Креативна реклама

Креативна реклама — це "ключ до серця" вашої цільової аудиторії. Рекламне повідомлення повинно кидатися в очі, запам'ятовуватися, навіть трохи викликати замішання. Без пригортання уваги людей неможливо уявити собі якісне просування в інтернеті. Креативну соціальну рекламу та маркетингові повідомлення для комерційних цілей створює команда наших маркетологів, дизайнерів, райтерів та інших фахівців.

Кому варто замовити креативну рекламу?

Рекламні креативи не будуть зайвими, в якій би сфері ви не розвивали свій проект. Навіть якщо ви не комерційна організація — залучення аудиторії буде вашим першочерговим завданням. Досягти її самотужки буває складно, та наші профі допоможуть автоматизувати просування для:

  • Retail;
  • product Placement;
  • B2B;
  • B2C;
  • онлайн-видань, медійних проектів;
  • сфери доставки.

Створення креативної реклами: основні етапи

Аналіз ринку та ЦА

Рекламний креатив повинен бути доречним, і "бити" прямо в ціль. Зробити таку рекламу неможливо, якщо ви не вивчили ринок, і не зрозуміли, що хвилює вашу цільову аудиторію. Ми зрозуміємо, які саме рішення дадуть максимальний ефект в ситуації, що склалася. Крім того, вивчення контенту конкурентів — це хороше джерело для натхнення, створення свіжих ідей.

Вивчення або розробка рекламної кампанії

Не можна замовити креатив для реклами, який не співвідноситься з усією маркетинговою кампанією фірми. Ми вивчимо вашу готову стратегію просування, або ж створять її з нуля. Після цього стане зрозуміло, які цікаві рішення допоможуть вам завоювати увагу цільової аудиторії.

Створення ідеї креативної реклами

Найскладніше — це створити ідею. Вона повинна бути досить провокаційною, але при цьому ввічливою; тонкої, але зрозумілою для всіх; не надто нав'язливою, але здатною продавати. І дуже важливо, щоб реклама не тільки просувала конкретний продукт, а й вашу компанію в цілому. Ми влаштуємо мозкові штурми, щоб створити для вас якомога більше якісних задумів.

Дизайн

Сучасний користувач інтернету мислить візуально — для нього важливі картинки, фотографії, яскравий дизайн, що пригортає увагу. Ми створимо кілька варіантів оформлення, щоб під час тестування вибрати найефективніший з них. Ми будемо працювати, поки ви не скажете — так, це саме той дизайн, якого ми й хотіли.

Креативний текст для реклами

Дизайн — це важливо, але текст усе одно залишається ключовим інструментом для передачі інформації та продажів. Креативний текст для реклами повинен бути грамотним, коротким, але при цьому яскравим і незабутнім. Наші креативні райтери напишуть такі тексти, які точно впишуться в ваш brandvoice, та донесуть до аудиторії потрібні меседжі. 

Верстка

Для деяких видів реклами дизайн і текст — це ще половина справи. Потрібно якісно зверстати готовий продукт, щоб на екранах будь-яких браузерів він виглядав максимально привабливо. Наші фахівці зроблять все, щоб залучити як ЦА з масивними ПК, так і користувачів найкомпактніших смартфонів.

Запуск кампанії

Коли реклама готова, ми запускаємо її в хід. Тепер вона буде працювати, та приводити до вас клієнтів. Однак, процес запуску креативної реклами має колосальне значення. Все треба організувати правильно, щоб охопити максимум аудиторії, не залишитися непоміченими. Ми не дозволимо спільно розробленим креативам залишитися без уваги.

З нами ви отримуєте більше

Глибоке опрацювання образу ЦА

Для нас креативна реклама — це не просто красивий дизайн і текст для продажів. Креативна реклама — це дизайн і текст, який зроблений саме під вашу цільову аудиторію. Якщо ж сегментів ЦА кілька, то ми можемо зробити цілу серію рекламних повідомлень. У будь-якому випадку спочатку ми складемо образ вашого потенційного клієнта, зрозуміємо його бажання та болю, інтереси та соціальний статус. Коли ця інформація буде зібрана, ми зрозуміємо з ким і як потрібно працювати.

