Node JS — зірка розробки Backend додатків

Розробка мобільних додатків на Node JS — перспективний напрямок для розвитку бізнесу. Люди стали рідше купувати товари та замовляти послуги через ПК. Зазвичай це роблять зі смартфонів, айфонів або планшетів. Кожен раз заходити для цього в браузер, а потім ще й на ваш сайт — це не найзручніший шлях для вашого потенційного або постійного клієнта. Рано чи пізно покупець перейде до конкурента, який вже розробив мобільний додаток для свого бізнесу. Ми забезпечимо вас захистом від втрати клієнтів, підвищимо показники конверсії. Створення веб додатка на Node JS — це один з інструментів, який для цього варто застосувати.

Кому знадобиться розробка Node JS веб додатку?

Зараз мобільні додатки створюють майже для будь-якого бізнесу. Через веб-додатки легко поширювати інформацію, проводити навчальні заходи, продавати товари та послуги. У більшості випадків, це навіть зручніше, ніж з сайтом. Правда оптимальним рішенням буде поєднання різних платформ для просування вашого бізнесу: сайт + мобільний додаток + соціальні мережі. До нас за розробкою мобільного застосування на Node JS звертаються зі сфер:

 • e-Commerce;
 • Retail;
 • B2B;
 • B2C;
 • освітніх послуг;
 • служби доставки та логістики;
 • ЗМІ, інформаційного бізнесу.

В останні кілька років з'явилася тенденція переводити інформаційні ресурси та будь-які сайти з прямими продажами в режим мобільних додатків. Це пов'язано із зростанням популярності інтернет-серфінгу через смартфони та айфони.

Розробка мобільного додатку на Node JS: основні етапи

Створення ідеї мобільного додатка

Якщо у вас поки що немає ніяких ідей, але ви розумієте важливість веб-додатка, то ми допоможемо згенерувати цю ідею, продумати її до деталей. Якщо вже є концепція програми, але в неї потрібно додати конкретики, то ми займемося і цим. Ми підключаємо до обговорення вузькопрофільних фахівців: маркетологів, контекстологів, таргетологів, контент-менеджерів, програмістів, дизайнерів. Уже на цьому етапі все варто продумати до дрібниць, придумати цікавий і корисний функціонал. Чим більше ідей, тим успішніше вдасться спроба перевершити всі очікування клієнтів.

Вибір платформи для веб додатка

Неможливо зробити один додаток для всіх мобільних гаджетів. Причина цього — різні операційні системи. Потрібно відразу визначитися з тим, яку ми вибираємо платформу для старту: Android або iOS. Можна одночасно почати розробку програми для декількох "операційних систем".

Найчастіше вибирають Android, тому що ця ОС охоплює 70% всіх мобільних телефонів в світі. В Україні статистика ще більш переконлива, та досягає 80%. Тому, якщо ви бажаєте охопити якомога більшу аудиторію, ваш варіант — Андроід.

Чим багатше клієнт, тим більша ймовірність того, що у нього є айфон або айпад. На цих гаджетах інша операційна система — iOS. Ми розробимо мобільний додаток на Node JS також для "яблучної" техніки. Це найкраще рішення, якщо ви хочете відразу ж охопити найбільш забезпечену фінансово аудиторію.

Ще до старту розробки Node JS додатка ми поговоримо з вами та приймемо спільне рішення — яку платформу ми вибираємо. Від цього рішення будуть залежати не лише особливості розробки, але також специфіка запуску додатка, вартість роботи та ряд інших чинників.

Дизайн

Коли користуєшся мобільним додатком, хочеться, щоб дивитися на нього було приємно. Оформлення варто витримувати в стилі вашого бренду, щоб користувач вас запам'ятав. Естетика повинна залучити його, надихнути на установку програми на свій робочий стіл.

Ми продумаємо дизайн самого додатка і його іконки. Підсумковий варіант буде плодом спільної роботи маркетологів, дизайнерів, UI/UX фахівців і, звичайно ж, вашого бачення майбутнього програми. Дизайн важливий не тільки для заманювання користувача тут і зараз. Він — елемент вашого brandvoice, стилю та іміджу. Без хорошого дизайну складно запам'ятатися людям, особливо, в "епоху" банерної сліпоти. Коли люди старанно не помічають рекламу, креативний дизайн стає ще більш важливою деталлю успішно працюючого бізнесу.

