SEO, що продвигає

Вище позиція у видачі пошукових мереж, більше нових клієнтів, а відповідно і більший дохід — все це результати, які приносить просування сайтів. Розкрутка сайту розширює охоплення цільової аудиторії, збільшує продажі і допомагає бренду стати впізнаваним.

Комплексне просування сайту в пошукових системах — аналіз коду на наявність технічних помилок, які перешкоджають коректному скануванню пошуковим роботом, а також розробка і впровадження зовнішньої і внутрішньої стратегій по оптимізації проєкту. 

Розкрутка сайту також може мати охоплювати такі поняття:

 • сео-оптимізація;
 • контент-маркетинг;
 • контекстна реклама Google Ads; 
 • SMM в Facebook і Instagram.

У кожного з компонентів комплексної розкрутки є свої особливості. Наприклад, чисте seo-просування — це низька ціна ліда, але повільна окупність (ROI). Рівномірно зростаючі результати ви побачите через кілька місяців після початку роботи над вдосконаленням сайту. Таргетована реклама, навпаки, призводить клієнтів швидко, але разово, і дорого коштує. Їх одночасне використання — найефективніша стратегія розкрутки. Але перше і головне, без чого неможливо просування сайтів — seo-аналіз і оптимізація відповідно до вимог пошукових мереж.

Що таке SEO-просування і як воно працює

SERP (сторінки пошукової видачі) — джерело користувачів сайту з органічної пошукової видачі. Чим вище ваш ресурс в списку — тим більше потенційних клієнтів. Щоб система порахувала ваш сайт гідним місця на перших сторінках видачі, потрібно зробити його:

 • релевантним (відповідним запитам) — користувачі повинні знаходити на сторінках те, що шукали;
 • зручним — інтерфейс (всі елементи, з якими може взаємодіяти відвідувач сайту) повинен бути простим, зрозумілим і функціональним; 
 • технічно оптимізованим — код кожної сторінки повинен бути оптимізований для пошукових роботів;
 • інформативним — сайт повинен бути наповнений цікавим для користувачів контентом: від докладних описів товарів і послуг до графіки та мультимедіа. 

Етапи сео-просування

Сео-просування сайту починається з розробки загальної стратегії розкрутки — аналізу ніші, цільової аудиторії, проєкту, завдань бізнесу, попиту, конкурентів. Після аналітики або паралельно з нею проводиться технічний аудит і збір семантичного ядра: перевірка сторінок на помилки і збір масиву ключових слів і подальша кластеризація, а також оцінка якості посилальної маси, якщо вона є. Ці дані потрібні, щоб почати внутрішнє і зовнішнє seo-просування сайтів, а також визначити напрямки розширення його структури і скласти контент-план — вирішити, які ще потрібні сторінки і з яким наповненням.

Внутрішня сео-оптимізація

Розкрутка сайту в пошукових системах вимагає, щоб у проєкті в першу чергу не було внутрішніх проблем. Хоча одна з перших і головних завдань сео-фахівців — зібрати семантичне ядро з ключових слів для просування, паралельно з цим проводиться внутрішня оптимізація:

 1. Налаштування Robots.txt і Sitemap.xml. Саме їх в першу чергу знаходить система, потрапляючи на ваш сайт, і індексує ті сторінки, до яких виділено доступ. 
 2. Закриття від індексу технічних сторінок. Якщо у вас є сторінки ще не наповнені контентом, або такі, що не несуть користі для користувача, їх варто закрити від перегляду разом з формами, особистими даними та іншою інформацією, яку ви не хочете показувати в пошуковій системі. Якщо цього не зробити, хороших позицій у видачі отримати не вдасться. 
 3. Налаштування canonical — тег, який "допомагає" пошуковому роботу знайти головну сторінку серед її дублів. Налаштування тега на етапі розробки дозволяє запобігти появі дублів в індексі.
 4. Виправлення технічних помилок. Дублі сторінок, особливо в деяких CMS, що генерують їх у великій кількості — одна з основних перешкод на шляху сео-просування сайтів. Від них треба позбавлятися, так само як і від битих посилань, які ведуть на неіснуючий розділ, в тому числі використовуючи редіректи. Крім того, технічний аналіз дозволяє знайти баги, що знижують швидкість завантаження сайту — один з пріоритетних чинників ранжирування. 
 5. Метадані. Розкрутка сайтів в Одесі чи Києві, Україні або будь-якій країні світу неможлива без заповнених метаданих з урахуванням ключових слів. У кожної сторінки повинні бути теги title і description, що описують вміст, так само як заголовок і підзаголовки — в текстах, а тег альт і тайтл — у зображень. Пошукові роботи розуміють, що саме знаходиться на сайті, аналізуючи ці частини коду. Якщо їх немає, пошуковий робот може не включити в ранжування посадкову сторінку і розкрутка сайту сповільниться. 

