Вся аптека в одному додатку

Додатки аптек — популярні сервіси для онлайн-замовлень ліків, зручні для користувачів і прибуткові для власників мережі. Програма для смартфона може стати єдиним місцем продажів, як інтернет-магазин, або доповнити сервіс торгових точок. Додаток для аптеки допоможе запустити або розвивати свій бізнес, залучити клієнтів і забезпечити їм сучасний рівень обслуговування.

Навіщо аптеці додаток

 1. Максимум комфорту. Мобільний додаток-аптека економить час ваших клієнтів. Вони можуть просто відкрити програму без необхідності авторизуватися, замовити той же препарат, що і завжди, оплатити його однією кнопкою через Apple PAY або такі ж сервіси Android. Ви можете показати їм більше інформації, ніж вони дізналися б у магазині, і не тільки докладну інструкцію. Додаток аптека може показувати, скільки товару залишилося у різних точках видачі і на складі, коли очікувати доставку і навіть наскільки ваша ціна на препарат вигідніша, ніж у конкурентів.
 2. Автоматизація. Додаток аптеки можна об'єднати з 1С:Підприємством і іншими модулями цього ПО, CRM-системою, службами доставки і онлайн-оплати. Програми обліку будуть автоматично отримувати дані про замовлення, а значить, менеджерам і бухгалтерам буде простіше вести звітність і планувати закупівлі. Модулі доставки і оплати дозволять покупцям вибрати зручний спосіб співпраці. До того ж можна інтегрувати додаток з сервісами аналітики і маркетингу, а також налаштувати вивантаження товарів в маркетплейси, прайс-агрегатори і навіть сторінки соціальних мереж.
 3. Функції і сервіс. Аптека додаток — новий рівень сервісу, який оцінять ті, хто сам хворіє або піклується про інших. В особистому кабінеті можна зберігати історію покупок, залишати заявки на повідомлення про надходження ліків і, звичайно ж, особисті дані, які не потрібно буде заповнювати кожен раз, як і авторизуватися, якщо налаштувати доступ за сканом обличчя або відбитком пальця. Додайте різні фільтри в додаток аптеки: ціни, симптоми, компоненти препарату, форму випуску, країну виробництва. Обов'язково підключіть кнопку «купити в 1 клік» для тих, кому зручніше говорити з оператором, а не заповнювати дані вручну. Ще вам потрібен чат з ботом або менеджером, щоб підтримати тих, хто зараз має потребу в цьому. Переконайтеся, що додаток простий, зрозумілий і наочний, і він приверне нових клієнтів і зробить їх постійними.
 4. Маркетинг. Аптека — додаток, який можна використовувати для спілкування з користувачами. Надсилайте їм пуш-повідомлення, смс та e-mail. Сповіщайте про статус замовлення, особисті бонуси і персональні пропозиції. Налаштуйте програму лояльності з окремими бонусами для постійних покупців, пенсіонерів, студентів і так далі. Завдяки інтеграції бази даних з CRM у ваших менеджерів буде максимум інформації про кожного користувача. Знаючи, що і як часто він купує, ви зможете пропонувати йому те, що потрібно. 

Етапи розробки програми для аптеки

Розробка програми для аптеки складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та розробка ТЗ. Створення програми для аптеки починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Цю інформацію ми використовуємо для складання ТЗ на розробку. Технічне завдання обговорюється і змінюється доти, доки ви не затвердите результат, після чого ми підписуємо договір про співпрацю.
 2. Проектування. Розробка UI/UX-макету — основа створення додатка для аптеки. Інтерфейс з усіма функціями і архітектурою створюється з урахуванням поведінкових чинників клієнтів, щоб допомагати їм виконати цільову дію, а не навпаки.
 3. UI-дизайн. Інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — «зовнішність» додатка. Кольори і форми для елементів сайту, графічний контент і оформлення текстового — все це накладається на UX-макет, щоб разом вийшло візуальне уявлення вашої програми. 
 4. Front-end і back-end-розробка. Бекенд додатка для телемедицини на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. На етапі аналітики ви зрозумієте, де знаходиться ваша аудиторія і яка платформа вигідніша. До того ж можна написати кросплатформні програми на мовах Dart або Python і опублікувати у двох магазинах відразу. Frontend-розробники налаштовують взаємодія технічної частини програми і дизайнерського макета.
 5. Тестування і публікація. До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи, щоб знайти і виправити баги, якщо вони є. Після публікації можна продовжувати виправляти проблеми, що з'являються з часом, і запускати оновлення, зокрема з новими функціями.
 6. Маркетинг. Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка для аптеки допоможе грамотна розкрутка — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для аптеки залежить від складності проекту — скільки буде сторінок і функцій. Це завдання у цілому не складніше, ніж розробка будь-якого іншого інтернет-магазину, але є ряд особливостей, визначених галуззю. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. У нас величезний досвід у розробці інтернет-магазинів, зокрема у вигляді додатків, а точну ціну ми розрахуємо після аналітики та обговорення ваших ідей.

