Додаток для стоматології

Мобільний додаток для стоматології — єдиний центр управління вашою клінікою. Його завдання зробити обслуговування зручніше для пацієнтів, спростити і автоматизувати ведення звітності, а також допомогти в просуванні послуг і поліпшенні сервісу.

Програма для смартфона доповнить додаток для комп'ютера: облік пацієнтів в стоматології і контроль витрат клініки стануть простіше та наочніше, а головне — вся інформація буде завжди під рукою. Додаток — це як сайт клініки, тільки краще, практичніше і сучасніше. 
 

Навіщо стоматології додаток
01
Запис до лікаря

Розробка програми для стоматології в першу чергу потрібна для того, щоб пацієнт зміг вибрати лікаря і записатися на прийом у зручний час. Це зручно і для стоматологів, які можуть переглядати свій розклад в додатку і отримувати повідомлення, в разі скасування прийому або записати пацієнта. Ці функції — базовий мінімум з якого можна починати розробку і поступово додавати нові.

02
Історія і план лікування

В особистому кабінеті пацієнта зручно зберігати всі його дані, від перших відвідин до планового завершення лікування. До такої віртуальної «медкарти» можна прикріплювати не тільки замітки, наприклад, про індивідуальні реакції на препарати, але також рентгенівські знімки і фотографії, щоб наочно візуалізувати поліпшення для пацієнта. Плюс можна додати різні варіанти зображення зубів, наприклад, у вигляді інтерактивної картинки, яка б показала в який зуб здоровий, де пломби і де імпланти. Ціна розробки такої сторінки для додатка буде залежати від обраного варіанту візуалізації.

03
Віддалене обстеження

Додаток — зручне сховище для результатів обстежень. Наприклад, дуже часто в клініках немає обладнання для панорамних знімків щелепи і тим більше комп'ютерної томографії. Пацієнту, який зробив рентген буде простіше відправити його в додаток і зберегти там, ніж кожен раз носити до лікаря. Стоматолог своєю чергою може оцінити стан зубів, і після віддаленого обговорення з пацієнтом, відразу затвердити план лікування.

04
Облік і аналітика

Інтеграція програми з вашою системою обліку і бухгалтерії допомагає автоматизувати частину процесів. Дані про користувачів-пацієнтів, від особистої інформації, до суми оплати за послуги, будуть відразу потрапляти в базу для обробки. Зворотна інтеграція дозволяє переглядати в самому додатку всю інформацію про витрати і доходи, статистику дзвінків і онлайн-записів та інше в особистому кабінеті адміністратора.

05
Маркетинг

Є багато супутніх завдань, для різних галузей, які вирішують додатки iOS — стоматологія не виняток. Як мінімум можна розповісти про фахівців клініки, про нові технології і ті що постійно використовуються, послуги та комплексні пропозиції. На етапі розробки програми для стоматології можна підключити функції опитувань, щоб дізнатися думку користувачів, а також сповіщень, щоб нагадувати їм про прийом і розсилати рекламу. Плюс, просто наявність додатка позитивно впливає на вашу репутацію.

Етапи розробки програми для стоматології
01
01
Аналітика та розробка ТЗ

Робота над кожним проєктом починається зі створення концепції. Для цього ми аналізуємо ваш бізнес, нішу, конкурентів, знаходимо цільову аудиторію розробляємо стратегію. Отримані дані використовуються для створення ТЗ на розробку програми. Ми обговорюємо його, стверджуємо і підписуємо договір.

02
02
Проєктування

Перший практичний етап розробки — створення UI / UX-макета. Основа для нього — поведінка користувачів, що визначає розташування елементів інтерфейсу, з якими вони будуть взаємодіяти, а значить і функціональність.

03
03
UI-дизайн

Зовнішній вигляд вашого застосування в цілому і кожної кнопки окремо створюють UI-дизайнери. Їх робота створення призначеного для користувача інтерфейсу, який зробить додаток не тільки красивим, але і зрозумілим, а ще буде підводити до цільових дій.

04
04
Front-end і back-end розробка

Технічна частина програми з одним і тим же макетом буде відрізнятися в залежності від того, де ви плануєте опублікувати його. У Android і iOS є свої нативні мови програмування — Java і Kotlin, а також Swift і Objective-C, відповідно. Один з них вибирають якщо хочуть запустити сервіс тільки для користувачів Андроїд або Айос, або два повноцінних додатки. Крім того, можна написати кроссплатформову програму на Dart або Phyton використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end розробники з'єднують в одне ціле технічну частину додатка back-end і дизайнерський макет, налаштовуючи взаємодію.

05
05
Тестування і публікація

Стабільність і швидкість роботи, а також відсутність багів, які завадять використовувати функції програми — основні моменти які тестують перед запуском. Якщо критичних помилок немає, можна публікувати додаток в магазині і працювати над ним далі, виправляти неочевидні проблеми і допрацьовувати функціонал, якщо з'явилися нові ідеї.

06
06
Маркетинг

Новим додаткам завжди складно знайти своїх клієнтів і ми можемо вам допомогти з просуванням, зокрема, налаштувати рекламу на різних майданчиках.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для стоматології залежить від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кроссплатформний, а також кількості функцій. До старту розробки ми завжди проводимо комплексну аналітику, щоб зрозуміти вашу цільову аудиторію і скласти стратегію створення програми. До підписання договору ви будете точно знати скільки часу буде потрібно на реалізацію проєкту і оплату роботи програмістів, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Вартість розробки мобільного додатку залежить від специфіки теми, складності функціоналу, особливостей дизайну. Ми створюємо проекти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проекту. Чим чіткіше, більш вимогливим, сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.
Якщо ви хочете заощадити, то краще починати з розробки додатків на Android. Так як реліз IOS-додатки ускладнений політикою App Store. Так само, можна написати кросплатформний додаток.
Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей призначеного для користувача інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв'язку.
Новим додатків завжди складно знайти своїх клієнтів і наш відділ маркетингу можемо вам допомогти з розкручуванням, зокрема, налаштувати рекламу на різних майданчиках.
Ми чекаємо на ваш проект