Рішення на Magento для Multi Vendor Marketplace

Magento Multi Vendor Marketplace — це модуль, який може стати відправною точкою для бізнесмена зі стажем за умови, що він уже визначив свій подальший шлях і точно знає, яких висот хоче досягти. Таке рішення оптимально підходить для амбітних торгових майданчиків. Широкий функціонал дозволяє легко керувати сайтом, внаслідок чого вдається заощадити час та сили, зосередившись на інших важливих завданнях.

Які можливості відкриває Magento Multi Vendor Marketplace?

Після успішного встановлення Multi Vendor Magento 2 адміністратор може налаштувати параметри модуля із серверної частини:

  1. Загальна комісія. Адміністратор може встановити глобальну ставку комісії для товарів, і вона застосовна до всіх продавців.
  2. Адміністратор Magento Multi Vendor Marketplace може дозволити продавцям керувати замовленнями із зовнішнього інтерфейсу. Продавець зможе генерувати рахунки-фактури для своїх товарів та номер для відстеження, а також надсилати замовлення.
  3. Управління таксами. Якщо переміщення податку на товар в обліковий запис продавця вимкнено або встановлено значення «No», тоді суму податку на продукт буде перенаправлено в обліковий запис адміністратора.
  4. Підтвердження для продавців. Якщо адміністратор Magento Multi Vendor встановить для цього параметра значення “No”, тоді користувачі, які зареєструються в магазині як продавці, будуть автоматично допущені до торгівлі. В іншому випадку адміністратору необхідно буде затвердити кожного окремо із серверної частини.
  5. Підтвердження для товарів. За допомогою цієї опції адміністратор може вимкнути автоматичне схвалення доданих товарів.
  6. Підтвердження поновлення товару. За допомогою цієї опції можна вимкнути автоматичне підтвердження змін, коли продавець намагається оновити будь-який параметр товару.
  7. Види товарів, дозволених продавцю. Адміністратор через Magento Marketplace Multi Vendor Module може вибрати типи продуктів, які дозволені продавцю для додавання до його асортименту.
  8. Префікс артикулу товару. Значення, вказане адміном у цьому полі, буде додано у початковий артикул товару продавця.
  9. Підтвердження замовлення. Якщо для цього параметра встановлено значення "Yes", адміністратор повинен затвердити кожне замовлення вручну, і тільки після цього продавець отримає повідомлення про підтвердження.

Про переваги Magento Multi Vendor Marketplace

Переваги Magento Multi Vendor пов'язані з перевагами самої CMS. Це безплатне програмне забезпечення з відкритим програмним кодом, за допомогою якого розробники створюють сайти з розширеним функціоналом та можливостями. Magento Multi Vendor Marketplace добре адаптований для SEO просування в пошукових системах. Він надає великий вибір готових шаблонів та модулів. CMS підтримується своїми творцями та активно розвивається, отримує регулярні оновлення. Система надійно захищена від атак хакерів і шкідливого ПЗ.

Завдяки Magento, Multi Vendor Marketplace надає доступ адміністраторам різного рівня, що допомагає побудувати ієрархічну систему управління. Є вбудовані інструменти для аналітики, формування цін та каталогів з товарами. Завдяки революційній системі кешування, сторінки завантажуються максимально швидко, від чого користувачі завжди у захваті. Багато уваги також приділили фінансовим аспектам. У Magento Multi Vendor Marketplace підтримуються не лише різні платіжні системи, а й різні валюти. Це дуже корисно для створення міжнародних торгових майданчиків, що охоплюють кілька сусідніх країн чи всі держави на карті світу. Для новачків передбачені мануали та відеоуроки, які допомагають розібратися в азах.

Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace

Magento — найпопулярніша CMS на ринку інтернет-магазинів і маркетплейсів. Коли суть бізнесу — об’єднати продавців і бренди, то для стимуляції немає нічого кращого і практичнішого за Magento. Замовлення у Brander допускає вас до диверсифікованого ринку і розгортає його міць. Як новий представник ринку Magento, починається отримання трафіку. Значно більше, ніж можуть дати традиційні сайти електронної комерції.

Кому пропонувати?
Магазин із кількома постачальниками — це торговий майданчик, на якому досвідчені продавці збираються, щоби продавати товари або послуги. Формула проста для розуміння, але складна в майстерному втіленні. Завдяки Magento процес полегшується в рази. Вам підходить маркетплейс-пропозиція від Magento, якщо:
Поширюєте товари від покупця до покупця (customer-to-customer)
За формулою бізнес — бізнесу (business-to-business)
Бізнес до покупця (business-to-customer)
shopper
Різновиди маркетплейсів
01
Незалежні

Зазвичай являють собою платформу для бізнесу, керовану третьою стороною. Вона відкрита для покупців і продавців у певній галузі. Після реєстрації вони отримують доступ до оголошень і можливостей торгівлі. Зазвичай для членства на ринку просять зробити внесок або запрошення.

