Створення інтернет магазину квітів - розробка у компанії Brander

Створення інтернет магазину квітів полегшить вашим клієнтам завдання, пов'язані з пошуком і вибором потрібного букета. У них буде можливість сформувати будь-який бажаний букет онлайн, не виходячи з дому. Створення інтернет магазину квітів відкриє й інші можливості. Наприклад, якщо клієнт дуже зайнятий, він зможе замовити доставлення букета людині, яку треба з чимось привітати. Ви можете замовити розробку онлайн-майданчика такого типу у досвідчених фахівців з Brander.

Переваги створення інтернет магазину квітів

Створення інтернет магазину квітів зробить ваш бізнес більш успішним і прибутковим з багатьох причин:

 1. Економія часу. Не треба витрачати час на відвідування фізичної торгової точки, якщо можна замовити онлайн.
 2. Доставлення. Транспортування букетів — досить складне завдання, адже їх можна пошкодити по дорозі. Довірте це фахівцям.
 3. Великий асортимент. Букети займають багато місця у торговому приміщенні, але на сайті віртуальна вітрина нічим не обмежена. Її можна наповнювати нескінченно.
 4. Свіжість. Букети не стоятимуть на вітринах, чекаючи на покупців і втрачаючи свіжість.
 5. Сюрприз. Якщо клієнт бажає здивувати кохану дівчину букетом, але при цьому залишитися анонімним, то це не проблема. Кур'єри все зроблять за нього та збережуть таємницю.
 6. Економія. Після створення інтернет магазину квітів вам не доведеться сплачувати за оренду торгового приміщення. Достатньо мати свою оранжерею чи регулярного постачальника свіжих букетів.
 7. Додаткове обслуговування. Надайте клієнтам комплексні послуги, щоб вони могли замовити доставлення цукерок, шампанського, м'яких іграшок тощо.
 8. У ногу з часом. Сьогодні вже практично всі сфери торгівлі переходять у цифрову площину. Ви ж не хочете відставати від трендів і втрачати через це цільову аудиторію?

Від чого залежить вартість створення інтернет магазину квітів?

Якщо вас хвилює питання, скільки коштує зробити свій інтернет магазин квітів, то в цьому випадку не йдеться про стандартну фіксовану ціну. Вартість створення кожного кейсу обговорюється індивідуально, тому радимо зв'язатися з нашим менеджером. Перш ніж назвати ціну створення інтернет магазину квітів, нам важливо зрозуміти, наскільки масштабним буде проєкт. Від його масштабів залежатиме кількість залучених фахівців та робочих годин. При цьому все буде детально розписано в технічному завданні, яке вам обов'язково нададуть для ознайомлення.

Створення інтернет-магазину квітів

Ми любимо радувати наших мам, дівчат, дружин та сестер ніжними букетами квітів. Цей подарунок — символ нашої любові та уваги. Чоловіки по всьому світу видихнули з полегшенням, дізнавшись, що тепер квіти можна замовляти онлайн. Метатися містом у пошуках заповітного букета тепер не потрібно. Щоб продавати квіти в інтернеті, вам знадобиться майданчик. Ми розповімо, як побудувати в мережі елегантний магазин, в який буде вкладено всю любов команди Brander.

Для якого бізнесу це личить?
Квіткові магазини стрімко розвиваються, поділяються на класи та сегменти. Спеціально для нових представників бізнесу хочемо підказати, кому сайт потрібен вже зараз:
Фрилансерам, які працюють на себе
Невеликим павільйонам
Магазинам, які хочуть працювати з доставлянням
Квітковий дизайн
Флористична студія
Проєкт франшиза
Етапи розробки
Знайомство
Якщо ви прийдете до нас знайомитися з квітами, то ми обов'язково оцінимо цей каламбур. Не рекомендуємо пропускати етап знайомства! Розробка необов'язково має бути нудною для обох сторін, адже ми хочемо отримати максимум користі. Якщо розробкою займаються не зануди, а жива команда, то результат буде на голову вищим. Ще ефективніше ми проявимо себе, якщо нам допоможе ваше чуття бізнесмена. Активуйте його на повну.
Демонстрація
Цей етап потрібен для власників квіткових студій і магазинів, які сумніваються, чи варто довіряти розробникам на слово. Для початку ми зверстаємо вам робочу, хоч і дуже базову версію майбутнього сайту. Ви зможете переконатися, що його функціонал надасть бізнесу цього недостатнього імпульсу.
Програмування на шляху Дзен
Коли дизайнерська робота добігає кінця, у справу вступає команда програмістів. Вони налаштовують фронтенд (взаємодія з клієнтом) та бекенд (серверну частину). Процедура в обох випадках дуже тонка і не приймає поспіху. Однак виходити за межі термінів, зумовлених у технічному завданні, програмістам ніхто не дає. Дисципліна — це наш свідомий вибір.
Тестування перед польотом
Усю нашу ідею можна описати двома словами — прибутковий продукт. Стати таким він зможе, коли пройде низка перевірок та стрес-тестів. Іноді на оптимальне налаштування може піти додатковий час, і ми радимо набратися терпіння, адже в кінці ви зможете побачити цей прибутковий продукт.
flower
Квіткові переваги
01
Замовлення у будь-якій точці міста

