Маркетингові дослідження та розробка digital-стратегії

Маркетингові дослідження ринку — це процес комплексного та вузькопрофільного вивчення структури ринку та всіх його об'єктів. Спочатку проводяться на етапі розробки бізнес плану. Потім повторюються, щоб підприємець і маркетологи завжди мали доступ до інформації про актуальний стан речей. Кваліфіковане проведення маркетингового дослідження дозволить підвищити рентабельність бізнесу, досягти зростання продажів зараз і в перспективі.
Кому варто замовити маркетингові дослідження ринку?
Замовити дослідження ринку має сенс будь-якій компанії, яка хоче нарощувати аудиторію та клієнтську базу. Допоможемо розробити стратегію реклами, протестувати гіпотези та знайти сегменти цільової аудиторії, для якої вона буде по-справжньому ефективною. Ви отримаєте максимум від вкладених фінансів та інтелектуальної праці. Найчастіше замовляти маркетингове дослідження доводиться:
Retail;
product Placement;
B2B;
B2C;
онлайн-виданням, медійним проектам;
сфері доставки.
Кейси
Маркетингові дослідження ринку: основні етапи
Комплексне вивчення ринку

Ми почнемо роботу з повномасштабного аналізу вашої бізнес-ніші. Вони визначать структуру ринку та його динаміку. На цьому етапі роботи стануть помітні ключові тенденції та перспективи, які треба буде врахувати під час розробки стратегії просування.
Ми вивчимо сумарний обсяг виробництва вашого типу товарів або послуг в країні, визначимо частку імпорту та експорту. Наступний крок — позначити середній обсяг продажів в ніші, щоб зрозуміти купівельну спроможність ЦА, актуальність продукту та рівень дефіциту.

Аналіз конкурентів

План маркетингових досліджень буде неповним, якщо не розібрати переваги та недоліки ваших конкурентів. Вивчаємо асортимент і перелік послуг конкуруючих компаній, порівнюємо їх з вашим УТП. Важливо також зрозуміти "силу бренду" конкурентів, їх стратегію комунікації з потенційними та лояльними клієнтами, методику просування в соціальних мережах і пошукових системах. Ми знайдемо та сформулюємо ваші переваги, та зможемо "вичавити" з них максимум конверсій.

Аналіз ЦА

Вивчимо особливості ваших продуктів або послуг, щоб зрозуміти — хто ж зацікавлений в них. В процесі співпраці з нашими фахівцями ви дізнаєтеся:

  • демографічні характеристики потенційних клієнтів: стать і вік;
  • рівень добробуту споживачів;
  • хобі, захоплення та цінності ЦА;
  • багато інших характеристик аудиторії.

Вам також стане зрозуміліше, в чому специфіка вашого продукту, його місце на ринку. Розповімо вам де та в яких умовах цей товар або послугу споживають. Стане зрозуміло, на які критерії спираються покупці, коли вибирають фірму для вирішення своїх проблем. Маркетингове дослідження допоможе визначити, через які канали з аудиторією краще комунікувати, чи варто розширювати вплив бренду на інші регіони.

SWOT-аналіз

Коли ми отримаємо інформацію про болі вашої ЦА, переваги та недоліки конкурентів, особливостях ринку, ми повернемося до вашої компанії та ваших послуг. Для цього застосовуємо SWOT аналіз. Його особливість — це вичленення сильних і слабких сторін компанії. Після цього етапу стане зрозуміло, на чому треба зробити акцент в рекламі, а що поступово покращувати, щоб не програти конкурентну боротьбу. Висновок з SWOT-аналізу стануть найкращою базою для складання digital стратегії.

Підведення висновків

Ми не тільки збираємо інформацію про ринок і конкурентів, а й синтезуємо отримані знання. Це допомагає знайти шляхи для практичної реалізації стратегії. Коли ми розуміємо, в якому напрямку треба рухатися, ми до дрібниць опрацьовуємо план на найближчі місяці. Підведення висновків допомагає конкретизувати digital-стратегію, тим самим підвищивши її ефективність. Ви також отримаєте звіт про виконану роботу, що допоможе приймати важливі рішення.

