Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌

Instagram — соціальна мережа для публікації та обміну фотографіями. Ця програма за 10 років існування отримала 500 мільйонів щоденних активних користувачів. При цьому загальна кількість користувачів у світі досягло 1,8 млрд осіб, а серед українського населення — понад 13 млн активних користувачів.

Кейси
Кому потрібна реклама в instagram?

Перевага соціально-медійного маркетингу — в його рамках, а точніше в їх відсутності. Просування в соціальних мережах підходить абсолютно для будь-якої сфери бізнесу або категорії товарів. При цьому потрібно не забувати, що ця соціальна мережа заснована на візуальному контенті, через що 8 з 15 найпопулярніших брендів на цій платформі належать до категорії роздрібної торгівлі. Кращим предметом рекламних кампаній будуть магазини з привабливим товаром.

Це не означає, що реклама instagram не підійде іншому бізнесу. Ми знайдемо оптимальне рішення конкретно для вашого бренду, щоб рекламна кампанія вийшла успішною, незалежно від обраного вами напрямку.

Для кращого ефекту реклама в інстаграм повинна бути перманентною, але є випадки, коли без запуску кампанії не обійтися, зокрема:

  • наповнити воронку продажів трафіком;
  • повідомити про запуск нового продукту (товару або послуги);
  • познайомити аудиторію з вашим брендом;
  • запросити ЦА на захід (семінар, вебінар, відкриття магазину або інший привід);
  • розкрутити нову колекцію;
  • продати конкретну групу товарів;
  • підвищити попит на спеціальну пропозицію.
Типи реклами в Instagram

Рано чи пізно кожен підприємець приймає рішення про необхідність присутності в цій соціальній мережі, оскільки складно упустити можливість охоплення такої кількості користувачів. При цьому рівень конкуренції серед брендів дуже високий і instagram-реклама залишається найдієвішим і ефективним інструментом залучення до себе нових потенційних клієнтів.

Таргетована реклама в інстаграм — це класичний спосіб просування товарів, послуг, компанії в соціальній мережі. При цьому він залишається найефективнішим методом просування:

Таргетована реклама в інстаграм
01
Налаштування рекламного оголошення

Самостійно визначаємо мету, бюджет, графік показу; вибираємо банери та пишемо текст. Таким чином самостійно визначаємо, що буде бачити наша ЦА.

02
Оптимізація на цільову дію

Під час налаштування реклами в стрічці instagram можемо вибрати оптимізацію на конкретну дію, наприклад, конверсії. Завдяки цій функції, алгоритм фейсбук самостійно оптимізує рекламну кампанію, щоб показувати оголошення в стрічці тих користувачів, які частіше за інших обирають конкретно цю цільову дію.

03
Налаштування реклами за ЦА

У блогерів різнорідна аудиторія, і якщо інтереси можуть збігатися (наприклад, реклама дитячих товарів у молодої мами-блогера), то міста або рівень доходу найчастіше різні. При створенні рекламної кампанії цей момент ми контролюємо самостійно.

04
Можливості ретаргетінга

Якщо блогер тільки один раз згадує про ваш продукт, то інструменти ретаргетінгу дозволяють наздогнати теплу цільову аудиторію. Це користувачі, які перейшли за оголошенням, але не здійснили цільову дію.

05
Інструмент look-alike

Ще одна перевага таргетованої реклами, що недоступна при співпраці з блогерами. Ми розширюємо аудиторію охоплення за інтересами та поведінкою для таргету, знижуючи вартість ліда.

06
Різноманітність форматів і плейсментів

Навіть якщо замовляємо кілька оголошень у різних блогерів, формат буде приблизно однаковий. Реклама в stories instagram або оголошення в стрічці дозволяє експериментувати з різними форматами та працювати з окремими сегментами ЦА.

07
Корегування кампанії в процесі

Навряд чи знайдеться інфлюенсер, який поверне передоплату, якщо у бренду змінилися плани. Таргетована реклама дозволяє міняти бюджет, видозмінювати кампанію або зупиняти покази, якщо в цьому бачить необхідність фахівець.