Usability

Зручність користувача та всілякі "фішки" — це той елемент додатка, який варто продумати заздалегідь. Ми зробимо так, що всі основні завдання клієнт зможе вирішити в кілька кліків. Javascript додатки дуже динамічні, тому з ними ви отримаєте простір для реалізації фантазій. Ми ж придумаємо багато свіжих ідей і реалізуємо їх. Користувачеві буде зручно, цікаво та приємно користуватися продуктом, який представляє ваш бренд в інтернеті.

Якщо навіть самий хороший дизайн і реклама не спонукають ліда до цільового дії, то зручність — це прагматичний аспект, який допоможе клієнту зважитися на покупку. Якщо людина бачить, що з вами вигідно працювати, то вона не упустить цю можливість. 

Кодінг

Наступний етап — ми пишемо код веб-додатки на Node JS. Це трудомістка робота над backend(ом) додатка, від якого буде залежати функціонал. Ми задаємо коду чітку архітектуру: тому додаток працює швидко, ефективно, та йому легко надавати технічну підтримку. Код завжди чистий, а його обсяг ми знижуємо по максимуму, щоб знизити навантаження на сервер.

Структурувати роботу з кодом нам допомагають фреймворки, зокрема Node JS Express. Завдяки ньому код пишеться швидше, та при цьому його якість залишається на висоті. Фреймворк популярний, тому, якщо технічну підтримку програми ви довіряти іншим фахівцям, вони зможуть без проблем розібратися в нашому коді та знайти рішення для різноманітних завдань. Так як ми команда повного циклу, ми готові взяти на себе повну технічну підтримку програми та позбавити вас від зайвого "головного болю".

Наповнення мобільного додатка контентом

Додаток — це, звичайно, не сайт, але значна частина контенту має бути присутня в ньому з самого початку. Від текстів, відео та фото буде залежати те, чи привабить додаток на Node JS користувачів; чи захочеться клієнтам встановити його на свій гаджет? Значна частина контенту з’являється на сайті вже після релізу, але з самого початку треба виставити основні інформаційні блоки. Ми напишемо тексти, опрацюємо базову контент-стратегію для мобільного додатка та зробимо його по-справжньому здатним продавати товари та послуги. 

Тестування

Коли додаток готовий, ми не запускаємо його без тестування. Спочатку треба перевірити, щоб все працювало справно. Якщо додаток на айос, то його навіть не вдасться запустити без повного усунення всіх потенційних проблем. Якщо на андроїд, то з релізом проблеми можуть і не виникнути, але... Навіщо потрібний додаток, що працює погано? Він не привертає клієнтів, а лише відлякує їх низькою якістю.

Ми проведемо кілька рівнів тестування, щоб переконатися — все буде працювати на найвищому рівні. Спочатку функціональне тестування: пошук помилок в коді. Потім тестування навантаження, перевірка usability та інтерфейсу користувача, тестування безпеки програми. Тестировщики складуть список помилок і моментів, які можна вдосконалити. 

Реліз і просування

Коли все готово, та тестування пройдено, можна приступати до релізу. Ми завантажимо додаток на App Store або Google Play, в залежності від того, яку операційну систему ми вибрали як базову. Ми знаємо, як зробити так, щоб додаток пройшов модерацію. Після цього він стане доступним для всіх користувачів, що бажають їх встановити.

Ми компанія повного циклу, тому розробкою додаток наша співпраця може не обмежуватися. Замовляйте просування додатки, щоб ми зробили його популярним і залучили нових лидов до вашого бізнесу. Якщо ваш бізнес будується на постійній генерації контенту, то ми й надалі будемо створювати для вас тексти, банери, відео та фото контент. Використовувати його можна буде як в самому додатку, так і на інших каналах: на сайті, в соціальних мережах, зовнішніх рекламних ресурсах.

З нами ви отримуєте більше

Глибоке опрацювання мобільного додатка

Ми не робимо мобільні додатки "на колінах". Над проектом працює команда вузькопрофільних фахівців, план розробки продумується до деталей, а розподіл завдань автоматизовано. Тому ми глибоко опрацьовуємо кожен елемент мобільного додатка. Результат — якісний веб-додаток на Node JS з чистим кодом і зручним інтерфейсом. Користувач захоче завантажити його на свій смартфон і в майбутньому стане постійним клієнтом. Чекати такого ефекту від слабо опрацьованих додатків не варто, навіть якщо сама їх концепція була цікавою та перспективною.

Лояльність аудиторії

Заслужити повагу та визнання у клієнтів досить складно: для цього вони повинні відчувати вашу турботу та отримувати постійні підтвердження вашого професіоналізму. Якісний додаток зі зручним інтерфейсом — один зі способів "вбити двох зайців одним пострілом". Ми розробимо додаток, який в рази підвищить рівень лояльності аудиторії. Це позитивно позначиться на двох моментах: ліди частіше будуть доходити до цільового дії, а постійні клієнти частіше звертатимуться саме до вас з розігрітій потребою в певному товарі чи послузі.

