Керуй стоматологією через додаток

Мобільний додаток для стоматології — єдиний центр управління вашою клінікою. Його завдання зробити обслуговування зручніше для пацієнтів, спростити і автоматизувати ведення звітності, а також допомогти в просуванні послуг і поліпшенні сервісу.

Програма для смартфона доповнить додаток для комп'ютера: облік пацієнтів в стоматології і контроль витрат клініки стануть простіше та наочніше, а головне — вся інформація буде завжди під рукою. Додаток — це як сайт клініки, тільки краще, практичніше і сучасніше. 

Навіщо стоматології додаток 

 1. Запис до лікаря. Розробка програми для стоматології в першу чергу потрібна для того, щоб пацієнт зміг вибрати лікаря і записатися на прийом у зручний час. Це зручно і для стоматологів, які можуть переглядати свій розклад в додатку і отримувати повідомлення, в разі скасування прийому або записати пацієнта. Ці функції — базовий мінімум з якого можна починати розробку і поступово додавати нові.
 2. Історія і план лікування. В особистому кабінеті пацієнта зручно зберігати всі його дані, від перших відвідин до планового завершення лікування. До такої віртуальної «медкарти» можна прикріплювати не тільки замітки, наприклад, про індивідуальні реакції на препарати, але також рентгенівські знімки і фотографії, щоб наочно візуалізувати поліпшення для пацієнта. Плюс можна додати різні варіанти зображення зубів, наприклад, у вигляді інтерактивної картинки, яка б показала в який зуб здоровий, де пломби і де імпланти. Ціна розробки такої сторінки для додатка буде залежати від обраного варіанту візуалізації.
 3. Віддалене обстеження. Додаток — зручне сховище для результатів обстежень. Наприклад, дуже часто в клініках немає обладнання для панорамних знімків щелепи і тим більше комп'ютерної томографії. Пацієнту, який зробив рентген буде простіше відправити його в додаток і зберегти там, ніж кожен раз носити до лікаря. Стоматолог своєю чергою може оцінити стан зубів, і після віддаленого обговорення з пацієнтом, відразу затвердити план лікування.
 4. Облік і аналітика. Інтеграція програми з вашою системою обліку і бухгалтерії допомагає автоматизувати частину процесів. Дані про користувачів-пацієнтів, від особистої інформації, до суми оплати за послуги, будуть відразу потрапляти в базу для обробки. Зворотна інтеграція дозволяє переглядати в самому додатку всю інформацію про витрати і доходи, статистику дзвінків і онлайн-записів та інше в особистому кабінеті адміністратора. 
 5. Маркетинг. Є багато супутніх завдань, для різних галузей, які вирішують додатки iOS — стоматологія не виняток. Як мінімум можна розповісти про фахівців клініки, про нові технології і ті що постійно використовуються, послуги та комплексні пропозиції. На етапі розробки програми для стоматології можна підключити функції опитувань, щоб дізнатися думку користувачів, а також сповіщень, щоб нагадувати їм про прийом і розсилати рекламу. Плюс, просто наявність додатка позитивно впливає на вашу репутацію.

