Реклама в Instagram

Instagram — соціальна мережа для публікації та обміну фотографіями. Ця програма за 10 років існування отримала 500 мільйонів щоденних активних користувачів. При цьому загальна кількість користувачів у світі досягло 1,8 млрд осіб, а серед українського населення — понад 13 млн активних користувачів. Рано чи пізно кожен підприємець приймає рішення про необхідність присутності в цій соціальній мережі, оскільки складно упустити можливість охоплення такої кількості користувачів. При цьому рівень конкуренції серед брендів дуже високий і instagram-реклама залишається найдієвішим і ефективним інструментом залучення до себе нових потенційних клієнтів.

Кому потрібна реклама в instagram?

Перевага соціально-медійного маркетингу — в його рамках, а точніше в їх відсутності. Просування в соціальних мережах підходить абсолютно для будь-якої сфери бізнесу або категорії товарів. При цьому потрібно не забувати, що ця соціальна мережа заснована на візуальному контенті, через що 8 з 15 найпопулярніших брендів на цій платформі належать до категорії роздрібної торгівлі. Кращим предметом рекламних кампаній будуть магазини з привабливим товаром.

Це не означає, що реклама instagram не підійде іншому бізнесу. Ми знайдемо оптимальне рішення конкретно для вашого бренду, щоб рекламна кампанія вийшла успішною, незалежно від обраного вами напрямку.

Для кращого ефекту реклама в інстаграм повинна бути перманентною, але є випадки, коли без запуску кампанії не обійтися, зокрема:

 • наповнити воронку продажів трафіком;
 • повідомити про запуск нового продукту (товару або послуги);
 • познайомити аудиторію з вашим брендом;
 • запросити ЦА на захід (семінар, вебінар, відкриття магазину або інший привід);
 • розкрутити нову колекцію;
 • продати конкретну групу товарів;
 • підвищити попит на спеціальну пропозицію.

Типи реклами в Instagram

Instagram залишається однією з найпопулярніших платформ для побудови відносин з брендами. Люди здійснюють більше дій, включно з купівлею продуктів і переглядом сайту компанії, в Instagram, ніж на інших майданчиках. Саме тому так багато представників і малого, і великого бізнесу замовляють рекламу в цій соціальній мережі. Однак, щоб реклама принесла бізнесу дохід і нових покупців, важливо розуміти, який вид реклами підходить саме вам. Розберемо найпопулярніші можливості рекламних активностей для бізнесу.

Таргетована реклама в інстаграм

Це класичний спосіб просування товарів, послуг, компанії в соціальній мережі. При цьому він залишається найефективнішим методом просування:

 1. Можливість налаштовувати рекламне оголошення. Самостійно визначаємо мету, бюджет, графік показу; вибираємо банери та пишемо текст. Таким чином самостійно визначаємо, що буде бачити наша ЦА.
 2. Оптимізація на цільову дію. Під час налаштування реклами в стрічці instagram можемо вибрати оптимізацію на конкретну дію, наприклад, конверсії. Завдяки цій функції, алгоритм фейсбук самостійно оптимізує рекламну кампанію, щоб показувати оголошення в стрічці тих користувачів, які частіше за інших обирають конкретно цю цільову дію.
 3. Точне налаштування реклами за ЦА. У блогерів різнорідна аудиторія, і якщо інтереси можуть збігатися (наприклад, реклама дитячих товарів у молодої мами-блогера), то міста або рівень доходу найчастіше різні. При створенні рекламної кампанії цей момент ми контролюємо самостійно.
 4. Можливості ретаргетінга. Якщо блогер тільки один раз згадує про ваш продукт, то інструменти ретаргетінгу дозволяють наздогнати теплу цільову аудиторію. Це користувачі, які перейшли за оголошенням, але не здійснили цільову дію.
 5. Інструмент look-alike. Ще одна перевага таргетованої реклами, що недоступна при співпраці з блогерами. Ми розширюємо аудиторію охоплення за інтересами та поведінкою для таргету, знижуючи вартість ліда.
 6. Різноманітність форматів і плейсментів. Навіть якщо замовляємо кілька оголошень у різних блогерів, формат буде приблизно однаковий. Реклама в stories instagram або оголошення в стрічці дозволяє експериментувати з різними форматами та працювати з окремими сегментами ЦА.
 7. Можливість корегувати кампанію в процесі. Навряд чи знайдеться інфлюенсер, який поверне передоплату, якщо у бренду змінилися плани. Таргетована реклама дозволяє міняти бюджет, видозмінювати кампанію або зупиняти покази, якщо в цьому бачить необхідність фахівець.
 8. Вартість ліда. Таргетинг може забезпечувати високий рівень доходу, якщо правильно налаштувати всі елементи. При роботі з блогерами прогнозувати результат непросто.
 9. Складнощі в налаштуванні нативного характеру реклами. Користувачі втомилися від рекламних оголошень, тому для деяких ніш головне завдання — створити максимально нативну рекламу. До того ж, потрібно розуміти, що лояльність потенційних клієнтів необхідно заслужити: ніхто брендам просто так не вірить, але і рекламна кампанія може бути спрямована на формування лояльності.