Високі показники конверсії

Коли користувач заходить на сайт і хоче щось купити, то далеко не завжди він доходить до цільового дії. Перешкодити можуть різні фактори: бажання пошукати товар дешевше, неготовність оформляти замовлення прямо зараз, банальна невпевненість. Додаток встановлюють люди, які звикли робити покупки онлайн та оплачувати їх віддалено. Тому частотність конверсій зросте: ліди стануть клієнтам, а клієнти — постійними клієнтами та навіть апологетами вашого бренду.

Зниження вартості залучення лидов

Мобільний додаток на Node JS більше призначено для роботи з постійними клієнтами, ніж з лідами. Але він допоможе вам також в залученні лідов. По-перше, зручний сервіс додатки запустить процеси "сарафанного радіо": потенційні покупці все частіше будуть дізнаватися про вас від друзів і знайомих. По-друге, знайти вас можна буде в пошуку додатків для відповідної операційної системи.

Створення мобільного застосування на Node JS — це не єдина наша послуга, яка допоможе в залученні лідов. Ми задіємо максимум інструментів, які привернуть до вас нових клієнтів: seo-просування, контент-маркетинг, контекстна реклама, SMM, таргетована реклама.

Комплексне просування бізнесу онлайн

Ми — компанія повного циклу, та пропонуємо маркетингове просування бізнесу під ключ. З нами ви пройдете весь шлях від оффлайн бізнесу до популярного комерційного майданчика в інтернеті. Ми розробляємо сайти та додатки, запускаємо рекламу в Google Ads та на інших майданчиках, займаємося seo-оптимізацією та створенням контенту. Для залучення клієнтів візуальним контентом у нас є власна студія фото та відеопродакшн. З нами ви отримуєте комплексне просування бізнесу онлайн, а саме це — ключ до успіху в сучасному підприємництві.

Імідж бренду

Ще п'ять років тому сайта було досить для гармонійного просування бізнесу в інтернеті. Зараз персональні комп'ютери і ноутбуки стали швидше робочими інструментами та "ігровими приставками": більшу частину товарів люди шукають через мобільні додатки. Тому створити власний додаток — це вже необхідність, яка допоможе сформувати позитивний імідж бренду.

Імідж не можна недооцінювати, коли ми говоримо про просування бізнесу. Це основна умова залучення лідов, та й стійкого зв'язку зі своїми клієнтами. Коли вас знають, як сучасну компанію, то розвиватися в рази простіше.

Зростання продажів

Якщо продажів стає більше, значить маркетинг працює як треба. Саме зростання вашого прибутку — це наша підсумкова мета. Досягти її допоможе розробка веб-додатка на Node JS та інші інструменти, які ми використовуємо. Якщо звернутися до нас за повним маркетинговим супроводом бізнесу, то вдасться швидше та ефективніше досягати потрібного результату. Для цього потрібні вкладення, але вони швидко окупаються, якщо у вас є унікальна торгова пропозиція та власна цільова аудиторія. Швидше за все, вони є, та якщо ви про це не знаєте — ми допоможемо сформулювати УТП, яке здатне продавати, та складемо образ цільової аудиторії.

Поширені питання

Навіщо розробляти веб-додаток на Node JS?

Розробка серверних веб-додатків Node JS - це можливість розширити свою присутність в інтернеті. Node JS дозволить написати якісне програму, що не загубиться в глибинах Google Play або App Store. Постійні та потенційні клієнти зможуть здійснювати покупки та користуватися іншим функціоналом буквально за кілька кліків. При цьому ваш додаток буде на дисплеї їх мобільних гаджетів — це відмінне нагадування, що ви надійна компанія, та що звернутися до вас можна в будь-який час.

Чому для мобільного додатка вибирають саме Node JS?

Головна перевага Node JS для підприємця — це те, що на цій платформі можна здійснити завдання будь-якої складності. Яку б функцію ви не захотіли додати в свій додаток, швидше за все, Node JS дозволяє зробити це, та ми придумаємо як саме.

Для розробника Node JS — це багата бібліотека, з якої зручно працювати, при цьому вона залишає простір для фантазії та креативних рішень. Платформу постійно покращують, і в ній з'являються нові функції. Багато модулів готові, є можливість підключати зовнішні бібліотеки, тому робота над створенням програми не займає так багато часу та сил. Ви відчуєте це, адже чим менше трудомістким стає завдання, тим менше грошей в нього потрібно вкладати.

