Реклама в Google AdWords

Налаштування реклами в Гугл Адс — поширений спосіб просування у сфері української онлайн комерції. 92% українців користуються тільки цією пошуковою системою, і тому зможуть побачити вашу рекламу. Однак, головна перевага реклами Google Ads — її бачать тільки ті користувачі, які вводять конкретні запити. Ми допоможемо в цьому: ви можете замовити розміщення реклами Гугл Адс, та її повний супровід, зі звітом про отримані результати.

Кому знадобиться налаштування реклами в Гугл Адс?

Просування в найпопулярнішому пошуковику потрібно будь-якому комерційному і некомерційному проекту. Це найбільш дієвий метод інтернет маркетингу, тому його застосовують для просування:

  • Retail;
  • Product Placement;
  • B2B;
  • B2C;
  • онлайн-видань, медійних проектів;
  • сфери доставки.

Налаштування реклами в Google Adwords: основні етапи

Збір пулу ключових запитів

Ми зберемо пул цільових конверсійних ключів, що продають, та актуальні для тематики. Так ми зрозуміємо, за якими запитами треба просувати оголошення, щоб його побачили всі потенційні клієнти зі сформованою потребою в товарі чи послузі. Саме так ми "ловимо гарячий трафік".

Розбір реклами конкурентів

Створити та налаштувати рекламу може кожен, а ось правильно проаналізувати продукт і сайт — ні. Ми пропонуємо додаткові ідеї, як можна виділитися на тлі конкурентів, і як поліпшити споживче флоу на етапі ухвалення рішення про покупку. Ваші потенційні клієнти дізнаються про ті ваші товари, і акції, що вигідніше і краще, ніж у конкурентів.

Налаштування реклами в Google Ads

Коли УТП буде сформовано, ми налаштуємо контекстну рекламу в Google Ads. Вашу рекламу побачать тільки ті, хто зацікавлений у ваших послугах, у кого сформована потреба в певних товарах чи послугах. Тому ви не витратите гроші на залучення ліда, якому не цікава ваша пропозиція.

Супровід маркетингової кампанії

Запуск реклами в Гугл Адс — це тільки початок. Ми готові супроводжувати всю вашу маркетингову кампанію; пропонувати поліпшення з посадки та підбору продуктів для просування; аналізувати ефективні маркетингові кампанії, оптимізувати їх роботу.

З нами ви отримуєте більше

Розробка реклами під ключ

Якщо ви хочете якісний маркетинг, то довірте це нам — ми будемо просувати ваш бізнес щодня, і зробимо очікуваний результат. Ваше бажання займатися маркетингом — це важлива умова успішного просування. Але з нами ви отримаєте рекомендації, засновані на багаторічному досвіді, професійну роботу в кожній галузі інтернет-маркетингу. Також вам не доведеться шукати окремо дизайнерів, програмістів, райтерів або сео-фахівців. У нас працюють експерти в усіх digital сферах: від CMS для e-commerce до маркетингового креативу.

Охоплення ЦА

Купуючи рекламні місця в Гугл, ви отримуєте повномасштабне охоплення цільової аудиторії. Google Ads — це не тільки пошукова реклама, але також, торгова, KMC, YouTube, просування мобільних додатків. Грамотний збір пулу ключових запитів і різноманітність майданчиків для розміщення реклами допоможуть дістати до майже кожної людини, який потребує ваших послугах, продукті.

Підвищення впізнаваності бренду

Реклама не тільки підвищить кількість продажів в цей конкретний момент. Вона також буде стимулювати впізнаваність бренду. Про вас дізнається більше людей. Наступного разу вони будуть робити покупку цілеспрямовано в вашому магазині, не звертаючи увагу на пошукові системи і їх видачу.

Підвищення продажів

Головний же результат, який ви отримаєте — це зростання продажів. Про вас будуть частіше впізнавати ті люди, які шукали послуги та товари, на яких ви власне спеціалізуєтесь. Значна частина з них вирішить звернутися до вас, якщо вже Google видає вас на вершині пошукової видачі. Контекстна реклама в Гугл добре доповнить органічний приплив трафіку. Але на рівні повинні бути також якість обслуговування і продуктів, система лояльності: тоді клієнти залишаться з вами, і на їх повернення не доведеться витрачати левову частку бюджету.

