Міграція на Magento 2 - Brander

У світі електронної комерції важливо тримати руку на пульсі, щоб залишатися конкурентоспроможним гравцем на ринку. Ми впевнені, що ви знаєте, що Magento, популярна платформа, випустила Magento 2 як поліпшення своєї попередньої версії. Якщо ви використовуєте Magento 1, перехід на Magento 2 може принести поліпшення в продуктивності, безпеці та функціональності вашого магазину. Сьогодні поговоримо про ефективну і гладку міграцію на Magento 2 для вашого бізнесу.

Чим відрізняється Magento 1 і Magento 2?

Magento 2 — це нова версія популярної платформи електронної комерції Magento. Її випустили ще 2015 року, проте досі багато підприємців не наважуються замовити magento 2 migration. Якщо ви не знаєте, чим відрізняються дві версії однієї платформи, подивіться на відмінні риси нової версії:

  • нова версія пропонує більш сучасну архітектуру, а також використовує новітні технології (PHP 7, HTML5, CSS3, jQuery), завдяки чому покращилася продуктивність і безпека;
  • у Magento 2 набагато кращі показники продуктивності, які включають ефективне кешування, зниження часу на завантаження сторінки, оптимізовані запити до бази даних та інші поліпшення;
  • адміністративна панель стала зручнішою та інтуїтивно зрозумілішою для використання, а оновлений користувацький інтерфейс сприяє легкій роботі з платформою;
  • гнучкіша архітектура розширень, завдяки чому вам не треба буде звертатися до команди розробників, щоб встановити або оновити розширення;
  • Magento врахували зміни поведінки користувачів, тому нова версія ще більш орієнтована на мобільні пристрої;
  • у новій версії система оформлення замовлення може похизуватися більш гнучкими опціями налаштування, що покращує користувацький досвід;
  • хоча Magento і так вважається однією з найбезпечніших платформ, нова версія отримала додаткові заходи безпеки та функції, що зробило її ще більш стійкою до атак.

Чому варто перейти на Magento 2?

Якщо переваги та нові плюшки від Magento не стали для вас аргументом на користь міграції, то є один момент, який залишить усі сумніви позаду. З 1 червня 2020 року Magento 1 припинив отримувати офіційну підтримку та оновлення безпеки. Здавалося б, яка вам різниця, магазин же вже готовий, так? Але це не так. Припинення підтримки Magento 1 для вас — уразливість інтернет-магазину перед потенційними порушеннями безпеки, атаками, проблемами сумісності. Щоб убезпечити свій магазин, оптимізувати його та отримати розширені можливості, ми рекомендуємо перейти на Magento 2. Тільки так ви можете бути впевнені, що ваш інтернет-магазин сучасний і захищений.

Як підготуватися до міграції на Magento 2?

Просто взяти й перенести сайт на нову платформу не вийде. Міграція на Magento складається з трьох етапів: підготовка, сам процес переходу й постміграційні роботи. Почнемо з найпершого кроку. Як і в будь-якій справі, усе починається з ретельного аудиту поточного стану сайту на платформі Magento 1. Проаналізувати необхідно все: використовувані розширення, налаштування і теми, щоб точно визначити поточну конфігурацію. Тільки такий глибокий аналіз дасть змогу розробити стратегічний план міграції на Magento 2 з урахуванням особливостей і вимог вашого інтернет-магазину.

Не забувайте також про найголовніший аспект перед початком міграції, про безпеку даних. Ми рекомендуємо створити повне резервне копіювання інтернет-магазину на Magento 1. Воно має охопити всі аспекти: продукти, інформацію про клієнтів, замовлення, конфігурацію. Тільки так ви можете забезпечити собі впевненість у збереженні важливих даних упродовж усього процесу міграції, аж до запуску інтернет-магазину на Magento 2.

