Розробка інтернет-магазину електроніки

Понад 7 млн осіб купують товари онлайн, при цьому 45% з них купують в інтернет-магазинах побутову техніку та електроніку. Це перспективний і рентабельний напрямок, що постійно розвивається, оскільки виробники мобільних пристроїв і побутової техніки щороку пропонують новинки та нестандартні рішення.

Кейси
Що важливо враховувати на старті робіт

Спочатку з'являється ідея, потім її опрацювання. Навіть якщо у вас є тільки задум, ми готові допомогти його реалізувати. Диявол ховається в дрібницях, тому ці дрібниці ми обговорюємо ще на старті роботи. Кожен проєкт — це окрема історія і виклик. Проєктом займається окрема команда і менеджер, який буде супроводжувати вас під час розробки та подальшого просування. Під час зустрічі ми обговоримо майбутній продукт: буде це роздрібна або гуртова торгівля, який асортимент планується, які способи оплати та доставки будуть використовуватися, чи є у вас вже готовий брендбук або для розробки логотипу та створення унікального стилю компанії буде залучатися дизайнер. Наше головне правило — індивідуальний підхід, і ми слідуємо йому протягом всього періоду співпраці. Відкрити інтернет-магазин електроніки швидко не вийде, оскільки підготовчий етап займає багато часу.

Асортимент товарів

Це перше, що потрібно врахувати перед розробкою інтернет-магазину. Електроніка об'єднує велику групу товарів. Спеціалізація на конкретній категорії допоможе звузити цільову аудиторію і продумати унікальну торгову пропозицію. Наприклад, це можуть бути тільки смартфони та аксесуари або тільки електроніка для офісів. Також популярна категорія персональних комп'ютерів і гаджетів для геймерів. При виборі спеціалізації відразу продумуйте можливості для постачання товарів.

Кількість товару

Важливий момент не тільки для відкриття магазину, але і при його просуванні. Широкий асортимент — перевага великих гравців на ринку, тому вам потрібно мати товари в кожній категорії, щоб з ними змагатися. Чим більше товарів, тим краще — за умови, що відвідувач зможе відразу ж знайти потрібну йому категорію і не загубиться в пошуку. До того ж, велика кількість товарів допоможе грамотно налаштувати SEO-просування сайту. Однак, майте на увазі: знадобиться або інтеграція з базою даних товарів, або наповнення сайту вручну. Якщо другий варіант, закладіть годині для роботи контент-менеджера

Цільова аудиторія

Кому будете продавати електроніку? Якщо у вас всіх товарів потроху, їх може купити будь-хто. Якщо магазин пропонує унікальні системи розумного будинку, до вашої армії клієнтів приєднається молоде покоління.

Етапи розробки
01
01
Аналіз

Щоб відкрити інтернет інтернет-магазин електроніки, необхідно провести маркетингове дослідження. Ми вивчаємо сферу діяльності та спеціалізацію обраного вами напрямку. Відзначаємо прямих і непрямих конкурентів, виділяємо їх слабкі та сильні сторони, щоб виробити грамотну відбудову. Ми звертаємо увагу на функціонал магазину (головна сторінка, картка товару, корзина) і маркетингові стратегії конкурентів, щоб зробити ваш продукт кращим. Аналізуємо цільову аудиторію: сегментуємо і виділяємо типові аватари клієнтів, щоб сформулювати унікальну торгову пропозицію.

02
02
Розробка ТЗ

Щоб створити інтернет-магазин електроніки з потрібним функціоналом, необхідно розробити ТЗ. Технічна документація — основний орієнтир при роботі для всіх фахівців. У ТЗ прописуються межі проєкту, вимоги до SEO, структура сайту і функціонал. Ми обговорюємо всі нюанси та дрібниці на старті, щоб кінцевий продукт відповідав вимогам. Ми обговоримо ведення каталогів, особливості покупки, "помічники" продажів, інтеграції з системами та візуальне рішення. 
На цьому етапі головне питання — вибір движка. Своїм клієнтам ми пропонуємо CMS Magento, заточений під онлайн-продажу. У нас вже є успішні кейси розробки інтернет-магазину електроніки саме на цьому движку. Переваги CMS Magento — легке управління контентом і панеллю адміністрування, велика кількість додаткових модулів для продажу, зокрема безкоштовних, зручна інтеграція з зовнішніми системами, а також гнучкі настройки для кошика (промокодом, знижки та інше).

03
03
Проєктування

Красиві сайти не завжди продають так, як хотілося б власнику, а красива картинка не завжди функціональна. Етап проєктування необхідний, щоб створити інтернет-магазин електроніки ефективним і продають. UX-фахівці вивчають цільову аудиторію, створюють типові аватари клієнтів, прописують типові сценарії. Пропрацювавши максимально простий шлях клієнта до цільової дії, дизайнери створюють клікабельний прототип, який відразу ж можна перевірити.
На основі поведінкових патернів, UX-фахівці опрацьовують ефективний юзабіліті. Інтернет-покупці вже звикли до деяких стандартів онлайн-магазинів. Наприклад, є обов'язкові компоненти інтернет-магазинів: велике меню, розширений пошук серед товарів, акції та новинки, промо-блок, ненав'язливу пропозицію підписки, форму зворотного зв'язку, онлайн-консультанта. Грамотне опрацювання компонентів робить досвід користувача приємним, що безпосередньо впливає на рішення про покупку.

