Створення інтернет магазину на Laravel

Створення інтернет магазину на Laravel — це розробка за допомогою безплатного фрейму PHP з відкритим вихідним кодом. Цей фреймворк з'явився відносно недавно, але швидко розвивається, має велику кількість шанувальників і вважається одним із найпопулярніших. У процесі розробки інтернет магазину на Laravel фахівці отримують повну творчу свободу, перед ними не виникає додаткових перешкод. Ви можете замовити таку послугу у досвідчених розробників компанії Brander.

Переваги створення інтернет магазину на Laravel

У створення інтернет магазину на Laravel є безліч об'єктивних переваг, але ми постараємося виділити кілька основних:

  1. Підвищена безпека. Головні проблеми безпеки — це крос-сайтовий скриптинг та SQL. Вони вирішуються шляхом використання ORM та фільтрації заборонених тегів HTML.
  2. Висока продуктивність. Можна вимкнути кешування на рівні файлової системи та використовувати бази даних, не пов'язані зі SQL.
  3. Відкритий вихідний код та велика спільнота. Коли вихідний код відкритий, будь-хто може займатися поліпшеннями фрейму та ділитися своїми напрацюваннями з однодумцями.
  4. Шаблони. При створенні інтернет магазину на Laravel можна створювати й кілька разів використовувати ті самі шаблони в різних ділянках проєкту. 
  5. Переміщення даних. Розробники можуть без проблем редагувати структуру бази даних та скасовувати зміни у разі виникнення багів. Це особливо актуально, коли над проєктом працює група спеціалістів.
  6. Бібліотеки, орієнтовані на об'єкти. Зазвичай цей фрейм поставляється з великою кількістю бібліотек. Вони легко та швидко освоюються розробниками. Орієнтація на об'єкти дозволяє використовувати код кілька разів, уникаючи повторів.

Для чого потрібне створення інтернет магазину на Laravel?

Сьогодні створення інтернет магазину на Laravel чи іншому фреймі вже вважається не опцією, а необхідністю, яка продиктована сучасними ринковими тенденціями. В інтернеті купувати зручніше, і з цим не посперечаєшся. Після створення інтернет магазину на Laravel у ваших клієнтів не буде необхідності поспішати за покупками у вільний час увечері після роботи, долаючи втому та бажання якнайшвидше потрапити додому. Торговий майданчик онлайн працюватиме в режимі 24/7, тому клієнти зможуть робити покупки в будь-який зручний для них час, а доставляння товарів здійснюватиметься через поштові або кур'єрські сервіси.

Розробка інтернет-магазину на Laravel

Чистий код — це не тільки підхід до написання програм та сайтів. Це також мистецтво, з яким програміст підходить до роботи. Люди, далекі від розробки, сприймають кодерів як роботів. У чомусь це правда. Однак, фреймворки на кшталт Laravel дають змогу не лише відчути себе художниками, а і зробити крутий інструмент для торгівлі в інтернеті.

Хто вибирає?
Laravel люблять тисячі бізнесменів у всьому світу. За гнучкість фреймворку, можливість налаштовувати та створювати сайт у тому вигляді, як собі уявив підприємець. Набір full-stack інструментів Laravel — знахідка. Для кого, спитаєте ви?
електронна комерція
торгівля із бізнесом
обслуговування платних передплат
медіа-портал
освіта
Робимо сайт
Рандеву
Обговоримо ваш проєкт? Напевно, вам є що розповісти, а нам не терпиться це почути. Трапляється, що клієнт не розуміє, навіщо витрачати час на «порожню» балаканину. Можна скинути документ із завданням на пошту, нехай сухий і неживий, зате швидко. Не варто. Бесіда до душі зблизить команди, вашу й нашу, і дасть змогу розпочати спільну роботу в правильному настрої.
Фундамент магазину
Після того, як план робіт написаний, дизайнер починає намітати каркас майбутнього магазину. Його завдання враховувати особливості ринку, на якому ви торгуватимете й не переборщувати з візуальними елементами. Лаконічність приманює продаж і наш дизайнер це знає.
Час кодувати
Laravel дає змогу нашому програмісту пожвавлювати напрацювання дизайнера, не будучи до них особливо жорстоким. Гнучкість фреймворку хвалить кожен другий програміст. Наш фахівець радіє також підтримці спільноти Laravel, вона справді величезна.
Тестування
Випускати продукт, який не пройшов тестування, — прямий шлях до провального релізу. Ми проводимо низку необхідних стрес-тестів, які показують, наскільки чисто зроблено роботу. Після — даємо зелене світло. 💚
graphics
Переваги Laravel
01
Легко масштабується

Ваш бізнес став нарощувати масштаби та це необхідно виявити в додатку. Laravel має всі необхідні нативні інструменти для підвищення швидкодії додатків, а також зв’язку з хмарними базами даних. Laravel-проєкти легко правити, тому програмісти їх люблять.

02
Розвинена екосистема

Завдяки численним модулям Laravel дає змогу виконувати рішення як для вузьких галузей у бізнесі, так і для мас-маркету. Серед розробників також люблять говорити «підходить для ентерпрайз-розробки», що означає корпоративне рішення, яке базується на внутрішніх серверах компанії. Уявіть масштаби можливих проєктів.

03
Відкритий код

Ви, напевно, чули модну фразочку open source. Це про Laravel. Що це означає? Вам доступні можливості кастомізувати свій сайт максимально тонко, що підходить у разі динамічного зростання компанії, а отже, необхідності додавати новий функціонал.

04
Безпека

База коду повністю захищена від загроз і шахраям не вдасться просто так зламати вашу систему. Приділяючи питанням безпеки особливу увагу, ми привертаємо покупця. Він зрозуміє, що у вас кристальна репутація, а значить, ви краще за інших зможете реалізувати запит.

man
Brander-манія
Ми гіки та продажники
Комусь може здатися, що це неможливо, але для нас саме такий підхід виявився формулою успіху. З ранку й до ночі вивчаючи можливості технологій та вигадуючи, як їх застосувати та продати, ми стали тим унікальним Brander, з яким ви маєте справу.
Ми фанати повного циклу
Це означає, що своєму клієнту ми готові віддати не тільки чистий код на Laravel, але й допомогти в розкручуванні сайту, навчити основ діджитал маркетингу та показати, як втілюються його стратегії.
Ваші секрети залишаються з Brander
Якщо ви прийшли до нас із просунутою технологією чи унікальною бізнес-стратегією — ми бережемо ваші таємниці, як свої. Якщо потрібно, підпишемо договір про нерозголошення.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
PHP-фреймворк, що широко використовується та призначений для розробки вебдодатків. Слідує виразним правилам і точним інструкціям мови.
На цю тему є цілий лонгрід, у якому ви знайдете відповіді на всі фінансові питання.
Визначте цей показник самостійно. Найчастіше бізнес дає нам референси, чіткі вказівки з роботи та чекає на результат. Іноді клієнт просить показувати проміжні результати. Ми домовимось, можете не переживати.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (51 голос)