Photo та Video-production

Неможливо створити якісний креатив, коли в розпорядженні є тільки фотографії з інтернету. Краща реклама 21 століття — це унікальні фотографії або відео. У нас є свій власний video-production, у нас працюють досвідчені фотографи. Ми допоможемо створити потужну рекламу, яка по-справжньому відкладеться в пам'яті людей.

Орієнтування

Запуск креативної реклами для нас не обмежується публікацією в соціальних мережах. Ми задіємо всі можливі ресурси, щоб добитися максимального ефекту для вашого бізнесу: соціальні мережі, пошукові системи, партнерські програми та т.і. Кожен крок маркетологи зроблять там, де ходять саме ваші потенційні клієнти. Таргетований підхід допомагає донести інформацію до всіх людей, яким вона могла б бути корисна.

Впізнаваність бренду

Креативні ідеї для реклами — це не тільки боротьба за одноразові покупки. Чим яскравіше ваша реклама, тим більшу популярність отримує сам ваш бренд. Працюйте над брендингом разом з нами, щоб назва та фірмовий стиль вашої компанії був на слуху. 

Збільшення продажів

Підсумкова мета будь-якого бізнесу — це збільшення продажів. Якщо ж ви замовляли креативну соціальну рекламу — кількість людей, які задумалися над проблемою після того, як побачили її. Яка б з цих цілей перед вами не стояла, наші фахівці допоможуть зробити високі показники конверсії щоденною подією.

Креативна реклама

Ви здивуєтеся, дізнавшись, що навіть досвідчені бізнесмени користуються послугами креативних агенцій і тамтешніх мешканців. Бізнесмени знають, що креативники якимось магічним чином відчувають усе, що хоче підприємець. Вони вміють змішувати бізнес та творчість, народжуючи найкращу рекламу. Команда Brander надає креативщиків повного спектра: копірайтерів, дизайнерів, відеопродюсерів, маркетологів. У нас є десятки охочих зробити ваш бізнес унікальним.


Чи потрібні креативники саме вам?
Підприємці, які не стикалися з працівниками креативної сфери, представляють їх як розгублених кудлатих хіпстерів з камерами в руках. Частково це правда, але ось що важливо: вони розуміють бізнес з людської точки зору і розглядають його в контексті творчості. Вони вміло розповідають про це простим людям. Їхнє завдання – побудувати між вами та клієнтом невидимий зв'язок, який міститься у хронометражі відео. Brander готовий допомогти всім, але особливо наші послуги потрібні:
Рітейлерам
B2B\B2C
Видавцям на просторах мережі
Медійникам
Сфері надання послуг
Виробникам продукції.
Кейси
Користь від креативу
Техніка креативного впливу
Техніка "Напевно!"

Тут потрібне дослідження. З нього випливають ключові характеристики клієнтів, їх побутові звички, психологічні риси. Дуже складно помилитися, коли вже точно знаєш, хто буде дивитись твій креатив. Такий метод використовують усі сучасні рекламні агенції. Саме з цією технікою можна стати не просто успішною компанією, а мультимільйонною франшизою.

Емоція

Викличте у свого майбутнього покупця сильні почуття. Креатив, який не змусив його сумувати чи посміхатись, не має сили. Співробітники Brander черпають креатив з життя, адже ми знаємо звичайних людей і готові показувати їх у нашому дизайні та відео. Найкраща реклама – саме про них. На них розрахований ваш бізнес.

Робота з больовими центрами

Уявіть, що клієнт на візиті до лікаря. Чи хотілося б йому з'їсти морозиво, коли болить горло? Важливо розуміти, що кастомеру потрібно від вас. Це необхідно зображати у кожному елементі: від колонки на сайті до повноцінного рекламного ролика на півтори хвилини.

Викличте асоціацію

Якщо у клієнта ваш бізнес асоціюється з радістю та задоволенням, то ви перемогли. Проте його ще доведеться підвести до рішення. Перший і найдієвіший інструмент на цьому шляху – креатив. Ви покажете клієнту всю суть свого бізнесу та увійдете до нього у довіру, а це вже 90% справи.

