Розробка інтернет магазину електроніки

Понад 7 млн осіб купують товари онлайн, при цьому 45% з них купують в інтернет-магазинах побутову техніку та електроніку. Це перспективний і рентабельний напрямок, що постійно розвивається, оскільки виробники мобільних пристроїв і побутової техніки щороку пропонують новинки та нестандартні рішення. 

Створення інтернет-магазину електроніки — можливість відкрити свій бізнес при мінімальному вкладенні. При розробці інтернет-магазину не потрібно орендувати торгове приміщення, у повноцінному офісі та наймати цілу команду співробітників. Однак потрібно створити інтуїтивно зрозумілий, зручний, функціональний інтернет-магазин. Ми вже 9 років створюємо магазини, які продають. Готові розробити проєкт для вас.

Що важливо враховувати на старті робіт

Спочатку з'являється ідея, потім її опрацювання. Навіть якщо у вас є тільки задум, ми готові допомогти його реалізувати. Відкрити інтернет-магазин електроніки швидко не вийде, оскільки підготовчий етап займає багато часу.

Асортимент товарів — це перше, що потрібно врахувати перед розробкою інтернет-магазину. Електроніка об'єднує велику групу товарів. Спеціалізація на конкретній категорії допоможе звузити цільову аудиторію і продумати унікальну торгову пропозицію. Наприклад, це можуть бути тільки смартфони та аксесуари або тільки електроніка для офісів. Також популярна категорія персональних комп'ютерів і гаджетів для геймерів. При виборі спеціалізації відразу продумуйте можливості для постачання товарів.

Кількість товару — важливий момент не тільки для відкриття магазину, але і при його просуванні. Широкий асортимент — перевага великих гравців на ринку, тому вам потрібно мати товари в кожній категорії, щоб з ними змагатися. Чим більше товарів, тим краще — за умови, що відвідувач зможе відразу ж знайти потрібну йому категорію і не загубиться в пошуку. До того ж, велика кількість товарів допоможе грамотно налаштувати SEO-просування сайту. Однак, майте на увазі: знадобиться або інтеграція з базою даних товарів, або наповнення сайту вручну. Якщо другий варіант, закладіть годині для роботи контент-менеджера.

Цільова аудиторія — кому будете продавати електроніку? Якщо у вас всіх товарів потроху, їх може купити будь-хто. Якщо магазин пропонує унікальні системи розумного будинку, до вашої армії клієнтів приєднається молоде покоління. 

Диявол ховається в дрібницях, тому ці дрібниці ми обговорюємо ще на старті роботи. Кожен проєкт — це окрема історія і виклик. Проєктом займається окрема команда і менеджер, який буде супроводжувати вас під час розробки та подальшого просування. Під час зустрічі ми обговоримо майбутній продукт: буде це роздрібна або гуртова торгівля, який асортимент планується, які способи оплати та доставки будуть використовуватися, чи є у вас вже готовий брендбук або для розробки логотипу та створення унікального стилю компанії буде залучатися дизайнер. Наше головне правило — індивідуальний підхід, і ми слідуємо йому протягом всього періоду співпраці.

Етапи розробки

Аналіз

Щоб відкрити інтернет інтернет-магазин електроніки, необхідно провести маркетингове дослідження. Ми вивчаємо сферу діяльності та спеціалізацію обраного вами напрямку. Відзначаємо прямих і непрямих конкурентів, виділяємо їх слабкі та сильні сторони, щоб виробити грамотну відбудову. Ми звертаємо увагу на функціонал магазину (головна сторінка, картка товару, корзина) і маркетингові стратегії конкурентів, щоб зробити ваш продукт кращим. Аналізуємо цільову аудиторію: сегментуємо і виділяємо типові аватари клієнтів, щоб сформулювати унікальну торгову пропозицію.

Розробка ТЗ

Щоб створити інтернет-магазин електроніки з потрібним функціоналом, необхідно розробити ТЗ. Технічна документація — основний орієнтир при роботі для всіх фахівців. У ТЗ прописуються межі проєкту, вимоги до SEO, структура сайту і функціонал. Ми обговорюємо всі нюанси та дрібниці на старті, щоб кінцевий продукт відповідав вимогам. Ми обговоримо ведення каталогів, особливості покупки, "помічники" продажів, інтеграції з системами та візуальне рішення. 

