Створення інтернет-магазину взуття у Brander

Інтернет-магазин взуття — можливість швидко, а головне ефективно, почати продажі онлайн. Після всесвітньої пандемії та глобального карантину вже ні в кого немає сумнівів щодо необхідності інтернет-магазину. Присутність бізнесу в інтернеті — гарантія існування бізнесу. Незалежно від обсягу бізнесу, якщо вас немає в інтернеті, ви втрачаєте клієнтів та прибуток. У нашому агентстві ви можете замовити створення інтернет-магазину взуття в адекватні терміни та за адекватну ціну.

Кому потрібна розробка інтернет-магазину взуття?

Як показує досвід, створення інтернет-магазину взуття стає актуальною послугою для різних наших клієнтів:

 1. Якщо ви виробник і плануєте зареєструвати свою торгову марку. У такому випадку сайт має виконувати роль і онлайн-візитки, і повноцінного каталогу.
 2. Дистриб’ютору (гуртовому та роздрібному) теж потрібен свій сайт, щоб ефективніше розповсюджувати продукти брендів та отримувати свій прибуток.
 3. Ви вирішили почати свій бізнес із дропшипінгу. Можете навіть розширити нішу. Спробуйте інтернет-магазин одягу та взуття. Таке комбо подобається шанувальникам онлайн-шопінгу.
 4. Реселлінг може стати стартом нового бізнесу, але з більшими вкладеннями. Пам’ятаєте історію про Джо Хеберта, 19-річного хлопця, який займався перепродажем кросівок і заробив значний капітал? Правильний підхід та наявність складу — ви теж можете спробувати.

Незалежно від того, чи плануєте ви гуртову, чи роздрібну торгівлю, вам потрібно замовити створення інтернет-магазину взуття. Однак функціонал сайту під гуртовий та роздрібний продаж буде різний. Наприклад, якщо компанія плануєте охопити обидва варіанти, радимо створити дві версії сайту.

Етапи розробки інтернет-магазину взуття

Створення інтернет-магазину взуття — комплексна процедура, що складається з важливих етапів. Розберемо кожен.

Знайомство

Ми вважаємо за краще живе спілкування бріфу, оскільки так відразу починаємо краще розуміти нашого клієнта. Перед стартом бажано влаштувати особисту зустріч чи відеоконференцію, де ми познайомимося та обговоримо ваш проєкт. Перед зустріччю наші менеджери знайомляться з особливостями ринку, вашими конкурентами та ЦА, щоб заощадити ваш час.

Складання ТЗ

Коли побажання клієнта зібрані, фідбек від команди програмістів та дизайнерів отримано, збираємо технічну документацію чи ТЗ. Це зведення всіх даних щодо проєкту, які будуть орієнтиром під час роботи. На цьому ж етапі розпочинається проєктування сайту та його майбутньої архітектури.

Дизайн

У нашій компанії багато креативних та творчих фахівців, які поважають терміни та гроші клієнта. На цьому етапі створюється перший прототип сайту, клікабельні макети. Вивчаються патерни поведінки та можливі сценарії, планується найкоротший маршрут від входу на сервіс до оплати замовлення. Дизайнер підготує всі візуальні елементи у вашому фірмовому стилі. Якщо ви тільки починаєте бізнес, не хвилюйтеся, у нас чудовий відділ брендингу, який розробить для вас унікальний неймінг, логотип, візуальний стиль.

Програмування

Мабуть, найскладніший і найтриваліший етап, оскільки охоплює відразу дві частини. Одна команда займатиметься тією стороною ресурсу, що бачить клієнт, тобто пожвавить шедевр дизайнера. Іноді у них бувають розбіжності, але завжди виграє функціонал вашого продукту. Друга команда займатиметься «виворотом» ресурсу й саме вона зробить ваш сайт робочим, стійким до навантажень, швидким та функціональним. Ми приєднаємо потрібні плагіни, встановимо модулі, налаштуємо інтеграцію.

Тестування

Ми працюємо на результат, тому запускаємо продукт лише після ретельних перевірок. Наші тестувальники прискіпливо вивчать кожну функцію і тільки після їхнього схвалення говоритимемо про реліз.

Чому варто довірити створення інтернет-магазину Brander?

Ми вийшли на ринок у 2009 році, і за цей час розробили понад 700 продуктів, які вже приносять гроші нашим клієнтам. Нас тішить, що здебільшого клієнти стають нашими постійними партнерами, з якими ми розвиваємося. За що нас обирають?

 1. Ретельність — важливий soft skill для нас. Кожен наш співробітник ретельно виконує свою роботу заради блискучого результату.
 2. Ми компанія повного циклу. Якщо ви замовляєте створення інтернет-магазину взуття, можете отримати цілий комплекс послуг: від технічної підтримки до маркетингової стратегії.
 3. Ми не відмовляємось від NDA. Ми розуміємо, наскільки трепетно клієнти ставляться до своїх комерційних таємниць, тому на ваш запит можемо підписати договір про нерозголошення.
 4. Єдність креативу та бази. Хто сказав, що алгоритми та креативне мислення несумісні? Ми доведемо протилежне.
 5. Business First — наш головний принцип. Ми працюємо, щоб вирішити ваші бізнес-завдання. Для нас результат у пріоритеті.

Якщо ви готові реалізувати свою ідею та отримати ефективний інтернет-магазин взуття, чекаємо на вашу заявку.

