Маркетплейс на Magento

Розробка маркетплейсу на Magento — це створення торгового майданчика онлайн, на якому продавці будуть розміщувати свої товари, а покупці вибирати найкращі пропозиції за цінами та іншими характеристиками. Головна відмінність розробки маркетплейсів Magento від звичайних інтернет-магазинів полягає в тому, що власники маркетплейсів самі нічого не продають. Вони тільки залучають на свій майданчик продавців, забезпечують просування товарів та всіляко розвивають сам вебсайт, щоб зробити його зручнішим для відвідувачів.

Що являє собою розробка маркетплейсу на Magento?

Розробка маркетплейсу на Мадженто передбачає створення платформи, де продавцям та покупцям має бути легко знаходити один одного та налагоджувати взаємодію. Умовно такі майданчики можна поділити на дві основні категорії: універсальні та нішові. Універсальний маркетплейс Magento у плані асортименту нагадує великий супермаркет, у якому можна купити практично все. Їхні нішеві аналоги спеціалізуються тільки на конкретних категоріях товарів, таких як автозапчастини, електротовари, сантехніка, харчові продукти, канцелярія тощо. Як продавці можуть виступати великі та малі компанії, або навіть фізособи. 

Якщо вас цікавить, чим відрізняється розробка маркетплейсу на Magento від створення інтернет-магазину, то все зводиться до трьох пунктів:

 1. На віртуальній вітрині такого майданчика після розробки представлені не лише товари різних брендів, а й різні продавці. Наприклад, два різні продавці можуть продавати в межах одного маркетплейсу одяг фірми Adidas.
 2. Більшість інтернет-магазинів мають і фізичні торгові точки, які можна відвідати. Маркетплейси зазвичай мають лише пункти видачі товарів.
 3. У маркетплейсів ширша географія та аудиторія, вони можуть бути міжнародними.

Замовляючи розробку маркетплейсу на Magento, потрібно бути готовим, що у перспективі ваш проєкт стане масштабним. Перед подібних майданчиків припадає левова частка світового обороту капіталу. Найвідоміші маркетплейси Magento, такі як Amazon та eBay, щорічно продають товари на мільярди доларів. Якщо ви не готові до такого розвитку подій і думаєте, що не впораєтеся з такими масштабами, краще вибрати розробку простого інтернет-магазину. До речі, він також має великі перспективи для зростання. Як приклад можна навести всім відомий майданчик Rozetka, який після розробки поступово переріс з інтернет-магазину в маркетплейс.

Розробку маркетплейсів на Magento замовляють все частіше, їх популярність стрімко зростає. Як не дивно, своєю популярністю вони завдячують пандемії COVID-19. Через пандемію люди стали рідко відвідувати звичайні магазини та супермаркети, перемістивши акценти у бік інтернет-покупок. Другий фактор, через який розвинулася популярність, — це стрімкий розвиток та розробка нових цифрових технологій. Сьогодні люди все більше схиляються до торгівлі онлайн, тому що це зручніше та практичніше у всіх відносинах, а комп'ютери та смартфони сьогодні є вже практично у всіх.

Розробка маркетплейсу на Magento передбачає, що на майданчику торгуватимуть десятки або навіть сотні різних продавців, і вони будуть змушені щільно конкурувати між собою. Давно відомо, що тісна конкуренція породжує дуже вигідні пропозиції для покупців. Продавцям доводиться вигадувати різноманітні акції, знижки та бонусні програми, щоб залучати до себе клієнтів. Іноді доходить до того, що покупцеві надають можливість запропонувати свою ціну, після чого продавець може прийняти або відхилити таку пропозицію.

Чим відрізняється розробка маркетплейсу саме на Magento?

Розробка маркетплейсу на Magento передбачає використання системи керування сайтами (CMS) інтернет-магазинів та інших торгових майданчиків онлайн. Ця система займає провідні позиції у світі, тому розробники з України теж починають її активно освоювати. Існують платна та безплатна версії Magento. Безплатна являє собою Open Source розробку з великим та дружним ком'юніті, яке активно розвивається. Платна версія належить компанії eBay — найвідомішому інтернет-аукціону у світі.

