Телемедицина через розроблений додаток

Розробка програми для телемедицини — це майже обов'язкова інвестиція для клінік будь-якого масштабу і вдала ідея для стартапу. Медичні мобільні додатки останні 5 років, і особливо починаючи з 2020, стали завантажувати в сотні разів частіше. Люди не хочуть стояти в чергах і наражати своє здоров'я на небезпеку. Для лікарів це практичне рішення, щоб заробляти більше грошей, витрачаючи менше часу.

Якщо ви збираєтеся проводити віддалені медичні консультації, додаток — найзручніший спосіб залишатися на зв'язку з пацієнтами, а головне — збирати і зберігати їх дані.

Навіщо потрібен додаток для телемедицини

 1. Для пацієнтів: кращі фахівці. Медичні програми для смартфонів створені, щоб полегшувати життя лікарям і тим, хто потребує їхньої допомоги. Пацієнти зможуть наочно порівняти всіх доступних фахівців: стаж, спеціалізація, ціна, відстань до клініки — все буде відображатися у профілі. Додатково можна підключити відгуки і систему рейтингу.
 2. Для лікарів: більша база клієнтів. Розробка програми для телемедицини доступна не тільки клінікам. Такі сервіси все частіше створюють спільноти лікарів і підприємці. Щоб зареєструватися у додатку і почати допомагати новим пацієнтам, не обов'язково працювати у конкретній клініці. У додатку можна створювати розклад як автоматично, так і вручну, щоб нічого не забути, налаштувати нагадування. Такі ж сповіщення, наприклад, про час прийому ліків або дату обстеження можуть отримувати і пацієнти, а лікар — стежити за тим, чи виконують вони приписи.
 3. Спілкування і віддалений перегляд. Віддалено поговорити з пацієнтом можна за допомогою будь-якого сервісу для відеозв'язку або обміну повідомленнями, але в такому випадку доведеться змішати особисті і робочі чати в одному місці, а ще окремо організувати архів для документів. Медичні програми для айфона і смартфонів на Андроїд — віртуальний кабінет, де можна зберігати і переглядати всі виписки, результати обстежень і історію хвороби. Дивитися медкарту можна разом з пацієнтом онлайн, паралельно відповідаючи на його питання. 
 4. Інтеграція та аналітика. Медичні програми для андроїда і iOS можуть автоматично отримувати, а потім зберігати і обробляти інформацію від інших пристроїв, підключених до смартфона. Навіть найпростіші смарт-годинники збирають дані про пульс пацієнта і час його активності. Більш просунуті пристрої можуть вимірювати тиск і багато іншого. До того ж з додатком лікарям буде простіше віддалено вивчати в динаміці і інші показники. Пацієнт може сам, наприклад, вимірювати рівень кисню у крові або температуру і регулярно додавати отримані значення в додаток. 
 5. Статистика. Одна з причин, чому популярна телемедицина — додатки, створення яких допомагає збирати дані про пацієнтів, дозволяють проводити комплексну аналітику. Її результати корисні не тільки для оцінки епідеміологічного стану в регіоні, порівняння показників хворих з одним і тим же захворюванням для вдосконалення лікування, але і для налаштування реклами. У базі даних пацієнта буде зберігатися багато інформації про нього, яку можна використовувати для таргетованого просування корисних для нього послуг.

Етапи розробки програми для телемедицини

Розробка програми для телемедицини складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та розробка ТЗ. Створення програми для телемедицини починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Зібрана інформація використовується для складання ТЗ на розробку. Воно обговорюється, змінюється і затверджується, після чого ми підписуємо договір про співпрацю.
 2. Проектування. Розробка UI/UX-макету — основа створення додатка для телемедицини. Макет — технічний опис інтерфейсу з усіма елементами і їх функціями. Перед тим як почати розробляти макет додатки для телемедицини, ми збираємо аналітику поведінки користувачів, щоб зробити його логічним і зрозумілим. 
 3. UI-дизайн. Інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — «обличчя» програми. На цьому етапі не тільки підбирають кольори і форми для елементів сайту, але також додають нові опції, які допоможуть клієнту на шляху до цільової дії — підказки, контент та інше.
 4. Front-end і back-end-розробка. Бекенд додатка для телемедицини на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. На етапі аналітики ви зрозумієте, де знаходиться ваша аудиторія і яка платформа вигідніше. Крім того, можна не обмежувати себе і не розробляти два додатки. Кросплатформні програми на мовах Dart або Python можна опублікувати у двох магазинах відразу. Front-end-розробники налаштовують взаємодію технічної частини програми і дизайнерського макета.
 5. Тестування і публікація. До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи, щоб знайти і виправити баги, якщо вони є. Після публікації можна випускати хотфікси — виправлення неочевидних помилок, а також допрацьовувати сервіс, додаючи нові опції.
 6. Маркетинг. Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка для телемедицини допоможе грамотна розкрутка — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для телемедицини залежить від складності проекту, кількості функцій програми. Це в цілому не найпростіше завдання, особливо якщо ви хочете запропонувати лікарям і пацієнтам максимальний сервіс. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. У нас є досвід у розробці додатків для телемедицини, а назвати точну ціну ми зможемо тільки після аналітики та обговорення ваших ідей.