З нами ви отримуєте більше
01
Розробка програми

Маркетингове дослідження можна спробувати провести самому, без команди та послуг digital маркетингового агентства. Однак, добиватися так результату доведеться дуже довго, та, в підсумку, вся знайдена інформація втратить актуальність. Крім того, такі дослідження не методичні, та не охоплюють всієї картини ринку. Довіртеся нашим фахівцям, щоб вони провели комплексний аудит за заздалегідь розробленим планом маркетингових досліджень.

02
Охоплення джерел для аналізу

Для повноцінного дослідження ми використовуємо внутрішню та зовнішню аналітику. Виділяємо сегменти ЦА, виходячи з гіпотез, дивимося конкурентів, а також компанії, у яких можна перейняти цікаві підходи та ідеї. Проводимо міжнародні маркетингові дослідження, щоб отримувати досвід і фішки з інших країн. Маркетингове дослідження будуть корисні також в тому випадку, якщо є мета запускати бізнес в іншій країні.

03
Digital стратегія

Результат аналізу — це складання повномасштабної digital стратегії. Вона стане базою для ваших рекламних кампаній, просування в інтернеті. В подальшому в неї можна буде вносити зміни, але основа, від якої треба відштовхуватися, вже буде готова. Прописана стратегія принесе чимало користі бізнесу, сприяючи швидкому залученню ЦА, її підведенню до цільового дії, та зростання лояльності покупців.

04
Націленість на конверсії

Маркетингові дослідження — це не лише робота на перспективу, як здається багатьом. Якщо вам потрібен швидкий результат, то просто залиште заявку. Ми проведемо аудит ринку, та запропонуємо рішення. Після консультації легше спрямувати фінансування на ті процедури, які допоможуть швидкої окупності вкладень.

05
Робота на перспективу

Основний плюс маркетингових досліджень — це універсальність. Вивчення ринку допоможе прийти до результату зараз, при цьому також запланувавши “дорожню карту” на найближчі кілька років. Якщо ви довірите проведення маркетингових досліджень та складання digital стратегії нам, то на виході отримаєте зростання продажів і збільшення доходів компанії.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Маркетингові дослідження — це базис, на якому буде будується ваша digital стратегія. Успіх просування бізнесу в інтернеті залежить саме від кількості та якості зібраної інформації, а також висновків, які з неї зробили. Будь-який бізнес повинен розуміти, в якому середовищі він розвивається, з чим йому доведеться мати справу, з якими компаніями треба буде конкурувати. Проведемо первинні та вторинні маркетингові дослідження, щоб привести ваш проект до успіху.
Ціна маркетингових досліджень ринку залежить від обсягу робіт. Чим більше завдань поставлено, і чим більше джерел задіяно, тим вище буде вартість. Питання ціни вирішується до укладення договору про маркетингові послуги з дослідження ринку. В процесі може бути прийнято спільне рішення про збільшення фінансування.
Залежить від термінів до запуску проекту та обсягів завдань. Чим довше триває маркетингове дослідження,тим більше інформації ви отримаєте. Зупинити дослідження, та приступити до реалізації можна в будь-який момент. Бажано ж проводити перманентний аналіз ринку та роботи конкурентів, щоб завжди орієнтуватися на найсвіжішу інформацію.
Маркетингові дослідження проводитимуть контентщики, дизайнери, бізнес-аналітики та інші спеціалісти. Однак, ви не виключені з процесу. У будь-який момент ви можете зв'язатися з нами, щоб дізнатися актуальну інформацію, та отримати попередній звіт про виконану роботу. Також можна задавати напрямок маркетингових досліджень, ставити перед фахівцями завдання, рекомендувати методи, яким ви довіряєте найбільше.
Ми чекаємо на ваш проект