Розробка маркетплейсу на Magento має ряд переваг і додаткових можливостей:

 1. Можна задавати різні атрибути та властивості для товарів, групувати їх у комплекти та сортувати за різними параметрами, такими як колір, розмір тощо.
 2. У Magento є можливість розробки фільтрації товарів за атрибутами, які визначає адміністратор. Різні позиції на віртуальній вітрині можна порівнювати між собою, аби зрозуміти відмінності.
 3. За допомогою панелі адміністратора Magento можна контролювати інтернет-магазини, які розташовані на різних доменах та перекладені різними мовами. Можна налаштувати їх зовнішній вигляд, вибираючи готові шаблони.
 4. Після розробки маркетплейсу на Magento відкривається можливість роботи з різними валютами. Завдяки цій особливості простіше просуватиме торговий майданчик у різних країнах та регіонах.
 5. На продавців, які не хочуть призначати ціни на свої товари вручну, чекає приємний сюрприз. У Magento після розробки можна сформулювати правила ціноутворення, після чого вартість нових позицій визначатиметься автоматично.
 6. Magento надаватиме звіти з продажу, обраних товарів, відгуків тощо.
 7. У Magento підтримуються різні способи оплати та доставляння, у тому числі на різні адреси.
 8. Тісне спілкування із покупцями різними способами, включаючи електронну пошту, месенджери, коментарі до товарів тощо.

Переваги розробки маркетплейсу на Magento з точки зору виконавця очевидні, адже це CMS з великим запасом міцності, яка витримає великі навантаження і не "посиплеться" у невідповідний момент.

Вона використовується багатьма великими інтернет-магазинами та маркетплейсами, тому що вважається надійною. Однак її не можна назвати інтуїтивно зрозумілою та простою, адже поріг входження досить високий.

Розробка маркетплейсу на Magento — складне завдання. Проблема посилюється ще й тим, що ця CMS найважча для вивчення з погляду адміністратора маркетплейсу, який не має досвіду. Однак її складність пояснюється тим, що вона найкраща. Освоївши цей віртуальний пульт управління, ви можете бути впевнені, що маркетплейс у вас буде під повним контролем. Ми, Brander, допоможемо вам розібратися в усьому. Більш того, після розробки маркетплейсу наша команда надаватиме технічну підтримку, в рамках якої можлива і допомога в управлінні CMS.

Маркетплейс на magento

Програміста та бізнесмена об’єднує одне — їм подобається, коли складні речі здаються зрозумілими. Ми можемо охарактеризувати Magento саме так. Ця CMS забезпечує гнучке управління зовнішнім виглядом сайту, надає адміністратору широкий функціонал контролю над змістом ресурсу. Слоган компанії, яка розробила цей фреймворк, звучить так: «Створена для зростання, розроблена для гнучкості». Зараз ми наведемо залізні аргументи на користь того, що Magento — це найкращий кандидат для маркетплейса.

