Розробка Backend додатків на Node JS

Розробка мобільних додатків на Node JS — перспективний напрямок для розвитку бізнесу. Люди стали рідше купувати товари та замовляти послуги через ПК. Зазвичай це роблять зі смартфонів, айфонів або планшетів. Кожен раз заходити для цього в браузер, а потім ще й на ваш сайт — це не найзручніший шлях для вашого потенційного або постійного клієнта.

Кому знадобиться розробка Node JS веб додатку?
Зараз мобільні додатки створюють майже для будь-якого бізнесу. Через веб-додатки легко поширювати інформацію, проводити навчальні заходи, продавати товари та послуги. У більшості випадків, це навіть зручніше, ніж з сайтом. Правда оптимальним рішенням буде поєднання різних платформ для просування вашого бізнесу: сайт + мобільний додаток + соціальні мережі. До нас за розробкою мобільного застосування на Node JS звертаються зі сфер:
e-Commerce;
Retail;
B2B;
B2C;
освітніх послуг;
служби доставки та логістики;
ЗМІ, інформаційного бізнесу.

Рано чи пізно покупець перейде до конкурента, який вже розробив мобільний додаток для свого бізнесу. Ми забезпечимо вас захистом від втрати клієнтів, підвищимо показники конверсії. Створення веб додатка на Node JS — це один з інструментів, який для цього варто застосувати.

В останні кілька років з'явилася тенденція переводити інформаційні ресурси та будь-які сайти з прямими продажами в режим мобільних додатків. Це пов'язано із зростанням популярності інтернет-серфінгу через смартфони та айфони.

Розробка мобільного додатку на Node JS: основні етапи
01
Створення ідеї

Якщо у вас поки що немає ніяких ідей, але ви розумієте важливість веб-додатка, то ми допоможемо згенерувати цю ідею, продумати її до деталей. Якщо вже є концепція програми, але в неї потрібно додати конкретики, то ми займемося і цим. Ми підключаємо до обговорення вузькопрофільних фахівців: маркетологів, контекстологів, таргетологів, контент-менеджерів, програмістів, дизайнерів. Уже на цьому етапі все варто продумати до дрібниць, придумати цікавий і корисний функціонал. Чим більше ідей, тим успішніше вдасться спроба перевершити всі очікування клієнтів.

02
Вибір платформи

Неможливо зробити один додаток для всіх мобільних гаджетів. Причина цього — різні операційні системи. Потрібно відразу визначитися з тим, яку ми вибираємо платформу для старту: Android або iOS. Можна одночасно почати розробку програми для декількох "операційних систем".
Найчастіше вибирають Android, тому що ця ОС охоплює 70% всіх мобільних телефонів в світі. В Україні статистика ще більш переконлива, та досягає 80%. Тому, якщо ви бажаєте охопити якомога більшу аудиторію, ваш варіант — Андроід.
Чим багатше клієнт, тим більша ймовірність того, що у нього є айфон або айпад. На цих гаджетах інша операційна система — iOS. Ми розробимо мобільний додаток на Node JS також для "яблучної" техніки. Це найкраще рішення, якщо ви хочете відразу ж охопити найбільш забезпечену фінансово аудиторію.
Ще до старту розробки Node JS додатка ми поговоримо з вами та приймемо спільне рішення — яку платформу ми вибираємо. Від цього рішення будуть залежати не лише особливості розробки, але також специфіка запуску додатка, вартість роботи та ряд інших чинників.

03
Дизайн

Коли користуєшся мобільним додатком, хочеться, щоб дивитися на нього було приємно. Оформлення варто витримувати в стилі вашого бренду, щоб користувач вас запам'ятав. Естетика повинна залучити його, надихнути на установку програми на свій робочий стіл.
Ми продумаємо дизайн самого додатка і його іконки. Підсумковий варіант буде плодом спільної роботи маркетологів, дизайнерів, UI/UX фахівців і, звичайно ж, вашого бачення майбутнього програми. Дизайн важливий не тільки для заманювання користувача тут і зараз. Він — елемент вашого brandvoice, стилю та іміджу. Без хорошого дизайну складно запам'ятатися людям, особливо, в "епоху" банерної сліпоти. Коли люди старанно не помічають рекламу, креативний дизайн стає ще більш важливою деталлю успішно працюючого бізнесу.

