Операція інтеграція інтернет-магазину

Інтернет-магазин з інтеграцією — сайт для онлайн-торгівлі з розширеними можливостями: онлайн-оплатою, трекером доставки, автоматичним вивантаженням товарів із системи складського обліку і не тільки.

Кожен додатковий модуль вирішує свою задачу, полегшуючи роботу персоналу і керівництва компанії і підвищуючи прибуток від продажів.  Інтеграція CRM і інтернет-магазину потрібна для більш ефективного використання клієнтської бази, синхронізація з системою складського обліку — для автоматизації обміну статусами товарів і замовлень, а з соціальними мережами — для створення омніканальної системи комунікації.  Інтеграція може включати підключення маркетплейсів, наприклад, Prom.ua або Bigl.ua, а також складних систем статистики і аналітики — Google Analytics та інших.

Складність і ціна синхронізації систем залежить від CMS сайту і того, з чим ви хочете його об'єднати.

 CRM

CRM, система управління взаємовідносинами з клієнтами, — база даних, де зберігається інформація про всі покупців інтернет-магазину, оснащена інструментами планування, аналітики та звітності.  Її функція — допомагати менеджерам обробляти замовлення і закривати угоди, а керівникам — проводити всебічну оцінку різних аспектів бізнесу: продукту, покупців, співробітників.

 Інтеграція інтернет-магазину з CRM вигідна:

  1. Відділу продажів.  Чим більше інформації про покупця з різних джерел, тим точніше його портрет, а значить вигідніше унікальні пропозиції і комфортніше обслуговування.
  2. Маркетингу.  Об'єднання бази даних з інтернет-магазином полегшує настройку e-mail і смс-розсилок, а підключення соціальних мереж дає можливість спостерігати за ставленням споживача до бренду, відстежуючи згадки про компанію.
  3. Всім співробітникам.  Об'єднання CRM з інтернет-магазином і іншими програмними продуктами скорочує витрати на персонал і час на спілкування між відділами та підрядниками, наприклад, службою доставки або аутсорс-фахівцями.  Підключення сайту до бази даних клієнтів дозволяє створити загальний інтерфейс з гнучким виділенням доступу до різних завдань для відповідальних співробітників.

Для будь-якої системи обліку, в тому числі Бітрікс, інтеграція інтернет-магазину — один з основних етапів розвитку компанії, без якого набагато складніше проводити наскрізну аналітику на основі докладної статистики і планувати розвиток.

Для популярних в Україні AmoCRM, Creatio, Террасофт або Мій Склад, інтеграція з інтернет-магазином вимагає покупки або написання модулів і їх підключення з переналаштуванням обох систем.  У будь-якому випадку, це досить складне завдання, що вимагає розуміння роботи кожної з систем.

 Служби доставки

Інтеграція з транспортними компаніями — один з типів синхронізації, який підвищує призначені для користувача оцінки юзабіліті, надаючи більше інформації і комфорту.  Покупець отримує можливість вибрати зручну службу доставки — українські "Нова Пошта" та "Укрпошта", або міжнародні "Meest Express", "FedEx", "UPS", "DHL", "USPS", а також відстежувати пересилання в режимі реального часу, не відволікаючи ваших менеджерів дзвінками.

Складність інтеграції залежить від того, чи хочете ви просто автоматично відправляти покупцеві трек-номер та інші повідомлення про статус замовлення, перенаправляти його з кошика на сайт служби доставки для відстеження, або показувати, де знаходиться посилка, в особистому кабінеті інтернет-магазину.

