Хто ти, e-mail маркетинг?

Ліди приходять, зрідка щось купують і забувають про вас? Ефективне рішення в таких випадках — замовити email-маркетинг. Розсилка листів по електронній пошті підтримує зацікавленість клієнтів у ваших послугах, допомагає доносити до них актуальну інформацію, підвищує впізнаваність бренду. Ми організуємо масову розсилку листів, розробимо стратегію емейл-маркетингу, оформимо кожен лист на найвищому рівні. Наша мета — знизити для вас вартість залучення ліда, завдяки утриманню цікавими, корисними і доречними листами тих клієнтів, які вже підписалися на розсилку. 

Кому знадобиться e-mail маркетинг?

Будь-який бізнес зацікавлений у зниженні вартості залучення лидов. Для цього потрібно подбати про якість товару або послуги, забезпечити клієнта комфортним сервісом, і цього все одно замало. Навіть про хороші компанії забувають, якщо не нагадувати про себе регулярно. SMM і блогінг не завжди ефективні, а діяльність call-центру може навіть відлякнути клієнта, який раніше планував щось у вас купити. Email-маркетинг — один з найефективніших інструментів для підтримки зацікавлення у клієнта, тому за цією послугою звертаються зі сфер: 

 • Retail;
 • B2B;
 • B2C;
 • product Placement;
 • сфери доставки;
 • ЗМІ, онлайн-видань;
 • освітніх і медійних проектів.

Якщо ви вирішили, що пора налагодити стабільну комунікацію з клієнтами, а також використовувати сегментацію аудиторії по повній програмі, то цей час для організації масової розсилки листів. І потреба замовити email маркетинг може виникнути абсолютно у будь-якої фірми.

Етапи побудови email-маркетингу

Створення стратегії email-маркетингу

В ідеалі, кожному клієнту варто відправляти ті листи, які йому цікаві. Якщо можливостей для сегментації немає, то треба принаймні спланувати частотність розсилки, прописати типи листів, які доречно було б використовувати. Ми розробимо стратегію, та допоможемо отримати з емейл-маркетингу максимум: листи не тільки донесуть меседж, але й комплексно допоможуть в просуванні бренду. Коли дієш за планом із залізною внутрішньою логікою — успіх неминучий.

Залучення підписників і збір бази контактів

Погані розсилки зустрічаються частіше, ніж хороші, на жаль. Через це більшість лідов намагаються не підписуватися на чергову розсилку. Як переконати покупця, що з нами він знайде "ту саму" розсилку, відписатись від якої не захочеться? Ми знаємо, як залучити людей, і зібрати базу контактів. Поступово все більше і більше людей будуть отримувати листи від вашої компанії — це позитивний знак, який вказує на те, що емейл-маркетинг таки працює.

Існує багато способів мотивувати людину підписатися на розсилку: акції та знижки для підписників, розповідь про користь контенту, який клієнт може отримувати на пошту на регулярній основі. Ми зрозуміємо, який спосіб краще в вашому випадку, або скомбінуємо їх для максимального ефекту.

Розробка контент плану

Відправляючи листи, ви також створюєте контент: всередині листа розміщують те, що пробуджує інтерес, спонукає людину до дій. До підготовки контенту не можна ставитися хаотично, адже тоді він не буде ефективний, клієнти швидко відчують, що вам нема чого їм сказати.

Ми розробляємо довгострокові контент-плани для емейл-розсилки, хоча завжди готові відправити також термінові актуальні листи. З нашим контент-планом розсилка стане джерелом корисних лайфхаків, приємних привітань і навіть спеціальних розіграшів, акцій та конкурсів. Якщо замовити email-маркетинг у нас, то ви отримаєте структуровану та продуману роботу над просуванням компанії в цій ніші.

Текст, дизайн і верстка

Стратегія готова, та план розроблений: пора сідати за розробку кожного окремого листа. Підписники залишаться з вами, якщо контент буде візуальним, інформативним і зрозумілим. Тому над кожним листом працює ціла команда. Ми створимо креативні банери, напишемо смачний текст і зверстаємо лист за всіма сучасними канонами. Підписнику буде приємно дивитися, читати, обмірковувати ваші листи, та це перевага для бізнесу в цілому. У клієнта з'явиться стимул знову прийти до вас за покупкою або конкретною послугою.

Масове розсилання листів

Відправляти всі листи вручну — марна трата часу. В якийсь момент і одного дня не вистачить, щоб охопити всю аудиторію. Ми беремо на себе не тільки розробку стратегії та створення листів, але й їх своєчасну, швидку розсилку. Вам не доведеться переживати за те, чи отримають клієнти його саме тоді, коли потрібно.

Головна "золота жила" e-mail розсилки — тригерні розсилки. Їх можна підготувати один раз, при цьому працювати вони будуть на постійній основі, охоплюючи конкретні сегменти ЦА. Такі листи, як "Забутий кошик" або "Благодарність за підписку" — це повідомлення, які отримують окремі користувачі, які здійснили ряд дій.