Внутрішня сео-оптимізація включає також прив'язку до регіону, настройку версій на різних мовах і наповнення сайту контентом. Крім того, аналітика може показати, що у вашого ресурсу серйозні проблеми з юзабіліті і адаптивністю, через які розкрутка сайту в Києві буде мати в собі ще й ціну повного або часткового редизайну.

Зовнішня оптимізація

Зовнішня оптимізація збільшує авторитет вашого проєкту. Google вважає, що чим більше згадок про ваш сайт і чим надійніше ресурси, на яких розміщені посилання, тим більше підстав вам довіряти. Якщо внутрішня оптимізація — це тактика, орієнтована на розв'язання проблем відразу після їх виявлення, то зовнішня — ретельно опрацьована стратегія. Нарощування маси має бути природним і рівномірним: всього одна згадка на сайті з низьким рейтингом довіри завдасть істотної шкоди вашій репутації та позицій у видачі. 

На цьому етапі ціна на просування сайту збільшується на суму оплати послуг копірайтерів. Сео-фахівці створюють анкор-лист з посиланнями на сторінки, вибрані для просування, а копірайтери вставляють їх у корисні, цікаві та унікальні тексти. Найпростіший спосіб розмістити їх — виставити на біржі, найчастіше Міралінкс, де різні новинні і тематичні проєкти шукають контент. Ви отримуєте посилання на сторонньому ресурсі, а він — текст з релевантними запитами. Трохи складніше з пресрелізами, які потрібно випускати під актуальний привід, а з крауд-маркетингом (посиланнями в соціальних мережах і тематичних форумах) потрібно бути дуже акуратним, щоб не налаштувати проти себе пошукові системи і потенційних клієнтів. 

Послуги seo-просування сайтів добре поєднувати з розкручуванням в соціальних мережах. Їх користувачі активніше діляться посиланнями, покращуючи тим самим ваш загальний рейтинг. До речі, Google дуже високо оцінює докладні тексти, котрі максимально повно розкривають тему і доповнені інфографікою — на своєму сайті і партнерських майданчиках розміщують саме такі. Відео на YouTube теж дуже добре впливає на просування сайту — ціна зйомки огляду або іншого контенту окупається досить швидко і гарантує гарну оцінку від пошукових роботів. 

Аналітика

Seo-просування сайту в Києві починається з комплексної оцінки ключових параметрів, що впливають на ранжування сторінок. За основними показниками, що ілюструють результативність змін, спостерігають ще з етапу внутрішньої оптимізації і продовжують це робити протягом всього періоду просування. У Google Analytics, підключеної до сайту, є інструменти для відстеження різних статистичних даних: сео-фахівці і ви самі побачите зростання трафіку (загальної кількості відвідувачів з різних джерел і органічної видачі в тому числі) і конверсії (числа тих з гостей, хто скоїв цільове дію — підписку, покупку і т.д.). Всі ці дані доступні для кожної сторінки, що відповідає визначеним запитам, і дозволяють спостерігати динаміку змін за вибраний період. Якщо замовити seo-просування сайту, то фахівці будуть вибирати найперспективніші сторінки і запити для розкрутки і оперативно реагувати на зміну видимості.

Від чого залежить вартість і терміни seo-просування

У випадку з таким завданням, як seo-просування, ціна залежить від того, скільки часу у різних фахівців потрібно на внутрішню і зовнішню оптимізацію. Розкрутка сайту в Києві в середньому трохи дорожче, ніж в Харкові чи Одесі, але це найнезначніший з факторів. Ціна на біле seo-просування залежить від: 

 • кількості конкурентів і якості їх сайтів;
 • частотності і кількості запитів, за якими планується просування;
 • стартового стану сайту — технічної готовності і поточних позицій у видачі.

Якщо вам потрібна розкрутка сайту в Яндекс або інших пошукових системах, крім Google, це зажадає більше інструментів для відстеження статистики та часу фахівців. 

Внутрішня оптимізація займає від одного місяця. Паралельно з виправленням помилок і структуруванням коду можна починати підготовку до зовнішньої розкрутки сайту, ціна просування в цьому випадку вже буде включати роботу копірайтерів, які будуть писати оптимізований контент для сайту і статті для розміщення на ресурсах-донорах. 

Через 2 місяці за умови настройки систем вебаналітики, чіткого контролю, нарощування посилальної маси і наявності текстів на всіх сторінках ви побачите перші результати рішення замовити розкрутку сайту, поки тільки по декількох низькочастотних запитах. 

