис, кількість людино-годин та інші поточні нюанси, які стартаперам знати не завадить.
Маркетингові прийоми
Ми почнемо рекламувати ваш продукт усіма наявними способами. Консультуватися з цього приводу ви можете з нашою командою, яка є відповідальною за реалізацію наміченого плану.
Прокачування блогів та соцмереж
Немає сенсу розділяти ці пункти на базових етапах. Зараз у соцмережах та різних приватних блогах концентрується критична маса рекламного контенту, тому для вашого молодого бізнесу там знайдеться місце і час.
Постійний фідбек про успішну роботу
Нам подобається працювати в атмосфері довіри з клієнтом. Ми показуємо йому, що розкрутка його бізнесу – це не ядерна фізика, а цілком зрозумілий для простого обивателя набір алгоритмів і формул. Найприємніше у всьому цьому – бачити, що клієнт захопився і вже не може відірватися від процесу.
Me?
Що я з цього отримаю?
01
Розвиток інновацій

У західних країнах зі стартапами навчилися працювати дуже давно, а наш ринок поки що тільки осягає цю нішу. Зараз алгоритм успіху для молодих компаній вже вироблений: важливо розвивати їх прогресивні ідеї та не бентежити обмеженнями. Саме так буває, коли працюєте з професіоналами, які вірять у вашу справу як у свою власну. Такі профі є у нас в Brander.

02
Вимірювання попиту на ринку

Коли народжується ідея для бізнесу, то не завжди відразу розумієш, як на це відреагує ринок і чи захоче він витратити на ваш продукт хоча б копійку. Ми навчилися обчислювати цей коефіцієнт і з радістю поділимося технологією.

03
Стати підходящими для інвестицій

Інвестору потрібно відчути вашу впевненість у перемозі. Однієї гарною ідеї мало, адже ще має бути стратегія, яка включає плани просування на рік уперед, усі плюси та мінуси, інфографіку. Просування Brander дає значний стрибок по всіх цих пунктах і наближає інвестиції.

04
Подивіться на себе у перспективі

Маленький бізнес рідко уявляє своє зростання у перспективі кількох років. Доводиться проводити тривалу роботу, під час якої виникають амбітні цілі. Масштабування бізнесу – це велика та кропітка робота. Ми допоможемо вам правильно мріяти, не гублячись у хмарах.

05
Дух системної роботи

Для багатьох рок-н-рол – це діяти на емоціях. Робити так, як відчуваєш, і байдуже, що буде завтра. Пардон, але у нас тут бізнес та суворі правила. Ми постараємося подружити вашу пристрасть та суворі канони бізнес-моделей.

Yea

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Brander – фанати стартапів!
Ми - невгамовні ентузіасти
Немає сенсу робити бізнес, якщо він не викликає в тебе пристрасть. Brander вливається у кожен проект з головою, і особливо це стосується стартапів. Їм, як нікому іншому, потрібна фанатична віра третіх осіб у їхню справу. Ми не лише віримо, а ще й втілюємо.
Ми – full cycle team
Це означає те, що одним лише просуванням стартапу ми не обмежимося. Розробка крутого сайту, зйомка відео, маркетингова стратегія – ми виділимо вам всі свої потужності.
Досвід та несподівані сюрпризи
Через 10 років, маючи за плечима понад 1000 успішних кейсів, ми не втомлюємося нагадувати, що потрібно довіряти нашому досвіду. Стартапери завжди сильно переживають, що залучена до просування компанія вплине на їхній бізнес. Ми трепетно ​​ставимося до ваших напрацювань та бережемо кожне з них. Проте будьте готові, що шкідливі для бізнесу речі ми порадимо прибрати.
Ми – переконані індивідуалісти
Нам важливий кожен клієнт та його запити. Саме тому ми хочемо, щоб ви відчували, що ваше слово є законом. Коли ми проводимо консультації або бізнес-аудит, то будемо повідомляти про кожен крок. Якщо процедура піде не туди та викличе ваше невдоволення, то можете сміливо висловлювати свою думку.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Звичайно ж, ні, ми готові просувати ресурси будь-якого розміру. До того ж іноді просування потрібне досвідченим бізнесменам набагато більше, ніж молодим.
Все залежить не тільки від обсягу вашого гаманця, а й від багатьох сукупних факторів. Як довго здійснюватиметься просування, скільки нюансів потрібно враховувати та наскільки широким буде охоплення.
Таке питання можна трактувати по-різному. Якщо ви боїтеся, що стрімке зростання вб'є у вас дух авантюризму, то вам слід розібратися з цією проблемою самостійно. Наше завдання – забезпечити вам зростання та процвітання на роки вперед, незалежно від того, ким ви будете вважати себе після досягнення успіху.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (423 голоса)