02
Орієнтир на покупця

Електронний ринок, орієнтований на клієнта, закручений навколо ідеї створення ефективного середовища для здійснення покупок. Торговий майданчик допомагає знизити адміністративні витрати й здобути найкращу ціну від постачальника. Якщо ви і є постачальник, то електронний ринок — найкраще місце для реклами товарів серед відповідних клієнтів, які хочуть витрачати.

03
Орієнтир на постачальника

Цей ринок створюється та управляється кількома ключовими гравцями на ринку, які прагнуть створити ефективну торговельну мережу для великої кількості покупців. Як правило, пошук у таких маркетплейсах відточують найбільше, адже каталог товарів широкий, а збоїв пошуку краще не допускати. Торгуємо все-таки з професіоналами.

04
Вертикаль/горизонталь

Такі майданчики пов’язують компанії та покупців вертикально вгору і вниз за кожним сегментом бізнесу, чи то автомобільна, чи то харчова, чи то будівельна, чи то текстильна промисловості. Вибирайте самі! Горизонтальний електронний ринок об’єднує покупців і продавців із різних галузей у спільних моментах.

money
Переваги Magento маркетплейса
01
Є безплатні опції

Наприклад, Marketplace Free Shipping. Використовується у зв’язці з Magento 2 і, як легко здогадатися з назви, передбачена безоплатна доставка клієнту. Використовуючи цей модуль, продавець визначає, що доставляємо безплатно, а що за гроші.

02
Основа для зростання

Мова про включене в Magento розширення — пакет коду, що відповідає за досягнення просунутого функціоналу в Magento. З технічного погляду це каталог, що містить файли PHP і XML у блоках, а також контролери, віртуальні помічники та віртуальні можливості, які стосуються певної функції вашого бізнесу.

03
Важка, але така, що винагороджує

Ми неодноразово чули від клієнтів, що Magento складно вивчити. Це правда, тому, що Magento дуже велика! CMS встановлюється більш ніж із 8000 файлів на борту, необхідних для тієї чи іншої функції. Крім цього, уся наявна документація на Magento надається англійською мовою. Українським бізнесменам така комбінація дається трохи важкувато.

04
Пояснюємо популярність

Magento затребувана, адже пропонує платформу для електронної комерції, а також можливість розробити для неї зручний інтерфейс. Додайте сюди простоту інтеграції зі сторонніми компаніями, адаптивний дизайн, кілька варіантів розгортання. Список, у якому одні плюси, як нам здається.

emoji
Пункти про крутість Brander
Magento — наш улюблений вибір
Ми дуже багато розробляємо саме на Magento. Пропозиція популярна на ринку, тому ми та далі дихаємо з ринком одним повітрям. Саме тому, що Brander має досвід у кейсі, ви можете не переживати за складність освоєння, залиште це нам.
Ми ділимося технологіями
Припустимо, у вас є ресурс для створення маркетплейсу й чітке бачення бізнес-ідеї. З іншого боку, ви не до кінця розумієте суть технології розробки й не знаєте, що потрібно запитувати. Наші менеджери обов’язково підкажуть, який варіант розширення Magento або сторонній софт підходить вам краще за інших.
Ми тримаємо це в секреті
Крім необхідного мінімуму, громадськість не знатиме про технічне оснащення маркетплейсу нічого зайвого. Ми можемо закріпити ці домовленості на папері. Не бачимо в такій формальності нічого підозрілого.
Ми підтримуємо після релізу
Клієнти, які начиталися, яка Magento складна, бояться робити замовлення, адже думають, що самостійно розібратися в адмінпанелі та інших премудростях у них не вийде. На щастя, наша команда має пул фахівців, які зобов’язані підтримувати ваш маркетплейс у технічній справності. Обов’язково простежимо, що цей пункт був вписаний у завдання і контракт.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Багатофункціональна й потужна, дружня до SEO, прискорює завантаження сторінок, гнучка в управлінні контентом і підвищує показник індивідуальності.
Не знаємо, де ви це почули, але ні — відсоток віддавати не потрібно. Краще вкладіть його в маркетинг.
Magento коштує дорожче за більшість, це так. Причина — обсяг функцій корпоративного рівня, які вона пропонує. Продавцям пропонують десятки модулів, зокрема зі штучним інтелектом і машинним навчанням. Цей функціонал адаптує рекомендації щодо продуктів, що збільшує продажі.
Magento CRM дає додаткове уявлення про поведінку клієнтів і виводить маркетинг на новий рівень стратегічного планування.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (64 голоса)