Скільки коштує розробка веб-додатка на JS?

Вартість розробки програми на Node JS залежить від складності завдань. Попередньо ціна обговорюється, коли ми визначаємо з вами концепцію програми та план роботи. В процесі можуть з'явитися додаткові завдання та витрати, але ми повідомимо вам про них. Якщо буде потрібно, допоможемо знайти самий бюджетний вихід з ситуації, що склалася. Вартість релізу веб-додатків на Node JS фіксована: дешевше стартувати на Android, дорожче — на iOS.

Створення програми для мобільних гаджетів — це не та річ, на якій варто сильно економити. Якщо вкласти мінімальні кошти, то й прибуток може виявитися незначним. Цей маркетинговий інструмент працює лише в комплексі та при детальному опрацюванні.

Чи можу я брати участь в розробці веб-додатки?

Ви можете брати участь в нашій роботі: висловлюйте побажання, пропонуйте свої ідеї, затверджуйте або відхиляйте наші пропозиції. Всю технічну частину розробки ми візьмемо на себе. Зв'язок зручно підтримувати з PM, якого ми виділимо спеціально під ваш проект. У будь-якій ситуації пишіть йому на месенджери або телефонуйте за номером телефону. Щомісяця в обов'язковому порядку ви будете отримувати звіт про виконану роботу. Всі ключові рішення при розробці веб-додатки ми приймаємо після обговорення з вами. Для створення якісного продукту бажано підтримувати діалог між розробниками та замовником: так ми знайдемо формулу ідеального додатки для ваших завдань і цілей.

Як швидко окупається веб-додаток на Node JS?

Додаток почне окупати себе відразу, хоча в повній мірі ефект буде проявляти себе поступово. Спочатку багато ваших постійних клієнти перейдуть на додаток з сайту, і це вже буде маркетингової перемогою. Поступово додаток почне залучати нових лідов, а постійні покупці стануть оформляти замовлення частіше. Якісний додаток на Node JS швидше дає результат, адже його легше просувати в інтернеті. Більш того, самі задоволені клієнти починають просувати ваш додаток, розповідаючи друзям і родичам про зручний сервіс.

Що таке Node JS Express?

Node JS Express — це фреймворк для розробників, які створюють мобільні додатки на Node JS. Ми використовуємо цей фреймворк, тому що він допомагає зробити роботу швидко та якісно, вирішувати найскладніші та найбільш неординарні завдання. Додаток, який ми зробимо на Node JS Express, зможе зі старту працювати ефективно та приносити вам прибуток. Є й інші фреймворки для Node JS, але ми вибрали цей за його багатофункціональність, стабільність і потенціал для розвитку в самому найближчому майбутньому.

Яку платформу вибрати для мобільного застосування на Node JS?

Вибір платформи (операційної системи) для мобільного додатка — це питання, яке краще вирішувати в розмові з маркетологами, відштовхуючись від цілей і завдань вашого конкретного проекту. В Україні найчастіше вибирають Android, тому що 80% користувачів в країні користуються смартфонами, які працюють саме на цій ОС.

Техніка Apple набирає популярність, і поступово стає більш доступною для широкого кола користувачів. Однак, поки що це не така велика аудиторія. З іншого боку, власники айфонів та айпадів — найбільш платоспроможна аудиторія, та деякі компанії вважають за краще відразу спиратися на неї, розробляючи програми під iOS.

Розробка Backend додатків на Node JS

Платформа Node JS дозволяє перетворити звичайний JavaScript на програмну мову загального призначення. Це означає, що створювати можна буде практично будь-які програми. Наповнювати сайт буде набагато легше, оскільки у вашому розпорядженні перебуватимуть ключі від самого функціонального бекенда. Ми не дарма назвали Node JS зіркою, і тепер розберемося чому.