Також не забуваємо, що таргетовану рекламу можна інтегрувати з іншими маркетинговими інструментами. Наприклад, контент-маркетинг, email-маркетинг або пошукова оптимізація. Завдяки цьому ви отримаєте комплексний стратегічний підхід до просування. Є ще один нюанс, про який бізнесу варто не забувати. Соціальні мережі постійно вдосконалюють свої рекламні інструменти, що означає нові можливості для ефективних рекламних кампаній. Однак бізнесу ніколи стежити за оновленнями, тому важливо звертатися до фахівців. Вони завжди тримають руку на пульсі, знають, що зараз найкраще працює і як використовувати оновлення платформи з вигодою для вашого бізнесу.

Реклама у блогерів

Інфлюенсер-маркетинг — просування продукту або послуг через лідерів думки. Є різні інструменти маркетингу впливу, але найпопулярніший — згадка в інста-блогера. У порівнянні з таргетованою рекламою, у нього є переваги та складності:

 1. Лояльність аудиторії. Ціни реклами в інстаграм інфлюенсерів завжди вище, оскільки аудиторія сприймає його надсилання як дружню пораду або рекомендацію. Зрозуміло, підписники блогера прислухаються до його думки та вже лояльно ставляться до вашого продукту.
 2. Вартість підписника. Для мети отримати великий обхват, рекламна кампанія у блогера може показати дійсно вартий результат. Люди швидше перейдуть на рекламовану сторінку, оскільки її радить "знайомий".
 3. Впізнаваність бренду і репутація компанії. Якщо правильно вибрати відповідних інфлюенсерів, вони створять потрібний образ вашого продукту. При цьому цей образ буде транслюватися відразу на багатотисячну аудиторію. Правда, з таргетованою рекламою справи йдуть схожим чином.
 4. Нестандартний формат. Блогери завжди уважно і трепетно ставляться до контенту на своєму профілі, тому реклама точно буде виглядати цікаво та ефектно. Також інфлюенсери часто вибирають інтерактивний формат реклами, наприклад, марафон. 
 5. Вартість реклами в instagram. Якщо завдання — замовити саме у блогера instagram рекламу, ціна може бути дійсно високою. До того ж, є тенденція збільшення вартості реклами в інстаграм в залежності від підписників. Якщо звертаємося до блогеру з багатомільйонною аудиторією, необхідно розуміти, що це буде дороге рекламне оголошення. Краще рішення — золота середина (блогер з невеликою, але активною аудиторією).
 6. Підготовчі роботи. Замовити рекламу у блогера — нехитра справа, але знайти потрібного інфлюенсера з потрібною аудиторією — вже складна задача. Ми шукаємо лідера думки на основі відповідної тематики, кількості підписників, показників залученості. Також необхідно враховувати, що купити рекламу в інстаграм через інфлюенсера буде не так швидко, як запустити таргет. Врахуйте витрати часу на переговори, а також завантаженість блогера.

