Додаток для аптеки

Додатки аптек — популярні сервіси для онлайн-замовлень ліків, зручні для користувачів і прибуткові для власників мережі. Програма для смартфона може стати єдиним місцем продажів, як інтернет-магазин, або доповнити сервіс торгових точок. Додаток для аптеки  допоможе запустити або розвивати свій бізнес, залучити клієнтів і забезпечити їм сучасний рівень обслуговування. 
 

Навіщо аптеці додаток
Максимум комфорту

Мобільний додаток-аптека економить час ваших клієнтів. Вони можуть просто відкрити програму без необхідності авторизуватися, замовити той же препарат, що і завжди, оплатити його однією кнопкою через Apple PAY або такі ж сервіси Android. Ви можете показати їм більше інформації, ніж вони дізналися б у магазині, і не тільки докладну інструкцію. Додаток аптека може показувати, скільки товару залишилося у різних точках видачі і на складі, коли очікувати доставку і навіть наскільки ваша ціна на препарат вигідніша, ніж у конкурентів.

Автоматизація

Додаток аптеки можна об'єднати з 1С:Підприємством і іншими модулями цього ПО, CRM-системою, службами доставки і онлайн-оплати. Програми обліку будуть автоматично отримувати дані про замовлення, а значить, менеджерам і бухгалтерам буде простіше вести звітність і планувати закупівлі. Модулі доставки і оплати дозволять покупцям вибрати зручний спосіб співпраці. До того ж можна інтегрувати додаток з сервісами аналітики і маркетингу, а також налаштувати вивантаження товарів в маркетплейси, прайс-агрегатори і навіть сторінки соціальних мереж.

Функції і сервіс

Аптека додаток — новий рівень сервісу, який оцінять ті, хто сам хворіє або піклується про інших. В особистому кабінеті можна зберігати історію покупок, залишати заявки на повідомлення про надходження ліків і, звичайно ж, особисті дані, які не потрібно буде заповнювати кожен раз, як і авторизуватися, якщо налаштувати доступ за сканом обличчя або відбитком пальця. Додайте різні фільтри в додаток аптеки: ціни, симптоми, компоненти препарату, форму випуску, країну виробництва. Обов'язково підключіть кнопку «купити в 1 клік» для тих, кому зручніше говорити з оператором, а не заповнювати дані вручну. Ще вам потрібен чат з ботом або менеджером, щоб підтримати тих, хто зараз має потребу в цьому. Переконайтеся, що додаток простий, зрозумілий і наочний, і він приверне нових клієнтів і зробить їх постійними.

Маркетинг

Аптека — додаток, який можна використовувати для спілкування з користувачами. Надсилайте їм пуш-повідомлення, смс та e-mail. Сповіщайте про статус замовлення, особисті бонуси і персональні пропозиції. Налаштуйте програму лояльності з окремими бонусами для постійних покупців, пенсіонерів, студентів і так далі. Завдяки інтеграції бази даних з CRM у ваших менеджерів буде максимум інформації про кожного користувача. Знаючи, що і як часто він купує, ви зможете пропонувати йому те, що потрібно. 

Етапи розробки програми для аптеки
01
01
Аналітика та розробка ТЗ

Створення програми для аптеки починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Цю інформацію ми використовуємо для складання ТЗ на розробку. Технічне завдання обговорюється і змінюється доти, доки ви не затвердите результат, після чого ми підписуємо договір про співпрацю.

02
02
Проектування

Розробка UI/UX-макету — основа створення додатка для аптеки. Інтерфейс з усіма функціями і архітектурою створюється з урахуванням поведінкових чинників клієнтів, щоб допомагати їм виконати цільову дію, а не навпаки.

03
03
UI-дизайн

Інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — «зовнішність» додатка. Кольори і форми для елементів сайту, графічний контент і оформлення текстового — все це накладається на UX-макет, щоб разом вийшло візуальне уявлення вашої програми. 

04
04
Front-end і back-end-розробка

Бекенд додатка для телемедицини на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. На етапі аналітики ви зрозумієте, де знаходиться ваша аудиторія і яка платформа вигідніша. До того ж можна написати кросплатформні програми на мовах Dart або Python і опублікувати у двох магазинах відразу. Frontend-розробники налаштовують взаємодія технічної частини програми і дизайнерського макета.

05
05
Тестування і публікація

До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи, щоб знайти і виправити баги, якщо вони є. Після публікації можна продовжувати виправляти проблеми, що з'являються з часом, і запускати оновлення, зокрема з новими функціями.

06
06
Маркетинг

Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка для аптеки допоможе грамотна розкрутка — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для аптеки залежить від складності проекту — скільки буде сторінок і функцій. Це завдання у цілому не складніше, ніж розробка будь-якого іншого інтернет-магазину, але є ряд особливостей, визначених галуззю. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. У нас величезний досвід у розробці інтернет-магазинів, зокрема у вигляді додатків, а точну ціну ми розрахуємо після аналітики та обговорення ваших ідей.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Головна перевага мобільних додатків для аптек в тому, що комунікація з клієнтом стає зручною та ефективною. Користувач в будь-який час отримує потрібну інформацію, завжди дізнається актуальні новини та легко взаємодіє з компанією. Це шлях до підвищення лояльності клієнтів, впізнаваємості бренду і масштабування бізнесу.
Вартість розробки мобільного додатку для аптеки залежить від складності функціоналу, особливостей дизайну. Ми створюємо проекти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проекту. Чим чіткіше, більш вимогливо сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.
Новим додаткам завжди складно знайти своїх клієнтів і наш відділ маркетингу може вам допомогти з розкруткою. Ми пропонуємо вам: Digital послуги, які залучають клієнтів і збільшують продажу. Гіпотези, і тестуємо їх в рекламних кампаніях. Креативи (тексти, фото, Відеопродакшн).
Ми створюємо інтерактивний прототип додатка. Він показує, яким мобільний додаток побачать користувачі і як зможуть з ним взаємодіяти. Вибираючи єдино кращий варіант реалізації для кожної функції, ми залишаємо користувачеві свободу вибору в ряді моментів. Гнучкий інтерфейс дозволяє додатку бути по-своєму комфортним і унікальним для кожного користувача.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.