Ваша 4D digital-стратегія

Маркетингові дослідження ринку — це процес комплексного та вузькопрофільного вивчення структури ринку та всіх його об'єктів. Спочатку проводяться на етапі розробки бізнес плану. Потім повторюються, щоб підприємець і маркетологи завжди мали доступ до інформації про актуальний стан речей. Кваліфіковане проведення маркетингового дослідження дозволить підвищити рентабельність бізнесу, досягти зростання продажів зараз і в перспективі.

Кому варто замовити маркетингові дослідження ринку?

Замовити дослідження ринку має сенс будь-якій компанії, яка хоче нарощувати аудиторію та клієнтську базу. Допоможемо розробити стратегію реклами, протестувати гіпотези та знайти сегменти цільової аудиторії, для якої вона буде по-справжньому ефективною. Ви отримаєте максимум від вкладених фінансів та інтелектуальної праці. Найчастіше замовляти маркетингове дослідження доводиться:

 • Retail;
 • product Placement;
 • B2B;
 • B2C;
 • онлайн-виданням, медійним проектам;
 • сфері доставки.

Маркетингові дослідження ринку: основні етапи

Комплексне вивчення ринку

Ми почнемо роботу з повномасштабного аналізу вашої бізнес-ніші. Вони визначать структуру ринку та його динаміку. На цьому етапі роботи стануть помітні ключові тенденції та перспективи, які треба буде врахувати під час розробки стратегії просування.

Ми вивчимо сумарний обсяг виробництва вашого типу товарів або послуг в країні, визначимо частку імпорту та експорту. Наступний крок — позначити середній обсяг продажів в ніші, щоб зрозуміти купівельну спроможність ЦА, актуальність продукту та рівень дефіциту.

Аналіз конкурентів

План маркетингових досліджень буде неповним, якщо не розібрати переваги та недоліки ваших конкурентів. Вивчаємо асортимент і перелік послуг конкуруючих компаній, порівнюємо їх з вашим УТП. Важливо також зрозуміти "силу бренду" конкурентів, їх стратегію комунікації з потенційними та лояльними клієнтами, методику просування в соціальних мережах і пошукових системах. Ми знайдемо та сформулюємо ваші переваги, та зможемо "вичавити" з них максимум конверсій.

Аналіз ЦА

Вивчимо особливості ваших продуктів або послуг, щоб зрозуміти — хто ж зацікавлений в них. В процесі співпраці з нашими фахівцями ви дізнаєтеся:

 • демографічні характеристики потенційних клієнтів: стать і вік;
 • рівень добробуту споживачів;
 • хобі, захоплення та цінності ЦА;
 • багато інших характеристик аудиторії.

Вам також стане зрозуміліше, в чому специфіка вашого продукту, його місце на ринку. Розповімо вам де та в яких умовах цей товар або послугу споживають. Стане зрозуміло, на які критерії спираються покупці, коли вибирають фірму для вирішення своїх проблем. Маркетингове дослідження допоможе визначити, через які канали з аудиторією краще комунікувати, чи варто розширювати вплив бренду на інші регіони.

SWOT-аналіз

Коли ми отримаємо інформацію про болі вашої ЦА, переваги та недоліки конкурентів, особливостях ринку, ми повернемося до вашої компанії та ваших послуг. Для цього застосовуємо SWOT аналіз. Його особливість — це вичленення сильних і слабких сторін компанії. Після цього етапу стане зрозуміло, на чому треба зробити акцент в рекламі, а що поступово покращувати, щоб не програти конкурентну боротьбу. Висновок з SWOT-аналізу стануть найкращою базою для складання digital стратегії.

Підведення висновків

Ми не тільки збираємо інформацію про ринок і конкурентів, а й синтезуємо отримані знання. Це допомагає знайти шляхи для практичної реалізації стратегії. Коли ми розуміємо, в якому напрямку треба рухатися, ми до дрібниць опрацьовуємо план на найближчі місяці. Підведення висновків допомагає конкретизувати digital-стратегію, тим самим підвищивши її ефективність. Ви також отримаєте звіт про виконану роботу, що допоможе приймати важливі рішення.

З нами ви отримуєте більше

Розробка програми маркетингових досліджень

Маркетингове дослідження можна спробувати провести самому, без команди та послуг digital маркетингового агентства. Однак, добиватися так результату доведеться дуже довго, та, в підсумку, вся знайдена інформація втратить актуальність. Крім того, такі дослідження не методичні, та не охоплюють всієї картини ринку. Довіртеся нашим фахівцям, щоб вони провели комплексний аудит за заздалегідь розробленим планом маркетингових досліджень.