Етапи розробки програми для стоматології

Розробка програми для стоматології складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та розробка ТЗ. Робота над кожним проєктом починається зі створення концепції. Для цього ми аналізуємо ваш бізнес, нішу, конкурентів, знаходимо цільову аудиторію розробляємо стратегію. Отримані дані використовуються для створення ТЗ на розробку програми. Ми обговорюємо його, стверджуємо і підписуємо договір.
 2. Проєктування. Перший практичний етап розробки — створення UI / UX-макета. Основа для нього — поведінка користувачів, що визначає розташування елементів інтерфейсу, з якими вони будуть взаємодіяти, а значить і функціональність.
 3. UI-дизайн. Зовнішній вигляд вашого застосування в цілому і кожної кнопки окремо створюють UI-дизайнери. Їх робота створення призначеного для користувача інтерфейсу, який зробить додаток не тільки красивим, але і зрозумілим, а ще буде підводити до цільових дій.
 4. Front-end і back-end розробка. Технічна частина програми з одним і тим же макетом буде відрізнятися в залежності від того, де ви плануєте опублікувати його. У Android і iOS є свої нативні мови програмування — Java і Kotlin, а також Swift і Objective-C, відповідно. Один з них вибирають якщо хочуть запустити сервіс тільки для користувачів Андроїд або Айос, або два повноцінних додатки. Крім того, можна написати кроссплатформову програму на Dart або Phyton використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end розробники з'єднують в одне ціле технічну частину додатка back-end і дизайнерський макет, налаштовуючи взаємодію. 
 5. Тестування і публікація. Стабільність і швидкість роботи, а також відсутність багів, які завадять використовувати функції програми — основні моменти які тестують перед запуском. Якщо критичних помилок немає, можна публікувати додаток в магазині і працювати над ним далі, виправляти неочевидні проблеми і допрацьовувати функціонал, якщо з'явилися нові ідеї.
 6. Маркетинг. Новим додаткам завжди складно знайти своїх клієнтів і ми можемо вам допомогти з просуванням, зокрема, налаштувати рекламу на різних майданчиках.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для стоматології залежить від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кроссплатформний, а також кількості функцій. До старту розробки ми завжди проводимо комплексну аналітику, щоб зрозуміти вашу цільову аудиторію і скласти стратегію створення програми. До підписання договору ви будете точно знати скільки часу буде потрібно на реалізацію проєкту і оплату роботи програмістів, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.

Додаток для стоматології

Часи, коли потрібно було стояти в задушливих чергах або рвати на собі волосся через безперервний потік відвідувачів клініки, вже далеко в минулому. Ми пропонуємо вам єдину програму, яка може використовуватися не тільки як кабінет для запису на візит до лікаря, але також як центр просування послуг та покращення сервісу. Настав час дізнатися, що за диво-звір цей додаток для стоматології.

Кому потрібна ця програма?
Стоматолог — людина зайнята, тому що клієнти у неї є завжди. Ми пропонуємо йому розробку програми, завдяки якій вільного часу в його графіку стане відчутно більше. Йому не доведеться витрачати час на марну паперову тяганину і платити зарплату кільком асистентам. Грамотно прописані алгоритми дозволяють спростити запис на візит до лікаря та дають майбутнім клієнтам усю необхідну інформацію про вас. Це дозволяє сконцентруватися на головному — лікуванні пацієнтів.

Додаток дозволить вам:
Самостійно відстежувати записи
Складати плани лікування
Проводити віддалене обстеження
Звіряти аналітику та облік
Підключати маркетингові інструменти
Робимо ваш додаток з нуля
Аналітика + технічне завдання
Стартовий етап роботи над проектом завжди найважливіший. Нам необхідно дізнатися у власника клініки, який бізнес він будує та куди прагне рухатись. Це дозволить розставити акценти. У технічному завданні ви побачите, як філігранно всі тонкощі впливатимуть на процес розробки.
Проєктування
Створюємо UI/UX-макет. У ньому будуть враховані принципи, які наша команда дізналася, поспілкувавшись зі стоматологом. Можливо, ми не такі гарні в лікуванні зубів, проте розуміємо, як привести нових відвідувачів до вашої клініки. Ключову ознайомлювальну роль відіграє дизайн програми.
Фронт та бек
Залежно від того, який з інтернет-магазинів ви оберете для публікації програми, ми визначимо спрямованість нашої роботи. App Store – це одне, Android – зовсім інше. Існують і кросплатформні розробки, які ми також можемо обговорити.
Тестування та публікація
Для початку ми хочемо переконатися, що все працює ідеально. Проміжний результат нас не влаштовує, нам потрібна стовідсоткова гарантія працездатності програми. І тільки коли розробники дадуть зелене світло, настане момент, на який чекали ви та вся наша команда — з'явиться додаток.
Опціонально: маркетинг
Ми вже згадували, що стоматологія — це бізнес. Бізнесу потрібне підживлення та нові трюки, які змушують його працювати швидше. Маркетинг вважається найкращим інструментом для досягнення зазначених цілей. У нас для прокачування вашої справи є велика команда досвідчених фахівців, які вже доводили свою компетентність у десятках різних кейсів.
Teeth
Які переваги?
01
Конкуренція

