Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів

Ювелірні прикраси — товар особливого попиту, для якого немає поняття сезонності або актуальності. Ювелірні вироби купують завжди. Створити інтернет-магазин ювелірних виробів — прекрасна можливість вивести офлайн-продажу в цифровому просторі. Якщо ви досягли успіху офлайн, у сайту буде бонусний трафік у вигляді брендових запитів. Якщо інтернет-магазин ювелірних прикрас — старт вашого бізнесу, ми допоможемо почати грамотно, щоб вкласти в проєкт мінімум витрат і отримати максимум результату.

Що потрібно враховувати на етапі розробки?
01
Дизайн

Ювелірні прикраси — емоційна покупка, тому UI / UX дизайн — один з найважливіших компонентів розробки інтернет-магазину. При цьому дизайн буде виконувати відразу кілька функцій.
Створення правильного іміджу компанії, яким можна керувати за допомогою стилю і візуальної композиції сайту. Незалежно від того, великий ви гравець або підприємство-початківець, сімейний бізнес або корпорація, сайт допоможе створити потрібний вам позиціювання. 
Сайт — віртуальна візитка вашої компанії, тому донесення інформації про ваших товарів і послуг має бути максимально читабельним і приємним. Пропонуємо красиві та читабельні шрифти, які будуть вписуватися в загальну картинку. 
Сайт — канал підвищення продажів. У ваших клієнтів повинна бути можливість швидко і зручно виконати цільову дію. На основі аналізу цільової аудиторії та складання типових сценаріїв, розробимо максимально короткий шлях клієнта від входу на сайт до покупки.
Сайт — функціональний каталог ювелірного салону, тому важливо репрезентувати коштовності правильно. Це повинні бути фотографії високої якості з можливістю збільшити окремі частини картки товару. Наприклад, подивитися зблизька інкрустацію або алмазну грань.

02
Кількість товарів

Широкий асортимент — перевага більшості інтернет-магазинів різної спрямованості, проте до підбору і кількості товарів необхідно підходити усвідомлено та уважно. Велика кількість товарів позитивно впливає на індексацію ресурсу, на його позиції в пошукових ведучих. Також з широким асортиментом налаштовувати SEO-оптимізацію сайту буде простіше.
Однак в маркетингу є таке поняття як "wall of death" — одна з помилок, яку роблять новачки. Якщо розглядати дослівне походження терміна, маються на увазі гіпермаркети з великою кількістю товарів однієї групи, але різних виробників. Людина довго вибирає, і в результаті може нічого не купити. Зараз маркетологи застосовують "wall of death" і до електронної комерції. Клієнт дивиться одну сторінку товару, другу, третю, втомлюється і закриває сайт.
Ми більше ніж 9 років в електронній комерції та знаємо, як використовувати велику кількість ваших товарів для збільшення продажів. Крім органічного трафіку, ми допоможемо уникнути "wall of death". Каталог зі зручним рубрикатором допоможе штучно створити дефіцит і показати клієнту те, що йому дійсно потрібно. Крім цього, у великій кількості прикрас своєрідною підказкою для клієнта будуть товари з позначкою "Хіт продажів" — це допоможе збільшити продажі конкретного ювелірного виробу.

Який сайт мені потрібен?
Корпоративний сайт

Цей варіант розробки інтернет-магазину ювелірних прикрас підійде для віртуальної візитки виробника або торгової марки. Замовити корпоративний сайт для інтернет-магазину ювелірних виробів — хороша думка, якщо цільовими відвідувачами будуть виступати ваші бізнес-партнери. В такому випадку завдання ресурсу буде складатися в наданні інформації про вас як про виробника аксесуарів. Якщо плануєте масштабувати проєкт і вийти на інші країни, краще спочатку робити корпоративний ресурс декількома мовами та займатися просуванням також в декількох напрямках.
Для такого формату наявність каталогу з асортиментом необов'язково. Деякі виробники просто відправляють каталог з прайсом безпосередньо на електронну пошту партнера. В такому випадку на сайті повинна бути форма для заповнення заявки. Також необхідно добре розробити сторінку з контактами, історією вашого бренду і (або) його теперішнім, інформацією про етапи виробництва, а також можливістю подивитися або завантажити каталог продукції. 
Раціонально також налаштувати на самому сайті воронку продажів, яка буде приводити партнерів до цільової дії (наприклад, завантажити каталог, заповнити заявку для партнерства, залишити контакти для менеджера з гуртових закупівель). Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів в такому форматі може масштабуватися: з корпоративного сайту можна створити систему доступу для партнерів. Такий ресурс вимагає захисту даних, про що подбають наші розробники.