04
Usability

Зручність користувача та всілякі "фішки" — це той елемент додатка, який варто продумати заздалегідь. Ми зробимо так, що всі основні завдання клієнт зможе вирішити в кілька кліків. Javascript додатки дуже динамічні, тому з ними ви отримаєте простір для реалізації фантазій. Ми ж придумаємо багато свіжих ідей і реалізуємо їх. Користувачеві буде зручно, цікаво та приємно користуватися продуктом, який представляє ваш бренд в інтернеті.
Якщо навіть самий хороший дизайн і реклама не спонукають ліда до цільового дії, то зручність — це прагматичний аспект, який допоможе клієнту зважитися на покупку. Якщо людина бачить, що з вами вигідно працювати, то вона не упустить цю можливість.

05
Кодінг

Наступний етап — ми пишемо код веб-додатки на Node JS. Це трудомістка робота над backend(ом) додатка, від якого буде залежати функціонал. Ми задаємо коду чітку архітектуру: тому додаток працює швидко, ефективно, та йому легко надавати технічну підтримку. Код завжди чистий, а його обсяг ми знижуємо по максимуму, щоб знизити навантаження на сервер.
Структурувати роботу з кодом нам допомагають фреймворки, зокрема Node JS Express. Завдяки ньому код пишеться швидше, та при цьому його якість залишається на висоті. Фреймворк популярний, тому, якщо технічну підтримку програми ви довіряти іншим фахівцям, вони зможуть без проблем розібратися в нашому коді та знайти рішення для різноманітних завдань. Так як ми команда повного циклу, ми готові взяти на себе повну технічну підтримку програми та позбавити вас від зайвого "головного болю".

06
Наповнення контентом

Додаток — це, звичайно, не сайт, але значна частина контенту має бути присутня в ньому з самого початку. Від текстів, відео та фото буде залежати те, чи привабить додаток на Node JS користувачів; чи захочеться клієнтам встановити його на свій гаджет? Значна частина контенту з’являється на сайті вже після релізу, але з самого початку треба виставити основні інформаційні блоки. Ми напишемо тексти, опрацюємо базову контент-стратегію для мобільного додатка та зробимо його по-справжньому здатним продавати товари та послуги.

07
Тестування

Коли додаток готовий, ми не запускаємо його без тестування. Спочатку треба перевірити, щоб все працювало справно. Якщо додаток на айос, то його навіть не вдасться запустити без повного усунення всіх потенційних проблем. Якщо на андроїд, то з релізом проблеми можуть і не виникнути, але... Навіщо потрібний додаток, що працює погано? Він не привертає клієнтів, а лише відлякує їх низькою якістю.
Ми проведемо кілька рівнів тестування, щоб переконатися — все буде працювати на найвищому рівні. Спочатку функціональне тестування: пошук помилок в коді. Потім тестування навантаження, перевірка usability та інтерфейсу користувача, тестування безпеки програми. Тестировщики складуть список помилок і моментів, які можна вдосконалити.

08
Реліз і просування

Коли все готово, та тестування пройдено, можна приступати до релізу. Ми завантажимо додаток на App Store або Google Play, в залежності від того, яку операційну систему ми вибрали як базову. Ми знаємо, як зробити так, щоб додаток пройшов модерацію. Після цього він стане доступним для всіх користувачів, що бажають їх встановити.
Ми компанія повного циклу, тому розробкою додаток наша співпраця може не обмежуватися. Замовляйте просування додатки, щоб ми зробили його популярним і залучили нових лидов до вашого бізнесу. Якщо ваш бізнес будується на постійній генерації контенту, то ми й надалі будемо створювати для вас тексти, банери, відео та фото контент. Використовувати його можна буде як в самому додатку, так і на інших каналах: на сайті, в соціальних мережах, зовнішніх рекламних ресурсах.