На цьому етапі головне питання — вибір движка. Своїм клієнтам ми пропонуємо CMS Magento, заточений під онлайн-продажу. У нас вже є успішні кейси розробки інтернет-магазину електроніки саме на цьому движку. Переваги CMS Magento — легке управління контентом і панеллю адміністрування, велика кількість додаткових модулів для продажу, зокрема безкоштовних, зручна інтеграція з зовнішніми системами, а також гнучкі настройки для кошика (промокодом, знижки та інше).

Проєктування

Красиві сайти не завжди продають так, як хотілося б власнику, а красива картинка не завжди функціональна. Етап проєктування необхідний, щоб створити інтернет-магазин електроніки ефективним і продають. UX-фахівці вивчають цільову аудиторію, створюють типові аватари клієнтів, прописують типові сценарії. Пропрацювавши максимально простий шлях клієнта до цільової дії, дизайнери створюють клікабельний прототип, який відразу ж можна перевірити.

На основі поведінкових патернів, UX-фахівці опрацьовують ефективний юзабіліті. Інтернет-покупці вже звикли до деяких стандартів онлайн-магазинів. Наприклад, є обов'язкові компоненти інтернет-магазинів: велике меню, розширений пошук серед товарів, акції та новинки, промо-блок, ненав'язливу пропозицію підписки, форму зворотного зв'язку, онлайн-консультанта. Грамотне опрацювання компонентів робить досвід користувача приємним, що безпосередньо впливає на рішення про покупку.

UI-дизайн проєкту

Досвід користувача також залежить від дизайну користувальницького інтерфейсу, тому після проєктування йде розробка візуальної композиції магазину. Робота починається з вибору стилю. Якщо у вас є брендбук, ми будемо спиратися на нього. Якщо візуальної ідеї немає, допоможемо розробити логотип, фірмові кольори та шрифти. Це візуальний лейтмотив інтернет-магазину.

Іконки, кнопки, анімація, графіка — все візуальні компоненти розробляються на даному етапі. Компоненти дизайну користувальницького інтерфейсу створюються в єдиній стилістиці. Це може бути класичне або нестандартне рішення — візуальну мову, виходячи з головної ідеї магазину, цільової аудиторії, побажань клієнта.

Розробка Backend і Frontend проєкту

Програмна реалізація продукту — найдовший і трудомісткий етап, оскільки під час нього будується вся внутрішня логіка продукту. Програмісти розробляють Backend (те, що ховається за екраном) і Frontend (то, що бачить клієнт).

Frontend-програмісти — розробники з душею дизайнера, які займаються перекладом інтерфейсу в зрозумілий вид для браузера. Frontend оживляють елементи інтерфейсу, призначеного для користувача, роблять їх рухливими. На цьому ж етапі здійснюється верстка сайту: дизайнерські макети ділять на компоненти та збирають в html сторінки. Коли інтерфейс користувача готовий, до роботи приступають розробники backend.

Backend — масштабний і складний процес, який включає установку і настройку CMS, інтеграцію верстки, програмування функціоналу. Спочатку розробники встановлюють CMS на тестову зону і, коли робота завершується, повноцінно переносять на обраний хостинг. Підключаються до системи frontend-компоненти та налаштовуються динамічні елементи. Також на серверної частини програмуються сценарії використання інтернет-магазину. Наприклад, оформлення замовлення, калькулятор вартості, розрахунок доставки, інтеграція з зовнішніми системами.

QA-тестування

Ми створюємо магазини, які продають, тому завжди ретельно тестуємо продукт перед його запуском. Ми перевіряємо функціонал: наскільки зручно і швидко клієнт може знайти гаджет в магазині, оформити та сплатити замовлення. Також оцінюємо технічну можливість сервісу витримати великий потік відвідувачів. Перевіряємо адаптивність сайту на різних пристроях (десктопних і мобільних). Іншими словами, звірити початкове ТЗ з отриманим результатом. Переносимо інтернет-магазин на домен, тільки коли продукт повністю протестований і готовий до запуску. 