Далі необхідно вибрати нові розширення вже на Magento 2. Платформа пропонує широкий спектр розширень, які допоможуть зробити ваш інтернет-магазин функціональним і зручним. Проведіть дослідження або проконсультуйтеся з розробниками, щоб вибрати розширення, які будуть, з одного боку, сумісні з Magento 2. А з іншого боку — зберігати ту функціональність, яка була у вас на Magento 1. У такий спосіб ви зможете не тільки зберегти, а й поліпшити користувацький досвід після міграції. Зокрема, ми рекомендуємо придивитися до prestashop to magento migration.

Етап міграції на Magento 2

Тепер найцікавіше — процес міграції вашого магазину на Magento 2. Він починається з конфігурації нового екземпляра на вашому сервері. Ви маєте розуміти, що основним параметрам ми приділяємо особливу увагу. Зокрема, це налаштування платіжних шлюзів, способи доставки, податкові правила. Ми можемо налаштувати їх відповідно до попередніх налаштувань або оновити, наприклад, способи доставки, якщо у вас змінилися умови.

Критично важливий етап у всій міграції на Magento 2 — перенесення даних із колишньої версії на нову. Цей етап вимагає ретельної та уважної роботи, а також годин цілої команди фахівців. Ми ж хочемо, щоб міграція пройшла спокійно і гладко, вірно? У принципі, Magento підготував офіційний інструмент для міграції, але впоратися з ним зможуть розробники, тому звертатися до фахівців однаково треба буде. Якщо ви звісно не хочете проблем із перенесенням каталогу, категорій, клієнтів, замовлень та інших критично важливих даних.

Якщо ви думали, що це все, то ні. Попереду міграція дизайну. Насправді не так багато підприємців використовують для свого сайту готові теми з Magento, тому на дизайнерів і розробників чекає непроста робота. Найчастіше теми та елементи дизайну адаптують під Magento 2, але деякі елементи можуть потребувати перестворення. Також не забудьте, що саме цей етап ідеальний для впровадження адаптивного дизайну, який забезпечить гладке використання вашого сайту на мобільних пристроях.

Постміграційні роботи

Вітаємо, ви успішно здійснили міграцію вашого магазину на Magento 2. У принципі, критично важливих процедур уже не залишилося. Однак ми в Brander здаємо проєкт тільки тоді, коли він готовий приносити вам дохід, тому виконуємо деякі постміграційні процедури:

  1. Ретельно перевіряємо функціональність, продуктивність, адаптивність та інші вимоги до сучасних інтернет-магазинів. Якщо в процесі з’являються проблеми й баги, краще їх виправити відразу.
  2. Будь-які зміни на сайті позначаються на ваших позиціях у пошуковій системі. Ми наполегливо рекомендуємо замовити послуги SEO-фахівця, який впровадить 301 редиректи, оновить метатеги, URL-адреси та інші технічні моменти, щоб забезпечити плавну міграцію не тільки для вас, а і для пошукових систем.
  3. Гарним тоном в інформаційному просторі стало інформування клієнтів про можливі тимчасові перебої в обслуговуванні. Рекомендуємо надіслати лист, у якому ви розповісте, як клієнт може отримати доступ до свого кабінету і відстежити своє замовлення, поки ваш інтернет-магазин переходить на новий рівень.

Для багатьох підприємців magento 2 migration tool може здатися страшним і дорогим процесом, але з нашою командою професіоналів ви не помітите, як легко і швидко ваш інтернет-магазин став на рівень вище.

Міграція на Magento 2+

Буває, що бізнес починає зростати. Іноді це відбувається раптово й підприємцю доводиться швидко реагувати. Його сайт не готовий до зростаючих навантажень… Розв'язує цю проблему звернення до Brander і запит переходу на Magento. Найчастіше за Magento звертаються бізнесмени, у яких уже є сайт, але він шкандибає на невідповідному двигуні. Якщо це ваш випадок, ласкаво просимо на борт!

