Мобільний додаток для салону краси

Ще до початку розробки мобільного додатка для салону краси потрібно зрозуміти правила цього ринку та визначитися, яке місце ви хочете в ньому займати. У процесі розробки мобільної програми враховуватимуться багато факторів, таких як портрет середньостатистичного клієнта, аналіз конкурентів та необхідність проведення рекламної кампанії. Також потрібно визначитися з масштабами розробки, послугами що надаються та цінами.

Чим вигідна розробка мобільного додатку для салону краси?

Розробку мобільних додатків для салонів краси замовляють досить часто, що не дивно, адже цей бізнес вважається одним з найбільш популярних. Можна сказати без перебільшення, що салони краси зараз відкриваються практично на кожному кроці. Серед них є приватні підприємці, які орендують приміщення, надають обмежений спектр послуг та працюють із мінімальною кількістю співробітників. Є й великі гравці — представники б'юті-індустрії, які здійснили розробку правильної бізнес-стратегії, провели масштабну рекламну кампанію та успішно пожинають її плоди. 

Популярність розробки мобільних програм для салону краси не випадкова, адже на це є кілька причин:

 1. У нашій країні це вигідна ніша з досить низьким порогом входження. Бізнес сам собою нескладний, тому освоїти всі його нюанси виходить досить швидко.
 2. Салон краси може бути успішною сімейною справою. Якщо співробітники пов'язані родинними путами, тоді нема потреби наймати додаткових працівників. Це особливо важливо на початковому етапі, якщо доводиться заощаджувати по всьому.
 3. Жінки та чоловіки завжди хотітимуть мати гарний вигляд, тому бізнес не втратить актуальності з часом.

Деякі помилково вважають, що розробка мобільного додатку для салону краси — це виключно жіноча тема. Насправді розробка цікава багатьом інвесторам та бізнесменам, незалежно від статі. Вкладення грошей у салон краси навряд чи можна вважати великим ризиком. Якщо не наробити грубих помилок на старті розробки, то прибуток не забариться. Майстрів для індустрії краси в наш час знайти не так вже й складно. Можна брати на роботу і новачків, тому що вони охоче відгукуються на оголошення, швидко навчаються та вдосконалюють свої навички, приносять суттєвий прибуток.

Що являє собою розробка мобільного додатка для салону краси?

Розробка додатка для салону краси повинна вирішити 3 основні завдання:

 • зробити заклад або фірму популярною;
 • зацікавити клієнтів зручним інтерфейсом та практичним функціоналом;
 • збільшити конверсії.

Таку мобільну програму слід сприймати як додатковий інструмент для залучення клієнтів, який у перспективі може стати ключовим. Тому мобільний додаток після розробки повинен надавати корисні функції, такі як запис клієнтів до салону краси на певний час, перелік розцінок, повідомлення про нові послуги, акції або знижки. 

Після розробки додаток для салону краси може мати різний функціонал, який багато в чому залежатиме від побажань клієнта:

 • пошуковий рядок;
 • синхронізація із зовнішніми ресурсами;
 • структурний перелік послуг салону краси;
 • можливість запису на процедури у режимі онлайн;
 • портфоліо з прикладами зачісок, макіяжу тощо;
 • персональний віртуальний кабінет;
 • повідомлення;
 • розташування салонів на карті Google;
 • фотографії та інша інформація про співробітників;
 • коментарі, побажання, книга скарг;
 • можливість замовити дзвінок.

Щоб створити програму для салону краси, спочатку потрібно провести дослідження. Для цього збираються та аналізуються дані про ЦА, ключових конкурентів та загальний поточний стан ринку. Обов'язково потрібно проаналізувати мобільні програми конкурентів, їх переваги та недоробки. Слід звернути увагу на відгуки користувачів та оцінки, які вони виставляють. Вивчивши конкурентів, можна приступати до складання ТЗ, розробки прототипу та малювання первісного дизайну. Лише після цього починається безпосередня розробка функціонала, тобто програмування.

Замовники, які хочуть створити свою програму для салону краси, часто приходять у веб-агентство з сирими ідеями та навіть не можуть пояснити, чого хочуть. Але це не проблема, оскільки в IT-компаніях завжди є креативні фахівці, які запропонують своє бачення розробки мобільного додатку, допоможуть замовнику в усьому розібратися та навести лад у своїх хаотичних думках. Вони пояснять, як виглядатиме дизайн мобільного додатка, який у нього має бути функціонал та контент. Всі ці дані можна отримати на основі аналізу ринку та конкурентів. Процес розробки мобільного додатку розпочнеться не раніше, ніж узгодять усі спірні моменти. 

Від чого залежить вартість розробки мобільного додатку для салону краси?

Вартість створення мобільного додатка для салону краси залежатиме від багатьох факторів, але всі робочі моменти та розцінки мають бути прописані у ТЗ, щоб потім не було неприємних сюрпризів. Для початку замовник повинен визначитися, наскільки складний, функціональний та масштабний мобільний додаток йому потрібен після розробки. На кінцеву ціну впливатиме все: складність дизайну та функціоналу, кількість робочих годин та залучених фахівців. 

Створення програми для салону краси в Україні — це непросте завдання навіть для фахівців, тому потрібно бути готовим до грошових витрат. Щоб здійснити розробку по-справжньому якісної та працездатної мобільної програми, яка розширюватиме клієнтську базу та приноситиме прибуток, знадобиться чимало робочих годин. Квапити своїх фахівців з розробки веб-агентство навряд чи погодиться, адже вони розуміють, що хороший мобільний додаток не створюється нашвидкуруч. 