Закликати до мрій

Ваш клієнт – жива людина! Усім нам властиво мріяти та витати у хмарах. Нехай ваш креатив викличе у покупця бажання отримати рекламований продукт для втілення своєї мрії. Зрозумійте, що не обов'язково відправляти когось на Марс. Кожен насамперед мріє бути щасливим. Нумо дарувати клієнтові щастя!

Чому креатив саме від Brander?
Креатив за ЦА 1 / 5

Мало одного лише креативного тексту та такого ж дизайну. Потрібна синергія. Вона з'являється лише тоді, коли ми дізнаємося більше про вашу цільову аудиторію. Дослідження може розповісти значно більше, ніж вам здається. Саме через нього розпочнеться наш шлях до зірок.

Повний цикл контенту 2 / 5

Не можна стати акулою бізнесу з одними лише фотографіями із соцмереж (хоча і це вже щось). Зацікавте продуктом! Це просто зробити, коли замішаний продакшн. Відео та фото його виробництва – ознака професіоналізму, який утре ніс більшій частині конкурентів. Brander співпрацює з Hyper Production, а вони найкращі та готові зробити вам топовий контент.

У роботі задіяно все 3 / 5

Запуск креативної реклами вимагає не лише систематичних публікацій у соціальній мережі. Ми також допомагаємо консультаціями та проводимо їх із клієнтами на постійній основі. Це допомагає вам стати більш самостійним та побудувати довіру.

Вас почнуть впізнавати 4 / 5

Відео викликатиме пряму асоціацію з вашою компанією. Унікальний контент для того й потрібен, щоб при асоціації з назвою у розумі одразу виникали кадри з рекламного ролика. Це працює на психологічному рівні, тому вважайте, що покупець тепер на гачку.

Все перераховане – це ваші продажі 5 / 5

Точніше, їхнє зростання. Креатив – проста та зрозуміла форма, за допомогою якої бізнес спілкується один з одним або з людьми. В обох випадках контактують звичайні люди, тому і посил має бути зрозумілим. Підсумок – дзвінкі монетки у кишенях.

FAQ
Реклама компанії може бути й сухою, такою, що чисто передає інформацію, яку ви хочете донести. Однак, на ринку залишилося мало низькоконкурентних ніш. Якщо ваша реклама нічим не виділитися на тлі конкурентів, то чому саме до вас повинні будуть прийти покупці?
Вартість креативної реклами буде відрізнятися, в залежності від того, який вид повідомлення ми вибрали. Найдешевші — банер або рекламне оголошення в соц.мережах. Вони теж можуть бути креативними, хоча й менш чіпляють користувачів. Найбільш ефективні типи реклами — відео та фото-контент. Краще, коли ціла серія реклами виходить з однієї креативної стратегії, та наполегливо просуває вас в інтернет просторі.
Креативні прийоми в реклами запускають на різних майданчиках, і всюди вони можуть бути дуже ефективні. Наші фахівці підготують креативні SMM-рішення, зроблять унікальне повідомлення для таргетованої реклами. Разом з SEO-оптимізацією та контекстною рекламою — це основа для успішного просування бізнесу в інтернеті. Повертаючись до соціальних мереж — ми працюємо з усіма популярними ресурсами, які принесуть користь бізнесу. Ми розробимо та запустимо рекламні креативи для інстаграм, facebook, youtube та інших мереж.
Довіряючи нам розробку креативних ідей для реклами, ви все ще можете брати в ній активну участь. Пропонуйте свої ідеї, висловлюйте свої побажання, розкажіть про своє бачення. Діалог між вами та нашими фахівцями — це ключ до успішного просування продукту та бренду. Також телефонуйте або пишіть в будь-який момент, якщо захочете дізнатися, на якій стадії знаходиться розробка.
Є довгограючі креативні стратегії, які дають ефект не відразу. Однак, велика частина креативної реклами — це ті рішення, які дозволять вам отримати перший ефект вже через 2-3 тижні після запуску кампанії. Наші фахівці допоможуть дотримати гармонії між цими двома підходами: роботою на перспективу, та роботою для миттєвого ефекту.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (21 голос)