Допустимо, у коханої сьогодні день народження, а ви затримуєтеся на роботі. Квіткових магазинів на шляху додому жодного, хоч ти трісни. Що роблять у таких ситуаціях? Ви страшенно праві! Замовляють квіти із доставленням на потрібну адресу. За допомогою сайту це можна зробити за 10 хвилин.

02
Постійні клієнти

Якщо вам вдалося сподобатися клієнтам, система лояльності на вашому сайті зробить всю решту роботи. Покупцеві приходитимуть знижкові бали, індивідуальні купони та акції. Купівля квітів відбуватиметься набагато частіше.

03
Дизайнерські букети

Перевага такого рішення в тому, що покупець відчує себе знавцем флори та збере букет своєї мрії в режимі онлайн. По-перше, така розвага викликає захоплення, по-друге, на основі їх вибору можна буде зробити висновки, які авторські букети краще пропонувати клієнтам за замовчуванням.

04
Зниження навантаження на магазин

Якщо ваш менеджер у центрі міста не справляється з напливом клієнтів на магазин, то це чудово, адже гроші потечуть рікою. З іншого боку, це призводить до хаосу та втрати організованості ваших співробітників. Перерозподіліть потужності та створіть філію магазину в інтернеті. Ручаємось, що це піде на користь.

flowers

Особливості

Інтернет дає будь-якому бізнесу стільки можливостей, що не користуватись ними навіть трохи злочинно. Деякі “динозаври” продовжують думати, що торгувати квітами треба лише у бутику, і пояснюють це тим, що в інтернеті не можна понюхати. Це дуже дивний аргумент. Онлайн-торгівля квітами має право на життя, як і будь-які інші інтернет-магазини. Флористи можуть складати букети навіть удома, а зберігати їх в імпровізованих теплицях. Сказати, що варіантів підтримувати якість продукції є безліч — це нічого не сказати. Торгівля онлайн означає:

 • Економію на оренді магазину;
 • Економію на зарплаті персоналу;
 • Можливість масштабуватись без прив'язки до площі;
 • Співпраця з іншими квітковими бізнесами.
spaceman
Переваги Brander
Ми теж цвітемо і пахнемо
Ми з особливою любов'ю ставимося до проєктів, які оспівують прекрасне. Саме таким проєктом нам видається квітковий магазин. Зрештою мета такого магазину — дарувати любов, а в цьому Brander процвітає як ніхто інший.
Навчимо вас мислити як розробник
Бізнесменам складно прийняти такий спосіб мислення, але ми готові терпляче допомагати. Звичайно, переборщувати з цим не можна, адже з боку замовника потрібна невгамовна енергія людини, що втілює свою мрію, а занудними формулами це можна зруйнувати.
Секрет залишиться секретом
Не виключаємо, що ви маєте таємне знання про бізнес, яке робить вас успішним. Не виключаємо, що секрети доведеться скріпити на папері. Це нескладно, адже ми завжди “за” у питаннях дотримання формальностей.
Квіткові роботи
Ми прагнемо відчути себе в шкірі клієнта, щоб зрозуміти, у чому суть його бізнесу. Візьмемо квіти, наприклад. Чому б не вивчити всі магазини в центрі міста, ознайомитися з їхніми сайтами (якщо вони є), скласти список плюсів та мінусів, а потім втілити в кейсі клієнта лише переваги? Звучить як хороший план, чи не так?
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Із задоволенням. У цьому питанні відчувається ваше бажання досягти серйозних висот у своєму бізнесі. Якщо сайт отримає підтримку маркетингом, це автоматичні +100 очок до успіху.
Ця опція хвилює клієнтів найчастіше. Радимо відкинути зайві переживання та повністю присвятити себе процесу. Середньостатистично сайти починають окупатися в період від місяця до трьох після релізу. Для складніших випадків, коли немає стартової аудиторії, або спостерігається занадто щільна конкуренція, може знадобитися більший термін.
Надавати технічну підтримку необхідно у 9 із 10 випадків. У випадку квіткового онлайн-магазину щоденна технічна підтримка не потрібна, але профілактичні заходи проводити ми будемо систематично.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (64 голоса)