Кому звернути увагу?
Як було вище, на особливу увагу процедура переведення сайту на Magento заслуговує від підприємців, які раніше використовували для своїх потреб більш «скромні» двигуни, на кшталт Shopify. Кількість подібних кейсів переважна. Який висновок і в чому вигода для вас? Очевидно, що Brander досвідчені в переведенні сайтів на Magento. Він підходить:
E-commerce — головна ЦА
Інтернет-магазинам вузького профілю
Маркетплейсам
Продавцям послуг/освіти
Загалом — усім, кому потужностей на сайті недостатньо
Крок за кроком
Ми знайомимося
Важливо правильно почати. Якщо захопити цей настрій на весь шлях розробки, то ми пройдемо його активно й результативно, адже з нами буде не тільки професіоналізм виконавців, а й гарний настрій.
Ми складаємо ТЗ
Технічне завдання ми вважаємо точкою відліку. У ньому ви побачите всі етапи, які пройде розробка. Ми також зазначимо, скільки на це знадобиться годин і яка сума має бути виплачена наприкінці. Прозорий і корисний для обох сторін документ.
Ми виконуємо (дизайн + програмування)
Дизайнер робить оцінку, прикидаючи, чи потрібен редизайн, чи проєкт заграє без цього. Найчастіше, перехід на нові потужності передбачає та облагороджування дизайном. Програміст бере напрацювання колеги та втілює їх у вебі.
Ми релізимо
Цьому процесу приділяється стільки уваги, скільки й розробці. AppStore і Google Play виставляють перед розробником цілий список вимог, якого ми зобов’язані дотримуватися. Розбиратися самостійно в цих джунглях ми не рекомендуємо жодному бізнесу.
Ми підтримуємо
Технічна підтримка — наш прямий обов’язок. Так, це може позначитися на бюджеті проєкту, але не радимо нехтувати нею. Прислухайтеся до порад технічної команди, у 99 % їх виконання призведе до вдосконалення продукту, над яким ведеться робота.
migraciya na magento 2
У чому МИ супер?
Корисні та своєчасні
Ми відмовляємося імітувати роботу. Наші досягнення реальні, а на менше ми й не підписуємося. Зростаючий бізнес, що приходить до Magento, уже досвідчений і не потребує повчань, тому ми готові відмовитися від цієї ролі. Вас це напевно змусило видихнути з полегшенням.
Рот на замок
Деякі наші колеги не вважають за необхідне вказувати про себе таку інформацію, але ми такий підхід не розуміємо. Клієнт, який приходить із проривною ідеєю, очікує від виконавця, що він мовчатиме на кожному з етапів. Ми готові гарантувати це нашими підписами в контракті.
Ціна вже в ТЗ
Ознайомившись із технічним завданням, ви нарешті дізнаєтеся, у скільки вам обійдеться проєкт. Сказати точно під час першої зустрічі, можливо, не вдасться. Не хвилюйтеся, опрацювання складності робіт не займе багато часу.
Позбавляємося рутини
Рутинним процес нехай залишається в середині нашої команди, на контакт із клієнтом виноситься тільки жива енергія. Однак не обманюйте себе, якщо підприємець із якоїсь причини бажає бути активнішою частиною проєкту, ми допускаємо й такий формат співпраці.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Прямих протипоказань немає, але особисто ми рекомендуємо використовувати Magento для e-commerce цілей. Якщо бізнес невеликий, також краще використовувати інші CMS. Magento проявляє себе з великим бізнесом.
Ціна стане відома разом з отриманням технічного завдання. Ми остаточно проводимо аналітику й доходимо до спільного знаменника: скільки знадобиться годин, спеціалістів та вмінь для конкретно вашого переходу на Magento.
Усе просто — сайт стає швидшим. Місця для зберігання даних більше, можливостей апелювати до бази даних більше. Коли кількість запитів і стеля потужностей непорівнянні, справу вирушує CMS накшталт Magento.
Для клієнта одним із головних мінусів може стати дещо завищений поріг входження. Але це тільки на рівні адміністрування. Якщо у вас є досвідчена в цій справі людина, така проблема відпадає сама собою.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (67 голосів)