Помітне зростання видимості і відвідуваності можна очікувати через 3-4 місяці, після того, як ви почали seo-просування в Києві чи Харкові. Через пів року seo-послуги почнуть піднімати в топ середньочастотні запити, і прибутковість проєкту почне стабільно зростати. Точні терміни на просування сайтів в Одесі складно спрогнозувати, але ви в будь-якому випадку будете бачити поступову окупність інвестицій.

Якщо врахувати всі чинники ранжирування перед розробкою нового проєкту і потім замовити його просування, сайт можна спочатку зробити оптимізованим. Йому не потрібно виправлення внутрішніх помилок, а дизайн, відповідний трендам UX відразу поліпшить його індексацію. Seo-просування нового сайту в цьому випадку буде простіше почати і швидше отримати результати.

Пошукові алгоритми регулярно оновлюються, і розкрутка сайту в Харкові або будь-якому іншому місті — це безперервна оптимізація. Чим більше у вас товарів або послуг, тим більше зусиль і часу буде потрібно на їх просування. 

Seo-просування з "Brander": з нами ви отримуєте більше

Сео-просування сайту складається з 6 етапів:

 1. Технічний аудит. Розкрутка і просування сайту починаються з аналізу технічної частини проєкту. Комплексний аудит дозволяє знайти проблеми з оптимізацією і помилки в коді, через які станиці гірше ранжуються і повільно індексуються. Отримані дані використовуються, як основа для технічного завдання для сео-фахівців, яким належить розробити стратегію просування, і веброзробників, якщо проблема вимагає серйозної зміни коду. 
 2. Юзабіліті-тестування. Реклама сайту не допоможе, якщо його дизайн і інтерфейс неприємні і незрозумілі користувачам. Пошукові роботи надають велике значення UX. Призначений для користувача досвід об'єднує в собі все, що формує враження про сайт — зовнішній вигляд, функціональність, комфорт, доступність і відповідність очікуванням. Поверхневий юзабіліті-аудит допоможе знайти недоліки інтерфейсу і виправити їх, щоб знизити відсоток відмов і збільшити прибутковість проєкту.
 3. Збір семантики. Купити просування сайту — означає отримати семантичне ядро (СЯ) з ключових слів для залучення цільового трафіку. Це детальний і структурований документ з релевантними запитами різної частотності для кожної сторінки. Дані з нього будуть використовуватися в метатегах, контекстній рекламі, ключах в текстовому контенті і для інших завдань просування.
 4. Внутрішня оптимізація. Комплекс робіт по поліпшенню сайту — виправлення технічних помилок, поліпшення структури, настройка індексації сторінок і розподіл їх статичного посилальної ваги, а також наповнення контентом і прискорення завантаження. 
 5. Зовнішня оптимізація. Нарощування маси з поступовим збільшенням динаміки зростання посилального профілю.
 6. Моніторинг. Замовити seo-просування сайтів в "Brander" — значить регулярно отримувати звіти за ключовими метриками і досягнутими результатами. Ми уважно спостерігаємо за змінами і оцінюємо, як роботи по зовнішній і внутрішній оптимізації впливають на позиції, трафік і конверсію. Ми зберігаємо досягнення і оперативно коригуємо стратегію, щоб результати просування були тільки позитивними.

Просування сайтів (SEO)

Метою торгового сайту є збільшення прибутку, яке досягається через підвищення трафіку і конверсій. Для цього потрібно вивести сайт на перші позиції в пошуковій видачі. Відсоток переходу на верхні посилання більший, адже людина міркує за шаблоном «перший — значить кращий». Ми допоможемо підняти ваш сайт у видачі, закріпити результати, підвищити конверсії, забезпечити поступовий приріст аудиторії та надати ефективні послуги за демократичним цінником, допомагаючи вашому бізнесу зростати.

Чому вам потрібно SEO-просування?
Нині неможливо уявити бізнес, який існує виключно офлайн. Саме в інтернеті користувачі шукають товари та послуги, які їх цікавлять. Якщо у вас є власний сайт або інтернет-магазин, то SEO вам просто необхідне, щоб ефективно розвивати свій бізнес. SEO дає бізнесу можливість:
обігнати конкурентів
залучити лояльних клієнтів
мати постійне джерело клієнтів
отримати більш доступне просування
збільшити продажі
підвищити впізнаваність компанії
Складаємо перелік робіт з першого дня
Підготовка та планування
Сюди входять банальні, але необхідні дії на зразок налагодження зв'язку в месенджерах та проведення базової аналітики. Ми подивимося, як у вас працювало SEO-просування до нас, якщо воно взагалі було.
Внутрішня оптимізація
Ми почнемо усувати всі помилки, які виявили під час першого етапу. Також необхідний аудит, який виявить повтори сторінок, перевірить точність розмітки та якість контенту.
Робота з семантикою
Така робота проводиться щомісяця, завдяки чому виявляються і прописуються пошукові запити, які приведуть на ваш сайт цільову аудиторію.
Посилання та контент
Створюються унікальні тексти, які сформують релевантність сайту. Будемо шукати ваших конкурентів і аналізувати їх переваги, щоб зробити все ще краще та оригінальніше, ніж у них.
Аналітика + звітність
Якщо ви захочете відредагувати свій веб-сайт, ми відреагуємо на цей виклик оперативно. Звітність ми готові надавати щомісяця, але найвибагливіші клієнти можуть попросити й щотижня, адже ми не відмовимо.
shelf
SEO по поличках
01
Аналіз

