Всі автомобільні запчастини в одному інтернет-магазині

Ми більш ніж 9 років в електронній комерції. Досвід та власні напрацювання дають нам змогу створювати ефективні рішення для будь-якої ніші, навіть для такої вузької спеціалізації, як розробка сайту інтернет-магазину автозапчастин. Гарний дизайн, зручний інтерфейс та можливості каталогу приваблять вам нових клієнтів та збільшать продаж. Ми створюємо ефективний інтернет-магазин, здійснюємо підтримку, допомагаємо в просуванні та розкрутці.

Навіщо потрібна розробка інтернет-магазину автозапчастин?

Запасні деталі за рівнем затребуваності можна порівняти з харчовими продуктами. Це безальтернативний товар, на який попит ніколи не падає. До того ж, кількість автомобілістів в Україні з кожним роком зростає, а отже, зростає кількість ваших потенційних покупців. Перевагою інтернет-магазину автозапчастин також є стабільність ринку. Зараз це одна з найстабільніших ніш в e-commerce. Розробка та створення інтернет-магазину автозапчастин відкриває нові можливості для:

  • роздрібних магазинів, які хочуть знайти новий та ефективний канал продажу;
  • автосервісів та автомайстерень, які хочуть розширити бізнес за допомогою продажу запчастин;
  • підприємця, який хоче відкрити свою справу з нуля.

Ми створимо привабливий та функціональний сайт, незалежно від спеціалізації бізнесу. Якщо ви хочете продавати тільки запчастини зі США або хочете відкрити мультибрендовий інтернет-магазин автозапчастин, ми готові вникнути в проєкт і допомогти реалізувати вашу ідею.

Етапи розробки інтернет-магазину автозапчастин

Аналіз

Запорука успіху будь-якого проєкту лежить у ретельній підготовці до його створення, тому спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. Під час зустрічі з клієнтом ми обговорюємо мету проєкту та основні нюанси. Ми готові працювати навіть у тому випадку, коли проєкт ще на стадії ідеї. Ми розробимо разом із вами найкраще рішення та допоможемо його реалізувати.

Якщо вам сподобався готовий інтернет-магазин автозапчастин, покажіть нам його. Ми будемо знати, на що орієнтуватися й чим надихатися. Після обговорення проєкту, ми приступаємо до ретельного аналізу ніші, особливостей бізнесу, конкурентів, їхніх переваг та слабкостей. Це допомагає втілити для вас рішення, яке стане найкращим на ринку.

Розробка ТЗ

Коли ідея оформлена, саме час продумати, як її реалізувати. Це важливий етап, на якому готується вся технічна документація проєкту — орієнтир менеджера проєкту, програмістів, верстальників, дизайнерів, тестувальників. У документі прописуються всі нюанси та деталі, на яких буде ґрунтуватися розробка інтернет-магазину автозапчастин.

На цьому етапі обговорюється головне питання: на якому двигуні запускати сайт. Своїм клієнтам ми рекомендуємо CMS Magento — це один із найкращих движків для онлайн-продажів. Їм просто управляти з адмін панелі, сайт на Magento працює стабільно і швидко, а також надає низку функцій, заточених під продаж (наприклад, гнучкі налаштування знижок для промокодів, а також правила для кошика). Зважаючи на специфіку створення інтернет-магазину автозапчастин, на цьому етапі також прописується додатковий функціонал. Наприклад, можливість пошуку запчастини за VIN-кодом.

Проєктування (прототип та ТЗ)

Гарний та сучасний дизайн, на жаль, не завжди зручний для клієнтів та власника. Щоб отримати не лише гарну вітрину, а й повноцінний працюючий інтернет-магазин, важливо продумати та усвідомлено опрацювати юзабіліті. Для цього наші фахівці створюють аватари потенційних покупців на основі вашої ЦА, а також визначають типову поведінку та сценарії. Це допомагає створити ресурс, усі елементи якого спрямовуватимуть потенційного покупця на цільову дію. UI/UX пишуть макет, який одразу ж перевіряється на предмет працездатності. Це заощаджує час і ресурси, даючи змогу одночасно створювати працюючий інструмент. Після того, як макет затверджений із клієнтом, до роботи приступають програмісти.

UI Дизайн проєкту

Зручне юзабіліті готове, а значить час зробити його гарним. Під час розробки авторського дизайну враховується специфіка бізнесу, кольору та логотип вашого бренду. Якщо логотипу ще немає, наші дизайнери запропонують креативні рішення для вашого бізнесу. Під час креативного етапу промальовуються всі іконки та кнопки, створюються інфографіка та анімація. У такий спосіб у продукту з’являється «гарне обличчя», яке виділятиме вас серед конкурентів.

