Хостинг для Magento

Хостинг для Magento — це розміщення на сервері системи керування сайтами з широким функціоналом. Сьогодні ця CMS є одним із лідерів у своїй сфері. Вона написана мовою PHP та використовує реляційні бази даних. Найчастіше Magento використовується як платформа для створення інтернет-магазинів. Існує як платна, так і безплатна версія цього програмного забезпечення, яка не підтримується розробником, але розвивається завдяки старанням свого ком'юніті.

Як правильно вибрати хостинг для Magento?

Хостинг для Magento вважається важливим фактором, від якого залежатиме продуктивність сайту. Для інтернет-магазину хороша швидкодія життєво необхідна, адже від цього безпосередньо залежить комфортний досвід користувача. З точки зору покупця важливо, щоб сторінки з товарами завантажувалися якнайшвидше. Від хостингу залежить також безпека сайту на Magento. Вибирати його потрібно, виходячи з поставлених цілей бізнесу та поточних завдань, які доводиться вирішувати. До проблеми вибору хостингу відповідально підходять не тільки розробники, а й власники бізнесу, адже вони безпосередньо зацікавлені в покращенні досвіду користувача для своїх клієнтів.

Якість хостингу Magento залежить від таких технічних аспектів:

  1. Продуктивність. Вона безпосередньо залежить від обчислювальної потужності процесора та можливості одночасної обробки різних завдань. Якщо процесор завантажений лише на 50%, залишається достатній запас потужності для форс-мажорів. 
  2. Пропускна здатність. Так називають ліміт інформації, що передається за одну одиницю часу. Мінімальним допустимим показником вважається сотня мегабіт на секунду. Але в цьому випадку чим більше — тим краще. Потрібно завжди бути готовим до збільшення напливу користувачів.
  3. Оперативна пам'ять. Вимоги Magento до хостингу збільшуються завдяки розвитку технологій і появи більш просунутих пристроїв. Якщо раніше нормою для хостингу вважалася оперативна пам'ять обсягом 2 Гб, то тепер цього може виявитися критично мало.
  4. Диск, де зберігаються дані. Раніше через відсутність альтернативи на хостингах масово використовувалися всім звичні жорсткі диски, але тепер їх масово замінюють швидкіснішими SSD. Істотний недолік SSD — це "раптова смерть". Коли диск вичерпує свій ресурс, губляться всі дані, тому періодично доводиться створювати резервні копії. 

Як перенести Magento з одного хостингу на інший?

Для перенесення Magento на інший хостинг насамперед необхідно створити резервну копію. До архіву можна додавати не всі каталоги, щоб зробити його менш об'ємним. Не всі каталоги містять цінні дані. Чим меншим буде архів Magento, тим швидше і зручніше з ним буде працювати надалі. Після цього створюється дамп бази даних (безпосередньо через консоль або іншими способами). Потім готується новий сервер, де створюється дерево каталогів, БД та її користувач. 

На наступному етапі перенесення Magento на хостинг дамп та архів переміщуються на майбутній сервер. Для цього використовується протокол FTP чи інші варіанти. Способів передачі файлів вже винайдено чимало, причому у кожного свої переваги та недоліки. Каталог Magento розпаковується у нову папку на сервері. Перевіряються та встановлюються всі необхідні атрибути. Потім імпортується дамп БД. Це можна зробити безпосередньо через консоль чи іншими способами. Варіативність досить велика, причому це нерідко збиває з пантелику початківців, яким складно вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

З цього моменту для встановлення Magento на хостинг необхідно оновити налаштування підключення до БД у файлі з розширенням XML. Також оновлюється електронна адреса у спеціальній таблиці, якщо потрібно змінити доменне ім'я. Якщо ви не прибрали зайві каталоги з архіву на самому початку, можна це зробити й у кінці. Завершальний штрих — виконання складної команди для переіндексації даних. Якщо все було зроблено правильно, процедуру перенесення Magento на новий хостинг можна вважати завершеною. У випадку, коли сайт не відкривається або працює некоректно, потрібно уважно перевірити всі перераховані вище кроки, щоб виявити помилку. Причини можуть бути різні, але досвідчені фахівці Brander зазвичай виявляють їх швидко.

Magento хостинг

Напевно ви тут із питання розробки сайту електронної комерції. Вам цікаво, чи підходить Magento вашому кейсу. Також цікаво, чи впораються з роллю виконавця заповітних бажань Brander? Непогано б дізнатися, які хостинги працюють з Magento, і як вони інтегруються в бізнес. Самостійно вивчати все це занадто затратно за часом. На щастя, ми вже попрацювали й детально ознайомлені з функціями Magento, її плюсами й мінусами. Розповідаємо про складне простою мовою.

Кому це пропонують?
Хостингом називають сайт або інші дані, що містяться на сервері, які передбачають до них доступ через підключення до інтернету. Виходить запропонувати хостинг можна практично будь-якій одиниці електронної комерції. З огляду на те, що всім охочим торгувати в мережі потрібне місце, де їхній сайт буде зберігатися, ми пропонуємо хостинг від Magento:
Сфері торгівлі одягом
Продуктовим доставкам/ресторанам навинос
Продавцям послуг/освіти
Підприємствам, що зростають і конкурують
homers web page
Правила найкращого хостингу
01
Важливо знати!