04
04
UI-дизайн проєкту

Досвід користувача також залежить від дизайну користувальницького інтерфейсу, тому після проєктування йде розробка візуальної композиції магазину. Робота починається з вибору стилю. Якщо у вас є брендбук, ми будемо спиратися на нього. Якщо візуальної ідеї немає, допоможемо розробити логотип, фірмові кольори та шрифти. Це візуальний лейтмотив інтернет-магазину.
Іконки, кнопки, анімація, графіка — все візуальні компоненти розробляються на даному етапі. Компоненти дизайну користувальницького інтерфейсу створюються в єдиній стилістиці. Це може бути класичне або нестандартне рішення — візуальну мову, виходячи з головної ідеї магазину, цільової аудиторії, побажань клієнта.

05
05
Розробка Backend і Frontend проєкту

Програмна реалізація продукту — найдовший і трудомісткий етап, оскільки під час нього будується вся внутрішня логіка продукту. Програмісти розробляють Backend (те, що ховається за екраном) і Frontend (то, що бачить клієнт).
Frontend-програмісти — розробники з душею дизайнера, які займаються перекладом інтерфейсу в зрозумілий вид для браузера. Frontend оживляють елементи інтерфейсу, призначеного для користувача, роблять їх рухливими. На цьому ж етапі здійснюється верстка сайту: дизайнерські макети ділять на компоненти та збирають в html сторінки. Коли інтерфейс користувача готовий, до роботи приступають розробники backend.
Backend — масштабний і складний процес, який включає установку і настройку CMS, інтеграцію верстки, програмування функціоналу. Спочатку розробники встановлюють CMS на тестову зону і, коли робота завершується, повноцінно переносять на обраний хостинг. Підключаються до системи frontend-компоненти та налаштовуються динамічні елементи. Також на серверної частини програмуються сценарії використання інтернет-магазину. Наприклад, оформлення замовлення, калькулятор вартості, розрахунок доставки, інтеграція з зовнішніми системами.

06
06
QA-тестування

Ми створюємо магазини, які продають, тому завжди ретельно тестуємо продукт перед його запуском. Ми перевіряємо функціонал: наскільки зручно і швидко клієнт може знайти гаджет в магазині, оформити та сплатити замовлення. Також оцінюємо технічну можливість сервісу витримати великий потік відвідувачів. Перевіряємо адаптивність сайту на різних пристроях (десктопних і мобільних). Іншими словами, звірити початкове ТЗ з отриманим результатом. Переносимо інтернет-магазин на домен, тільки коли продукт повністю протестований і готовий до запуску.

07
07
Реліз і технічна підтримка

Реліз — остання стадія розробки інтернет-магазину електроніки. Він може бути у двох варіантах: коли ми створюємо новий бізнес і запускаємо продукт (реліз) і коли ми оновлюємо існуючий онлайн-бізнес. У другому випадку потрібна підготовка для переходу на новий ресурс.
Технології розвиваються, а інтернет-маркетинг регулярно відкриває нові способи комунікації з клієнтами. Недостатньо просто створити інтернет-магазин електроніки, його потрібно постійно оновлювати та розвивати. Ми готові продовжувати співпрацю: допомагати з оновленнями, перевіряти його функціональність, а також займатися просуванням інтернет-магазину.

З нами клієнти отримують більше
01
Business first

Ми створюємо магазини, які продають. Наша першочергова задача — розробити продукт, виходячи з реальних потреб вашого бізнесу. Ми проводимо ретельне маркетингове дослідження, щоб зробити інтернет-магазин електроніки на основі завдань вашого бізнесу, особливостей цільової аудиторії та основної групи товарів.

02
Безпечний і гнучкий сайт

Ми піклуємося про ваш продукт і ваших клієнтів. Надаємо системи захисту онлайн-оплат і персональних даних клієнтів. При цьому забезпечуємо масштабованість системи. З нами ви можете рости, маючи надійну підтримку.

03
Аудиторія та збільшення продажів

Українська аудиторія інтернет-покупців з кожним роком зростає. Відкрити інтернет-магазин електроніки — можливість почати власну справу в розвиненому напрямку e-commerce. Ми розробимо надійний код, створимо гарний дизайн і зробимо ваш сайт зручним, щоб клієнту хотілося купити товар саме у вас.

04
Digital-маркетинг

Ми використовуємо тільки ефективні інструменти маркетингу, щоб зробити ваш інтернет-магазин електроніки кращим на ринку. На основі аналізу ми запропонуємо рішення конкретно для вашого продукту (SEO, реклама в соціальних мережах, контекстна реклама, e-mail, розсилки та інші інструменти).

Від чого залежить вартість

Створення інтернет-магазину електроніки — можливість відкрити свій бізнес при мінімальному вкладенні. При розробці інтернет-магазину не потрібно орендувати торгове приміщення, у повноцінному офісі та наймати цілу команду співробітників. Однак потрібно створити інтуїтивно зрозумілий, зручний, функціональний інтернет-магазин. Ми вже 9 років створюємо магазини, які продають. Готові розробити проєкт для вас.

Найбільший вплив на вартість розробки надає кастомними продукту: магазин на CMS або фреймворку, шаблонний дизайн або унікальний, стандартний набір модулів або додатковий функціонал. Залежно від того, який результат хочеться отримати, буде залежати вартість розробки інтернет-магазину. Залиште заявку нашому менеджеру, щоб обговорити майбутній проєкт. Ми зможемо знайти рішення, яке буде влаштовувати вас і за фінансовими, і за функціональними можливостями.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки інтернет-магазину електроніки. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Всі етапи розробки інтернет-магазину електроніки завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект