Створення інтернет-магазину на Drupal у digital-агентстві Brander

Drupal — система керування вмістом із відкритим вихідним кодом. Одне з найкращих рішень для проєктів із незвичайною бізнес-логікою. У тому числі чудово підходить для інтернет-магазинів. CMS написана мовою PHP і використовує реляційну базу даних як сховище. На цей час одна з найпопулярніших CMS для високо навантажених та складних продуктів.

CMS Drupal являє собою набір шаблонів, плагінів та модулів, з яких розробники збирають готове рішення та адмін панель. Це швидше та дешевше, ніж писати код під кожну сторінку. Крім цього, використання CMS робить інтернет-магазин на Drupal стабільнішим, продуктивнішим, захищенішим. Якщо ви не плануєте масштабуватися або вам потрібен маленький інтернет-магазин, наша команда підбере вам інше рішення. Інтернет-магазин на Drupal — рішення для компанії, яка збирається стати лідером галузі.

Хто та чому обирає інтернет-магазин на Drupal?

Хто обирає Drupal? Це багатофункціональний двигун, тому не можна сказати, що інтернет-магазин на Drupal підійде в конкретній сфері більше, ніж в іншій. Інтернет-магазин на Drupal вибирають компанії, яким потрібно більше функціоналу, стійкості під час навантажень, безпеки для клієнтів. Якщо ви ставите перед своїм продуктом завдання каталог товарів, можливість покупки, демонстрація колекцій, наявність блогу, підписки та промо-акції, то інтернет-магазин на Drupal для вас.

Чому інтернет-магазин на Drupal обирають українські та зарубіжні бізнесмени:

 • ним просто управляти (ви самі можете додавати нові розділи та категорії, оптимізувати фільтрацію тощо);
 • система мультимовна та мультивалютна, тому якщо плануєте виходити на міжнародний ринок, це ваш must have;
 • у вас буде швидкий сайт, оскільки навіть складну логіку наші розробники оптимізують;
 • інтернет-магазин на Drupal готовий поборотися за лідерські позиції в пошуковій видачі ще на старті;
 • будь-який сайт на базі Drupal зламується дуже рідко, ніж на будь-якій іншій CMS, а раптова вразливість швидко фіксується та легко усувається нашими програмістами.

Інтернет-магазин на Drupal: слідами міжнародних компаній

Drupal часто обирають для корпоративного сайту або онлайн-сервісу. Однак є Drupal Commerce — програмне забезпечення, яке доповнює CMS та відкриває унікальні можливості для електронної комерції. Є гідні приклади того, як були реалізовані інтернет-магазини Drupal:

 1. Make Up For Ever — всесвітньо відомий косметичний бренд. Компанія заснована в 1984 професійними візажистами. Її головна особливість — пошук ідеальної формули макіяжу. Як результат бренд створив величезну кількість продуктів. Для сайту це означає насичений контент із фотографіями високої якості, а також навантаження з усього світу, оскільки косметикою бренду користуються і візажисти, і споживачі. Попри таке навантаження, інтернет-магазин на Drupal показує чудовий дизайн і плавну навігацію, які дарують унікальний досвід користувача.
 2. Hermes — французький модний дім теж створив свій сайт на основі Drupal. Якщо в минулому прикладі сайт має конкретну продукцію — косметику, то Hermes виготовляють одяг, взуття, аксесуари, косметику й навіть предмети побуту. Зрозуміло, вимоги до високої якості фотографій обов’язкові, а значить вага сайту велика, та й кількість відвідувачів теж. Тішить око гарний дизайн, великі графічні іконки для категорій, ретельно продуманий інструмент пошуку товарів. Каталог відрізняється максимальною простотою, водночас неймовірною продуманістю. Видно, що перед розробкою інтернет-магазину на Drupal провели якісне дослідження своєї ЦА.
 3. JYSK — міжнародна компанія, яка спеціалізується на продажі меблів, товарів для дому та декору. Тут інтернет-магазин на Drupal поєднується з корпоративним блогом. Каталог ділиться зонами квартири: кухня, спальня, кабінет тощо. Коли людина переходить у потрібну категорію, їй не пропонують товари відразу, що суперечить класичному досвіду користувача. Усередині невеликі підкатегорії та поради щодо облаштування кімнати, а також перелінкування на низку статей блогу. А ось у статті представлені товари та способи їхнього застосування.

Якщо хочете замовити розробку інтернет-магазину на Drupal, наслідуючи приклад успішних міжнародних компаній, пропонуємо залишити заявку й наш менеджер із вами зв’яжеться. Наша команда працює для вашого результату.

Створення інтернет-магазину на Drupal

За допомогою системи управління контентом Drupal сьогодні розроблено вже понад 1,7 мільйона сайтів. З її допомогою виконуються завдання з розробки, де потрібна складна організація даних та можливість згодом редагувати стандартні налаштування. Drupal підходить особливим категоріям бізнесу — корпоративній та комерційній. Якщо після цих слів у вас спалахнули очі, то ласкаво просимо в Brander.