Хто замовляє Magento?
Усі, хто бажає для свого сайту безпеки, нон-стоп підтримки, гнучкості, розширених опцій. Завдяки open source складника з Magento, можна вичавлювати всі можливості, що впливає на масштаби магазину та подальші інтеграції. Magento — це вибір:
Магазинів із великим каталогом
Фінансових організацій, банків
Компаній-сервісів
Освітніх центрів
Маркетплейсів (як ви могли здогадатися 😉)
Етапи розробки
Познайомимося з вами ближче
Клієнту потрібно не просто розповісти про себе. Він має пояснити, у чому сила його бізнесу, і чому він у нього вірить. Маркетплейс — це переповнений ставок або навіть цілий океан хижаків. Кожен, хто бере участь у цих перегонах, має бути впевненим у своїх силах. Ось чому ми хочемо насамперед побачити ваш бізнес на власні очі.
Складаємо план робіт
Після знайомства відразу приступаємо до роботи, та почнемо з плану. У ньому буде зображено ключових фахівців, залучених у проєкт. Також буде вказано скільки годин знадобиться на роботу і скільки грошей потрібно буде заплатити. Отже, уже на старті робіт стане зрозуміло, хто за що відповідає, і як усе відбуватиметься надалі.
Дизайнер займеться рисовкою
Він першим розпочинає роботу. Його стараннями на світ з’являється зручний інтерфейс, який після релізу трансформується в прибуток та конверсії.
Програміст підхоплює естафету
Завданням цього фахівця є пожвавлення напрацювань дизайнера та перетворення їх на робочий вебінструмент.
Обов’язкове тестування
Цей пункт ми не пропускаємо ніколи, і в кожному проєкті виділяємо на нього необхідну кількість годин, щоб у результаті віддати клієнту продукт, що ідеально працює, без жодних «але».
Whoah
Brander — це експерти Magento

Майже всі кейси, описані на нашому сайті, створювалися на Magento. Що це означає саме для вас? Як мінімум, це можна вважати свідченням нашого професіоналізму під час роботи з цією платформою. Так, Magento — це один із найкращих інструментів для створення інтернет-магазину та просування у світі онлайн-комерції. Платформа ресурсомістка і їй потрібний якісний хостинг, але вона виправдовує кожен вкладений цент.

Ми налаштуємо особистий кабінет, модулі оплати та доставки товарів. Працюватиме це в комбінації з прокачаним пошуком та аналітичним функціоналом. Попереджаємо, що новачкам не так просто керувати сайтом на Magento, але ми обіцяємо вам всебічні консультації, після яких ви обов’язково зрозумієте суть справи.

Fresh fish

Кому одразу два Magento?

З назви цієї статті зрозуміло, кого вважають цільовою аудиторією Magento. Її двигун — це козир в електронній комерції, але з ним ще потрібно впоратися. Якщо довірити професіоналам адаптацію бізнесу на Magento, то будуть досягнуті серйозні результати, але не забудьте подбати про хостинг, оптимізацію та продукти, що необхідні для інтеграції.

Magento обирають:

 • Впевнені у своїх силах інтернет-магазини;
 • Великі маркетплейси;
 • Торговці послугами;
 • Програми онлайн-освіти;
 • Схеми бізнес-клієнт та бізнес-бізнес.
Ok
Про інтеграцію
Drip
Прекрасний вибір для тих, хто шукає можливість підвищити впізнаваність власного бренду. Найчастіше використовувані функції — це оцінка залучення передплатників, візуальне оформлення компанії та регульований робочий процес. Для активізації впливу компанії вбудовано функціонал управління контактами.
Bronto
Це маркетингова платформа, що дає змогу запровадити додаткові рішення для покупок, програм лояльності та VIP-клієнтів. Для малого бізнесу вона може бути непотрібною, але гравцям великих масштабів рекомендуємо.
Unific
З його допомогою збільшується тривалість «життя» клієнта на сайті, а відтак і його грошова цінність. Зрештою, вас цікавить саме вона, тому рекомендуємо цю інтеграцію. Ви також зможете підвищити точність націлювання для наявних та потенційних клієнтів.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Тільки уявіть, що понад 20 % сайтів електронної комерції обирають Magento. Головні причини — це гнучкість та розширюваність платформи. На сайт можна буде додати будь-який тюнінг, який підходить компаніям, що швидко адаптуються до динамічного ринку.
Про це варто згадати, адже ми весь час говорили лише про плюси. Заради справедливості зазначимо, що CMS Magento складна в установці та управлінні, для неї потрібні об’ємні доробки, вона орієнтована на високопродуктивні сервери.
У технічному завданні ви побачите, скільки роботи нам треба зробити, перш ніж ваш ідеальний у всіх відносинах онлайн-магазин стане частиною маркетплейсу. Ви зрозумієте, що витрати були потрібні, і тоді питання відпаде саме собою.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
Голоси відсутні