Комплексна робота

Купити рекламу в instagram у відомого блогера і сподіватися на везіння — не найкраще рішення. Комплексний підхід завжди приносить куди більше користі, ніж одиничний інструмент. Для деяких ніш кращим рішенням буде зв'язка обох форматів. Спочатку купуємо рекламу у блогерів, а слідом за нею пускаємо таргет. 

Вибір типу реклами в instagram, покупка реклами повинні бути тільки після аналізу сфери діяльності та цільової аудиторії. Таргетована реклама — універсальне рішення, але реклама у блогерів може дати імпульс і привести велику кількість клієнтів. Якщо до цього розташовує мета рекламної кампанії, сфера діяльності, ніша бізнесу. Обговоривши завдання вашого бізнесу, можливості бюджету і бажані KPI, ми підберемо для вас оптимальний формат.

Ціни реклами в інстаграм

Найпопулярнішою моделлю оплати таргетованої реклами є CPC - Cost per Click, оплата за клік. Це модель оплати реклами, за якої бізнес оплачує кліки користувачів за рекламним оголошенням. Також цим терміном називають показник метрики, який позначає вартість кліка користувача.

Назвати точну ціну реклами в Instagram, без попереднього аналізу вашої ніші та конкурентів, неможливо. Однак ви можете дізнатися середню ціну за клік в Instagram. Вона коливається від 0,40 до 0,70 долара і залежить від усіх кліків по оголошенню, включно з лайками, реакціями, коментарями та репостами. 

На ціну реклами в Instagram впливатиме низка чинників:

 1. Вибір цілей кампанії в Instagram може автоматично регулювати ваші витрати на рекламу. Це залежить від того, де саме у воронці продажів знаходиться ваша цільова аудиторія.
 2. Реклама для широкої аудиторії часто коштує дешевше, оскільки конкуренція менша. Звуження ЦА, наприклад, скорочення гео, може призвести до підвищення вартості через збільшення конкуренції.
 3. Спочатку витрати можуть бути вищими, перш ніж система дізнається і зрозуміє тип вашої кампанії і цілі оптимізації, а також те, як ваша аудиторія взаємодіє з вашою рекламою. Якщо ваша реклама добре взаємодіє, Instagram з часом винагородять вас меншими витратами.

Як купити рекламу в інстаграм?

Максимальна видимість і залучення потрібної цільової аудиторії — ось, що чекає на власника бізнесу, якщо він вирішить купити рекламу в Instagram. Наразі є багато гайдів та інструкцій, які допоможуть запустити рекламну кампанію. Однак, у будь-якій справі ключ до успіху — професіоналізм. Якщо не готові ризикувати своїм бюджетом і грати з алгоритмами у везіння, то довірте створення рекламної кампанії в Instagram досвідченим фахівцям, які знають всі тонкощі платформи і можуть максимально ефективно купити рекламу в Instagram.

Досвідчені фахівці допоможуть вибрати найкращий формат реклами під ваш бізнес, з урахуванням специфіки ніші, конкурентів, сезонності та інших чинників. Саме фахівці допоможуть стратегічно підійти до вибору цільової аудиторії, оптимізувати бюджет і домогтися максимального ROI. Також для ефективної рекламної кампанії необхідний постійний моніторинг. І якщо ви не знаєте, що відстежувати і як коригувати рекламну кампанію, то є ризик злити бюджет.

Реклама в instagram: основні етапи

Щоб рекламна кампанія була успішною, ви отримали нових клієнтів і зросли в доходах, важливо слідувати конкретній стратегії та поетапній роботі. Якщо коротко, поетапна робота над рекламною кампанією починається з маркетингового дослідження, а завершується внесенням корективів. В ідеалі рекламна кампанія в Instagram має проходити у форматі always on, тобто вона має бути постійно доступною для вашої цільової аудиторії. Якщо користувач не бачить вашу рекламу, він бачить рекламу ваших конкурентів. А тепер про основні етапи роботи.