Наш SEO-фахівець перевіряє загальну видимість сайту, відштовхуючись не тільки від високочастотної категорії, але також звіряючи графіки середньо- та низькочастотних запитів.

02
Конкуренти

Конкуренція не має стати нав'язливою ідеєю, але повністю ігнорувати дії опонентів у бізнесі ви не можете. Ми дотримуємося балансу, перевіряючи, як свою роботу в SEO роблять інші. Там можна побачити хороші приклади, а також підглянути, що не варто робити.

03
Лідери ніші

У бізнесах із найбільшою конкуренцією потрібно перевіряти не лише якісь абстрактні сайти, а й щомісяця аналізувати нішу конкурентів. Оскільки у бізнесі одночасно працюють тисячі світлих умів, постійний прогрес та обмін досвідом – обов'язкова робота.

04
Фідбек клієнта

Переглядаємо найпопулярніші запити на сайті та робимо висновки щодо майбутніх завдань. Найчастіше, на сайтах, які ігнорували SEO, необхідно оптимізувати також і посадкові сторінки.

alien
Наші інструменти
KeyCollector

Незамінна програма. Оснащена модулями кластеризації та пошуку дублів, мінус-фраз та інших неприємностей. Інструмент, що працює на маркетинг та заради нього.

Screaming Frog SEO Spider Tool

Це пошуковий алгоритм, що покращує внутрішню SEO-оптимізацію, витягуючи дані та перевіряючи поширені проблеми. Бажаєте просканувати 500 URL-адрес за один раз? Не проблема. Програма безплатна, але з покупкою ліцензії відкриває безліч нових фішок.

Serpstat

Український SEO-аудитор. Дозволяє проводити конкурентний аналіз, перевіряти посилання, ключові фрази, моніторити видачу. В одному сервісі зібрано дуже багато. Ігнорувати Serpstat – неприпустима розкіш для професіонала.

SimilarWeb

Сайт для аналітики бізнесу. За допомогою SimilarWeb ми отримуємо вичерпну інформацію про обсяги трафіку не лише клієнта, а і його конкурентів. Також ми можемо вивчити джерела цього трафіку, що часто відкриває можливість покращити існуючу модель.

Ahrefs

Допомагає ранжувати та підвищувати вихлоп від трафіку. Самі Ahrefs нескромно називають свою програму "єдиною необхідною" для крутого SEO. Від себе додамо, що робить вона справді чимало: аудит, оптимізація, конкуренти, ключові слова і це лише початок списку.

pants

Результати

SEO працює не одразу. Якийсь час клієнти не розуміють, за що сплачені гроші. Видихніть і наберіться терпіння. Через місяць-другий, коли почнуть прокльовуватися перші результати, захоплення стане вашою єдиною емоцією. Оцінити ефективність нашого SEO ви зможете за параметрами:

 • Зростання цільового трафіку;
 • Зростання конверсій сайту;
 • Дотримання поведінкових чинників;
 • Чи дотягується сайт до топу пошукової видачі;
 • Скільки коштує користувач;
 • Скільки коштує його корисна дія.
man
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ну, можна й так сказати. Алгоритми Google визначають, чим саме викликано різкий сплеск трафіку. Потім вони оцінюють, наскільки це важливо. За фактом ми не змогли знайти жодних реальних доказів того, що трафік впливає на позиції сайту, але деякі сеошники свято вірять у це.
Простого способу опинитися в топі ще не вигадали. Алгоритми пошукових систем удосконалюються щодня, тому вони відбирають для користувачів найбільш релевантні сайти, де вони точно зможуть знайти цікавий для себе контент.
У хід йде майже все: платформа, розташування, історія пошуку. Тому не варто думати, що всі бачать однакову пошукову видачу. Одному користувачеві ваш сайт випаде першим номером, а іншому — десятим.
На жаль, спонсорування від Google ніяк не допомагає з точки зору отримання найкращих органічних позицій. Але для пошуку нових ключових слів та перевірки, які з них працюють краще, Ads підійде чудово.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (65 голосів)