Ми автоматизуємо емейл-маркетинг, тому точкові розсилки не займатимуть час, і завжди дійдуть до клієнта вчасно.

З нами ви отримуєте більше

Лояльність клієнтів

Email-маркетинг — це інструмент, але не мета сама по собі. Наше завдання — збільшити ваші продажі, знизити вартість лідов, підвищити показники конверсії, та якщо замовити email-маркетинг, то він буде в цьому корисним помічником. Завдяки ньому ви збудуєте комунікацію з кожним окремим клієнтом, і це підвищить лояльність до вашої компанії. Коли у людини знову буде сформована потреба, яку ви можете задовольнити, він прийде саме до вас, адже лист на пошті стане дієвим тригером.

Впізнаваність бренду

Цікава та корисна розсилка — це те, чим користувачі захочуть поділитися з друзями. Ефективний email-маркетинг не тільки утримує тих клієнтів, які у вас вже є, він також залучає нових покупців, роблячи вас більш популярним та престижним. Ваш бренд буде асоціюватися з якістю та експертністю, турботою та зручним сервісом. Чи це не привід звертатися саме до вас?

Ефективна комунікація з клієнтами

Клієнтам подобається, коли компанія про них не забуває. Якщо турбота проявляється в дрібницях, то є бажання знову та знову щось купувати. Емейл-маркетинг — ефективний інструмент для того, щоб донести інформацію до клієнтів. Ви влаштували розпродаж? Або на сайті з'явилася нова категорія товарів? Email-розсилка — спосіб повідомити про це оперативно та зі смаком. 

Цілісна маркетингова стратегія

Ми — компанія повного циклу. Будь-який маркетинговий інструмент працює краще, якщо включити його в масштабну стратегію з розвитку вашого бізнесу. Ми займаємося не тільки емейл-маркетингом, але й іншими сферами реклами. Замовляйте у нас повне просування продукту чи проекту, та ми створимо єдиний brand-voice для всіх типів просування: email, месенджери, соціальні мережі, банери, відео та фото-контент.

Зростання продажів

Наше головне завдання — зробити так, щоб ви досягли своїх бізнес-цілей. Основна мета в бізнесі — це зростання продажів, і це ключовий критерій в оцінці ефективності емейл розсилки. Листи, які ми створюємо, стимулюють клієнта здійснювати покупки знову та знову. При цьому вартість залучення ліда емейл-маркетингом нижче, ніж у інших інструментів онлайн реклами.

Часті питання

У чому переваги email-маркетингу?

Email-маркетинг — це кращий засіб для точкового стимулювання кожного сегмента клієнтської бази. Відправляючи лист, ви звертаєтеся до кожної окремої людини: клієнти цінують це, та відчувають вашу турботу. Тому розсилка — це передовий спосіб досягнення лояльності аудиторії. Також, емейл-маркетинг не вимагає таких великих вкладень, як інші рекламні інструменти.

Головна перевага емейл маркетингу — це "ефект снігової кулі". Чим довше працює розсилка, тим більше збирається база підписників, тим з більшою довірою до вас ставляться покупці. Користь від цього інструменту буде універсальною: лояльність, зростання продажів, популярність бренду.

Скільки коштує email-маркетинг?

Вартість email-маркетингу залежить від ряду факторів. Як часто ви плануєте відправляти листи? Наскільки глибоку сегментацію проводите? Складні чи завдання стоять перед дизайнерами, копирайтерами та верстальниками? Ціну емейл-маркетингу ми розраховуємо спочатку, коли складаємо стратегію. Це допоможе спланувати дії таким чином, щоб вони не вдарили по вашому бюджету, а приносили допомогу, відповідну вкладенням. Так як ми працюємо по контент-плану, який затверджується на початку місяця, спланувати бюджет можна наперед. Це відмінна можливість вирішити заздалегідь, де заощадити, щоб не зупиняти розсилку під час фінансової кризи. 

Як довго чекати результат?

Перший місяць чекати ефекту від емейл-маркетингу не варто: ми оцінюємо зібрану вами базу, очищаємо її від спам-пасток і невалідних адрес. База повинна постійно поповнюватися та оновлюватися, тому ми організовуємо ефективний збір підписників. Зростання чисельності підписників пропорційно позначиться на рівні толерантності клієнтів, частотності продажів. В середньому перший ефект від email-маркетингу відчутний вже через 2 місяці роботи. Поступово користь емейл-маркетингу буде зростати, а його вартість — знижуватися, адже необхідність залучати підписників самостійно знизиться. Користувачі будуть самі виявляти ініціативу, коли дізнаються про те, що ваш контент реально корисний.

Запускаємо чи ми email-маркетинг під ключ?