Реліз і технічна підтримка

Реліз — остання стадія розробки інтернет-магазину електроніки. Він може бути у двох варіантах: коли ми створюємо новий бізнес і запускаємо продукт (реліз) і коли ми оновлюємо існуючий онлайн-бізнес. У другому випадку потрібна підготовка для переходу на новий ресурс.

Технології розвиваються, а інтернет-маркетинг регулярно відкриває нові способи комунікації з клієнтами. Недостатньо просто створити інтернет-магазин електроніки, його потрібно постійно оновлювати та розвивати. Ми готові продовжувати співпрацю: допомагати з оновленнями, перевіряти його функціональність, а також займатися просуванням інтернет-магазину.

З нами клієнти отримують більше

Business first

Ми створюємо магазини, які продають. Наша першочергова задача — розробити продукт, виходячи з реальних потреб вашого бізнесу. Ми проводимо ретельне маркетингове дослідження, щоб зробити інтернет-магазин електроніки на основі завдань вашого бізнесу, особливостей цільової аудиторії та основної групи товарів.

Безпечний і гнучкий сайт

Ми піклуємося про ваш продукт і ваших клієнтів. Надаємо системи захисту онлайн-оплат і персональних даних клієнтів. При цьому забезпечуємо масштабованість системи. З нами ви можете рости, маючи надійну підтримку.

Аудиторія та збільшення продажів

Українська аудиторія інтернет-покупців з кожним роком зростає. Відкрити інтернет-магазин електроніки — можливість почати власну справу в розвиненому напрямку e-commerce. Ми розробимо надійний код, створимо гарний дизайн і зробимо ваш сайт зручним, щоб клієнту хотілося купити товар саме у вас.

Digital-маркетинг

Ми використовуємо тільки ефективні інструменти маркетингу, щоб зробити ваш інтернет-магазин електроніки кращим на ринку. На основі аналізу ми запропонуємо рішення конкретно для вашого продукту (SEO, реклама в соціальних мережах, контекстна реклама, e-mail, розсилки та інші інструменти).

Від чого залежить вартість 

Найбільший вплив на вартість розробки надає кастомними продукту: магазин на CMS або фреймворку, шаблонний дизайн або унікальний, стандартний набір модулів або додатковий функціонал. Залежно від того, який результат хочеться отримати, буде залежати вартість розробки інтернет-магазину. Залиште заявку нашому менеджеру, щоб обговорити майбутній проєкт. Ми зможемо знайти рішення, яке буде влаштовувати вас і за фінансовими, і за функціональними можливостями.

Розробка інтернет-магазину електроніки

Розробка сайту з продажу електроніки — це завжди складно. Вся продукція має бути систематизована, асортимент потрібно постійно оновлювати, та й за акціями потрібно стежити. Враховуючи, що ніша сповнена конкурентів, клієнт потребує унікальності та перспективи зростання. Але Brander любить виконувати важкі завдання, тому береться за сайт для продажу електроніки легко та невимушено. Дізнайтесь, як виглядає розробка ідеального проекту.

Кому та навіщо цей сайт потрібен?
Відповідь очевидна, але давайте все ж таки розберемося. Якщо ви хочете торгувати побутовою технікою та електронікою онлайн, то без сайту ніяк. Якщо у вас є магазин, але хочете спробувати свої сили в інтернеті, тоді замовляйте сайт. Попереджаємо, що вам доведеться займатися бізнесом у ніші, переповненій конкурентами, але нехай вас це не лякає. Більшість претендентів не спроможні навіть поглянути на конкурентів і не намагаються зробити краще, ніж у них. Переграймо опонентів, бо це потрібно! Отже, радимо вам сайт для побутової техніки, тому що він:
Збільшить вашу аудиторію
Підніме ваші продажі
Покращить імідж
Систематизує товари
Додасть унікальності
Розлютить конкурентів
Кейси
Від початкової ідеї до кінцевого продукту
Зв'яжіться з нами
Ми хотіли б навчитися читати думки клієнтів, але таких умінь в нас немає, тому хочемо, щоб ви озвучили свої ідеї. Ми з радістю відповімо на всі питання, що вас цікавлять, і проконсультуємо, але якщо ви погодитеся працювати, то бриф заповнювати все одно доведеться. Через нього ви розповісте нам про свій магазин техніки.
Наша пропозиція
Ми проаналізуємо всю інформацію та зробимо зустрічну пропозицію. Вам точно захочеться дізнатися, скільки займе робота, скільки вона буде коштувати, і чи можемо ми зробити краще, ніж у конкурентів. Усі відповіді на ці питання будуть у нашому загальному ТЗ.
Дизайн
Припустимо, що сторони потиснули руки, всім сподобалося ТЗ, і можна приступати до роботи. Дизайнер бере ваші ідеї та намагається втілити їх візуально. У випадку з магазином побутової техніки роботи буде чимало, але результат повністю виправдає очікування.
Програмування
Слідом у справу вступає розробник. Його завдання — розібратися, що зробив дизайнер, чого хоче замовник, і як усе це має працювати у мережі. Відділ програмування потребує найбільше годин на роботу, але ми їх не засуджуємо, адже це виправдано цілком.
Перевірок багато не буває
Ми можемо тестувати магазин техніки по кілька разів. Для нас важливим є результат, який не доведеться потім переробляти, адже на кону стоїть не лише схвалення клієнта, а й наша репутація професіоналів.
Jump, jump!
В чому полягають переваги сайту?
01
Наведемо трохи статистики

