Створення інтернет-магазину меблів у digital-агенції Brander

2020 показав нам, наскільки затребувана ніша продажу меблів, особливо якщо якісно і цікаво представити її у віртуальному просторі. Далеко ходити не треба. IKEA Place всього за кілька днів отримало звання найпрактичнішого застосунку. Мобільний додаток із продажу меблів ми теж готові розробити, але спочатку створимо вам інтернет-магазин, щоб ваш бізнес міцно закріпився на ринку.

Як створити інтернет-магазин меблів? Готуємось до старту

Почати з того, хто ви. Продажем меблів може займатися безпосередньо виробник чи посередник, який знайде виробника та допоможе вивести його продукт на ринок. В обох випадках потрібен інтернет-магазин, проте нюанси все ж таки будуть. Якщо ви посередник, вам потрібен класичний варіант — каталог із функціями онлайн-продажу. Для виробника сайт виконуватиме дві функції: і продаж, й онлайн-візитка. Функціонал сайтів відповідно буде різним.

Також важливо визначитися зі спеціалізацією. Це правило працює для будь-якої ніші. Якщо ви продаєте все і вся, вам складніше відбудуватися від конкурентів та привернути увагу потенційних клієнтів (виняток — маркетплейс, але зараз не про це). Найчастіше інтернет-магазини з продажу меблів поділяються на два типи: корпоративний та побутовий. У першому випадку магазини пропонують меблі для юридичних осіб (ресторани, бари, офіси, конференц-зали). У другому випадку — навпаки, меблі для фізичних осіб.

У виробників є бонус-рівень: компанія спеціалізується на продажу побутових меблів, але готова виконувати корпоративне замовлення. Але це не товар, а окрема послуга. Вибираючи постачальника, не забувайте думати про потенційних клієнтів. Це буде економ чи люкс? Модерн чи класика? Екоматеріали? Це допоможе відразу зробити сегментацію аудиторії та під час розробки інтернет-магазину з продажу меблів менше часу піде на дослідження ринку.

Якщо у вас є фізичний магазин і ви захотіли вийти в онлайн, вітаємо, це чудове комбо для вражаючого старту. У цьому феномен продажу меблів. З одного боку, карантин показав нам, як круто, що можна віддалено оновити меблі в будинку. З іншого боку, ефект ІКЕА нікуди не подівся: людям подобається приходити в магазин, мацати та дивитися меблі.

Якщо фізичного магазину у вас немає, це не проблема, а виклик. Ви маєте забезпечити максимальну інформативність товару для вашого клієнта. Меблі не входять до категорії спонтанних покупок, тому інтернет-магазин має налаштовувати користувача на цільову дію. Надайте максимально якісні зображення товару, а ще краще відео або огляд 360 ॰, зробіть мотивуючий та інформативний опис, не скупіться на фільтри та характеристики. Дізнайтеся, що цікавить вашу ЦА перед покупкою і наголосіть на цьому.

Етапи розробки інтернет-магазину меблів

Розробка інтернет-магазину — комплексна процедура, що складається з кількох етапів:

 1. Аналіз. Знайомство з вами та вашим бізнесом. Ми маємо великий досвід роботи з різними сферами, але ми впевнені: кожен бізнес унікальний. Ми вивчимо ринок, конкурентів, ЦА, щоби підготувати продукт, який заходить у серце ваших покупців.
 2. Упорядкування ТЗ. Дізнаємось ваші побажання, обговоримо їх із дизайнерами та програмістами, створимо технічну документацію та підпишемо договір. ТЗ — дороговказ для всіх фахівців, а для вас наочний приклад, як ваше дітище з точки А переходить до точки Б.
 3. Дизайн. Спочатку розробимо архітектуру сайту з урахуванням функціонала та SEO-вимог. Потім вивчимо патерни поведінки вашої ЦА, підготуємо сценарії та розробимо найпростіший шлях до цільової дії. Підсумковий крок на цьому етапі — гарний та функціональний клікабельний прототип сайту.
 4. Програмування — етап, на якому клікабельні макети перетворюються на працюючий сайт. Одна команда займатиметься втіленням дизайнерського бачення, а друга — серверною частиною, логікою продукту, налаштуванням плагінів та модулів, а також інтеграцією. Після цього етапу виходить чернетка розробки інтернет-магазину меблів.
 5. Тестування — перетворюємо чернетку на чистовик. Тестувальники максимально прискіпливо перевіряють усі функції ресурсу, щоб усе працювало без сучка та задирки. Якщо команда тестувальників схвалює, йдемо далі.
 6. Реліз. Тільки коли ми повністю впевнені в працездатності сайту, можемо його запускати. Однак не забувайте, що вам ще знадобиться хостинг та домен, з яким ми вам допоможемо. Якщо у вас немає ідеї, як назвати компанію та який у неї буде візуальний стиль, у нас є спеціалісти брендингу та неймінгу. Ваші конкуренти залишаться позаду.

