Magento Enterprise Edition - розробка та підтримка інтернет-магазинів у Brander

Magento Enterprise Edition — платформа електронної комерції. Magento — відкритий вихідний код, написаний на PHP. Є дві версії платформи: Magento Community та Enterprise Edition. Вони відрізняються вартістю та можливостями. За своєю суттю, Magento Community — безплатна версія для створення власного інтернет-магазину. Якщо ви хочете тільки спробувати себе в інтернет-торгівлі, то безплатна версія може бути корисною. Якщо хочете підійти до справи серйозно, розробити гідний інтернет-магазин, залучати нових клієнтів і збільшувати продажі, вам знадобиться вже Magento Enterprise Edition.

Кому потрібна Magento Enterprise Edition?

Як випливає із назви, Magento Enterprise Edition призначена для корпоративних клієнтів. Ця платформа є більш потужною та створена для розробки та підтримки масштабних проєктів в електронній комерції. Найкращі сайти на Magento 2 вимагають спеціальної технічної підтримки, а команда розробників завжди готова розв’язати будь-яку проблему в будь-який час. Magento Enterprise Edition пропонує такі умови. Якщо плануєте отримувати понад 500 замовлень на місяць, радимо платну версію платформи.

Хостингова компанія Magento може розв’язати ваші проблеми з хостингом, проте коли ми говоримо про роботу всього інтернет-магазину, вам потрібна студія розробки.

Чому вибирають Magento Enterprise Edition?

Є низка причин, чому розробники пропонують Magento Enterprise Edition для інтернет-магазинів, які планують отримувати прибуток та масштабуватися надалі. Зокрема, Magento Enterprise Edition має такі переваги:

  1. Безпека. Платформа передбачає декілька безпечних платіжних шлюзів (PayPal, Braintree, Authorize.net, CyberSource, WorldPay).
  2. Продуктивність Magento Enterprise Edition набагато вища за безплатну версію. Щобільше, ви не обмежені в додаванні розширених можливостей.
  3. Масштабованість. Коли розробники створювали платформу, можливість плавного та ефективного масштабування була однією з головних цілей. Їм це вдалося.
  4. Функціональність. У плані кількості функцій не дуже велика різниця між безплатною та платною версією платформи. Однак це не можна сказати про якість цих функцій та можливості власника.
  5. Маркетинг. У стартовій версії вас чекають лише інструменти для пошукової оптимізації. Magento Enterprise Edition розкриває набагато більше можливостей: від детальної аналітики до складної сегментації клієнтів на основі атрибутів.
  6. Ціна Magento Enterprise Edition. Безплатна версія не настільки безпечна і функціональна. Вартість корпоративної платформи сказати складно, оскільки вона залежить від особливостей кожного проєкту.

Якщо готові замовити розробку інтернет-магазину на платформі Magento Enterprise Edition, залишайте заявку нашому менеджеру.

Magento Enterprise Edition

Вам кажуть — мисліть поза коробкою, а що якщо коробки не існує? Вона вигадана людиною, як і всі інші обмеження. Відкинути обмежене мислення найкраще допомагають технології. Вам потрібні максимальні можливості, наявні у Magento. Це десятки додаткових інструментів, яких не було в Community Edition. Необхідно лише розібратися в аспектах технології, яку ви хочете приручити. Обіцяємо, у компанії з Brander процес освоєння здасться вам легким і цікавим.

Розробка поетапно
Ознайомитися з кейсом
Якщо ви прийшли за оновленням на Enterprise Edition, то напевно маєте стандартну програму на Magento. Якщо ви робили її не в нас, то нам потрібно зрозуміти, як працювали колеги, щоби пристосуватися і зробити краще.
Скласти ТЗ
Дуже важливий документ, що визначає, скільки годин знадобиться для розробки, яких спеціалістів після будуть залучати. Починається процес презентації. Підсумок — оголошена ціна й підпис.
Розробка: дизайн
Визначаємося, чи потрібен сайту редизайн. Коли бізнес зростає, а сайту потрібні нові потужності — процедура незамінна. Тому наше завдання в цей момент не втратити звичних вашим клієнтам візуальних тригерів і додати до них новий функціонал.
Розробка: програмування
Тепер наші кодери беруться за напрацювання дизайнера. Функціонал не має поглинути естетику й навпаки. Коли вдається знайти ідеальний баланс, проєкт проходить передостанню стадію.
Реліз
Після того, як ви схвалили проєкт і ми внесли фінальні штрихи, відправляємо сайт на запуск. Якщо це застосунок, відправляємо магазинам AppStore і Play Market. Після цього почнеться маркетинг і технічна підтримка, але про це іншим разом.
ball
Що входить до Enterprise?
01
Глобальне прискорення

Швидше стає буквально все: від навігації сайтом до оформлення замовлення. Покупець отримує можливість не затримуватися на цій стадії, проходити її швидко й захопливо. Нам здається, це дасть змогу розлучатися з грошима безболісно.

02
Drag'n'drop

Це модне англійське словосполучення буквально означає «хапай — кидай». Саме так! Хапаєш кнопкою миші файл і перекидаєш його в потрібне поле. Корисно під час реєстрації користувача, у листуваннях. Робить сайт швидшим, а користувача мобільнішим.

03
Дизайн, який відповідає

Зізнайтеся, приємніше користуватися сайтом, який відчуває кожен ваш рух, відгукується в ньому анімацією. Під час розробки інтерфейсів з Enterprise Edition з’являються додаткові можливості, завдяки яким і реалізується дизайн, що відповідає вам. Відповідає зручністю, звісно ж.

04
Легко оновлюємося

Приємним бонусом є простота оновлення зі звичайної Magento на Enterprise Edition. Ба більше, у процесі є можливість переосмислити деякі аспекти інтернет-магазину й поліпшити їх.

keyboard
Brander — кандидат на результат
Чому?
Brander цінує час і гроші. Ми не станемо витрачати їх на дрібниці, якщо того не вимагає справа. Також враховуємо ваші забаганки й любимо, коли бажання збуваються. Так що, так! Ми компанія зі здійснення бажань.
Зберігаємо таємницю
Великий бізнес — явище, оповите власними важливими секретами, у які нас посвячують. Як мінімум, неетично поширюватися про таке на стороні, тому Brander не вважає проблемою укладення договору про нерозголошення.
Ділимося своїми секретами
Клієнти цінують персональний підхід, тому ми завжди маємо один інший козир у рукаві, щоб здивувати клієнта. Це може бути фішка фронтенду — інтерфейси або фокус із синхронізацією даних, за яку відповідає бекенд. Абсолютно точно — це зробить враження від продукту незабутнім.
Підтримка після релізу
Чим більше можливостей дає CMS, тим більший обсяг техпідтримки потрібен після. Magento Enterprise — проєкт, який потрібно підтримувати постійно. Запевняємо, що зобов’язання підтримувати сайт після релізу прописано навіть у технічному завданні.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
З доходом на рік від мільйона доларів. Коли три сотні замовлень на день — не фантастика, а хороший день. У вас сотні сторінок каталогів і бажання проводити торгівлю швидко за такого істотного навантаження.
Якщо ваш бізнес відповідає опису з пункту номер 1, не думаємо, що ціна викличе здивування.
Клієнти зі стандартною Magento часто ставлять це питання. Відповідаємо їм і вам: обов’язкова! Проєкт стає масштабнішим у всіх сенсах, якщо ви не поставитеся до цього серйозно, то хорошого кінця в цієї історії може й не бути.
Samsung, Huawei, Ford. Імена говорять самі за себе.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (65 голосів)