Якому бізнесу це потрібно?
Drupal хвалять за надійність та розширені можливості захисту даних. Не дивно, що слава Drupal привабила, наприклад, Ілона Маска та його сайт Space X. Університети Кембриджа та Оксфорда теж користуються цією CMS. Але йдеться не лише про гучні імена, адже Drupal відмінно впорається і з простим блогом або ламповим порталом новин. Ми рекомендуємо Drupal:
Освітнім платформам
Науковим організаціям
Технарям
Електронній комерції
Державним органам
Музичним лейблам
Процес роботи
C Drupal, як і з рештою
У першу чергу, ми повинні познайомитися. Ви звикли працювати по-своєму, але ми також маємо порядки. Завдяки короткій розмові можна зрозуміти дуже багато про те, з ким розмовляєш. Ми охоче співпрацюємо з ініціативними та закоханими у свою справу серцем та душею. Впевнені, що ви саме із таких.
Демонстрація
Вже на стартових етапах клієнту можна показати, як працюватиме його проєкт на Drupal. Найчастіше досить первинного дизайну та легкого загравання з кодом. Захват і довіра клієнта — це дві складові, яких ми прагнемо.
Повне занурення
Коли клієнт схвалив те, що побачив на демонстрації, розробка переходить у більш інтенсивну стадію. Коли ми отримаємо від дуету програміста із дизайнером зелене світло та підтвердження, що проєкт фінішував, ми знову покажемо його вам.
Тестування
Потрібно переконатися, що продукт працюватиме навіть під найсильнішим навантаженням. Для цього інтенсивно перевіряємо серверну частину, адже вона — найтендітніша частина розробки. Коли задовольнимо свій перфекціонізм, можна буде відправляти сайт у вільне плавання.
noice
Переваги
01
Під сімома замками

Через сотні різних налаштувань поріг входження на Drupal досить високий. Однак саме завдяки цим налаштуванням виходить створити міцний захист для сайту.

02
Ентерпрайз

З технічної точки зору зовсім необов'язково "винаходити колесо", навіть якщо ви плануєте великий додаток. Drupal надає вже розроблені алгоритми, на які можна покластися. Особливе задоволення — це візуальний редактор та SEO-інструменти.

03
Тусовка розробників

Мова йде про готове розв'язання найпоширеніших проблем від найбільш просунутих програмістів на Drupal. Все це можна знайти у відкритих джерелах, там же можна запитати пораду. Дуже корисно для розробки!

04
Гнучкість

Це дуже поширене слово для опису CMS. Однак найкраще воно підходить саме для Drupal, чи це створений за його допомогою блог, чи вікі-сторінка або сайт електронної комерції. Якщо вас цікавить, з чого можна вибирати, то вдумайтеся в таку цифру: ком'юніті розробників пропонує вже понад 36 000 готових шаблонів для сайтів усіх перерахованих напрямків. При цьому кожен із них можна змінити до невпізнання.

mag
Можливості
01
Як Drupal працює з кодом

Всі інструменти Drupal спрощують роботу і дозволяють прокладати пряму дорогу до користувача. Спрощений формат кодування полегшує розробку та надає їй динаміки. Автори Drupal надали можливість керувати контентом у режимі новачка. Почуття легкості у разі стає постійним і звичним.

02
Симпатичний сайт

Складається враження, що сайти на Drupal геть-чисто позбавлені смаку і потрібні строго для урядових організацій? Ні, це не так, і зараз пояснимо чому. Сайт буде привабливим настільки, наскільки ви захочете цього. Drupal має вбудований візуальний інструмент, який не обмежує фантазію дизайнера ні в чому.

03
Мультиконтроль

Завдяки Drupal можна розподілити ресурси порівну, якщо вже володієте кількома сайтами, кожен з яких відповідає за окремий бізнес. Це дуже зручна система, коли мова заходить про поділ бренду на кілька онлайн представництв.

04
Перфоманс

Все просто: Drupal підвищує працездатність сайту та розганяє його. Ми ще ніколи не стикалися з невдоволенням клієнтів, коли показували їм, що завантаження популярної сторінки або зображення стало на кілька секунд швидше.

dog

Коротко про Brander

Ми — команда з Харкова, яка наразі розкидана по всій Україні (зрозуміло, з яких причин). Працюємо оперативно та якісно, ​​залишаємо після себе лише успішно завершені кейси. Наша з вами співпраця запам'ятається вам завдяки:

 • Відсутності задухи у взаєминах;
 • Відсутності токсичності;
 • Вчасно закритим дедлайнам;
 • Порадам, навчанню та високій моралі.
luckyman
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Якби існувала подібна статистика, Drupal однозначно зайняла б у ній одне з призових місць. Захищеність підтверджуємо.
Якщо це питання ставить бізнесмен, ми відповідаємо: “Де ви бачили хорошу роботу, яка коштує дешево?”. Відповісти на це питання, зазвичай, складно. Почитайте наш лонгрід, у ньому детально описано, як формується ціна.
Ще як! Сайт потребує постійного технічного та маркетингового обслуговування. Змиріться з ідеєю, що це така сама необхідність, як ранкова зарядка.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (61 голос)