Оскільки ми є компанія повного циклу, є ще два етапи, які можуть проводитися паралельно з розробкою, щоб випуск продукту на ринок був максимально ефективний:

 • наповнення сайту контентом (якісний та інформативний опис товарів та фотографії, додавання контенту на сайт, до та після релізу);
 • рекламні кампанії (якщо сайт ми одразу готуємо під пошукові системи, то таргетовану та контекстну рекламу готові запустити після релізу).

Над вашим проєктом працюватимуть менеджери, дизайнери, програмісти, маркетологи. Здебільшого ми запускаємо кілька етапів одночасно, щоб максимально продуктивно та якісно виконати проєкт. Наприклад, поки копірайтери пишуть тексти, що продають, для ваших категорій, тестувальники перевіряють кожен елемент на сайті.

Розробка сайту інтернет-магазину меблів у Brander

Як створити інтернет-магазин із продажу меблів? Якщо вас цікавить це питання, то ви на правильному сайті. Ми на ринку з 2009 року й можемо сміливо сказати, що електронна комерція — наша експертна зона. Ми вже розробили та запустили понад 700 успішних проєктів, які вже приносять дохід нашим клієнтам.

Ми ставимо за мету — створення ефективного продукту, який залучатиме клієнтів, продаватиме їм ваш товар і повертатиме їх за новою покупкою. Brander — компанія повного циклу, тому ви можете прийти до нас навіть з однією ідеєю, а ми допоможемо перетворити її на ефективний проєкт, що продає:

 • проведемо дослідження;
 • створимо разом із вами унікальну концепцію;
 • розробимо гарний та робочий інтернет-магазин із продажу меблів;
 • наповнимо його контентом;
 • запустимо рекламні кампанії;
 • подбаємо про оптимізацію для пошукових систем;
 • завжди будемо з вами, надаючи технічну підтримку.

Brander — одна команда, де кожен фахівець відмінно виконує свою роботу для однієї мети — створити інтернет-магазин меблів, який перевершуватиме ваші очікування.

Створення інтернет-магазину меблів

Хоч нам і передбачали, що до середини 21-го століття ми левітуватимемо в повітрі, усе більше розуміємо, що класичний стілець і зручний диван нікуди не дінуться. Якщо ви зайнялися меблевим бізнесом та плануєте відкрити свій інтернет-магазин, ми раді вітати вас у нашому затишному колі.

Який бізнес?
Якщо ви працюєте з меблями і ставите питання, а чи потрібен вам сайт, то відповідь буде позитивною. Незалежно від того, продаєте ви готові меблі або працюєте на замовлення, створюєте меблі в прованському або етнічному стилі, розробка інтернет-магазину меблів відкриває перед вами нові горизонти. До нас звертаються за створенням інтернет-магазину:
виробники меблів
дистриб'ютори та оптові продавці
роздрібні меблеві магазини
мережеві магазини
індивідуальні підприємці
План дій
Потиснути один одному руки
Якщо ви маєте можливість побачитися з нами наживо, обов’язково скористайтеся нею. Замінити динаміку живого спілкування неможливо, тому обговорювати ваш амбітний проєкт ми вважаємо за краще дивлячись один одному в очі. Не впадайте у відчай, якщо побачитися не виходить, у наш час високих технологій спілкування з відео ніхто не скасовував.
Від слів до дій
Перша зупинка — ТЗ. Розписуємо план, чіпляючись до кожної деталі. Ви побачите, хто відповідальний за роботу, скільки на неї піде годинник і гроші. Нам план дає розуміння послідовності, пропускний пункт із точки А до точки Б. Така велика робота, як інтернет-магазин, не може обійтися без технічного завдання.
Дизайн
Якісний дизайн — це не стилістика та готичні шрифти. Це можливість подружити естетику та функціонал, художню та продаючу цінності. Переоцінити вплив дизайну на проєкт складно, адже приказка «зустрічають по одежі» актуальна скрізь і завжди.
Програмування
Коли дизайнер виконає свою роботу, починає програміст. Він краще за інших знає, що сайт має працювати навіть краще, ніж того очікує замовник. Ми ставимо йому завдання обігнати очікування клієнта щонайменше на 10 %.
Етап тестування
Класний інтернет-магазин має працювати незрівнянно, а покупці у всій Україні безперебійно отримуватимуть необхідні товари. Але це стане можливим лише тоді, коли код пройде тести на стійкість і лід проєкту підтвердить це у своєму звіті. Опісля сайт побачите ви, а зрештою — майбутні покупці.
furniture
Причини: а чому б і ні?
Шоурум на дивані

