Розробка програми для телемедицини

Розробка програми для телемедицини — це майже обов'язкова інвестиція для клінік будь-якого масштабу і вдала ідея для стартапу. Медичні мобільні додатки останні 5 років, і особливо починаючи з 2020, стали завантажувати в сотні разів частіше. Люди не хочуть стояти в чергах і наражати своє здоров'я на небезпеку. Для лікарів це практичне рішення, щоб заробляти більше грошей, витрачаючи менше часу.

 

Якщо ви збираєтеся проводити віддалені медичні консультації, додаток — найзручніший спосіб залишатися на зв'язку з пацієнтами, а головне — збирати і зберігати їх дані.
 

 

Навіщо потрібен додаток для телемедицини
Для пацієнтів: кращі фахівці

Медичні програми для смартфонів створені, щоб полегшувати життя лікарям і тим, хто потребує їхньої допомоги. Пацієнти зможуть наочно порівняти всіх доступних фахівців: стаж, спеціалізація, ціна, відстань до клініки — все буде відображатися у профілі. Додатково можна підключити відгуки і систему рейтингу.

Для лікарів: більша база клієнтів

Розробка програми для телемедицини доступна не тільки клінікам. Такі сервіси все частіше створюють спільноти лікарів і підприємці. Щоб зареєструватися у додатку і почати допомагати новим пацієнтам, не обов'язково працювати у конкретній клініці. У додатку можна створювати розклад як автоматично, так і вручну, щоб нічого не забути, налаштувати нагадування. Такі ж сповіщення, наприклад, про час прийому ліків або дату обстеження можуть отримувати і пацієнти, а лікар — стежити за тим, чи виконують вони приписи.

Спілкування і віддалений перегляд

Віддалено поговорити з пацієнтом можна за допомогою будь-якого сервісу для відеозв'язку або обміну повідомленнями, але в такому випадку доведеться змішати особисті і робочі чати в одному місці, а ще окремо організувати архів для документів. Медичні програми для айфона і смартфонів на Андроїд — віртуальний кабінет, де можна зберігати і переглядати всі виписки, результати обстежень і історію хвороби. Дивитися медкарту можна разом з пацієнтом онлайн, паралельно відповідаючи на його питання. 

Інтеграція та аналітика

Медичні програми для андроїда і iOS можуть автоматично отримувати, а потім зберігати і обробляти інформацію від інших пристроїв, підключених до смартфона. Навіть найпростіші смарт-годинники збирають дані про пульс пацієнта і час його активності. Більш просунуті пристрої можуть вимірювати тиск і багато іншого. До того ж з додатком лікарям буде простіше віддалено вивчати в динаміці і інші показники. Пацієнт може сам, наприклад, вимірювати рівень кисню у крові або температуру і регулярно додавати отримані значення в додаток. 

Статистика

Одна з причин, чому популярна телемедицина — додатки, створення яких допомагає збирати дані про пацієнтів, дозволяють проводити комплексну аналітику. Її результати корисні не тільки для оцінки епідеміологічного стану в регіоні, порівняння показників хворих з одним і тим же захворюванням для вдосконалення лікування, але і для налаштування реклами. У базі даних пацієнта буде зберігатися багато інформації про нього, яку можна використовувати для таргетованого просування корисних для нього послуг.

Етапи розробки програми для телемедицини
01
01
Аналітика та розробка ТЗ

Створення програми для телемедицини починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Зібрана інформація використовується для складання ТЗ на розробку. Воно обговорюється, змінюється і затверджується, після чого ми підписуємо договір про співпрацю.

02
02
Проектування

Розробка UI/UX-макету — основа створення додатка для телемедицини. Макет — технічний опис інтерфейсу з усіма елементами і їх функціями. Перед тим як почати розробляти макет додатки для телемедицини, ми збираємо аналітику поведінки користувачів, щоб зробити його логічним і зрозумілим. 

03
03
UI-дизайн

Інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — «обличчя» програми. На цьому етапі не тільки підбирають кольори і форми для елементів сайту, але також додають нові опції, які допоможуть клієнту на шляху до цільової дії — підказки, контент та інше.

04
04
Front-end і back-end-розробка

Бекенд додатка для телемедицини на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. На етапі аналітики ви зрозумієте, де знаходиться ваша аудиторія і яка платформа вигідніше. Крім того, можна не обмежувати себе і не розробляти два додатки. Кросплатформні програми на мовах Dart або Python можна опублікувати у двох магазинах відразу. Front-end-розробники налаштовують взаємодію технічної частини програми і дизайнерського макета.

05
05
Тестування і публікація

До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи, щоб знайти і виправити баги, якщо вони є. Після публікації можна випускати хотфікси — виправлення неочевидних помилок, а також допрацьовувати сервіс, додаючи нові опції.

06
06
Маркетинг

Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка для телемедицини допоможе грамотна розкрутка — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для телемедицини залежить від складності проекту, кількості функцій програми. Це в цілому не найпростіше завдання, особливо якщо ви хочете запропонувати лікарям і пацієнтам максимальний сервіс. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. У нас є досвід у розробці додатків для телемедицини, а назвати точну ціну ми зможемо тільки після аналітики та обговорення ваших ідей.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ціна розробки додатку для телемедицини залежить від складності проекту, кількості функцій програми. Це в цілому не найпростіше завдання, особливо якщо ви хочете запропонувати лікарям і пацієнтам максимальний сервіс.
Якщо ви збираєтеся проводити віддалені медичні консультації, додаток - найзручніший спосіб залишатися на зв'язку з пацієнтами, а головне - збирати і зберігати їх дані
Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей призначеного для користувача інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв'язку.
Розробка нативного ПЗ підійде бізнесу, якщо точно знаєте свою цільову аудиторію. Якщо терміни підтискають, то Кросплатформні проекти швидші.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.