Деякі фахівці готові виконати лише частину роботи: лише писати текст для розсилки, робити дизайн або займатися відправкою вже створеного контенту. Ми пропонуємо вам купити email-маркетинг під ключ, тобто візьмемо на себе зобов'язання організувати масову розсилку листів, і створювати унікальний контент для них. Стратегія емейл-маркетингу — також наша турбота, хоча ви дізнаєтеся про кожний наш крок, і зможете безпосередньо впливати на підсумкові рішення. Ми завжди на зв'язку в месенджерах, PM проконсультує вас по кожному пункту, включаючи також емейл-маркетинг. Тому, при бажанні ви можете повністю зануритися в процес просування свого бізнесу в інтернеті.

E-mail маркетинг

Багатьом здається, що розсилання реклами електронною поштою – заняття з минулого століття. Мовляв, зараз ніхто цих листів не читає і всіляко ігнорує. А ми ось не згодні, і пояснимо чому. Буває, закриваєш листа, прочитавши лише заголовок, але іноді трапляється і по-іншому – ваш лист захоплює нову аудиторію, приносить бізнесу продажі та відтісняє конкурентів на програшні позиції. Щоб було саме так, треба дуже постаратись. Але ми в Brander знаємо, як зробити круту розсилку електронною поштою з опорою на маркетинг.

 

E-mail маркетинг під ключ, і навіщо він вам
Сподіваємось, ми заволоділи вашою увагою, і тепер розповімо, навіщо вам все це. Якісний e-mail маркетинг, згідно з незалежними SEO-дослідженнями, підіймає показник лояльності клієнта більш ніж на 53%. Крім того, ви почнете формувати вже нових клієнтів, адже розсилка надходитиме не тільки лояльній базі, а й холодним покупцям, які поки не знають, як сильно їм потрібні ваші товари. Ну і головне, що витрати на такі розсилки – мізерні. От і судіть: витрачаєш мало, отримуєш багато. Звучить як джекпот.

E-mail маркетинг потрібен:
Тим, хто торгує з бізнесом та клієнтами
Маркетплейсам всіх розмірів
Реалізаторам послуг
Бізнесу, що зростає
Плюс на плюсі
Етапи маркетингового домінування
01
01
Все починається з аудиту

Без цього нікуди. Ми хочемо знати якомога більше про ваш бізнес, конкурентів і переваги продукту, який ви виробляєте. Сподіваємось на ваше всебічне сприяння на цьому етапі.

02
02
Розробка привітання

Саме вітальний лист визначає, як буде побудовано подальшу комунікацію. Наші копірайтери приділяють першим листам чи не найбільшу увагу.

03
03
Використання маркетингових фішок

Хочемо попередити, що процес індивідуальний. Нам подобається вводити різні хитрощі у процес, але ми не робимо це у кожному кейсі. Так наші методи залишаються свіжими та ефективними.

04
04
Маркетинг + ЦА

Провести якісну кампанію з розсилки можна лише якщо враховувати всі особливості цільової аудиторії. Ми – колекціонери цих особливостей, та приділяємо пошуку інсайтів стільки часу, скільки потрібно для кращого результату.

Чому вам потрібні ми?
Brander ставить на маркетинг 1 / 4

Це виправдано. Нам подобаються проєкти, виконані із турботою про клієнта. Для цього потрібен маркетолог. Люди цієї професії знають все про те, як продати товар, але не тому, що вони хитрі та підступні. Їхня суперсила – спостережливість.

Brander вивчить ваших конкурентів 2 / 4

Бізнесмени далеко не завжди розуміють, що робити із цією інформацією. Ми знаємо точно. Інсайти, що випливають у процесі вивчення, дозволяють налаштувати e-mail маркетинг тонко, що необхідно для чергового успішного кейса.

Brander підходять індивідуально 3 / 4

Більшість рекламних агентств працює за готовими шаблонами, але не ми. Нам здається, що досягти поставлених цілей таким чином набагато складніше. Ми не за швидкий заробіток, а за якісну працю.

Консультації до та після 4 / 4

Іноді недостатньо просто виконати замовлення клієнта. Йому потрібно пояснити, навіщо це робиться, і як працюватиме у майбутньому. Brander щедро інвестує час у клієнта.

FAQ
Стільки, скільки потрібно для досягнення цілей клієнта. Багато хто робить розсилку один раз і на довгі місяці, іншим потрібні нові матеріали щотижня.
E-mail маркетинг – це не лише розсилки. Це тонке налаштування за цільовою аудиторією, витончений таргетинг й тому подібні нюанси. Ось чому обсяг вкладів сильно залежить від тонкості цих самих налаштувань.
А вам потрібні усі? Або ті, хто купить ваш товар і перейде за потрібним посиланням? Ми налаштовуємо інструмент так, щоб кількість клієнтів переростала в якість та приносила стабільний прибуток. Інакше – марнування часу та грошей.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не витрачатимемо їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (325 голосів)