Магазини сьогодні роблять із перегляду товарів естетичне задоволення. Ми зробимо не гірше й дамо вам у цьому переконатись. Для цього покажемо попередні результати. На цьому етапі важливо почути захоплене вау!

Організований каталог

У меблевому магазині стільки речей! Столи, стільці, дивани та пуфи, а якщо до цього додати дві сотні різновидів аксесуарів? Виходить величезна маса інформації, яку потрібно впорядкувати та красиво оформити для торгівлі в інтернеті. Можу поручитися, що сайт виконує це завдання вздовж та впоперек.

Клієнт на відстані руки

Скоротити відстань від того, хто продає товари до того, хто їх купує і є головним завданням, яке стоїть перед творцями сайту. Замовляючи розробку, підприємець вкладається не так у торговий інструмент, як у майданчик взаємодії з клієнтом. У звичайному житті це магазин, в інтернеті — сайт. Проста арифметика, чи не так?

forfurniture toys

Отримайзер Brander

Якщо ви наважилися на розробку інтернет-магазину, то вітаємо! Ви робите успіхи на шляху до диджиталізації українського бізнесу й ми з радістю надаємо вам допомогу на цьому шляху:

 • що таке поява бізнесу в інтернеті;
 • нові покупці;
 • знижуємо вартість реклами;
 • простий контакт з аудиторією;
 • поява інтеграцій, на кшталт банківських систем, чатів та інших плюшок.
vr
Хвалимо себе
Покажемо вектор вашого бізнесу
Найчастіше підприємці амбітні, але не знають, з чого почати. Це й не дивно у світі, перенасиченому інформацією. Бізнес вимагає не тільки ідеального знання правил, але й розуміння, як користуватися цими правилами. Зрештою навіщо вам пульт без батарейок?
Рот на замку ще нікому не заважав
Меблевий бізнес — дуже старий і його канони варто поважати. У ньому також є секрети, які необов’язково розповідати вухатим конкурентам. Ми не збираємося це робити, але з вами обов’язково поділимося. Потрібно лише домовитися про умови контракту.
Чому важливий маркетинг?
Потрібно чимало часу, щоби зрозуміти — позитивний рух бізнесу в інтернеті можливий, якщо думати про розробку з позиції продажу. Як продаватиметься технологія чи продукт серед інших конкурентів, у чому його оригінальність та яку емоцію товар подарує споживачеві? Усі ці питання потребують відповіді та разом із вами ми їх обов’язково знайдемо.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Маркетингове дослідження закриває це завдання. По-перше, ми дізнаємося чи оригінальні конкуренти, як вам здається, а по-друге, розуміємо, що мають зробити ви для отримання пальми першості.
Правки — природна частина процесу створення. Ви платите нам гроші для втілення власних ідей, тому ми їх приймаємо та виконуємо. Інша річ, вносити коригування задля коригування. Цей шлях заздалегідь приречений і ми всі можливі методи спробуємо уникнути блукання колом.
У нашому лонгріді можна знайти зразкові відповіді на всі питання щодо ціни. За точною інформацією звертайтеся до нашого менеджера, він проконсультує вас уже зі знанням особливостей саме вашого кейса.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (51 голос)