Створення інтернет-магазину будматеріалів - розробка в компанії Brander

Створення інтернет магазину будматеріалів - це розробка торгового майданчика онлайн, який завжди матиме високий попит. Люди постійно щось будують та ремонтують, причому це відбувається як у мирний, так і у воєнний час. При розробці інтернет-магазину будматеріалів потрібно враховувати безліч технічних та організаційних моментів. Ви можете замовити розробку досвідчених фахівців з Brander.

Переваги створення інтернет-магазину будматеріалів

Ми можемо назвати кілька об'єктивних причин, чому вам необхідно створити інтернет-магазин будматеріалів:

  1. Економія часу. Вашим клієнтам не потрібно буде витрачати час на те, щоб дістатися будівельного супермаркету. Достатньо "озброїтися" смартфоном або ноутбуком, відкрити сайт в інтернеті, ввести запит у пошуковий рядок, знайти потрібний товар та оформити замовлення. 
  2. 24/7. Клієнтам не доведеться підлаштовуватись під графік роботи вашого магазину. Уявіть ситуацію, коли людина працює з раннього ранку до пізнього вечора, і їй просто ніколи ходити магазинами. Ваш сайт в інтернеті після створення працюватиме цілодобово, і він вирішить цю проблему. Нехай клієнти оформляють покупки, коли їм зручно.
  3. Величезний асортимент. В результаті створення інтернет магазину будматеріалів клієнти отримають практично безмежну віртуальну вітрину, яка не можна порівняти з обмеженими можливостями розміщення товарів у фізичних магазинах. 
  4. Економія. Витрати скоротяться і у вас, і у покупців. Завдяки створенню сайту вам не доведеться платити за оренду приміщення, в результаті чого клієнти отримають лояльніші цінові пропозиції. У вас просто відпаде необхідність завищувати ціни на будматеріали.
  5. Зручна оплата. Запропонуйте відвідувачам сайту кілька варіантів оплати будматеріалів, і нехай вони вибирають найбільш сприятливі для них способи.

Особливості створення інтернет-магазину будматеріалів

При створенні інтернет-магазину будматеріалів необхідно враховувати специфіку ринкової ніші. По-перше, асортимент у подібних торгових точок завжди великий. Потрібно надати клієнтам все необхідне для будівництва, щоб не доводилося щось докуповувати у ваших конкурентів. А якщо вони виявлять, що у конкурентів асортимент ширший і ціни нижчі, то ви їх втратите безповоротно. По-друге, багато залежатиме від того, чи ви робите будівельні матеріали самостійно, адже в такому випадку можна буде реалізувати модель B2B.

Структура сайту після створення інтернет магазину будматеріалів має бути простою та зрозумілою. Якщо картки товарів не будуть розбиті на категорії та підкатегорії, відвідувач може заплутатися та не знайти потрібний товар. Також необхідно створити грамотну систему пошуку з безліччю фільтрів. Наприклад, покупця може цікавити лише конкретний виробник цементу, тому що він не довіряє іншим торговим маркам. Або клієнт може думати, що вітчизняні товари не відповідають стандартам якості, і тому він захоче відсіяти їх за допомогою фільтрів, а потім купити іноземну продукцію.

Створення магазину будматеріалів

Будинок — це щось більше, ніж проста бездушна споруда. Будівництво будинку завжди було чимось сакральним та сприймалося людьми як ритуал. Навіть в епоху інтернету подібні думки нікуди не зникли. Змінилося лише те, що тепер ви хоч за кермом авто, хоч сидячи на дивані, можете знайти все необхідне для створення будинку своєї мрії в магазині будматеріалів. Найбільші будівельні супермаркети вже давно комбінують свої офлайн-магазини з торгівлею у мережі. Тепер розповімо докладніше саме про мережну торгівлю.

Для якого бізнесу це личить?
Покупці в інтернеті перебірливі. Вони хочуть, щоб сайт був якісним навіть у невеликого будівельного магазину, тому ми не радимо у питаннях створення інтернет-магазину відштовхуватися від масштабів бізнесу. Якісний інтернет-магазин потрібен:
Гуртовим мережам
Роздрібним мережам
Невеликим магазинам
Вузькоспеціалізованим магазинам (з товарами для окремих фрагментів будинку)
Компаніям, які працюють з європейськими чи американськими будівельними брендами
Кейси
Етапи розробки
Важлива реальна зустріч
Як можна починати успішну співпрацю, попередньо не потиснувши один одному руки? Ми не звикли відмовлятися від реальних зустрічей, тож і вам не радимо звикати. Такий підхід заряджає необхідною енергією. Ми обіцяємо бути слухняними котиками, вислухати всі ваші далекосяжні плани та втілити деякі з них у процесі створення магазину. Якщо побачитися з якоїсь причини не вийде, то поспілкуємося через сеанс відеозв'язку.
Дизайнерські хитрощі
Дизайнер добре розуміє, який інтерфейс працюватиме на продаж навіть таких специфічних товарів, як сантехніка. Його мистецькі вміння переплітаються з маркетинговим чуттям, а також чітким розумінням, як має працювати інтернет-магазин.
Програміст — це маг
Його заклинання складаються з нулів і одиниць, а для їх створення необхідна посидючість. Формулою успіху вважається оригінальність коду, а також баланс між естетикою в дизайні та функціоналом у програмуванні 👯‍♀️
Тестування
Зрозумійте, що запустити якісний сайт, не прогнавши його через пару-трійку стрес-тестів, неможливо. Якщо не вірите нам на слово, ми покажемо вам коментарі незадоволених замовників, яким надали сирий ресурс. Деякі клієнти бувають нетерплячими, і вони часто готові пожертвувати якістю заради швидкості розробки. Не радимо брати з них приклад.
speaker
Навіщо вам все це?
01
Клієнтам буде з вами простіше

