Реклама Google Ads

Налаштування реклами в Гугл Адс — поширений спосіб просування у сфері української онлайн комерції. 92% українців користуються тільки цією пошуковою системою, і тому зможуть побачити вашу рекламу. Однак, головна перевага реклами Google Ads — її бачать тільки ті користувачі, які вводять конкретні запити. Ми допоможемо в цьому: ви можете замовити розміщення реклами Гугл Адс, та її повний супровід, зі звітом про отримані результати.
Кому знадобиться налаштування реклами в Гугл Адс?
Просування в найпопулярнішому пошуковику потрібно будь-якому комерційному і некомерційному проекту. Це найбільш дієвий метод інтернет маркетингу, тому його застосовують для просування:
Retail;
Product Placement;
B2B;
B2C;
онлайн-видань, медійних проектів;
сфери доставки.
Кейси
Налаштування реклами в Google Adwords: основні етапи
Збір пулу ключових запитів

Ми зберемо пул цільових конверсійних ключів, що продають, та актуальні для тематики. Так ми зрозуміємо, за якими запитами треба просувати оголошення, щоб його побачили всі потенційні клієнти зі сформованою потребою в товарі чи послузі. Саме так ми "ловимо гарячий трафік".

Розбір реклами конкурентів

Створити та налаштувати рекламу може кожен, а ось правильно проаналізувати продукт і сайт — ні. Ми пропонуємо додаткові ідеї, як можна виділитися на тлі конкурентів, і як поліпшити споживче флоу на етапі ухвалення рішення про покупку. Ваші потенційні клієнти дізнаються про ті ваші товари, і акції, що вигідніше і краще, ніж у конкурентів.

Налаштування реклами в Google Ads

Коли УТП буде сформовано, ми налаштуємо контекстну рекламу в Google Ads. Вашу рекламу побачать тільки ті, хто зацікавлений у ваших послугах, у кого сформована потреба в певних товарах чи послугах. Тому ви не витратите гроші на залучення ліда, якому не цікава ваша пропозиція.

Супровід маркетингової кампанії

Запуск реклами в Гугл Адс — це тільки початок. Ми готові супроводжувати всю вашу маркетингову кампанію; пропонувати поліпшення з посадки та підбору продуктів для просування; аналізувати ефективні маркетингові кампанії, оптимізувати їх роботу.

З нами ви отримуєте більше
01
Розробка реклами під ключ

Якщо ви хочете якісний маркетинг, то довірте це нам — ми будемо просувати ваш бізнес щодня, і зробимо очікуваний результат. Ваше бажання займатися маркетингом — це важлива умова успішного просування. Але з нами ви отримаєте рекомендації, засновані на багаторічному досвіді, професійну роботу в кожній галузі інтернет-маркетингу. Також вам не доведеться шукати окремо дизайнерів, програмістів, райтерів або сео-фахівців. У нас працюють експерти в усіх digital сферах: від CMS для e-commerce до маркетингового креативу.

02
Охоплення ЦА

Купуючи рекламні місця в Гугл, ви отримуєте повномасштабне охоплення цільової аудиторії. Google Ads — це не тільки пошукова реклама, але також, торгова, KMC, YouTube, просування мобільних додатків. Грамотний збір пулу ключових запитів і різноманітність майданчиків для розміщення реклами допоможуть дістати до майже кожної людини, який потребує ваших послугах, продукті.

03
Підвищення впізнаваності бренду

Реклама не тільки підвищить кількість продажів в цей конкретний момент. Вона також буде стимулювати впізнаваність бренду. Про вас дізнається більше людей. Наступного разу вони будуть робити покупку цілеспрямовано в вашому магазині, не звертаючи увагу на пошукові системи і їх видачу.

04
Підвищення продажів

Головний же результат, який ви отримаєте — це зростання продажів. Про вас будуть частіше впізнавати ті люди, які шукали послуги та товари, на яких ви власне спеціалізуєтесь. Значна частина з них вирішить звернутися до вас, якщо вже Google видає вас на вершині пошукової видачі. Контекстна реклама в Гугл добре доповнить органічний приплив трафіку. Але на рівні повинні бути також якість обслуговування і продуктів, система лояльності: тоді клієнти залишаться з вами, і на їх повернення не доведеться витрачати левову частку бюджету.

05
Постійний аудит реклами

Не можна один раз запустити рекламу, і забути її. Вона повинна відповідати тим викликам, які вам "кидають" реалії ринку. Ми розуміємо це, тому аудит рекламної кампанії буде нашим щоденним завданням. Ми завжди знайдемо, що поліпшити або додати, щоб ваші продажі росли швидше. Щоденний аудит рекламних кампаній — це практика, яка дозволяє економити за допомогою аналізу та оптимізації, до 50% бюджету.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Повідомлення про вашу фірму побачать тільки ті люди, які реально зацікавлені в ваші товари та послуги. Тому показники конверсії будуть максимальними, а вартість реклами Google Adwords окупить себе сповна. Вам не доведеться витрачати гроші на просування по тим запитам, які не окупаються.
Поки є реклама — є потік нових клієнтів. Тому зручніше розраховувати вартість реклами Google Ads в місяць. Її визначають через планувальник ключових слів, відштовхуючись від ваших можливостей фінансувати маркетингову кампанію. Перший місяць буде тестовим, тому відмовитися від контексту можна в будь-який момент.
Ми докладно розповімо вам про стратегію роботи з контекстною рекламою ще до запуску кампанії. Менеджер завжди на зв'язку в месенджерах: Viber, Telegram, WhatsApp, тому ми швидко реагуємо на ваші повідомлення: пояснюємо, вносимо правки, виконуємо термінові завдання. Щомісяця надаємо звіт про виконану роботу. У будь-якому випадку, питання комунікації індивідуальні: повідомте, як зручніше вам.
Важлива перевага цього способу просування — моментальні результати. Після настройки реклами в Google ЦА відразу побачить в пошуковій видачі посилання на ваш сайт. Зростання продажів можна відчути вже через тиждень-два, і кожен місяць просування ефект буде зростати. Однак, щоб швидко отримати результат, ми повинні бути в змозі задовольнити потребу клієнта. В першу чергу, це залежить від якості товару та обслуговування.
Google Ads — це не єдина площадка, на якій розміщують контекстну рекламу. Послуга реклами доступна і в інших пошукових системах, наприклад, Яндексі, Бінго. Але для українського бізнесу Гугл володіє першорядним значенням. На 2020 рік більш як 92% українців користуються саме цим ресурсом, коли хочуть знайти щось в інтернеті.
Ми чекаємо на ваш проект