Платіжні методи

Інтеграція платіжних систем збільшує кількість потенційних покупців.  Еквайринг одного банку, наприклад, самого популярного в Україні "Privat24", може працювати як інтеграція каси з інтернет-магазином.  Підключення міжнародних сервісів LiqPay, PayPal, IPay, Masterpass або Amazon Payments, так само як українських WayForPay і Portmone дає клієнтам можливість оплатити покупку карткою будь-якого банку — ввівши реквізити на десктопній версії сайту, або ще простіше — з Touch або Face ID на смартфоні з встановленим  додатком свого банку.  Платіжні системи стягують певний відсоток за проведення транзакцій і відрізняються складністю інтеграції.  У деяких є свій готовий модуль для синхронізації з інтернет-магазинами на різних платформах, які іноді навіть входять в базову або розширену збірку CMS.  Інші потрібно підключати через API, розробляючи унікальний плагін.

У підключення платіжних методів також входить інтеграція онлайн-каси з інтернет-магазином, яка посилає на e-mail точно такий же чек, який покупець б отримав роздрукованим в торговій точці.  Додатково можна налаштувати оплату з електронних гаманців і навіть карти оператора стільникового зв'язку.

Чому завдання інтеграції потребує професійного підходу

Інтеграція інтернет-магазину — завдання складне і комплексне.  Вона вимоглива до виконавців на кожному етапі:

  1. Аналітика.  Без розуміння завдань вашого бізнесу і особливостей використовуваних систем, інтеграція швидше зашкодить інтернет-магазину, уповільнивши його завантаження або ускладнивши роботу з ним, ніж принесе користь.  Іноді, в залежності від типу компанії, одна платіжна система чи служба доставки підходить більше, ніж інша.  В інших випадках завдання не можна вирішити, підключивши тільки один модуль. Після аналітики ми можемо запропонувати вам оптимальну тактику інтеграції для вашого бізнесу.
  2. Знання та досвід.  Інтеграція складних систем управління та обліку вимагає розуміння принципів їх роботи, якими володіють тільки фахівці, які пропрацювали з програмним продуктом не один рік.  Усі CMS, CRM, програми бухгалтерського і складського обліку постійно оновлюються.  Щоб синхронізувати їх, потрібно стежити за змінами в кожному модулі і постійно відточувати свої навички.
  3. Командна робота.  "Брендер" — це не тільки розробники всіх профілів, які знають свою справу.  Це команда, яка сотні разів вирішувала завдання інтеграції разом.  Ми не просто об'єднаємо для вас дві або більше систем, але налаштуємо їх роботу, розповімо, як користуватися, і навчимо отримувати максимальну вигоду.

Інтеграція інтернет-магазину з новими і незвичайними сервісами — це завжди розробка рішення з нуля, створення кастомного модуля спеціально для вашого сайту.

Інтеграція інтернет-магазину

Інтеграція завжди необхідна бізнесу, який спирається на сайт, що справно робить. Чи знаєте ви, що вийде, якщо прикріпити до сайту можливість оплати онлайн, трекер доставки товарів та вивантаження із системи складського обліку? В результаті вийде повноцінний торговий майданчик. Зараз ми спробуємо пояснити, чому важливо запустити процедуру інтеграції інтернет-магазину для вашого сайту.

А мені це взагалі потрібно?
Це потрібно практично всім. Інтеграцію торгових сайтів використовують майже сто відсотків наших клієнтів. Їх підкуповує можливість оперативного доступу до інформації про наявність товару на складі, здатність відстежувати доставку та інші зручності. Тепер не обов'язково буде розписувати все на папері або тримати у голові. Враховуючи все перераховане вище, ми рекомендуємо проводити інтеграцію:
Електронним продавцям всіх різновидів
Торговцям послугами
Бізнесу, що зростає
Підприємствам з динамічним оборотом документів
Любителям каталогів на сайті
Кейси
Етапи інтеграції та її види
Аналітика
Залежно від ваших запитів, обсягів та завдань, що висуваються, ми запропонуємо вам три види інтеграції на вибір: пряму, зворотню або комплексну.
Наполеонівські плани
Усі плани поміщаються у рамки ТЗ (технічного завдання). Коли робота йде за планом, ми показуємо найкращий результат. У ТЗ буде розписано, скільки часу ми витратимо на вашу інтеграцію, якою буде ціна наших послуг, і який блискучий результат вийде в результаті.
Операція "Інтеграція"
Власне, це сам процес. Ми налаштуємо перехід вашої звітності так, що вам більше не доведеться тонути в морі папірців з нудними цифрами. Нехай за вас це робить алгоритм, адже йому не звикати.
Тестовий запуск
В рамках цього етапу ми хочемо побачити, наскільки точно все працює. Ми не сумніваємося в наших дизайнерах та програмістах, але зайва перевірка — це запорука якісного продукту, який радуватиме вас ще дуже довго.
Пост-інтеграція
Співробітники Brander завжди готові допомагати навіть після завершення нашої основної роботи. Клієнти іноді виявляють бажання розібратися в наданій їм технології, і в таких випадках їм потрібні додаткові консультації.
Mmm
Ще раз про переваги
01
Такої каталогізації ви ще не бачили