Україна — це ринок технологій, що швидко зростає. В ньому на коні хочуть бути усі: від сантехніка до політтехнолога. Стоматологи не є винятком. Серед приватних стоматологів запит на програму з'являється все частіше, тому ви повинні розуміти, що наявність у вашої клініки власного додатка дає бонусні очки.

02
Інтеграція

Складно знайти стоматолога, який отримує кайф від паперової роботи. Навіщо вона потрібна у 2022 році? Ми вважаємо, що не потрібна, через що вирішили розробляти сайти та програми. Позбудьтеся головного болю, проведіть інтеграцію бухгалтерського обліку в додаток і займайтеся улюбленою справою без зайвого мороку.

03
Порадуйте пацієнтів

Не варто сприймати програму, як спосіб похвалитися своєю крутістю перед конкурентами. Пацієнти, у яких з'явиться можливість запису онлайн, чат з лікарем-стоматологом та особистий кабінет, співатимуть вам хвалебні оди в компанії своїх друзів.

04
Можливості для зростання

Припустимо, клініка вашого імені шукає кваліфікованих фахівців для влаштування на роботу, але подавати оголошення в газету, на вашу думку, не дуже престижно. Ми пропонуємо інтегрувати розділ "Вакансії", в якому всі охочі можуть залишити своє резюме та зв'язатися з вами особисто.

Dentures

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Golden tooth
Що Brander вам зробить?
Покатає на каруселі
Очевидно, що всіх перерахованих розробок вам не вистачить, і цікавість штовхатиме вас уперед. Ну що ж, ми обіцяємо реалізувати ваш проект, дотримуючись дедлайнів, або навіть раніше терміну. Після цього надамо вам послуги з маркетингу, а також розробимо план створення контенту, якщо ваша клініка потребує публічної реклами.
Ви відчуєте повний цикл
Звучить надто туманно? Добре, спробуємо пояснити. Команда Brander намагається встигати всюди, тому якщо клієнту потрібно відео, то він його отримує. Якщо йому потрібен високотехнологічний подкаст, він його теж отримає. Ми намагаємось надавати замовнику повний сервіс.
Піднімемо вашу планку сервісу
Не будемо приховувати, що ми зберемо негативні відгуки на ваших конкурентів, щоб у всьому бути кращими, ніж вони. Нерідко клієнти скаржаться, що їм відмовили в тій чи іншій забаганці, не відповіли на питання або навіть нахамили. Ми маємо намір залишити в дурнях всіх ваших конкурентів, тим самим отримавши ключ від вашого серця. Впевнені, що у нас це вийде.
Більше ніяких факапів
Через те, що на тестування продукту відводиться багато часу, ми запобігаємо появі програмних помилок після релізу. Клієнт побачить, як трепетно ​​команда Brander сприйняла його проект, і почне відповідати взаємністю.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Частково, так. Адже самі розумієте, що лікувати зуби додаток не може. Проте бронювати візити та отримувати консультації клієнтам стане простіше. При цьому постійний контроль з боку персоналу не буде потрібен.
Ціна залежить від багатьох факторів. Для початку вам потрібно зрозуміти, що аплікейшени можуть бути простими (бронювання, FAQ, інтерактив), але бувають і повноцінні медійні хаби, де ви не просто заманюєте нових клієнтів, а будуєте свою власну стоматологічну імперію.
Час нам точно знадобиться: для аналізу, проектування, програмування та тестування. Прийдеться трохи почекати, але в результаті ви отримаєте техно-цукерку.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (66 голосів)