SEO-оптимізація – магія просування сайту

Органічний трафік — це основне джерело припливу відвідувачів для комерційних web-ресурсів. SEO-оптимізація сайту допомагає користувачеві знайти вас в Google і Яндекс. Лише 0,78% користувачів перейде на другу сторінку видачі, та лише 20% подивиться сайти, які не були в ТОП-3. Тому в цій ніші потрібно боротися за перші місця, привертаючи до себе увагу аудиторії. 

Кому та навіщо потрібно замовити СЕО оптимізацію сайту?

Комерційні та інформаційні ресурси потребують пошукового просування. Чим більше стає проект, тим важче розвиватися без органічного трафіку. І приводять його на сайт саме СЕО-фахівці.

Перші місця в списках видачі забезпечують потік потенційних клієнтів. Як це відбувається? Користувач вводить запит по вашій ніші, та отримує список сайтів. Більшість людей ніколи не заходить далі перших трьох сайтів, тому якщо в переліку ви перебуваєте нижче, то втрачаєте дорогоцінний трафік. З запитів же web-ресурси отримують 80% відвідувань.

Ціна seo-оптимізації сайту під пошукові системи окупається швидко, а потім ще довго приносить користь вашому бізнесу. Вона потрібна різних галузей інтернет-комерції, наприклад, для:

 • Retail;
 • B2B;
 • B2C;
 • product Placement;
 • сфери доставки;
 • медійних проектів.

SEO-оптимізація сайту: етапи просування

Аналіз ніші та конкурентів

Просування починається з ретельного аналізу бізнес-ніші, який допомагає знайти найкращі стратегії просування та залишити позаду конкурентів. Підготовка до запуску складається з декількох етапів. На першому етапі ми зберемо семантику, по якій треба просувати сайт. Після цього вивчимо конкуренцію кожного семантичного кластера. Коли стане зрозуміло, хто ваші головні конкуренти — ми проведемо аудит їхніх сайтів. Це допоможе зрозуміти, які у конкурентів є переваги та недоробки, на чому треба зробити акцент нам, щоб піднятися на вершину видачі.

Розробка структури

СЕО-фахівці, грунтуючись на отриманих даних, створюють структуру сайту. Перейти від головної сторінки до будь-якої іншої можна буде трьома кліками. Пошукові системи бачать, що сайт структурований, вважають його корисним і зрозумілим для користувачів — і це привід опублікувати його в пошуковій видачі. SEO-фахівці зроблять таку структуру, яка також буде інтуїтивно зрозуміла користувачам, підвищить кликабельность внутрішніх посилань.

СЕО-фахівці зберуть семантичне ядро, вивчать контент і кількість посилань конкурентів. В результаті ви зрозумієте, як стати краще для відвідувачів і пошукових машин.

Внутрішня сео-оптимізація сайту

Внутрішня seo-оптимізація веб-сайту просуває сайт в рейтингу Google або Яндекс, робить його інтерфейс комфортним для користувача. Щоб пошукачам було легше взаємодіяти з web-сторінками, фахівці напишуть мета-теги, налаштують файл robots.txt, внутрішню перелинковку. Сторінки наповнять унікальними текстами та фото, які одночасно будуть корисні для відвідувача та ефективні з точки зору сео-просування. SEO-оптимізація контенту сайту — це результат спільної роботи сео-фахівців і креативників.

Зовнішня сео-оптимізація сайту

Просування ефективно, якщо нарощена маса зовнішніх посилань. Ми зробимо ваш веб-ресурс впізнаваним. На нього з'являться посилання з інших веб-адрес. Це підвищить довіру пошукових систем до вашого сайту, та добре позначиться на показниках органічного трафіку.

З нами клієнти отримують більше

Зростання органічної трафіку

Якщо замовити сео-оптимізаціюсайту,органічний трафік нарощується через 3-4 місяці. Таким чином, про вас дізнається цільова аудиторія, що незабаром переросте в збільшення конверсії. Поступово вартість залучення одного клієнта знизиться, і обсяг вкладень в рекламу можна буде скоротити.

Довгострокову конкурентну перевагу

СЕО-просування забезпечує результат на довгі роки вперед завдяки заслуженою прихильності пошукових систем. Ви збережете високі позиції, навіть якщо Google і Яндекс змінять алгоритми своєї роботи. 

Довіра відвідувачів

Сайти в ТОПі видачі Яндекс і Google користувачі відвідують частіше, але це не єдина перевага. вони викликають максимум довіри. Також ресурс, який дотримується вимог пошукових машин, більш зручний для користувача — він працює швидко, без збоїв, наповнений корисним і структурованим контентом.

Захист від бана в пошукових системах

Якщо раніше ви розвивали комерцію в інтернеті без SEO, то могли допустити помилки, через які веб-сторінки або весь ресурс "забанили" в Google або Яндекс. Наша команда усуне всі помилки, знизить показники заспамленності та напише представникам пошукової системи, щоб вони зняли бан. Якщо ви довіряєте нам комплексне просування, то в майбутньому не зіткнетеся з такими неприємностями.

Підвищення продажів

Оптимізація сайту дозволить підняти рівень продажів вже через 1-3 місяці після старту просування. В електронній комерції також неможливо вийти на реально високий рівень продажів, якщо ви вирішили обійтися без уваги пошукових систем. Тому шлях до першого місця в ніші проходить магістраллю крізь SEO.

Часті питання

Навіщо потрібно СЕО?