Кому потрібний Node?
Бізнес, якому потрібна стабільна функціональність та здатність витримувати високі навантаження, вибирає Node JS. Якщо потрібен більш конкретний приклад, то ми можемо створити чат на Node JS, і він буде працювати чудово. Ми зазвичай радимо Node усім цінителям кастомних продуктів, де потрібно реалізувати логіку бізнесмена, не перевантажуючи продукт деталями. Крім того, у Node JS чи не найбільша спільнота, де можна сподіватись на підтримку та готові рішення. Ми рекомендуємо цей фрейм:
Бізнесу з нетривіальними завданнями
Торговцям з бізнесом та клієнтами
Онлайн-маркетологам
Медіапорталам
Маркетплейсам, що зростають
Чат-системам
Кейси
Як відбувається розробка
Познайомимось?
Для початку потрібно познайомитись, побудувати спільні бізнес-плани, і лише після цього починати втілювати їх у життя.
Ми любимо ТЗ
Ці плани будуть детально прописані в технічному завданні. У ньому ви зможете дізнатися все про вартість, час на роботу та інші важливі для проекту деталі.
Перші макети
Дизайнер робить все необхідне, щоб у клієнта було найкраще перше враження. Саме він робить первинну працю та передає програмісту вже готовий шаблон.
Хто ваш програміст?
Потрібно розуміти, хто такий бекенд-розробник на Node JS. Це людина, яка відповідає за внутрішню логіку сайту, його обчислювальні потужності. Також він реалізує інформаційні системи та програмне забезпечення.
Тестування
Виділимо на цей етап більше часу, адже саме від нього залежатиме, наскільки добре сайт працюватиме згодом. Ми впевнені, що терпіння потрібне на цьому етапі.
Підтримуємо після релізу
Ми з радістю допоможемо бізнесменові розібратися з отриманим ресурсом після того, як він буде запущений. Протягом тижня, іноді двох, наші фахівці будуть "няньчити" сайт і всіляко допомагатимуть у розв'язанні проблем що можуть спливати.
Star
Ключові особливості
01
Відкриті вихідники

Вам пощастило, тому що Node.js — це платформа, творці якої надають можливість вивчення, редагування та розповсюдження програмного забезпечення для будь-яких цілей. Наприклад, для розвитку вашого бізнесу.

02
Масштабованість

Механізм подій у Node.js має можливість масштабування та надає допомогу серверу. Це передбачає безперебійну роботу навіть у тому випадку, якщо ваш бізнес почне рости та сайту потрібно буде виконувати більше завдань.

03
Розвинуті бібліотеки

Вони побудовані на базі JavaScript Google Chrome V8 і здатні виконувати завдання з кодування максимально швидко.

04
Механізм зациклювання подій

Ця функція дозволяє виконувати однопоточну модель. Що це означає для вас? Те, що один користувач може виконувати більше одного запиту.

Hello
А як щодо переваг?
01
Спільнота

Вона молода, але вже стоїть на ногах впевнено. Приклад реалізації готових модулів можна знайти у багатьох місцях інтернету. Це прискорює створення програм.

02
Підтримка

При такому товаристві не дивно, що Node JS підтримується новими технологіями та сервісами.

03
Модулі

А як же без них? Готові модулі дозволяють закрити більшість завдань, уникаючи повторів і не переживаючи за унікальність.

04
Швидкість розробки

Ми чудово розуміємо, що бізнесмени хочуть швидкого та якісного виконання поставлених завдань. Node JS дозволяє якнайкраще впоратися з поставленими завданнями.

05
З вами найкращі!

Йдеться про Amazon, Microsoft, Apple. Вони регулярно підтримують розробки на Node JS, а кількість нових компаній лише зростає.

Applause

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Fish
Плюшки від Brander
Brander — це лояльність!
Нам приємно спостерігати, що клієнти повертаються знову та знову! Ми дізнаємось від них, що їм сподобався сервіс, технічні аспекти та, головне, робота над замовленням. Це не може не тішити.
Brander — це швидкість!
Вже не раз ми чули від несумлінних конкурентів, що деякі проекти вони навмисне відкладають на потім, не вважаючи їх першорядними. У нас таке правило не працює. Кожен клієнт важливий і кожному надають найкращі послуги.
Brander — це забезпечення!
Забезпечимо вас усім необхідним! З перших днів існування нашої компанії ми вирішили працювати повним циклом. Вам потрібний контент на сайт? Маркетингова підтримка? Можливо, повноцінне відеопортфоліо? Brander надасть вам все це.
Brander завжди за вас!
Нам важливо, щоб ви розуміли: без ідей замовників нас не існувало б! Саме тому наша команда радіє вашим успіхам як своїм, а ваші невдачі переживає дуже важко.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Бекенд-девелопер відповідає за функції, які доступні через інтерфейс. Безпосередньо "помацати" їх не вийде, тому бекенд-розробник, в якомусь сенсі, вважається "воїном тіні".
Завжди. Це стосується випадків взаємодії користувачів із продуктом у мережі. Те саме стосується і фронтенду.
Список завдань спеціаліста з бекенду буває дуже специфічним. Гонорар, який йому буде виплачено, визначає, наскільки тонкою та ювелірною має бути робота. Ви побачите все це у ТЗ.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (88 голосів)