Охоплення джерел для аналізу

Для повноцінного дослідження ми використовуємо внутрішню та зовнішню аналітику. Виділяємо сегменти ЦА, виходячи з гіпотез, дивимося конкурентів, а також компанії, у яких можна перейняти цікаві підходи та ідеї. Проводимо міжнародні маркетингові дослідження, щоб отримувати досвід і фішки з інших країн. Маркетингове дослідження будуть корисні також в тому випадку, якщо є мета запускати бізнес в іншій країні.

Digital стратегія

Результат аналізу — це складання повномасштабної digital стратегії. Вона стане базою для ваших рекламних кампаній, просування в інтернеті. В подальшому в неї можна буде вносити зміни, але основа, від якої треба відштовхуватися, вже буде готова. Прописана стратегія принесе чимало користі бізнесу, сприяючи швидкому залученню ЦА, її підведенню до цільового дії, та зростання лояльності покупців.

Націленість на конверсії в найближчому майбутньому

Маркетингові дослідження — це не лише робота на перспективу, як здається багатьом. Якщо вам потрібен швидкий результат, то просто залиште заявку. Ми проведемо аудит ринку, та запропонуємо рішення. Після консультації легше спрямувати фінансування на ті процедури, які допоможуть швидкої окупності вкладень.

Робота на перспективу

Основний плюс маркетингових досліджень — це універсальність. Вивчення ринку допоможе прийти до результату зараз, при цьому також запланувавши “дорожню карту” на найближчі кілька років. Якщо ви довірите проведення маркетингових досліджень та складання digital стратегії нам, то на виході отримаєте зростання продажів і збільшення доходів компанії.

Часті питання

Чи варто замовити маркетингове дослідження для бізнесу?

Маркетингові дослідження — це базис, на якому буде будується ваша digital стратегія. Успіх просування бізнесу в інтернеті залежить саме від кількості та якості зібраної інформації, а також висновків, які з неї зробили. Будь-який бізнес повинен розуміти, в якому середовищі він розвивається, з чим йому доведеться мати справу, з якими компаніями треба буде конкурувати. Проведемо первинні та вторинні маркетингові дослідження, щоб привести ваш проект до успіху. 

Яка ціна маркетингових досліджень ринку?

Ціна маркетингових досліджень ринку залежить від обсягу робіт. Чим більше завдань поставлено, і чим більше джерел задіяно, тим вище буде вартість. Питання ціни вирішується до укладення договору про маркетингові послуги з дослідження ринку. В процесі може бути прийнято спільне рішення про збільшення фінансування. 

Скільки тривають маркетингові дослідження?

Залежить від термінів до запуску проекту та обсягів завдань. Чим довше триває маркетингове дослідження,тим більше інформації ви отримаєте. Зупинити дослідження, та приступити до реалізації можна в будь-який момент. Бажано ж проводити перманентний аналіз ринку та роботи конкурентів, щоб завжди орієнтуватися на найсвіжішу інформацію.

Чи можу я стежити за ходом маркетингових досліджень?

Маркетингові дослідження проводитимуть контентщики, дизайнери, бізнес-аналітики та інші спеціалісти. Однак, ви не виключені з процесу. У будь-який момент ви можете зв'язатися з нами, щоб дізнатися актуальну інформацію, та отримати попередній звіт про виконану роботу. Також можна задавати напрямок маркетингових досліджень, ставити перед фахівцями завдання, рекомендувати методи, яким ви довіряєте найбільше.

Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії

Маркетинг покликаний розкривати потенціал бізнесу та зближувати його з клієнтами, демонструючи переваги. У нову епоху інтернету рекламні стратегії почали обростати додатковими фішками. В результаті з'явився діджитал-маркетинг. Він не лише рекламує вашу справу в інтернеті, а й представляє компанію у глобальній мережі. У чому секрет та як це має працювати? Пояснимо прямо зараз.

 

Що таке діджитал?
Не можна сприймати інтернет виключно як рекламний майданчик, адже це велика недооцінка його можливостей. Насправді інтернет — це великий віртуальний світ зі своїми законами та правилами. У реальному житті ми звикли купувати товари, які активно рекламуються, бо решті не довіряємо. Так само відбувається в інтернеті, тому сайтам та додаткам потрібна реклама, свої методи залучення публіки та стратегія розвитку. Це і є діджитал-маркетинг. Резюмуємо:
Діджитал-маркетинг — це реклама в інтернеті;
Для продажу необхідні цифрові майданчики;
Щоб продавати більше, потрібна правильна стратегія;
Стратегія є частиною діджитал-маркетингу.
Кейси
Стратегії бувають різні
Навіщо мені потрібна діджитал-стратегія?
Вона збільшить обсяги продажів

Завдяки стратегії зростання продажів буде не одноразовим, а систематичним. Кожного року ви бачитимете тільки цифри, що зростають, і почнете забувати, що таке збиткові місяці.