З нами ви отримуєте більше
Глибоке опрацювання мобільного додатка

Ми не робимо мобільні додатки "на колінах". Над проектом працює команда вузькопрофільних фахівців, план розробки продумується до деталей, а розподіл завдань автоматизовано. Тому ми глибоко опрацьовуємо кожен елемент мобільного додатка. Результат — якісний веб-додаток на Node JS з чистим кодом і зручним інтерфейсом. Користувач захоче завантажити його на свій смартфон і в майбутньому стане постійним клієнтом. Чекати такого ефекту від слабо опрацьованих додатків не варто, навіть якщо сама їх концепція була цікавою та перспективною.

Лояльність аудиторії

Заслужити повагу та визнання у клієнтів досить складно: для цього вони повинні відчувати вашу турботу та отримувати постійні підтвердження вашого професіоналізму. Якісний додаток зі зручним інтерфейсом — один зі способів "вбити двох зайців одним пострілом". Ми розробимо додаток, який в рази підвищить рівень лояльності аудиторії. Це позитивно позначиться на двох моментах: ліди частіше будуть доходити до цільового дії, а постійні клієнти частіше звертатимуться саме до вас з розігрітій потребою в певному товарі чи послузі.

Високі показники конверсії

Коли користувач заходить на сайт і хоче щось купити, то далеко не завжди він доходить до цільового дії. Перешкодити можуть різні фактори: бажання пошукати товар дешевше, неготовність оформляти замовлення прямо зараз, банальна невпевненість. Додаток встановлюють люди, які звикли робити покупки онлайн та оплачувати їх віддалено. Тому частотність конверсій зросте: ліди стануть клієнтами, а клієнти — постійними клієнтами та навіть апологетами вашого бренду.

Зниження вартості залучення лидов

Мобільний додаток на Node JS більше призначено для роботи з постійними клієнтами, ніж з лідами. Але він допоможе вам також в залученні лідов. По-перше, зручний сервіс додатки запустить процеси "сарафанного радіо": потенційні покупці все частіше будуть дізнаватися про вас від друзів і знайомих. По-друге, знайти вас можна буде в пошуку додатків для відповідної операційної системи.
Створення мобільного застосування на Node JS — це не єдина наша послуга, яка допоможе в залученні лідов. Ми задіємо максимум інструментів, які привернуть до вас нових клієнтів: seo-просування, контент-маркетинг, контекстна реклама, SMM, таргетована реклама.

Комплексне просування бізнесу

Ми — компанія повного циклу, та пропонуємо маркетингове просування бізнесу під ключ. З нами ви пройдете весь шлях від оффлайн бізнесу до популярного комерційного майданчика в інтернеті. Ми розробляємо сайти та додатки, запускаємо рекламу в Google Ads та на інших майданчиках, займаємося seo-оптимізацією та створенням контенту. Для залучення клієнтів візуальним контентом у нас є власна студія фото та відеопродакшн. З нами ви отримуєте комплексне просування бізнесу онлайн, а саме це — ключ до успіху в сучасному підприємництві.

Імідж бренду

Ще п'ять років тому сайта було досить для гармонійного просування бізнесу в інтернеті. Зараз персональні комп'ютери і ноутбуки стали швидше робочими інструментами та "ігровими приставками": більшу частину товарів люди шукають через мобільні додатки. Тому створити власний додаток — це вже необхідність, яка допоможе сформувати позитивний імідж бренду.
Імідж не можна недооцінювати, коли ми говоримо про просування бізнесу. Це основна умова залучення лідов, та й стійкого зв'язку зі своїми клієнтами. Коли вас знають, як сучасну компанію, то розвиватися в рази простіше.