Аналіз і підготовчі роботи

Ретельне маркетингове дослідження — основа успішної рекламної кампанії. Ми знаємо, що глибинний аналіз допомагає точно визначити кращі та слабкі сторони продукту і на основі цього сформувати переконливий позитивний образ бренду, який сподобається аудиторії.

Маркетинговий аналіз охоплює вивчення вашого бізнесу, категорії товарів або послуг, "сусідів на ринку", постійних клієнтів і потенційних. Первинний аналіз ЦА дозволяє скласти типовий портрет клієнта (аватар), в основі якого будуть характерні риси (стать, вік, географічне розташування, освіту, інтереси, захоплення, рівень доходу та інші характеристики). Отримані аватари клієнтів класифікуються, а ЦА сегментується. 

Перед тим, як налаштувати рекламу в інстаграм, необхідно підготувати ваш профіль у соціальній мережі. Потрібно подбати про зв'язок з бізнес-сторінкою фейсбук, візуальну складову сторінки, тексти і образ компанії, який представляється наразі. Важливо, щоб шапка профілю відразу пояснювала потенційному клієнту, що він тут знайде. У нас в команді є професійний SMM-фахівець, який допоможе в створенні або оновленні профілю. Особливо важливий цей момент для тих випадків, коли рекламне оголошення буде вести на сторінку компанію, а не на сайт або спеціальну пропозицію.

Рекламна кампанія

Насамперед визначаємо мету кампанії. Оскільки Instagram — дочірній сервіс Facebook, під час налаштування оголошень працюємо з тими ж цілями кампаній. Вони здатні змінювати формат і параметри показу. Наприклад, якщо вибираємо мету конверсії, реклама частіше буде показуватися користувачам, які роблять покупку онлайн. Також вона вибирається, з урахування рівня воронки продажів. Наприклад, якщо ми готуємо рекламу для теплої аудиторії, то пропонуємо "трафік" або "залученість".

Група рекламних оголошень

Цей етап — ретельна обробка аудиторії. Ми визначаємо, яку групу оголошень буде бачити конкретний сегмент аудиторії, визначаємо регіони показу. При цьому не забуваємо, що в різних регіонах поведінка аудиторії може відрізнятися. Акції та промокоди на знижки покращують конверсію, тому ми допомагаємо розробити спеціальні пропозиції для вашої аудиторії.

Оголошення

Користувачі соціальних мереж щодня бачать більше ніж 60 рекламних оголошень. Зрозуміло, користувач не запам'ятовує все, а деякі блоки взагалі залишаються непоміченими. На цьому етапі наша головна задача — створити унікальний рекламний блок, який зверне увагу ЦА і стимулює здійснити цільове дію. Ми створимо крутий візуал і текст, щоб виділити ваше оголошення в масі інших.

Аналітика та обробка результатів

Запустити рекламу і контролювати її — лише частина роботи. Не менше значення має аналіз результатів. На початку співпраці ми обговорюємо ключові показники ефективності вашої рекламної кампанії. Регулярно готуємо звітності за різними групами оголошень і окремими каналами. Аналіз метрики проводимо на стадії стабілізації рекламної кампанії, щоб працювати тільки з об'єктивними даними.

З нами клієнти отримують більше

Business first

Ми працюємо на результат. Наша першочергова задача — реалізувати цілі вашого бізнесу. Щільне співробітництво нашої команди та клієнта — запорука успішної реклами в інстаграмі.

Маркетингова стратегія

Спираючись на власні напрацювання, досвід і знання, ми приводимо клієнта до успіху. Перш ніж пропонувати рішення, проводимо ретельний аналіз усього вашого бізнесу, особливу увагу приділяючи ЦА. Таким чином, ми розробляємо стратегію, яка буде ефективною.

Комплексний підхід

Для досягнення цілей вашого бізнесу ми залучимо ефективні інструменти маркетингу. Фейсбук і інстаграм-реклама, контекстна реклама, SEO, e-mail маркетинг, контент-маркетинг працюватимуть на вас.

