Аудит рекламного акаунту

Аудит рекламного акаунту проводиться в тих випадках, коли потрібно виявити помилку в налаштуваннях головного інструменту управління кампанією. Коли помічаєте, що ефективність рекламної компанії знижується, і перестали окупатися інвестиції, або просто хочете перевірити, чи підрядник виконав свою роботу, тоді замовляйте аудит. Ми все зробимо.

Етапи перевірки
Аналіз + стратегія
Ми почнемо з аналітики та перейдемо до рекомендацій щодо оптимізації. Важливо поставити правильні цілі. Розробляти стратегію без цілей — це погана витівка, від якої ми вас всіляко відмовлятимемо. У процесі аналізу перевіримо призначення посадкових сторінок і додамо мінус-слова. Для рекламних оголошень напишемо тексти та додамо до облікового запису необхідні розширення.
Подвійна перевірка налаштувань
Спочатку перевіримо, чи є доступ до всього. Після цього переходимо до аналітичних систем, перевіряємо їхню прив'язку до рекламного облікового запису. При необхідності окремо налаштуємо цілі для електронної комерції, подивимося з якими параметрами кампанія запускалася у минулому.
Оптимізація
Для якісної оптимізації необхідно видалити нецільовий трафік та розширити семантику. Наші фахівці проведуть роботу над зменшенням вартості клаців мишкою, відкоригують ставку досягнення максимальної ефективності кампанії.
stonks

Результати

Відповідь на запитання: “Який результат я маю отримати?” розділимо на кілька пунктів. Оскільки йдеться про оцінку налаштувань рекламного облікового запису, ми здійснимо:

  • Перевірку основних налаштувань;
  • Перевірку ключових слів, розширень, рекламних оголошень та пошукових запитів;
  • Пошук прорахунків у системі аналітики;
  • Аналіз конкурентів;
  • Налаштуємо пріоритети робіт та поділимося секретами оптимізації.
plus one
Цілі
Виправлення помилок

Знаходимо недоліки в налаштуванні рекламної кампанії, але на цьому не зупиняємось. Нам важливо встановити параметри оптимізації рекламного бюджету. Особливо у тих випадках, коли мета — усунути витік фінансів.

Бюджет

Бюджет рекламної кампанії має відповідати заявленим амбіціям. Нас цікавить середня ціна за клік, а також відсотки показів у пошуковій мережі, отриманих та втрачених.

Ідеальний геотаргетинг

Це модне слівце має на увазі метод видачі вмісту реклами, прив'язаний до відповідного географічного положення користувача. Нам важливо не промахуватися і потрапляти саме до тієї аудиторії, яку дослідження схарактеризувало як вашу цільову.

tsss
Brander прагне результатів
Без емоцій
Якості важливішої, ніж об'єктивність, в аудиті не знайти. Якщо нам доручено аудит роботи, яку робив хтось інший, ми не дивимося на це через призму конкуренції. Нам заплатили та доручили зробити роботу, тому ми не маємо права підвести того, хто нам довірився.
Маркетинг
Ставка на продажі — це перевага, якою чомусь не користується багато вебстудій. Ну, це їхні проблеми. Головне, що ми користуємось. Підтверджуємо, що для проведення аудиту обов'язкове розуміння ринку та клієнтів. Без цих двох стовпів особливих успіхів досягти не вдасться.
Ваші цифри будуть під замком
Ми усвідомлюємо, що вивчатимемо конфіденційні дані про ваш бізнес. Дехто переживає, що несумлінна агенція зіллє інформацію конкурентам, і потім розповідатиме казки, що це був успішно закритий кейс. Така поведінка для нас є неприпустимою. Ми, як професіонали, що поважають себе, підпишемо з вами договір про нерозголошення.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Припустимо, що зараз все працює добре, і ви спостерігаєте середню динаміку. Безтурботний бізнесмен пустить усе на самоплив, мовляв, хай саме працює. Передбачливий бізнесмен, тобто ви, віддасть рекламний обліковий запис на аудит незалежним експертам. Ми схвалюємо зайву передбачливість і просимо всіх йти саме таким шляхом.
Експрес-аудит займає трохи менше ніж добу. Ви дізнаєтеся загалом, добре все йде чи погано. На детальніший аудит піде робочий тиждень (п'ять днів).
Система розвивається постійно, адже створюються нові інструменти, а у старих з'являються нові функції. Інструменти, які працювали ще вчора, завтра вже можуть виявитися неактуальними. Ми рекомендуємо проводити аудит раз на пів року. Ви переконаєтеся, що покращувати нічого не потрібно, і спатимете спокійно.
Ми завжди пропонуємо базовий пакет послуг або більш розвинений, ціна буде відрізнятися. Є ще більш просунутий пакет послуг, де ви отримаєте годинну консультацію від головного фахівця з аудиту. Він пояснить вам усі незрозумілі цифри та дасть рекомендації щодо усунення помилок.
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (60 голосів)