Ви можете завантажити на сайт повний каталог товарів з усіма зображеннями, властивостями та характеристиками. Це найпростіший спосіб здійснити перехід. Чудеса інтеграції, не більше.

02
Синхронізація без кордонів

Процедура інтеграції підкорює не лише простотою, адже вона ще й ефективна. Всі дані про залишок зображуються в режимі реального часу. Ви отримаєте всі необхідні дані на сторінках каталогу.

03
Сповіщення

Погодьтеся, приємно, коли, наприклад, Rozetka надсилає вам повідомлення про зміну статусу вашого замовлення. Чи хотіли б ви також дбати про своїх клієнтів? Інтеграція надасть вам таку можливість.

04
Вам стане зручніше

Інтеграція буде автоматично переносити відомості про будь-яку активність ваших клієнтів прямо в систему складського обліку. Не потрібно наймати для цього фахівця чи працювати самому. Нові технології все роблять за вас.

Eye contact

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Me!
Інтегруватиме Brander
Проект не буде поставлено на паузу ніколи
Ми заявляємо, що ваша справа у нас завжди у пріоритеті. У нас достатньо програмістів, дизайнерів і копірайтерів, щоб зробити найкращий сайт у світі, дотримуючись дедлайнів.
Повний цикл
Вам, мабуть, дуже цікаво, що це таке. Повний цикл — це можливість та бажання компанії супроводжувати своїх клієнтів навіть після того, як проект уже запущено. Ми консультуємо, допомагаємо бути самостійними, відкриваємо клієнту світ інтернету та високих технологій.
Інтеграція в інтеграції
Ви самі не помітите, як потрапите в екосистему Brander. Ми пропонуємо клієнтам погратися зі свіжими розробками, які знаходяться в розпорядженні команди. Вони можуть стати в пригоді вашому бізнесу в перспективі.
Маркетингові експерти
У нас велика команда маркетологів, і ми залучаємо її до кожного проекту, де клієнт займається торгівлею. У випадку з онлайн-магазинами вам буде корисно почути експертну думку та підказки. Маркетологи запропонують вам детально вивчити своїх клієнтів, щоб отримати спрощений доступ до їхніх гаманців.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Для них вона є обов'язковою! Не варто думати, що документообіг, зручний синхронізований інтерфейс та бухгалтерський облік є лише у великих бізнесменів. Сайти у маленьких компаній часом бувають ще більш заспамлені, ніж у великих, а їхні боси навіть не підозрюють, що документообіг їх ресурсів можна спростити.
Наші ціни не кусаються, вони справедливі. Ми оцінимо кількість ваших вимог і порівняємо з годинами, які витратить команда на виконання завдань. Результат підрахунків обов'язково оголосимо заздалегідь.
Саме в цьому полягає наша кінцева мета. Ми вестимемо вас за ручку рівно до моменту, поки ви не скажете, що вже все зрозуміло. Цей момент рано чи пізно настане, не переживайте.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (492 голоса)