Зростання продажів

Якщо продажів стає більше, значить маркетинг працює як треба. Саме зростання вашого прибутку — це наша підсумкова мета. Досягти її допоможе розробка веб-додатка на Node JS та інші інструменти, які ми використовуємо. Якщо звернутися до нас за повним маркетинговим супроводом бізнесу, то вдасться швидше та ефективніше досягати потрібного результату. Для цього потрібні вкладення, але вони швидко окупаються, якщо у вас є унікальна торгова пропозиція та власна цільова аудиторія. Швидше за все, вони є, та якщо ви про це не знаєте — ми допоможемо сформулювати УТП, яке здатне продавати, та складемо образ цільової аудиторії.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка серверних веб-додатків Node JS - це можливість розширити свою присутність в інтернеті. Node JS дозволить написати якісне програму, що не загубиться в глибинах Google Play або App Store. Постійні та потенційні клієнти зможуть здійснювати покупки та користуватися іншим функціоналом буквально за кілька кліків. При цьому ваш додаток буде на дисплеї їх мобільних гаджетів — це відмінне нагадування, що ви надійна компанія, та що звернутися до вас можна в будь-який час.
Головна перевага Node JS для підприємця — це те, що на цій платформі можна здійснити завдання будь-якої складності. Яку б функцію ви не захотіли додати в свій додаток, швидше за все, Node JS дозволяє зробити це, та ми придумаємо як саме. Для розробника Node JS — це багата бібліотека, з якої зручно працювати, при цьому вона залишає простір для фантазії та креативних рішень. Платформу постійно покращують, і в ній з'являються нові функції. Багато модулів готові, є можливість підключати зовнішні бібліотеки, тому робота над створенням програми не займає так багато часу та сил. Ви відчуєте це, адже чим менше трудомістким стає завдання, тим менше грошей в нього потрібно вкладати.
Вартість розробки програми на Node JS залежить від складності завдань. Попередньо ціна обговорюється, коли ми визначаємо з вами концепцію програми та план роботи. В процесі можуть з'явитися додаткові завдання та витрати, але ми повідомимо вам про них. Якщо буде потрібно, допоможемо знайти самий бюджетний вихід з ситуації, що склалася. Вартість релізу веб-додатків на Node JS фіксована: дешевше стартувати на Android, дорожче — на iOS. Створення програми для мобільних гаджетів — це не та річ, на якій варто сильно економити. Якщо вкласти мінімальні кошти, то й прибуток може виявитися незначним. Цей маркетинговий інструмент працює лише в комплексі та при детальному опрацюванні.
Ви можете брати участь в нашій роботі: висловлюйте побажання, пропонуйте свої ідеї, затверджуйте або відхиляйте наші пропозиції. Всю технічну частину розробки ми візьмемо на себе. Зв'язок зручно підтримувати з PM, якого ми виділимо спеціально під ваш проект. У будь-якій ситуації пишіть йому на месенджери або телефонуйте за номером телефону. Щомісяця в обов'язковому порядку ви будете отримувати звіт про виконану роботу. Всі ключові рішення при розробці веб-додатки ми приймаємо після обговорення з вами. Для створення якісного продукту бажано підтримувати діалог між розробниками та замовником: так ми знайдемо формулу ідеального додатки для ваших завдань і цілей.
Додаток почне окупати себе відразу, хоча в повній мірі ефект буде проявляти себе поступово. Спочатку багато ваших постійних клієнти перейдуть на додаток з сайту, і це вже буде маркетингової перемогою. Поступово додаток почне залучати нових лідов, а постійні покупці стануть оформляти замовлення частіше. Якісний додаток на Node JS швидше дає результат, адже його легше просувати в інтернеті. Більш того, самі задоволені клієнти починають просувати ваш додаток, розповідаючи друзям і родичам про зручний сервіс.
Node JS Express — це фреймворк для розробників, які створюють мобільні додатки на Node JS. Ми використовуємо цей фреймворк, тому що він допомагає зробити роботу швидко та якісно, вирішувати найскладніші та найбільш неординарні завдання. Додаток, який ми зробимо на Node JS Express, зможе зі старту працювати ефективно та приносити вам прибуток. Є й інші фреймворки для Node JS, але ми вибрали цей за його багатофункціональність, стабільність і потенціал для розвитку в самому найближчому майбутньому.
Вибір платформи (операційної системи) для мобільного додатка — це питання, яке краще вирішувати в розмові з маркетологами, відштовхуючись від цілей і завдань вашого конкретного проекту. В Україні найчастіше вибирають Android, тому що 80% користувачів в країні користуються смартфонами, які працюють саме на цій ОС. Техніка Apple набирає популярність, і поступово стає більш доступною для широкого кола користувачів. Однак, поки що це не така велика аудиторія. З іншого боку, власники айфонів та айпадів — найбільш платоспроможна аудиторія, та деякі компанії вважають за краще відразу спиратися на неї, розробляючи програми під iOS.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.