Спланує бюджет

Фінанси мають бути організованими, і це не підлягає обговоренню. За допомогою стратегії можна буде переосмислити ваші грошові потоки. Ви навчитеся прогнозувати результати продажу, що дозволить уникати безглуздих витрат.

Розкриє потенціал бізнесу

Ми не втомлюємося говорити, що дуже важливо розкрити справу з усіх боків. Клієнт завжди обирає серцем. Можна спробувати завоювати його увагу маркетинговими трюками, але в результаті він все одно спиратиметься на інтуїцію, а цю змінну величину виміряти не можна. Однак можна зробити так, щоб збільшилася ймовірність спрацьовування інтуїції на нашу користь.

Як розробляється стратегія?
01
01
Визначаємо цілі та місії рекламної кампанії

Для початку потрібно зрозуміти, які цінності відстоює ваша компанія, і яке посилання передає світу. Якщо ви самі не в змозі це озвучити, ми допоможемо з формулюванням.

02
02
Вивчаємо цільову аудиторію

Ми займемося вивченням вашої цільової аудиторії та покажемо, як із нею правильно взаємодіяти. На даному етапі радимо вглядатися в те, що відбувається, і залучатися, тому що знання, які на вас посиплються, можуть сильно змінити світогляд.

03
03
Не чекаємо ідеальний момент

Рекомендується взаємодіяти зі споживачем постійно. Якщо ви не робите це безпосередньо, то потрібно хоча б побічно: через опитування, розсилку та подарункові листівки. Підходить будь-який із вищезгаданих способів, і ми вдаємося до нього, щоб напевно досягти успіху.

04
04
Реліз трапляється тільки один раз

Пам'ятайте про це, коли будете квапити нас і заважати доопрацьовувати необхідні деталі. Ми маємо на увазі, що поспішати також треба грамотно!

План подальших дій

Пам'ятайте, що навіть найкраща у всіх відносинах маркетингова діджитал-стратегія є лише основою. Далі настане час виконувати обіцянки, які ви давали своїм клієнтам. Чи зможете ви дотягнутися до заданої планки та чи вийдете на нові показники товарообігу — залежить від вас. Ми наполегливо рекомендуємо:

 • Дотримуватися певної стратегії у всьому, і робити це якнайкраще. Якщо в плані зазначено, що за день ви готові здійснювати 200 дзвінків у рамках служби підтримки, то реальна кількість дзвінків має бути не меншою за 250.
 • Воюйте не з клієнтами, а з конкурентами. Будьте сильні в тих аспектах, де конкурент показує слабину. Тисніть на його слабкості. У кожного свої уявлення про совість, але будьте чесними хоча б із клієнтами.
 • На те, щоб зробити бренд потужним як ракетний двигун, може піти до двох років. Двох років наполегливої ​​праці, якщо бути точним. Тому не розслабляйтеся ні на мить.
Прогнози
Прогнози 1 / 4

Тільки так і ніяк інакше! Згідно з фінансовою теорією, вартість підприємства визначає, які грошові потоки будуть вливатись у нього завтра. Отже, до процесу треба підходити справедливо і намагатися не здешевити.

Впізнаваність бренду 2 / 4

Ми прогнозуємо, що ви будете мати кращий вигляд на тлі конкурентів і почнете поступово виганяти їх із теплого місця. І не думайте, що це фантастика. Усього можна досягти, якщо чітко дотримуватись стратегії.

Хвилеподібне розгойдування 3 / 4

Не треба очікувати, що наступного дня після запуску стратегії ви прокинетеся мільярдером. Це добра мрія, але так не буде. Запасіться терпінням і готуйтеся працювати. У цифровому середовищі працювати потрібно не менше, ніж у реальному житті.

Робіть наголос на якості 4 / 4

Якщо ви нафантазували собі мільйон доларів, то робіть продукцію, яка буде відповідати цій високій планці. У такому разі потрібно зробити справжній прорив, а не обмежуватися щоденною текучкою.

FAQ
Так, ми вже зустрічали випадки, коли стратегія по суті була лише розгорнутим бізнес-планом, з якого народжувалася справа з потрійною монетизацією.
Ми рекомендуємо не робити цього. Якщо клієнт вже почав взаємодіяти з вашим бізнесом, переконувати його в чомусь новому буде дуже непросто.
Ви не повірите, але інколи виростають на 1000%. Підприємства умовно поділяють історію свого існування на періоди “до” і “після” запровадження стратегії. Сподіваємось, що ваш випадок буде саме таким.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
   
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (256 голосів)