08
Вартість ліда

Таргетинг може забезпечувати високий рівень доходу, якщо правильно налаштувати всі елементи. При роботі з блогерами прогнозувати результат непросто.

09
Налаштування нативного характеру реклами

Користувачі втомилися від рекламних оголошень, тому для деяких ніш головне завдання — створити максимально нативну рекламу. До того ж, потрібно розуміти, що лояльність потенційних клієнтів необхідно заслужити: ніхто брендам просто так не вірить, але і рекламна кампанія може бути спрямована на формування лояльності.

Реклама у блогерів

Вибір типу реклами в instagram, покупка реклами повинні бути тільки після аналізу сфери діяльності та цільової аудиторії.

Інфлюенсер-маркетинг — просування продукту або послуг через лідерів думки. Є різні інструменти маркетингу впливу, але найпопулярніший — згадка в інста-блогера. У порівнянні з таргетованою рекламою, у нього є переваги та складності:

Лояльність аудиторії 1 / 6

Ціни реклами в інстаграм інфлюенсерів завжди вище, оскільки аудиторія сприймає його надсилання як дружню пораду або рекомендацію. Зрозуміло, підписники блогера прислухаються до його думки та вже лояльно ставляться до вашого продукту.

Вартість підписника 2 / 6

Для мети отримати великий обхват, рекламна кампанія у блогера може показати дійсно вартий результат. Люди швидше перейдуть на рекламовану сторінку, оскільки її радить "знайомий".

Бренд і репутація компанії 3 / 6

Якщо правильно вибрати відповідних інфлюенсерів, вони створять потрібний образ вашого продукту. При цьому цей образ буде транслюватися відразу на багатотисячну аудиторію. Правда, з таргетованою рекламою справи йдуть схожим чином.

Нестандартний формат 4 / 6

Блогери завжди уважно і трепетно ставляться до контенту на своєму профілі, тому реклама точно буде виглядати цікаво та ефектно. Також інфлюенсери часто вибирають інтерактивний формат реклами, наприклад, марафон.

Вартість реклами в instagram 5 / 6

Якщо завдання — замовити саме у блогера instagram рекламу, ціна може бути дійсно високою. До того ж, є тенденція збільшення вартості реклами в інстаграм в залежності від підписників. Якщо звертаємося до блогеру з багатомільйонною аудиторією, необхідно розуміти, що це буде дороге рекламне оголошення. Краще рішення — золота середина (блогер з невеликою, але активною аудиторією).

Підготовчі роботи 6 / 6

Замовити рекламу у блогера — нехитра справа, але знайти потрібного інфлюенсера з потрібною аудиторією — вже складна задача. Ми шукаємо лідера думки на основі відповідної тематики, кількості підписників, показників залученості. Також необхідно враховувати, що купити рекламу в інстаграм через інфлюенсера буде не так швидко, як запустити таргет. Врахуйте витрати часу на переговори, а також завантаженість блогера.

Комплексна робота

Купити рекламу в instagram у відомого блогера і сподіватися на везіння — не найкраще рішення. Комплексний підхід завжди приносить куди більше користі, ніж одиничний інструмент. Для деяких ніш кращим рішенням буде зв'язка обох форматів. Спочатку купуємо рекламу у блогерів, а слідом за нею пускаємо таргет.

Таргетована реклама — універсальне рішення, але реклама у блогерів може дати імпульс і привести велику кількість клієнтів. Якщо до цього розташовує мета рекламної кампанії, сфера діяльності, ніша бізнесу. Обговоривши завдання вашого бізнесу, можливості бюджету і бажані KPI, ми підберемо для вас оптимальний формат.