Розробка програми для телемедицини

Ви не замислювались, що світ телебачення та мобільних технологій можна легко поєднати? Телевізійна медицина може виглядати як застарілий бізнес, але ми знаємо спосіб надати їй свіжого імпульсу. Зараз про це дізнаєтесь і ви. Медичні мобільні програми за кілька років набули ваги на ринку та мають активних користувачів. Це рішення вважають практичним не лише підприємці, а й лікарі з пацієнтами, оскільки грошей генерується більше, а часу витрачається менше. Суцільні вигоди!

Кому і навіщо це потрібно?
Всупереч поширеному переконанню, що телевізор зараз вже нікому не потрібен, на практиці все інакше. Активна аудиторія телебачення з кожним роком змінюється та молодшає. Які висновки із цього можна зробити? Потенційних клієнтів для медичного бізнесу стає більше з кожним роком, але ви не використовуєте всі доступні методи спілкування з ними. Додаток руйнує стіни та бар'єри, зближуючи вас і раніше не відомі вам різновиди клієнтів.

Не втрачайте такої можливості, якщо ви:
Бажаєте збільшити охоплення аудиторії
Шукайте нові шляхи реалізації товарів
Бажаєте постачати товари за кордон
Хочете обігнати конкурентів
Переводите бізнес у цифрову площину
Кейси
Етапи розробки
Знайомство з бізнесом
Телемедицина — цікавий бізнес, який звертається до діджиталізації все частіше. Спочатку нам дуже важливо зрозуміти, чи відповідають амбіції можливостям з обох боків. Після цього ми складемо технічне завдання, в якому вкажемо вартість, виконавців та години на роботу.
Створюємо дизайн
Цей вид мистецтва передбачає створення макетів для вашої програми та графічну розробку ключових елементів дизайну. Компоненти на початку будуть не особливо функціональними, але принаймні ви зрозумієте, що побачить покупець, коли відкриє програму.
Програмуємо
Пишеться код. Наш програміст приймає рішення, як зробити вашу програму технологічною і простою в управлінні. Ми вибираємо кросплатформову мову програмування, щоб не писати програму двічі під кожну з операційних систем.
Тестуємо
Отже, всі коди вже прописані, але ми не поспішаємо завантажувати програму в інтернет-магазини. Для початку слід перевірити все кілька разів і з'ясувати, чи є якісь баги, і чи працює програма так, як очікує клієнт.
Подальша підтримка
У більшості випадків клієнти замовляють у Brander маркетингову підтримку, що не дивно, адже вони хочуть займатися безпосередньо бізнесом, а його розкручування краще доручити професіоналам. Вам пощастило, адже ми і є ті самі професіонали.
TV
Переваги телемедицини у додатку
01
Швидкий зв’язок з клієнтами

Колись давно телевізор вважався найшвидшим комунікатором, але роки йдуть, технології змінюються. Тепер мобільний додаток дозволяє прискорити роботу телевізора у кілька разів.

02
Висока купівельна спроможність

Подобається вам це чи ні, але власники смартфонів роблять набагато більше спонтанних покупок, ніж середньостатистичний телеглядач. Просто дайте користувачам мобільної програми можливість вибирати товари у зручному форматі, і результати вас здивують.

03
Контроль даних та фінансів

Кожен власник бізнесу прагне повністю контролювати свою справу. Проте нікому не подобається переглядати нудний набір цифр на десяти тисячах аркушів А4. Додаток дозволяє позбутися цього головного болю шляхом організації та систематизації. Він підготує ґрунт для процвітання.

04
Дистанційна робота

Наявність власного офісу — це, безперечно, престижно. Однак ми вже не раз бачили успішних стартаперів, які на самому початку кар'єри відмовлялися від офісу, віддаючи перевагу віддаленому формату роботи. Зараз робота у віддаленому форматі не є обов'язковою умовою, але це можливість, якою не варто нехтувати. Додаток звільняє вас від прив'язки до одного конкретного місця та дозволяє творити бізнес, перебуваючи практично у будь-якій точці земної кулі.

Full power

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Another deal
Продавай разом із Brander!
Ми знаємо все, що стосується продажу!
Можливо, з нашого боку це звучить трохи зарозуміло, але правду говорити завжди легко та приємно. Brander надає клієнтам цілий штат маркетологів, які готові втілити всі рекламні хотілки клієнта і привести його бізнес до процвітання.
Ми прокачуємо бізнес повністю
Ви можете обмежитися одним додатком, а можете піти значно далі у своєму прагненні розвивати бізнес. Ми пропонуємо вам маркетинг, контент-мейкінг та консультації з усіх аспектів вашої справи.
Ми завжди за клієнта
Наші конкуренти дбають лише про те, як виглядатиме конкретний кейс у їхньому портфоліо. Ми ж робимо все можливе, щоб клієнт у результаті співпраці з нами отримав прибуток та розв'язання своїх проблем, а також побажав повернутися до нас із новим проектом.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Продаж медичних препаратів та пристроїв вже не залежить від блакитного екрана. З тим самим успіхом ви можете реалізувати товари в додатку. Нам навіть здається, що у другому випадку все буде краще.
Якщо вас турбує вартість, то запевняємо, що ми не кусаємось і прагнемо пред'являти тільки справедливі прайси кожному. Для цього складається ТЗ та проводиться аналітика. Нехай вас краще хвилює ефективність бізнесу, а не одноманітні цифри.
Невелика маркетингова метушня + взаємодія з клієнтом = прискорене зростання продажів.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (68 голосів)