Постійний аудит реклами

Можна один раз запустити рекламу, і забути її. Вона повинна відповідати тим викликам, які вам "кидають" реалії ринку. Ми розуміємо це, тому аудит рекламної кампанії буде нашим щоденним завданням. Ми завжди знайдемо, що поліпшити або додати, щоб ваші продажі росли швидше. Щоденний аудит рекламних кампаній — це практика, яка дозволяє економити за допомогою аналізу та оптимізації, до 50% бюджету.

Часті питання

Які переваги пошукової реклами Google Adwords?

Повідомлення про вашу фірму побачать тільки ті люди, які реально зацікавлені в ваші товари та послуги. Тому показники конверсії будуть максимальними, а вартість реклами Google Adwords окупить себе сповна. Вам не доведеться витрачати гроші на просування по тим запитам, які не окупаються.

Яка вартість реклами GoogleAds?

Поки є реклама — є потік нових клієнтів. Тому зручніше розраховувати вартість реклами Google Ads в місяць. Її визначають через планувальник ключових слів, відштовхуючись від ваших можливостей фінансувати маркетингову кампанію. Перший місяць буде тестовим, тому відмовитися від контексту можна в будь-який момент.

Чи можу я стежити за процесом?

Ми докладно розповімо вам про стратегію роботи з контекстною рекламою ще до запуску кампанії. Менеджер завжди на зв'язку в месенджерах: Viber, Telegram, WhatsApp, тому ми швидко реагуємо на ваші повідомлення: пояснюємо, вносимо правки, виконуємо термінові завдання. Щомісяця надаємо звіт про виконану роботу. У будь-якому випадку, питання комунікації індивідуальні: повідомте, як зручніше вам.

Коли реклама Гугл Адс почне приносити прибуток?

Важлива перевага цього способу просування — моментальні результати. Після настройки реклами в Google ЦА відразу побачить в пошуковій видачі посилання на ваш сайт. Зростання продажів можна відчути вже через тиждень-два, і кожен місяць просування ефект буде зростати. Однак, щоб швидко отримати результат, ми повинні бути в змозі задовольнити потребу клієнта. В першу чергу, це залежить від якості товару та обслуговування.

Чому розміщення реклами замовляють саме в Гугл Адс?

Google Ads — це не єдина площадка, на якій розміщують контекстну рекламу. Послуга реклами доступна і в інших пошукових системах, наприклад, Яндексі, Бінго. Але для українського бізнесу Гугл володіє першорядним значенням. На 2020 рік більш як 92% українців користуються саме цим ресурсом, коли хочуть знайти щось в інтернеті.

Реклама Google Ads

Українські бізнесмени поки що тільки освоюють ринок онлайн-реклами. Ми їм у цьому намагаємось всіляко допомагати. Саме тому зараз розповімо про найдоступніший і один із найпопулярніших сервісів для реклами в мережі Google Ads. Додаток дає змогу розміщувати ефективні оголошення та отримувати з них дохід. Вчимося основ інвестування в рекламу.

Налаштування контекстної реклами — це що таке?
Клієнт сам визначає, кому й де показувати оголошення. Якщо йому не хочеться занадто глибоко вдаватися в деталі, процедуру ми візьмемо на себе повністю. Для цього потрібно вивчити параметри того ж Google Ads. Ми працюємо з різними сервісами контекстної реклами, але гуглівському приділяють найбільшу увагу наші колеги та клієнти. Причин чимало, але головна — точність параметрів налаштування рекламних оголошень.

Правильне налаштування надає можливість:
Отримати швидкий результат після запуску;
Охоплення аудиторії за ключовим запитом;
Відкрите редагування компанії після запуску;
Контроль за веденням реклами;
Звернення безпосередньо до цільової.
Кейси
Як налаштувати рекламу в Google?
Оголошення має відповідати вимогам
Достатньо кількох пунктів, на кшталт чіткості, доступності всіх розширень, відповідності пошукового запиту та результату.
Правильна структура
Заголовок складено правильно, повідомлення має уточнення, на кшталт контактів і додаткових посилань, які допоможуть клієнту швидше розібратися. Дбайте про те, хто буде у вас купувати.
Оголошення відповідає запиту
Не намагайтеся займатися клікбейтом і не просіть нас про це. Ми не знаємо жодного випадку, коли на обман купилося більше клієнтів, ніж на якісний продукт із підтримкою від власника бізнесу.
Що ми рекламуємо і для чого
Щоби рекламна кампанія успішно пройшла, важливо визначити це із самого початку. Наприклад, ви продаєте шифер для даху онлайн та геолокація таргетингу — Україна. Заходимо до свого акаунту в Google Ads (ви ж не забули його створити?) і переходимо до інструментів і вибираємо планування ключових слів.
It`s cool

Що таке Google Ads?

