Створення інтернет магазину сантехніки - розробка в компанії Brander

Створення інтернет магазину сантехніки — це розробка торгового майданчика онлайн для реалізації товарів, які мають постійний попит. Сантехніка людям потрібна завжди незалежно від сезону, соціальних обставин, середнього рівня доходів та інших факторів. Якщо в будинку зламався кран, люди не зволікаючи йдуть до магазину, щоб одразу купити та встановити новий. Ви можете замовити створення інтернет магазину сантехніки під ключ у досвідчених фахівців Brander.

Особливості створення інтернет магазину сантехніки

При створенні інтернет магазину сантехніки розробникам потрібно враховувати безліч факторів:

 1. Юзабіліті. Щоб сайт після створення був зручним для відвідувачів, він має бути правильно оформленим. Клієнтам має бути легко та зручно знаходити потрібну інформацію. 
 2. Довіра. Користувачі практично завжди недовірливо ставляться до нових інтернет магазинів сантехніки після їх створення. Потрібно надати їм на сайті інформацію про компанію, включаючи документи та контакти деяких співробітників, а також відгуки задоволених клієнтів, які вже здійснили покупки. 
 3. SEO-оптимізація. Користувачі не знайдуть ваш сайт, якщо після створення він не буде адаптований до їх пошукових запитів.
 4. Головна сторінка. При розробці інтернет магазину сантехніки важливо приділити увагу сторінці, яка буде обличчям всього сайту. Можете також вважати її обличчям свого бренду, тому вона має бути максимально привабливою, зручною та зрозумілою для клієнтів. 
 5. Список бажань та кошик. Це особиста територія клієнта, де він може порівнювати товари, вираховувати загальну вартість замовлення, вказувати кількість тощо.
 6. Розумна система пошуку товарів. В ідеалі після створення вона повинна знаходити потрібні позиції, навіть якщо користувачі допускають друкарські помилки або в них включена не та розкладка клавіатури.

Якщо вас цікавить, як створити інтернет магазин сантехніки, то особлива увага приділяється каталогу та карткам товарів, оскільки асортимент сантехніки у наш час дуже широкий. Важливо зробити так, щоб користувачі не плуталися у всій цій різноманітності, і знаходили саме те, що їм потрібно. Багато відвідувачів інтернет магазинів не користуються системою пошуку і замість цього воліють гортати віртуальний каталог. Це дозволяє порівнювати ціни, знаходити потрібні бренди та акційні товари, читати відгуки інших покупців. Картки з найцікавішими пропозиціями відвідувач заносить собі до “Вибраного”, щоб надалі остаточно визначитися з вибором та оформити замовлення.

Чому створення інтернет магазину сантехніки необхідне?

Якщо вас зацікавило, як створити інтернет магазин сантехніки, тоді ви точно на правильному шляху до успіху. Торговий майданчик онлайн відкриє для вас нові горизонти, зробить бізнес більш популярним та потрібним. Асортимент товарів після створення стане ширшим, оскільки віртуальна вітрина практично не обмежена жодними лімітами, і її можна наповнювати нескінченно. Проблема розміщення всіх товарів на фізичних вітринах стане неактуальною.

В результаті створення інтернет магазину сантехніки ваші клієнти отримають можливість оплатити покупки будь-яким зручним способом, будь то післяплата або передоплата. За допомогою сучасних сервісів доставляння можна буде надсилати замовлення практично до будь-якої точки країни. Також після створення інтернет магазину сантехніки важливо надати клієнтам гарантії, що вони отримуватимуть лише якісні товари. У разі виявлення браку або недостачі деталей потрібно бути готовим замінити товар або надати компоненти, яких бракує. В результаті ви завоюєте лояльне ставлення клієнтів, які вас хвалитимуть та рекомендуватимуть іншим.

Створення інтернет-магазину сантехніки

Якщо потрібно організувати продаж онлайн, то вам ніяк не обійтися без інтернет-магазину. Після ухвалення такого рішення з вашого боку наше завдання полягатиме у тому, щоб виконати роботу максимально якісно. Замовник не повинен пошкодувати про витрачені кошти на розробку. Жодного "впарювання туфти" не буде. Ми керуватимемося здоровим глуздом і звертатимемося до вашого чуття бізнесмена. Далі ви дізнаєтесь у подробицях, як ми розроблятимемо ваш сайт.

Чи добрий бізнес, пов'язаний із сантехнікою?
Це чудовий перспективний бізнес. Ось список спеціалізацій, яким наша пропозиція підійде насамперед:
Ви продаєте ванни, душові кабіни
Реалізуєте змісителі та іншу периферію
Торгуєте дизайнерськими елементами ванної кімнати
Продаєте труби та більш габаритну сантехніку
Бажаєте налагодити торгівлю з іншими представниками цього бізнесу (модель B2B)
fox

Навіщо мені це?

Насамперед ви хочете досягти успіху, правильно? Незалежно від того, чи є у вас бізнес в офлайн, чи ви позиціюєте себе як стартап, у вас має бути сайт та/або додаток. В ідеалі, звичайно, краще обидва варіанти, але ми нікого не примушуємо. Головне — пам'ятати, для чого ведеться робота:

 • Збільшити присутність свого бізнесу в інтернеті;
 • Збільшити кількість цільової аудиторії онлайн;
 • Зменшити навантаження на фізичні магазини;
 • Перевірити торгову формулу, яку можна реалізувати тільки онлайн;
 • Отримати від клієнтів фідбек і стати кращим.
mario
Ваш улюблений сантехнік — це Brander
Магазину сантехніки потрібна гідна розкрутка
Товари, які ви збираєтеся продавати на сайті, потрібні всім, і з цим не посперечаєшся. Однак не чекайте, що на сайт побіжать тисячі покупців одразу після його появи. Вкладіться в рекламу, щоб ймовірність успіху зросла багаторазово.
Повний цикл
Це означає, що ви отримаєте не тільки вебсайт, але також розкрутку та поповнення цього ресурсу свіжим контентом. Якщо ви хочете співпрацювати довгостроково, то ми надаємо технічну підтримку ресурсу.
Секрети будуть під замком
Багато наших конкурентів упускають цей пункт, а ось ми особливо акцентуємо на ньому увагу. Припустимо, у вас є технологія, яку ніхто з конкурентів не використовує. Або ви вигадали стратегію для бізнесу, яка повністю поміняє правила гри на ринку. В обох випадках ми обіцяємо мовчати та зберігати секрети в рамках нашої співпраці.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Звісно! Щобільше, незабаром ваш бізнес вийде у великий плюс, адже присутність в інтернеті почне давати очікувані плоди.
На це запитання вам дадуть відповідь наш менеджер або сайт. Вибирайте, який варіант більше до вподоби.
Ми ніколи не відмовляємося від допомоги власника бізнесу, адже його знання складно переоцінити, і вони допомагають зробити сайт справді унікальним. Якщо ж у вас немає бажання чи можливості брати участь, то не переживайте, ми вміємо працювати без регулярного контролю.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (43 голоса)