Вирішуючи, чи потрібен хостинг Magento вашому бізнесу, необхідно звернути увагу на деякі негласні правила відбору. Вони дадуть змогу дізнатися, що відповідає вашим вимогам, а що буде докучати. Поговоримо про це в наступних пунктах.

02
Безпека

Безпека — головна вимога до хостингу, яку Magento виконує, тому й обслуговує впливові бренди, на кшталт HP, Rossignol, Food Service Direct. Завдання хостингу — надійно зберігати дані сайту, щоби потім надавати їх клієнтам. Іноді брандмауера виявляється достатньо, в інших випадках, захист потрібен серйозніший.

03
Швидкість

Як уже йшлося, на швидкість сайту на Magento впливають безліч чинників, але одним із найважливіших є розташування сервера. Чим далі сервер від фактичного місця роботи вашого магазину, тим більше часу потрібно серверу, щоб відповісти на запити покупця. Більшість найкращих хостингів Magento оснащені кількома центрами обробки даних з усього світу. Це дає широку можливість вибору і вагомо прискорює сайти на Magento 2.

04
Підтримка

Деякі речі перебувають поза вашим контролем. Тому потрібна людина або команда, які швидко відреагують на потреби вашого хостингу. Конкретно Magento відрізняється від інших CMS і потребує більшої уваги. Оскільки в роботі з нею ми досвідчені та досвідчені, говоримо прямо — це ще один доказ необхідності працювати з нами.

cd player
Кращі хостинги для Magento
01
Nexcess

Nexcess від самого початку працює з Magento і надає універсальні та повнофункціональні послуги хостингу Magento 2. На вибір користувача список функцій для оптимізації швидкості та моніторингу безпеки. Nexcess — це рішення з уже налаштованим сервером і підтримкою.

02
MadeMojo

Якщо ви шукаєте універсальне рішення, «все в одному» для хостингу Magento, то приділіть увагу MageMojo. Можливо, оплата за місяць трошки кусюча, але ціна виправдана й розумна, адже натомість ви отримуєте першокласне обслуговування і швидкість для сайту.

03
A2 Hosting

Якщо ми говоримо про надійність, хостинг A2 — у топі найкращих варіантів. Команда A2 співпрацює з Magento з моменту їхньої появи на ринку. Зазначимо, що хостинг особливу увагу приділяє системам управління контентом на основі PHP, серед яких головна зірка — Magento.

04
Webscoot

Webscoot пропонує хмарний хостинг на базі AWS. Для вас це просто три літери, а для фахівців — ім’я найшвидшої хмари у світі. Саме тому Webscoot — це варіант, заточений на масштабованість. Довіривши хостингу свої гроші, отримуєте цілодобовий моніторинг, безвідмовну роботу й цілодобову технічну підтримку. Найімовірніше, надавати її будуть Brander.

05
Cloudways

Cloudways — один із найкращих хостинг-провайдерів для Magento та інших CMS із понад чвертю мільйона доменів, більш ніж 60 дата-центрами у всьому світу й тисячами задоволених клієнтів. Можливо, якщо ви тільки починаєте, вам не потрібні складні опції сервера, але Cloudways дає змогу масштабувати хмарний сервер Magento, навіть за найдешевших планів, тому ми радимо його в безлічі кейсів.

hello
Застава на майбутнє
Платежі та дані клієнтів
Ми спеціально розповідаємо своїм клієнтам тільки про ті пропозиції хостингу на Magento, які принесуть їм достатній захист для платіжної та особистої інформації. На менше ми не згодні, тому і ставимося до кожного кейсу з трепетом. Навіть якщо мета — порадити хостинг.
Тестуй і встановлюй планку прогресу
Для тих, хто судить про своє зростання за конкретною статистикою — варіант необхідний. Сайт на Magento має всі необхідні інструменти, щоб тримати вас у курсі активності та в разі потреби — нарощування потужностей для ривка до прогресу.
24/7/365
Наші фахівці з Magento знають, що сайти цієї CMS досить комплексні та потребують регулярного догляду. Ми готові надавати його, коли з’являється в цьому потреба. Головне, пам’ятайте, що ми розробляємо у такий спосіб, щоб уникнути проблем у майбутньому, тому впевнені, екстрених ситуацій вдасться уникнути.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Переваги Magento дають змогу продавати від кількох одиниць до десятків тисяч товарів. Інтегруйте системи, які реагують на прості потреби клієнтів або опрацьовуйте складну поведінку. Усе це і є суть Magento.
Простий в установці, безліч додаткових макетів і плагінів. Технологія з відкритим кодом, гнучкими й масштабованими налаштуваннями. На нашу думку, суцільні бонуси.
В електронній комерції швидкість завантаження має значення. Що вища продуктивність, то простіше масштабувати. Ця формула дає відповідь, чи варто вкладатися, чи краще почекати, поки це зробить конкурент.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (60 голосів)