Ціна створення мобільного додатку для салону краси багато в чому залежатиме від кількості фахівців, які розробляють проект. Потрібно розуміти, що крім програміста і дизайнера швидше за все знадобляться послуги інших співробітників веб-агентства: маркетолога, контент-менеджера, тестувальника, копірайтера тощо. Якщо тестувальник не протестує, то згодом обов'язково вилізуть критичні баги. А якщо контентник чи копірайтер не наповнить мобільний додаток цікавою інформацією, то він виглядатиме порожнім і нікому не цікавим. 

Навіть якщо здійснити розробку максимально бюджетної програми для салону краси, то надалі все одно знадобиться її щомісячна підтримка. У процесі цієї роботи спеціалісти будуть додавати до мобільної програми новий контент, стежити за її працездатністю, випускати оновлення. Без підтримки мобільний додаток для салону краси швидко застаріє і стане практично марним. Не кажучи вже про те, що він перестане функціонувати через чергове оновлення операційної системи, під управлінням якої він працює.

Розробка мобільного додатку для салону краси

Турбота про себе та власну красу стала одним із головних символів громадського руху останніх років. Гарні люди викликають більше довіри, причому всі це розуміють та вживають необхідних заходів. Похід у салон краси поступово перетворюється зі свята на буденність. То чому б не розробити додаток, який підвищить зацікавленість до цього буденного заняття? Зараз ми пояснимо, чого вам не вистачає й що потрібно терміново замовляти.

Створимо додаток разом!
Розкажіть про себе
Салонів краси багато, але за довгі роки роботи ми зрозуміли, що кожен бізнесмен має унікальну історію та бачення своєї справи. Завдяки цій перевазі можна створити інтернет-магазин, повний унікальних деталей та відмінних рис.
Краса інтерфейсу
Дизайнер відштовхується від наміченого нами плану та розробляє зовнішній вигляд додатку. Салони краси віддають перевагу яскравим та помітним дизайнам, заточеним під швидке привернення уваги. Ми можемо запропонувати та альтернативну версію в лаконічному виконанні. Впевнені, ви й не здогадувалися, що таке виконання також може мати місце.
Лаконічність коду
Програміст бере дизайнерські напрацювання та оцінює їх уже по-своєму. Для нього важливо, як уся ця краса працюватиме в інтернеті, і у який спосіб візуальні елементи зможуть відповідати запитам майбутніх відвідувачів салону.
Релізну версію ще потрібно тестувати
Не чекайте, що ми відразу віддамо додаток до ваших рук після того, як закінчимо розробку. Ми попросимо трохи часу на стрес-тести, адже потрібно буде дізнатися, як поведеться додаток у ситуації з великим напливом користувачів, і чи є в ньому баги, що зникли від нашого погляду.
Shining
Чому це ефективно?
01
Самостійний клієнт

Забудьте про нескінченні відповіді на дзвінки, сподіваючись відповісти всім бажаючим потрапити в салон. Клієнт сам знає, як залишити заявку на відвідування. Менеджеру залишиться лише допомогти йому з вибором дати та часу.

02
Відкритість та відгуки

Недалекоглядні бізнесмени бояться чесних відгуків, мудрі заохочують їх. Отримуючи зворотний зв’язок безпосередньо від відвідувача, у вас більше шансів довести свій сервіс до впевненості, коли перестаєш боятися відгуків.

03
Ліга сучасності

Додаток дасть серйозну фору перед конкурентами. Вони ж сподіваються, що їх врятують рекламні постери та фото в Instagram? Додаток стає самостійним генератором реклами, що не залежить від правил соцмереж. Це ваш головний хід із козирів.

Beautiful legs

Ми знаємо рецепт краси

Естетика додатка — відмінний атрибут, адже клієнт любить насамперед очима. Ми додамо до привабливого вигляду ще й широкий функціонал, що зробить роботу комплексною. У цьому наша перевага та суперсила. Також ми:

 • Працюємо на довгу перспективу;
 • Ділимося досвідом минулих розробок;
 • Впроваджуємо технології, яких ще немає на ринку;
 • Не проти адекватного втручання клієнта в роботу;
 • Готові зберігати секрети бізнесу.
Beauty salon at home
Що охоплює?
Бренд
Створювати додаток, безумовно, круто. А знаєте, що крутіше? Впровадити додаток в систему бренду. Для цього потрібно трохи більше роботи, тому приготуйтеся. Підсумковий результат — це салон краси, який виберуть практично всі дівчата вашого міста.
Додаток як козир
Не всі власники салонів краси наважуються навіть на створення сторінки в Instagram, не кажучи вже про сайт або додаток. Ви обженете конкурентів уже на старті свого шляху. Створіть необхідну фору для успішного підкорення сегмента.
Інвестиція в клієнта
Далеко не кожне вебагентство погоджується вкладати в продукт свого клієнта справжній креатив. Але для нас це є ключовою формулою успіху. Завдяки їй ми стали тими, хто є, і зупинятися на досягнутому не збираємося.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Не обов’язково, адже ми розробляємо мультиплатформні варіації. З усім тим, клієнтам радимо вибирати нативні версії, тому що в них можна враховувати всі ключові особливості систем. Мультиплатформа відрізняється тим, що вона спрощує та узагальнює.
Кастомна розробка під окрему операційну систему обходиться дорожче, бо потребує більшої кількості годин. Однак, ми знаємо випадки, коли навіть за мультиплатформу доводилося чимало заплатити.
Цікаве питання. Ми вважаємо, що це досягається через маркетинг та постійну рекламу нового продукту. Якщо докладно описувати переваги вашого додатка клієнту, то успіх неминучий.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (59 голосів)