Landing

Односторінковий сайт стане також гарним варіантом для розробки інтернет-магазину прикрас. Це прекрасна ідея, якщо стоїть завдання продати ексклюзивну колекцію ювелірних виробів або продукт колаборації з лідером думок або іншою компанією. Також, landing може стати гарною реалізацією завдання, коли необхідно продати особливий вид товару, наприклад, ікони або Біблії, інкрустовані дорогоцінними каменями зі вставками з благородних металів. Такий вид товару добре просувається за низькочастотними запитами, до того ж, нерідко люди шукають в пошуковій системі конкретну продукцію, якщо про вас уже знає цільова аудиторія.
Якщо у вас є майстерня, яка працює незалежно від виробництва продукції, сайт на одну сторінку може стати її віртуальною візиткою. Цього буде достатньо, щоб розповісти, які види послуг ви надаєте, опублікувати прайс-лист, надати контактну інформацію. На односторінковому сайті також може бути форма зворотної заявки або калькулятор вартості ремонту ювелірних прикрас.
Найчастіше landing обирають з огляду на вартість і терміни створення сайту. Це бюджетна реалізація інтернет-магазину з мінімальними витратами за часом. Ви можете в стислі терміни отримати повний функціональний продукт, просувати його на ринок і підвищувати продажі офлайн-магазину.

З нами клієнти отримують більше
01
Досвід і експертність

Ми 9 років в електронній комерції, а створення інтернет-магазину ювелірних прикрас — одна зі сфер, де ми дійсно експерти своєї справи. У нас є успішні кейси з розробки інтернет-магазину ювелірних виробів для великих компаній, а також гравців малого і середнього бізнесу. Власні напрацювання, досвід і знання допомагають створювати магазин, який продає.

02
Аудиторія та підвищення продажів

З кожним роком кількість українських інтернет-користувачів зростає, а з ними зростає кількість онлайн-покупок. Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів буде актуальна для тих, хто починає свій бізнес і лідерів офлайн-індустрії. Веб представництво вашої компанії дозволить отримати більше потенційних клієнтів за меншу вартість ліда і менший час.

03
Реалізація будь-якої ідеї

У нас великий досвід роботи в створенні інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, промо та односторінкових сайтів. Ми реалізуємо ідею, щоб вона сподобалася вам і цільовій аудиторії. Авторський дизайн сайту і позиціювання бренду працюватимуть на ваш бізнес і приведуть нову аудиторію.

04
Digital-маркетинг

У своїй роботі ми вважаємо за краще використовувати підхід, заснований на методиці Scrum, що дозволяє об'єднувати декілька етапів створення та просування інтернет-магазину, не втрачаючи вашого часу. Поки програмісти будуть створювати сайт, маркетологи займуться його просуванням. SEO, реклама в соціальних мережах, контекстна реклама, e-mail маркетинг — ми підберемо ефективні інструменти маркетингу конкретно під ваш проєкт.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки інтернет-магазину залежить від великої кількості факторів. Без сформованого технічного завдання не можна назвати точну вартість створення сайту. На вартість розробки інтернет-магазину ювелірних виробів і його просування впливає специфіка сфери, конкуренція в галузі, варіант реалізації, вибір движка, унікальність дизайну, підключені модулі та доповнення, а також інші нюанси.
Наприклад, вартість розробки інтернет-магазину ювелірних прикрас на CMS буде нижче, ніж написання коду на фреймворку. Ціна шаблонного дизайну також буде нижче, ніж унікального стилю, але це не буде відбудовувати вас від конкурентів. Вартість розробки інтернет-магазину ювелірних виробів залежить від побажань до продукту в цілому. Залиште нашому менеджеру заявку, і ми оцінимо ваш майбутній проєкт.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки інтернет-магазину ювелірних виробів. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Всі етапи розробки інтернет-магазину ювелірних виробів завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект