Technologies

NEST.JS

NestJS — фреймворк для створення серверних додатків Node.js. Це просте середовище з чіткою архітектурою і широкими можливостями, кількість користувачів якого постійно зростає з самого релізу.

 

Nest.JS створена для розробки вимогливих і нестандартних систем, містить у коробці все необхідне, щоб запустити проєкт, але при цьому підтримує інтеграцію будь-яких компонентів Express.JS, бібліотек і модулів TypeScript та JavaScript, а також багато іншого. З її допомогою ви отримаєте всю продуктивність Node.js і доступ до найінноваційніших технологій для свого застосування.

Що таке Node.js і Nest.js і коли вони потрібні

Node.js — програмна платформа для розробки швидких і масштабованих web-додатків, клієнтська і серверна частина яких написані на JavaScript. Node.js використовує движок V8 від Google та перетворює ДжаваСкрипт код в бінарний, який може працювати не тільки в браузері, але також в додатках на ПК або мобільних ОС.

 

На практиці, Node.js застосовують як web-сервер через його подієво-орієнтовану модель та неблокуючі введення / виведення архітектури. Все це фундаментальні можливості, для використання яких у вашому проєкті, потрібні надбудови вищого рівня, такі як фреймворк Nest.JS. Завдання фреймворку — зробити розробку простіше, швидше і більш структурованою. Для Node.js є понад двоє десятків популярних фреймворків, заснованих, як і Nest.JS, на «стандартному» Express.JS. Головна перевага Nest.JS в порівнянні з базовою платформою — чітка архітектура, що складається з трьох компонентів: контролерів, модулів і провайдерів. Завдяки їй додаток з самого початку розробки просто розділити на мікросервіси та працювати над кожним окремо, поєднуючи в єдину систему.

3 причини вибрати Nest.JS для вашого проєкту
01

Універсальність і розширюваність. Nest.js дає розробникам максимум свободи у використанні додаткових модулів. Він забезпечує високий рівень абстракції, який дозволяє використовувати API інших фреймворків, бібліотек та іншого, збираючи з модулів унікальне серверний додаток будь-якого типу. У Nest відкритий вихідний код і практично безмежні можливості масштабування. Зокрема вже є модулі для підключення баз даних PostgreSQL, MongoDB, MySQL та інтеграції технологій Caching, Mongoose, GraphQL, WebSockets тощо.

02

Міцна основа та найкраще з нового. Nest.js побудований на принципах Express та будь-який додаток для цього фреймворку можна використовувати та в Нест, або взагалі забути про цю можливість, якщо ці модулі вам не потрібні. Nest.js — готовий каркас MVC-додатку з коробки, що написано на TypeScript та підтримує JavaScript, а також масу рішень для них. При цьому він не обмежується стандартними функціями та дозволяє підключати всі найактуальніші JavaScript-рішення. Крім того, додатки на Nest.js дуже просто тестувати, адже при всьому різноманітті можливостей система змушує використовувати сувору архітектуру, як в Angular. Вона ж відповідає за те, що ви не зіткнетеся з величезними витратами ресурсів на масштабування додатку, коли це знадобиться — кожен мікросервіс можна допрацьовувати окремо, не зупиняючи всю систему.

03

Перспективи. Зараз NestJS — фреймворк з найшвидшим зростанням популярності, серед розроблених для NodeJS на TypeScript. Він подобається розробникам за можливість створювати додатки з незвичайними функціями та втілювати оригінальні ідеї. Для нього вже написано багато модулів та прикладів розв'язання задач, які є у відкритому доступі та можуть стати в пригоді в вашому проєкті. Така адаптивна екосистема і масштабованість — причини, чому ви можете вибрати Nest для свого проєкту, особливо якщо це стартап або додаток з нестандартною бізнес-логікою.

Висновок

NestJS — зовсім скоро стане новим стандартом розробки Node.js. Це гнучкий, масштабований та продуктивний, але при цьому структурований, легкий та надійний фреймворк. Таке поєднання якостей та можливість створювати унікальні додатки, об'єднуючи в одне ціле мікросервіси з різними функціями, роблять його відмінним рішенням для стартапів та серверних додатків будь-якого масштабу.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.