Розробка магазину взуття

Не думаємо, що сьогодні знайдеться взуттєвий магазин, який ще думає, що просувати свій бізнес без присутності в інтернеті реально. Якщо ви один із таких динозаврів, не турбуйтеся. Зараз ми швиденько введемо вас у курс справи.

Для якого бізнесу?
Почнемо з головного. Клієнти зледащіли і їм не хочеться виходити зі своєї затишної квартири навіть за парою кросівок. Куди простіше зайти на сайт улюбленого магазину та зробити замовлення за 15 хвилин. Якщо ви хочете стати тим самим «улюбленим», попереду велика робота. Пропонуємо зробити магазин:
для спортивного взуття
з чоловічими/жіночими туфлями
сезонне взуття
дизайнерські пропозиції
взуття для весільних урочистостей
Кейси
Створюємо магазин
Познайомимося?
Знайомство — це важливий елемент успішного старту й такого ж успішного завершення робіт над взуттєвим магазином. Напевно, у вас знайдеться кілька цікавих історій про свій бізнес. Розкажіть нам! Ми вкладемо їхній унікальний дух у розробку.
Працює дизайнер
Він художник, але воліє працювати за технічним завданням. Він описує каркас із візуальними елементами та user-friendly. Також дизайнер без кінця вивчає ринок нарівні з маркетологами, але бачить там речі, потрібні саме його роботі.
Програміст тут
Батя в будівлі, як кажуть. Його завдання — пожвавити напрацювання дизайнера, не нашкодивши естетичному складнику. Менеджери люблять спостерігати, як дотримується тонкий баланс між дизайном та розробкою.
Підсумкова картинка
Протестуємо ваш магазин вздовж і впоперек. Коли побачимо, що все працює краще, ніж має, дамо проєкту зелене світло. Магазин відправляється в інтернет на радість вашим очам та гаманцю.
red-shoes
5 параметрів ефективності
01
Ми перетворили скрупульозність на унікальність

Чомусь для деяких бути скрупульозним, значить бути нудним і набридливим. Можливо, це справедливо, коли ведеш світську бесіду, але ми робимо додатки та сайти, а в цьому випадку скрупульозність — спосіб зробити клієнта щасливим. Ми й робимо, не шкодуючи ні часу, ні ресурсів.

02
Ми змішуємо креатив та алгоритми

Хто сказав, що це неможливо? Нам подобається робити продукт за своїми правилами. До завдань, які заведено вирішувати суворо та за правилами, ми додаємо креативне мислення. Це призводить до появи хімії. Де програміст бачить сукупність нулів та одиниць, маркетолог зауважує можливість продажу. На стику цих процесів і з’являється унікальний додаток.

03
Ми зберігаємо таємниці клієнта за сімома замками

Професійна етика — закон! Кожен член команди Brander, який працює з вами, вислухає з цього приводу годинну лекцію. Ми розуміємо, що конкурентам може бракувати лише маленької деталі, що робить вас унікальним. Ми обіцяємо зберегти подробиці проєкту в секреті. Ваші переваги будуть працювати тільки на вас.

04
Ми працюємо повним циклом

Уявіть, що додаток готовий. Що далі? Як ви бачите його розкрутку, чи збираєтеся підключати маркетинг, а про версію для комп’ютерів не забули? Ми робимо все перераховане та готові пробудити у вас хижу акулу бізнесу. Чи готові з’їсти конкурентів одного за іншим?

05
Інше оцінювання бізнесу

Ви оцінюєте свій успіх за своєю формулою. Ми дивимося, як працює наш інтернет-маркетинг. Оцінюємо клікабельність реклами та вартість одного кліку. Вам буде цікаво подивитися своє дітище з нового, незвичного боку.

legs

Результати

Ми знаходимо дуже привабливою можливість відправитися в взуттєвий магазин в інтернеті. Ніяких більше черг та «пахких» примірочних! Вибираєте черевики з десятком фото, повним списком характеристик і відгуками інших покупців. Звучить як план, так? Ви отримуєте:

 • каталоги та зручний прайс-лист;
 • можливість магазину працювати офлайн;
 • інтернет-магазин стає вітриною бренду;
 • клієнт стане самостійним;
 • на магазин у «реальному» світі знизиться навантаження.
sign
Можна ваш автограф?
Користь договору
Фрилансери не дуже люблять договори та не дуже вірять у них. Ми не повторюємо таких помилок і, навпаки, закликаємо укладати договори щоразу, коли сторони пов’язують фінансові відносини. Це дає можливість у потрібний момент мати документ, на який можна спертися.
Страхування підтримки
У нашому документі знайдеться місце для всіх технічних параметрів, які ми обіцяємо виконувати після релізу. Нашим програмістам не вдасться скинути із себе цю роботу, адже за них говоритиме документ, що укладено на старті робіт.
Повторюємося
Раніше ми вже говорили, що тримаємо секрети клієнта в таємниці. Це поширюється на технічні новації, бізнес-моделі чи ідеї, з якими бізнес рухається вперед. Не забувайте, що ви захищені.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Підготовка: аналіз ринку та конкурентів, споживча аналітика, бренд-тестування. Виконання: просування в соціальних мережах та пошукових системах, брендинг, стимулювання продажів.
З цього приводу написано значний лонгрід. Оцініть на дозвіллі, там детальна інформація.
Відповідь — так! Не варто сумніватися, адже додаток виконує схожі функції, але не ті самі, що сайт. Аудиторії користуються різними пристроями, тому додаток та сайт — дві половини цілого.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (68 голосів)