Реклама в instagram: основні етапи
01
01
Аналіз і підготовчі роботи

Ретельне маркетингове дослідження — основа успішної рекламної кампанії. Ми знаємо, що глибинний аналіз допомагає точно визначити кращі та слабкі сторони продукту і на основі цього сформувати переконливий позитивний образ бренду, який сподобається аудиторії.
Маркетинговий аналіз охоплює вивчення вашого бізнесу, категорії товарів або послуг, "сусідів на ринку", постійних клієнтів і потенційних. Первинний аналіз ЦА дозволяє скласти типовий портрет клієнта (аватар), в основі якого будуть характерні риси (стать, вік, географічне розташування, освіту, інтереси, захоплення, рівень доходу та інші характеристики). Отримані аватари клієнтів класифікуються, а ЦА сегментується.

02
02
Рекламна кампанія

Насамперед визначаємо мету кампанії. Оскільки Instagram — дочірній сервіс Facebook, під час налаштування оголошень працюємо з тими ж цілями кампаній. Вони здатні змінювати формат і параметри показу. Наприклад, якщо вибираємо мету конверсії, реклама частіше буде показуватися користувачам, які роблять покупку онлайн. Також вона вибирається, з урахування рівня воронки продажів. Наприклад, якщо ми готуємо рекламу для теплої аудиторії, то пропонуємо "трафік" або "залученість".

03
03
Група рекламних оголошень

Цей етап — ретельна обробка аудиторії. Ми визначаємо, яку групу оголошень буде бачити конкретний сегмент аудиторії, визначаємо регіони показу. При цьому не забуваємо, що в різних регіонах поведінка аудиторії може відрізнятися. Акції та промокоди на знижки покращують конверсію, тому ми допомагаємо розробити спеціальні пропозиції для вашої аудиторії.

04
04
Оголошення

Користувачі соціальних мереж щодня бачать більше ніж 60 рекламних оголошень. Зрозуміло, користувач не запам'ятовує все, а деякі блоки взагалі залишаються непоміченими. На цьому етапі наша головна задача — створити унікальний рекламний блок, який зверне увагу ЦА і стимулює здійснити цільове дію. Ми створимо крутий візуал і текст, щоб виділити ваше оголошення в масі інших.

05
05
Аналітика та обробка результатів

Запустити рекламу і контролювати її — лише частина роботи. Не менше значення має аналіз результатів. На початку співпраці ми обговорюємо ключові показники ефективності вашої рекламної кампанії. Регулярно готуємо звітності за різними групами оголошень і окремими каналами. Аналіз метрики проводимо на стадії стабілізації рекламної кампанії, щоб працювати тільки з об'єктивними даними.

З нами клієнти отримують більше
01
Business first

Ми працюємо на результат. Наша першочергова задача — реалізувати цілі вашого бізнесу. Щільне співробітництво нашої команди та клієнта — запорука успішної реклами в інстаграмі.

02
Маркетингова стратегія

Спираючись на власні напрацювання, досвід і знання, ми приводимо клієнта до успіху. Перш ніж пропонувати рішення, проводимо ретельний аналіз усього вашого бізнесу, особливу увагу приділяючи ЦА. Таким чином, ми розробляємо стратегію, яка буде ефективною.

03
Комплексний підхід

Для досягнення цілей вашого бізнесу ми залучимо ефективні інструменти маркетингу. Фейсбук і інстаграм-реклама, контекстна реклама, SEO, e-mail маркетинг, контент-маркетинг працюватимуть на вас.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Це залежить від того, що ви продаєте і кому. Будьте готові інвестувати кошти в свій проект, якщо хочете тримати високі позиції в ніші. Враховуйте витрати на тестування гіпотез, які напевно перевищать бажану ціну за 1 конверсію. Можете бути впевнені, при бюджеті в 10 доларів на 1 день оригінальні туфлі не будуть розлітатися контейнерами. Одна з найбільш прикрих помилок бізнесу - це неготовність розвивати проект.
Дуже хотілося б, але для будь-яких гарантій потрібно проаналізувати продукт, ваш сайт, ваших конкурентів, провести роботу над помилками і отримати перші результати тестів маркетингових каналів. Для кожного продукту працюють свої інструменти, тому ми запропонуємо рекламу в Instagram, яка буде ефективна для вашої ніші.
Ми чекаємо на ваш проект