16% продажів у всьому світі здійснюється саме через інтернет-магазини. Якщо вас не переконала світова статистика, то звернемося до української. Понад 58% покупок побутової техніки українці роблять онлайн, і цей показник збільшується з кожним роком.

02
Цільова аудиторія стане ширшою

Ясна річ, що побутова техніка та електроніка подобається всім. Проте бізнес звик працювати на конкретну аудиторію. Сайт дозволить суттєво збільшити ЦА та розширити її. Не варто відмовлятися від таких бонусів.

03
Інтеграція

Ми забули згадати про інтеграцію інтернет-магазинів. Така функція дозволяє отримувати звітність через 1С, впроваджувати трекери відстеження товарів та зворотний зв'язок. Ми можемо перелінкувати сайти, якщо у вас є кілька інтернет-магазинів і вони доповнюють один одне.

04
Покупки з мобільного

Ще трохи статистики: все більше покупців вибирають для покупок саме мобільні пристрої. На своєму телефоні з мобільною версією сайту клієнт може знаходити товари, що його цікавлять, оплачувати їх і купувати з такою ж зручністю, як і на ПК. Не забудьте замовити у Brander мобільну версію свого магазину.

Power!

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
It`s smart
Brander може зробити магазин успішним!
Робіть ставку на досвід
Ми не новачки у своїй справі, і тому любимо, коли добре виконана робота сама за нас говорить. Сподіваємось, що ви довіритесь нам, і ми зможемо показати себе у кращому світлі.
Повний цикл — це круто!
Ми любимо, коли у процесі розробки клієнт каже: "А ось знаєте, я ще відеоролик хотів зняти". У цей момент наш менеджер оперативно реагує та каже, що у нас для цього завдання також є все необхідне.
Орієнтир на бізнес
Не можна уявити задоволеного клієнта без хорошого сервісу. Ми робимо все можливе, щоб сервіс дотягнув до нами ж встановленої високої планки. Кожен клієнт важливий!
Залишайтеся з нами!
Будьте нашим королем! Жарт :) Зі свого боку ми спробуємо зробити все необхідне, щоб клієнт зрозумів: з ним хочуть працювати та до нього проявляють інтерес. Зрозумійте, що Brander робитиме для вас не тільки сайти, але й програми, рекламу, контент. Будемо разом рухатись уперед до перемоги!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Це перша і найочевидніша користь, яку отримує клієнт. Ми також обіцяємо, що сайт покращить ваш престиж серед конкурентів та дасть можливість збільшити аудиторію у кілька разів.
Для початку необхідно налаштувати торговий веб-ресурс під конкретний запит. Це дасть нашим програмістам та дизайнерам більше розуміння, який продукт вийде у результаті. В результаті вдасться оптимізувати ціну і не завищувати її щоразу. Проте ми оголосимо попередній прайс після брифу.
Ми розробляємо сайти таким чином, щоб у клієнта при їхньому вигляді не виникав ступор. Тому наша відповідь однозначна — так, зможете. Де не можете розібратися самі, там підкажемо ми.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (156 голосів)