Інтернет-магазин відразу спрощує покупцям життя. Ми налаштуємо головну сторінку таким чином, щоб на ній зображалися ходові товари. А всі, хто захоче знайти ще щось, отримають гнучку систему пошуку з десятком фільтрів.

02
Збережіть своїй команді час

Якщо у бізнесу спостерігається зростання, то у ваших підлеглих різко стає більше роботи. Це важливо розуміти від початку. Проте онлайн-магазин зможе впорядкувати торгівлю та дозволить не витрачати час на переконання клієнтів. Найчастіше покупець і сам знає, що йому потрібне, тому на сайті йому не знадобиться консультація.

03
Чи дозволяє сайт економити?

Припустимо, у вас є магазин у центрі міста. Оренда дорога, а ще потрібно оплачувати роботу продавців-консультантів. Як щодо того, щоб скоротити їх кількість та перекласти основний акцент в онлайн? Якщо ви переживаєте, що клієнти не зможуть розібратися в інтернет-магазині, то запевняємо вас: немає цільової аудиторії, під яку неможливо підібрати інтерфейс.

target
Про переваги Brander
Повний цикл

Це дуже допоможе успішно запустити свій бренд, навіть якщо ви ніколи ще не стикалися ні з чим подібним. Будівельні магазини все частіше знаходять своє зображення в інтернеті, тому що постійно створюються нові онлайн-майданчики. Команда Brander належить до тих, хто творить ці магазини. Від конкурентів нас відрізняє висока ефективність та понад тисячу успішних кейсів.

Маркетинг

Спочатку ми завжди оцінюємо вміння компанії продати свої товари чи послуги. Якщо на наш погляд воно виявляється недостатнім, то ми пропонуємо замовнику провести маркетингове дослідження і налаштувати комунікацію з клієнтами. Додаткові фінансові й тимчасові витрати на цьому етапі конвертуються в надійне джерело прибутку трохи пізніше.

Ми бачимо конкурентів наскрізь

У будь-якому бізнесі важливою є здатність підприємця складати конкуренцію. Від цього залежить, чи зможе він грати на ринку по-великому. Ми знайдемо та покажемо недоліки ваших опонентів, виставимо їх у невигідному світлі. Навіть якщо раніше вони вас лякали, то після нашої аналітики від цього страху не залишиться і сліду.

Ділимося досвідом із нашими клієнтами

Свій досвід ми не приховуємо, а постійно використовуємо його, навчаючи клієнта та розширюючи його можливості у бізнесі. Зрештою, саме від нашої успішної взаємодії залежатиме, як покаже себе будівельний магазин протягом найближчих шести місяців.

castle
Що надає вебсайт?
Зручний пошук
Специфіка будівельного магазину така, що він пропонує клієнту десятки, а то й сотні товарів зі складними назвами та з різних країн. У всьому цьому легко заплутатися, але ми пропишемо алгоритми, які дозволять згрупувати хоч тисячу товарів, і клієнт у них ніколи не загубиться.
Зручне оформлення замовлення
Якщо ви працюєте за моделлю B2B, то зручність сервісу переходить у найвищий пріоритет. Ми вважаємо за необхідне попрацювати над логістикою, адже чим швидше та якісніше буде реалізована доставка товарів, тим міцніше клієнти прив'яжуться до вас.
Фільтрування товарів
Коли клієнт замовляє, наприклад, хімію, то стикається з великою кількістю назв із періодичної таблиці, заплутаних формул тощо. Наше завдання — спростити це все, але не настільки, щоб злякати професіонала. Плюс, важливо знаходити серед безлічі схожих між собою мішків з цементом саме той різновид, який потрібний. Фільтри із цим завданням справляються чудово.
Приємний інтерфейс
Зустрічають завжди по одязі. Навіть над функціональним будівельним магазином повинен попрацювати дизайнер і привести все в естетично приємний вигляд. Він зробить з онлайн-магазину обличчя вашого бренду.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Середній показник — 1-3 місяці. Залежно від функціонала, необхідного для вирішення ваших завдань, термін може збільшуватися. Усе це обговорюється індивідуально.
Бюджет формується на основі ваших побажань. Якщо хочете все і відразу, з ексклюзивним дизайном і унікальними алгоритмами, то ваш варіант буде в кілька разів вищим за середню ціну.
Для цього ми співпрацюємо із продакшеном. Вони майстри фото- та відеознімання, ми вас з радістю познайомимо.
Вона не лише існує, а й активно розвивається. Клієнти, які роблять ставку на розкручування класичними рекламними методами, одержують приріст у продажах до 20%. Ми також радимо замовити інтернет-маркетинг, щоб подвоїти користь від сайту.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (59 голосів)