Technologies

ANGULAR.JS

Angular — фреймворк JavaScript для розробки складних та високонавантажених сайтів та web-систем, а також додатків для iOS та Android, як основа технології Ionic. Ангулар — розробка Google з відкритим вихідним кодом, один з трьох найпопулярніших фреймворків javascript. 

Angular — універсальне інтерфейсне середовище розробки з шаблоном для проєктування MVC, побудована на TypeScript з яким можна писати продуктивні додатки з мінімумом помилок. 

Що таке фреймворк та MVC

Фреймворк Angular — робоче середовище для створення програмних продуктів, яка спрощує написання коду та робить його структурованим. Кожен фреймворк — це буквально каркас, що містить набір правил оформлення збірки. Також в нього включені модулі, наприклад, компілятор, бібліотеки, набори інструментів, API для підключення сервісів — в загальному, великі фрагменти готового коду, для різних завдань з яких простіше зібрати готове рішення. 

MVC (Model-View-Controller) — схема поділу даних програми. Відповідно до неї Контролер (Controller) інтерпретує дію користувача та оповіщає Модель (Model). Вона змінює стан відповідно до його команд, а Подання (View) зображає ці зміни для користувача. Така логіка дозволяє модифікувати кожен компонент незалежно від інших — саме на ній засновано Angular.
 

Чому вам варто вибрати Angular для свого web-додатку
01
Фреймворк для всього

Головна перевага Ангулар — чітка структура, яка ідеально підходить для великих проєктів. У ньому з коробки є більше інструментів, ніж в інших фреймворків разом з кастомними рішеннями. Разом з цим ви отримаєте набір правил, синтаксис та сценарії, яким потрібно слідувати, щоб зв'язки та компоненти працювали коректно. Angular хвалять усі розробники, яким доводиться керувати однією або декількома командами, він строгий та структурований всередині, що оптимізує спільну роботу, але не обмежує в реалізації самих незвичайних функцій.

02
Безпека та масштабування

Багато функцій з коробки означає, що розробникам не доведеться підключати сторонні рішення, код буде чистіше, а його надійність в рази вище. Як адаптивний фреймворк, ангуляр, містить способи створення служб, модулів та компонентів — розробникам буде легше зрозуміти структуру проєкту, а також масштабувати його, коли це знадобиться з мінімальними витратами ресурсів.

03
Сумісність версій

Google оновлюють Angular кожні шість місяців, але вам не доведеться турбуватися навіть про серйозні зміни — все доповнення автоматично підтягнуться до вашого проєкту. У кожному з минулих оновлень були виправлені значні мінуси фреймворку, а в планах — ще більше поліпшень, тому його можна назвати найкращим рішенням для серйозного проєкту зі стратегією розвитку. До того ж кастомних рішень для Ангулар не так багато, як для його конкурентів, оскільки модернізацією та доробками займається, зокрема Гугл. Можна не турбуватись, що якесь з опенсорс рішень перестане підтримуватися, а з ним зникне частина вашого функціоналу.

04
Досвідчені розробники

У Ангулар був та залишається високий поріг входження — програмістам потрібно знати не тільки базовий JavaScript, але також його розширення TypeScript. Ця мова працює на поліпшення структурованості коду, а значить прискорює його написання та виявлення помилок. Крім того, розробники повинні розібратися з колосальними можливостями вбудованих бібліотек, таких, як RxJs поверх якої був створений Ангулар, а також навчиться їх використовувати, щоб не перевантажити проєкт. Ті, хто вміє це робити створюють неймовірно потужні, функціональні та продуктивні web-додатки, інші — просто запропонують вам вибрати інший фреймворк. Це не обов'язково буде гірше для вашого проєкту, наприклад, React вміє створювати красиві та зручні інтерфейси, тому відмінно підходить для стартапів та односторінкових web-додатків.

Чому розробники вибирають Angular
TypeScript 1 / 4

Статична призначення типів та підтримка використання повноцінних класів робить розробку швидше, а код читабельніше та придатним для повторного використання. Крім того тайпскріпт вміє знаходити помилки на етапі введення, тим самим зменшує час на налагодження.

Консольний клієнт 2 / 4

Cli система полегшує вивчення можливостей фреймворка, а ще відразу генерує шаблон додатку, де можна проводити тести.

Модульна архітектура 3 / 4

Код додатка буде складатися з безлічі модулів, в кожному з яких реалізовано рішення певної функції. Стандартні модулі Angular та кастомні, що написані розробниками спеціально для проєкту, можна завантажувати в міру необхідності, а це підвищує оптимізацію web-додатку.

Зв'язування даних 4 / 4

Інструмент для автоматичної синхронізації моделі та подання, з одностороннюю або двустороннюю прив'язкою. Ці залежності полегшують підтримку, повторне використання та тестування компонентів.

AngularJS та Angular після 2020

Angular js — перша версія фреймворку, створена в 2008 році. Вона написана на javascript та призначалася для web-дизайнерів, а не розробників. Через два роки Ангулар JS став відкритим та за допомогою спільноти дуже швидко став популярним інструментом для розробки сайтів та додатків. З 2016 року Google випустили нову версію Angular (2.0, без закінчення JS) — повноцінний фреймворк, зовсім не схожий на попередника. Саме він зараз називається просто Ангулар та про нього розповідає ця стаття. 

Остання версія Angular JS 1.7 була випущена в 2018 році та зараз перебуває в режимі періоду довгострокової підтримки, закінчення якого планується в 2021. Якщо ваш web-додаток зараз працює на Ангулар JS, він не перестане функціонувати після закінчення періоду підтримки, але більше не буде безпечним сам по собі, а коли вийде оновлення браузера, може перестати запускатися в ньому. 

Найкраще, що можна зробити для збереження проєкту — перенести його на Angular або іншу JS платформу, наприклад, Vue.js або React. Перший варіант краще, якщо ви не хочете переписувати додаток з нуля, готові оновлюватися поступово та отримати переваги Angular. Тим більше, що Google розробили інструкцію для міграції, а у нас є досвід у вирішенні таких завдань.

Висновок

Angular — кращий JavaScript фреймворк для великих проєктів та навантажених web-додатків зі складною бізнес-логікою. Його варто вибрати, якщо перед вами стоять масштабні та нестандартні завдання. Ангулар — набір інструментів, з яким можна втілити в життя будь-яку ідею та гарантувати, що вона буде швидко та стабільно працювати.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.