Це маркетинговий онлайн-сервіс. Він допомагає розміщувати оголошення на сторінках результатів пошуку. Виглядатиме воно практично ідентично з результатом пошуку, за винятком маленького зеленого слівця «Реклама». Це єдина відмінність. Непомітний дизайн дає змогу органічно вливатися в пошукову видачу, не дратувати користувача, а мотивувати його до здійснення дії, чи це покупка, чи знайомство з брендом.

Settings
Поговоримо про переваги
01
Показуємо рекламу тим, хто готовий купувати

Ви вирішуєте, які пошукові фрази показати в оголошенні. Якщо до кожної з них буде комерційна прив’язка, покупці охоче здійснюватимуть необхідну дію.

02
Покажемо рекламу з прив’язкою до розташування

Можна вказати географічне розташування та показувати оголошення. Наприклад, у налаштуваннях можна вказати, що оголошення буде доступне лише тим, хто перебуває у вашому місті або області.

03
Гнучкі налаштування

Google Ads дають змогу змінювати налаштування з упором на максимальну ефективність оголошення. Стратегії нескладно відбудовувати під кожен певний випадок та бюджет.

04
Плату стягують лише у разі переходу за оголошенням

Google користується моделлю з оплатою за клік. Для вас це означає оплату лише у випадку, якщо комусь справді цікавий ваш продукт. Вартість кліка вимірюється конкурентною позицією товару.

Camel spy
На що звернути увагу?
01
Пов’язаним за тематикою із сайтом або історією запитів

Якої реакції можна очікувати від покупця, якщо він шукає собі вантузи для унітазу, а знаходить ваші курильні девайси? Думаємо, ви здогадуєтеся.

02
Привабливим, але не помітним

Можна переборщити з емодзі або кричущими, зухвалими словами. Радимо вам утриматися від цього та сконцентруватися на головному — на продажах.

03
Інформація, що зрозуміла вашій аудиторії

Якщо комунікація відбувається за допомогою тексту, уникайте заума та фактів, відомих тільки вам. Будьте поблажливі.

04
Кожне слово продає

Контекст, наприклад, добре прокачує, але цільову аудиторію. Якщо використовується банер, то помістіть зображення, яке приверне увагу.

Hmmm...

Наші принципи

У момент ухвалення рішення, пам’ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не витрачатимемо їх на дрібниці, якщо того немає необхідності.
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега.
  • Brander враховує ваші хотіння й любить, коли бажання збуваються.
  • Brander за послідовність, низький стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Work
Чому вибирають Brander?
Наша основна послуга — реклама в мережі
Ми надаємо всі різновиди діджитал-маркетингу, приперчуємо його перфомансом та подвоюємо вашу монетизацію. Складні слова можна опустити та підсумувати — ви станете багатшими!
Ми уникаємо зайвих витрат
Змагатися в чесності — не найкраща витівка, тому ми відразу вирішили для себе, що клієнт має відчути крутість співпраці з нами не на словах, а на ділі. Клієнт може нас порівнювати з рештою, але впевнені, що нікого відкритішого до бізнесу він знайти не зможе.
Цикл послуг
Це важливо, адже далеко не всі знають, що звернувшись до нас за рекламою в Google Ads, можна отримати накачування контентом за допомогою партнерського продакшну та повноцінну маркетинг-розкрутку силами відділу продажів.
Тримаємо в таємниці ваші секрети
Це прохання від клієнта звучить досить часто. Буває, до нас приходять із новою технологією чи стратегією запуску продукту. Ці дані можуть стати критичними, якщо робота ведеться в конкурентній ніші.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Фіксованої оплати немає. Плата відбувається залежно від налаштувань бюджету. Ви сплачуєте, коли з вашим оголошенням взаємодіють. Google Ads не має мінімальної витратної суми та терміну дії договору.
Ми не стикалися з обмеженнями, які б завадили тій чи іншій компанії розкрутитися в мережі.
Контекстна реклама дає змогу відчути принади реклами в мережі досить швидко. Точніше ми зможемо сказати, коли ознайомимось із тонкощами вашого бізнесу.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (309 голосів)