Розробка Backend та Frontend проєкту

На цьому етапі в гру вступають програмісти, які створюють архітектуру сайту. Напрямок front-end створює все те, що бачить покупець, а програмісти back-end відповідають за лаштунки інтернет-магазину. На цьому етапі розробки інтернет-магазину автозапчастин створюються всі інструменти онлайн-продажу.

Ми програмуємо логіку та верстку сайту, створюємо бази даних, структуруємо систему, панель адміністрування, підключаємо системи для оплати та доставки замовлень, а також налаштовуємо інші компоненти.

QA — Тестування

Етап тестування показує, наскільки готовий продукт до запуску. Насамперед перевіряється працездатність усіх функцій та модулів. Також тестується адаптивність сайту: як інтернет-магазин зображається та функціонує на різних мобільних пристроях.

Реліз та розвиток продукту

На створенні інтернет-магазину автозапчастин наша робота не завершується. У гру входить команда маркетологів, яка розкрутить ваш бренд, підвищить довіру клієнтів, збільшить конверсії. Для кожного бізнесу ми пропонуємо персоналізоване рішення. У такий спосіб за мінімальних витрат ми допомагаємо отримати максимум клієнтів.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин: часті питання

Що інтернет-магазин дасть моєму бізнесу?

Український digital-ринок за останній рік збільшився на 66 %. Понад 7 млн українців купують товари онлайн, а авторинок із кожним роком стає більше. Спостерігається тенденція зростання кількості автомобілів на тисячу українців: за останній рік їхня кількість досягла 200, а за перший квартал року середнє зростання авторинку в Україні збільшилося на 20 %. Розробка інтернет-магазину автозапчастин дає вашому бізнесу переваги:

  • створення вітрини товарів;
  • прийом замовлень у будь-який час доби (адже третина українців замовляють товари онлайн перед сном);
  • створення бази клієнтів;
  • можливість швидко опрацювати замовлення, скоротивши витрати на персонал;
  • функціональний сайт — відмінна відбудова від конкурентів.

Скільки коштує розробка інтернет-магазину запчастин?

Вартість створення інтернет-магазину автозапчастин залежить від складності функціонала, який хочеться отримати. Попередню ціну розробки інтернет-магазину можемо назвати на основі ТЗ. Залиште заявку та ми зробимо оцінювання вашої ідеї.

Чи можете ви зробити такий самий сайт, як у PROJECTNAME?

З деякими сайтами трапляється «кохання з першого погляду». Щоправда, не завжди гарний сайт виходить функціональним. На додаток, не завжди сервіс підходить для вашої ніші. На основі ресурсу, який вам сподобався, ми створимо гарний і функціональний інтернет-магазин, який працюватиме саме для вашого бізнесу.

Чи можливо зв’язати зі своєю CRM новий інтернет-магазин запчастин?

Ми робимо інтеграції з будь-якою системою за допомогою даних API. Якщо API у вашої системи немає, дамо рекомендації або зробимо самостійно. Для вибору оптимального шляху розв’язання проблеми, нам потрібно буде зробити аналіз системи та дізнатися про її можливості.

Чи можу я стежити за процесом?

Наша команда постійно на зв’язку, тому будь-якої миті відповість на всі ваші запитання. Кожен етап проєкту завершується звітом, а наступний етап плануємо разом із клієнтом.

Розробка інтернет-магазину автозапчастин

Ніч змінює день, після зими приходить весна, але автомобільні запчастини завжди купують стабільно. Високий попит і безліч різних моделей, що використовуються автомобілістами, призводить до того, що одного складу запчастин виявляється недостатньо. У такій ситуації потрібно замислитись про переведення бізнесу в інтернет, і без нашої допомоги вам тут не обійтися. Ми створимо інтернет-магазин, розширимо клієнтську базу, а потім порадуємо вас збільшенням фінансових показників та поговоримо про подальше розширення.