Реклама‌ ‌в‌ ‌Instagram‌

Часи, коли в Instagram користувачі бездумно викладали свої фотографії, давно закінчилися. Тепер кожен пост ретельно оформлюють, використовуючи хештеги та смайлики для привернення уваги. Чому так, спитаєте ви? Відповідаємо: тому, що всі хочуть більше уваги, лайків та продажів. Вас цікавить пункт із продажами? Добре, розберемо його детально.

 

Кому ця реклама потрібна?
Останнім часом це питання ми чуємо дедалі частіше. Будь-який бізнес, незалежно від своєї специфіки та розміру, робить кроки у бік діджиталізації. Бізнесмени розуміють, що якщо вони гідно представлені в соцмережах, то це вже понад 70% усієї роботи. Зараз Instagram знаходиться на передовій позиції серед соціальних мереж та медіа. Понад 200 мільйонів користувачів переглядають бізнес-акаунти та купують щодня. Виділимо найпоширеніші категорії продажів:
Одяг, взуття та аксесуари
Спортивне спорядження та харчування
Парфумерія та косметика
Ювелірні вироби
Продаж сервісних послуг
Освітні програми.
У чому особливості реклами в Instagram?
Етапи налаштування реклами
01
01
Дізнаємось мету вашої компанії

Розкрутка в Instagram не повинна бути сірою та безликою. Нам потрібно зрозуміти, на кого ви орієнтуєтесь і що збираєтесь продавати. Чим точніше ми будемо поінформовані, тим більш успішною буде рекламна кампанія. 

02
02
Підключаємо команду маркетологів

На їхні плечі лягає основна частина роботи. Маркетологи досліджують, дізнаються й тестують. Їхнє завдання — докопатися до самої суті, щоб придумати для кампанії безпрограшне позиціювання, яке підштовхуватиме користувача до здійснення покупки.

03
03
Розробляємо креативи

Якщо ми говоримо про рекламну кампанію, то одного поста буде недостатньо. Кампанія має постійно перебувати в активній фазі. Якщо ми дізнаємося все про мрії вашого клієнта та слабкості конкурента, то ці два пункти мають бути враховані у позиціюванні. Воно дозволить вам виділитись та набути унікальності.

04
04
Вирва

Ми можемо побудувати для клієнта індивідуальну вирву продажів. Ми здатні приєднати як інструменти Instagram, так й інший функціонал для маркетингу.

Переваги Brander
Стратегія і все, що з нею пов'язане 1 / 3

Ні, це не примарні обіцянки “підтримаємо/підкажемо”. Все буде по-справжньому. Ми зробимо вам сайт, знімемо масу фото- та відео-контенту, допоможемо у побудові бізнесу. Оплата послуг здійснюється одноразово та працює за схемою "під ключ".

Готуємо ваш корабель до великого плавання 2 / 3

Нерідко ми працюємо зі стартапами, які нічого не знають про конкуренцію та про те, як можна вистояти під її ударами, не втративши своєї унікальності. Ми переконуємо вас, що стати успішним бізнесменом можливо, і навіть пояснимо, як це зробити.

Збережемо ваші секрети 3 / 3

Наші клієнти можуть принести з собою унікальну стратегію чи технологію для продажу, тому наш святий обов'язок полягає в тому, щоб ці таємниці не знав ніхто. За потреби підписуємо договір про нерозголошення.

FAQ
Так, справді статистика говорить не на їхню користь. Це не означає, що в таких випадках реклама для Instagram не працює зовсім, але безумовно потрібен інший підхід.
Але ж ви не плануєте бути настирливим, чи не так? Важливо дотримуватись правил спільноти й не перестаратися із закиданням цільової аудиторії рекламою самого себе.
У такому разі потрібно буде розібратися, у чому проблема. Якщо виявиться, що проблема на нашій стороні, то ми зобов'язуємося переробити працю ще ретельніше.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (288 голосів)