Просування інтернет-магазина на Magento

78
4 хв.

Просування інтернет-магазина — комплексна процедура. Просування є комплексним, адже треба врахувати велику кількість факторів, стратегій та підходів: від SEO-оптимізації до співпраці з блогерами. І ми підготували ключові пункти, що є важливими для просування інтернет-магазину на Magento.

SEO-просування

SEO — один із ключових методів просування вашого контенту чи сайту. Його можна розділити на кілька етапів

 1. Аудит сайту. На цьому етапі треба дослідити ключові слова, фрази, що є релевантними для вашого бізнеса.
 1. Технічна оптимізація. Треба переконатись, що кожна сторінка має відповідні URL, title, description, що кожна сторінка швидко підвантажується на різних пристроях.
 2. Вміст та оптимізація сторінок. На цьому етапі треба проаналізувати якість змісту ваших сторінок, оптимізувати медіа-контент та перевірити структуру заголовків.
 3. Внутрішня перелінковка. Треба зробити внутрішні просиляння на ваші ж сторінки на сайті. Це допоможе збільшити час перебування клієнтів на сайті.
 4. Оптимізація мобільної версії. Переконатись, що мобільна версія сайту або додаток працюють без збоїв, мають усі необхідні функції.
 5. Аналітика та моніторинг. Використовуйте інструменти аналітики, щоби перевірити метрики та результати роботи.
 6. Беклінки та просування контенту. Розробіть план отримання беклінків від авторитетних видань чи ресурсів на ваш магазин.

Контент маркетинг: створюємо корисний контент для аудиторії

Привести потенційного клієнта — пів-справи. Друга половина — утримати його. Лише красивим візуалом цього не зробити, бо є безліч креативних та цікавих митців, що можуть зробити файну «обгортку» для магазина. А от корисним контентом утримати аудиторію вже реально. До такого корисного контенту входять:

 • блоги;
 • статті;
 • гайди;
 • відео;
 • інтерв’ю;
 • відповідайте на питання в різних форматах.

Усе це буде не тільки цікаво, а й корисно для користувачів. А крім того, ви можете оптимізувати контент по SEO та отримувати додатковий трафік на ваш сайт.

Просуваємо магазин за допомогою інфлюєнсерів та соціальних мереж

Соціальні медіа та блогери стали ефективним та дієвим методом для підняття показника впізнаваності бренду в мережі та за її межами. Присутність бренду в мережі є обов’язковим компонентом маркетингової кампанії. Інша річ — як саме просувати та подавати магазин/бренд/продукт. Це вже завдання для SMM-спеціаліста.

Що стосується інфлюєнсерів та блогерів, тот тут окрема історія, адже все залежить від того, що саме є у вашому інтернет-магазині. Коли ви обираєте для просування якогось блогера чи медійну персону, не забувайте, що його контент має відповідати тематично, а аудиторія повинна бути зацікавлена у вашому товарі. Не можна в ігрового блогера замовляти рекламу будівельних інструментів, бо в цього не ваша цільова аудиторія.

Перед тим, як почати співпрацю, треба попросити в блогера статистику його каналу, подивитись на ефективність реклами та реакцію аудиторії.

Моніторинг та аналітика результатів

Останнім етапом стане аналітика результатів маркетингової стратегії. Вона дає можливість побачити результати роботи в реальних показниках, що важливо для оцінки результатів роботи. Ви можете відстежувати трафік, показники конверсії, аналізувати поведінку користувачів. Для цього існує безліч різноманітних інструментів:

 • Google Analytics;
 • Serpstat;
 • SocialBee;
 • Google Trends;
 • Facebook Insights;
 • Instagram Insights;
 • Twitter Analytics;
 • LinkedIn Analytics.

Висновки

Просування інтернет-магазину на Magento потребує комплексного підходу. Маркетингова компанія складається з багатьох компонентів, котрі доповнюють один одного та гарно функціонують у комплексі.

Оптимізація ключових слів допомагає підняти сайт у пошукових системах, контент-маркетинг збільшує показники утримання аудиторії. Інфлюєнсери та блогери збільшують загальне охоплення аудиторії. Аналітика дає можливість оцінити результати маркетингової стратегії, робити висновки та вдосконалити її. Правильна робота на кожному етапі допоможе розвивати сайт та збільшувати прибутки інтернет-магазину.

01 березня 2024
5 / 5 (2 голоса)