Кому потрібний сайт?
Так сталося, що в бізнесі автозапчастин інтернет-торгівля розгойдується дещо повільніше, ніж у решті сфер. Український водій довіряє старому доброму «прийти та доторкнутися», тому замовлення в інтернеті його насторожує. Brander налагоджує комунікацію клієнта в інтернеті та продавця автозапчастин. Завдяки сайту з крутим дизайном, контентом та сервісом торгівля запчастинами з легкістю переходить у вебпростір. Автомобільні магазини часто спеціалізуються на широкому колі послуг, не тільки на продажі запчастин. Тому сайти замовляють також:
Під час роботи з акумуляторами/електронікою
Надання послуг страхування
Реалізація хімії для авто
Догляд (кузов, салон, аксесуари)
Кейси
Поетапна робота
Знайомимося з бізнесом та його власником
Автомобільний бізнес — це сфера, перенасичена конкурентами, тому заради успіху такого підприємства нам необхідно провести як мінімум одну повноцінну зустріч із його власником. На щастя, сучасні технології дозволяють зробити це віддалено. Ми не рекомендуємо відмовлятися від таких зустрічей, потрібно ставитися до них з усією серйозністю.
Після складання ТЗ починаємо роботу
Першим у справу вступає дизайнер. У нього буде чітке завдання, і воно не дозволить йому створити інтерфейс, який не відповідатиме вашому запиту.
Програміст оживляє роботу дизайнера
Робота проходить у тісній кооперації цих двох майстрів, проте саме програміст відповідає за те, як продукт працюватиме в інтернеті. Також йому необхідно вдихнути життя у напрацювання дизайнера таким чином, щоб функціонал не вплинув на естетичну складову негативно.
Тестування продукту
Один з найвідповідальніших процесів, де ми починаємо по максимуму приділяти увагу дрібницям. Від клієнта на даному етапі потрібне терпіння та розуміння, тому що часу мине чимало. В результаті замовник отримає інтернет-магазин із синхронізованими каталогами, практично ідеальним візуалом та контентом. І головне — цей магазин працюватиме на благо вашого гаманця.
Cool!
Функціонал та основні фішки магазину
01
Каталог

Якщо ми говоримо про автомобільний магазин, то розуміємо, що якісний каталог — це його головна перевага. Ми сформуємо структуру каталогу таким чином, щоб покупець із будь-яким порогом входження міг знайти необхідну запчастину для свого авто.

02
Кошик

Зазвичай відвідувач розміщує в ньому список обраних товарів. Але сюди також можна додати купони, можливість редагування списків та функцію вибору способу доставки.

03
Логічна структура

Опинившись на вашому сайті, потенційний клієнт повинен розуміти без додаткових пояснень, яка дія від нього потрібна. Ми подбаємо, щоб ресурс був зрозумілим навіть для першокласника (якщо йому раптом знадобляться свічки запалювання чи глушник).

04
Турбота про постійних клієнтів

Цей пункт випливає із попереднього. Необхідно дотримуватися балансу і поважно ставитись до всіх категорій покупців. Серед них бувають ті, хто на сайті вперше, але є також постійні клієнти. На сайті має бути комфортно і першим, і другим.

Drive
Ми зробимо найкращий магазин, не сумнівайтеся
Ми не упускаємо деталі
Недостатньо просто знати, як зробити інтернет-магазин. Потрібно розуміти специфіку автомобільного бізнесу. У нас є фахівці, які знаються на автозапчастинах так само добре, як і в лаконічному коді HTML для сайту.
Вивчення цільової аудиторії
Якщо ваша мета — це найкращий магазин запчастин в інтернеті, то потрібно розуміти, на кого він буде орієнтуватись. Ми проведемо дослідження аудиторії всіх рівнях (від психологічного портрета до соціального статусу). Повірте, це важливо навіть у сфері автомобільного бізнесу.
Конкуренти
Куди ж без них. Якщо ви знаходитесь у великому місті, то цей етап досліджень може виявитися ключовим. Торгівля автозапчастинами сильно залежить від географічного положення. Тому, якщо ви ділите ринок з кількома компаніями, вам доведеться стати кращим за них у кілька разів.
УТП
Ця абревіатура розшифровується як унікальна торгова пропозиція. Ви можете сформувати свою пропозицію одним реченням? А в кілька слів? Ми допоможемо вам, тому що знаходити унікальну торгову пропозицію для бізнесу — це наша спеціальна навичка.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Так, звичайно. Ми проведемо синхронізацію та простежимо, щоб жодна деталь не загубилася у процесі перенесення.
Ми додамо всі необхідні фільтри, за допомогою яких шукати підшипник чи деталь карбюратора стане трохи простіше.
Давайте спочатку подивимося, наскільки наворочений магазин вам потрібен, і потім будемо робити висновки. Ціни варіюються, але не кусаються.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (93 голоса)