Якщо не замовити SEO-оптимізацію, то сайт так і залишиться звичайною "онлайн-візиткою", інформаційним бюлетенем для раніше залучених клієнтів. Реальний трафік приносять пошукові системи, адже в них ваша ЦА вводить тематичні запити. SEO — це єдиний спосіб підпорядкувати собі органічний трафік. Вартість лідогенерації знизиться, а масштаби охоплення ЦА збільшаться. Це маркетингова стратегія, яка працює на короткострокові цілі та довгострокову перспективу.  

Скільки коштує SEO-оптимізація сайту?

Вартість SEO-оптимізації сайту складно прогнозувати на початкових етапах:прорахунок залежить від рівня конкурентоспроможності обраної ніші. Ціна seo-оптимізації web-сайту не фіксована, так як це безперервний процес — замовити сео-оптимізацію на один раз не вийде. Тут підійде постійний аудит, супровід проекту фахівцями зі стажем.

Скільки часу займе seo-оптимізація веб-сайту?

Якщо ви постійно додаєте нові сторінки, то СЕО-фахівці повинні працювати безперервно. Тільки комплексна робота просуне веб-сторінки в топ. Перший ефект помітите вже через 3 місяці, і поступово онлайн-бізнес буде розвиватися. Статичну сторінку покращують за 1-2 місяці, а потім внутрішня оптимізація йде на другий план. Правда, все одно не треба закидати зовнішню оптимізацію;тому сео-просування — це завдання, розтягнута в часі на невизначений термін.

Що впливає на ефективність seo-оптимізації сайту?

Головна умова ефективної сео-оптимізації — це охоплення робіт. Не можна заплатити фахівцеві лише за заповнення мета-тегів настройку robots.txt і чекати результату. Якщо хочете підвищити конверсію та залучити цільову аудиторію, треба поліпшити всі фактори, які впливають на релевантність вмісту запитам, а також на позиції ранжування.

Чи може клієнт спостерігати за роботою? 

Ми завжди на зв'язку, тому готові в будь-який момент розповісти про те, як просувається робота над проектом. Якщо якийсь тип товарів або послуг треба просувати активніше — скажіть про це. Тоді ми направимо зусилля на нарощування маси для цього сегмента вашого бізнесу.

SEO-оптимізація сайту

Ви думали, сайти самі по собі опиняються на першому рядку видачі? У реальному житті потрібно багато працювати, перш ніж Google почне товаришувати з ресурсом і монетизувати його. Завдання Brander у цій операції – зробити процес максимально комфортним. Тому вивчимо, що SEO оптимізація зробить саме для вас.

 

Що ви отримуєте?
Ваша вигода зрозуміла – бізнес в інтернеті буде представлений краще, посилання потраплятимуть у топ видачі, а цільові запити будуть виправдовувати свою назву. Покупці, що шукають електрочайники, побачать саме вас, а не десяток менш яскравих магазинів. Ви краще за кожного з них, а SEO-оптимізація дозволяє це розкрити. Вона забезпечує:
Довгостроковий результат
Роботу при невеликих бюджетах
Можливість міксувати з рекламою
Впізнаваність сайту
Привабливість для Google.
Кейси
Чому це маємо зробити ми?

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Етапи оптимізації
Оцінка сайту 1 / 4

Ми складаємо перелік правок. Іноді у процесі розкриваються болючі нюанси. Не всі клієнти хочуть про них чути, й тому наше завдання – донести так, щоб ви повірили.

Конкуренти в топі 2 / 4

Їх потрібно оцінити та визначити, на що слід звертати увагу в проекті. Просування у будь-якій зі сфер бізнесу вимагає знання всіх зовнішніх подразників та внутрішньої кухні.

Технічні роботи 3 / 4

Сюди входить визначення сторінок, які ми зберігаємо, а також складання семантичного ядра, необхідність та порядок зміни структури сайту. Додатково перевіряємо юзабіліті сайту. Можливо, доведеться покращувати його.

Від внутрішнього до зовнішнього 4 / 4

Зовнішнє просування – не менш трудомісткий процес. Саме тут потрібно запроваджувати другорядні завдання від клієнта, які потрібні для розвитку компанії в інтернеті.

SEO для кого?

Для всіх і кожного, якщо запитаєте! Ми рекомендуємо проводити оптимізацію тим, кому набридло знаходити адресу свого сайту в кінці першої сторінки видачі, а то й не знаходити зовсім. Дрімучі часи, коли кожному потрібно було самому розібратися, що необхідно зробити для просування сайту, вже в минулому. Тепер ми готові пояснити вам все це, а багато й втілити у життя.
 
SEO-оптимізацію краще зробити:

 • У комбінації з маркетингом
 • При торгівлі з бізнесом
 • Якщо плануєте ребрендинг
 • Для позиціювання в Інтернеті.
FAQ
Ефекти різні, тому порівнювати складно. Контекстна реклама дає швидкий результат та приріст, але варто її закінчити, і всі ці привілеї закінчаться. SEO потрібно качати, але коли ефект з'являється, то він довгий і стабільний.
Вийде досить міцний результат. Ми рекомендуємо робити подібні кампанії у нішах, де вже згенеровано постійний купівельний попит.
Якщо не підключати контекст, то SEO-проекти загалом не вимагають величезних вкладень, але прибуток «тут і зараз» від них не варто очікувати. Вам потрібно це розуміти з самого початку.
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (463 голоса)