Додаток для аптеки

Це здорово, коли асортимент аптеки може поміститися на долоні. Програми, що надають такі можливості, з'являються все частіше. Бізнесмени зі світу фармацевтики розуміють, що клієнти скрізь однакові. Якщо майбутнє з додатками та онлайн-замовленнями вже настало в одній сфері, то воно неминуче настане і в інших. Поміркуємо про сучасні сервіси разом?

Кому потрібен додаток?
Уявимо ситуацію, коли аптека надає ліки на вибір, покупці стоять у черзі, і начебто все йде як треба. Але тут несподівано виникає проблема: потрібних ліків в асортименті конкретної аптеки не виявилося, і клієнт залишився незадоволеним. У такій ситуації на допомогу поспішає додаток. У ньому можна ознайомитися з повним списком доступних ліків у всіх аптеках міста та навіть забронювати препарат, щоб його не купив хтось до вас. Додаток значно полегшує життя всім, хто ним користується: від власника бізнесу до простого покупця. Додаток для аптек обирають:
Фармацевтичні компанії, що зростають
Аптеки, що бажають перейти у сферу діджитал
Приватні лікарі
Великі компанії, що не представлені в мережі
Як влаштована технологія?
Знайомство — це основа основ
Ми повинні дізнатися про все, що стосується проекту, і в першу чергу безпосередньо від вас. До обов'язкових деталей входить: мета проекту, ваші амбіції та очікування. Ми підкажемо, наскільки це сумісне з нашими можливостями, і зробимо нашу роботу якнайкраще.
Дизайнерське проектування
Етап, на якому ви зможете побачити макет своєї майбутньої програми та оцінити її естетично. До функціональної складової ми ще не дійшли, але вже має бути зрозуміло, як взаємодіятиме з інтерфейсом майбутній покупець.
Програмування
Кодер відповідає за пожвавлення напрацювань дизайнера, він перетворює їх на діючу систему. Даний етап дуже важливий для кінцевого результату, тому квапити програміста не будемо. З кількістю годин, що виділяються на даний етап, ви можете ознайомитись у ТЗ.
Тестування та реліз
Коли команда дасть програмі зелене світло, проводиться перевірка на вильоти, баги та інші глюки. Якщо збоїв не виявлено, ми показуємо результат клієнту і відправляємо на кінцеву станцію — в App Store і Play Market.
Pharmacepts
Переваги аптечних додатків
01
Жодних черг

Дослідження показують, що найбільше невдоволення у відвідувачів аптек викликають саме черги. Більшості відвідувачів ліки потрібні терміново, але ж про яке “терміново” можна говорити, якщо доводиться проводити пів години в компанії собі подібних.

02
Доставка до порога вашого будинку

Припустимо, вам вдалося навчити свою бабусю користуватися аптечним додатком. Вітаємо! Тепер її життя стане в рази кращим. Більше не буде жодних черг та походів в інший кінець міста за потрібними ліками. Технології покликані зробити складне простим, саме в цьому полягає їхня кінцева мета.

03
Систематизація та каталоги

Це перевага, скоріше, для власників бізнесу. Тільки уявіть, що система інтегрується до 1С і ніколи не дає збоїв. Все буде автоматизовано і почне працювати як швейцарський годинник.

04
Конкуренти не встигнуть за вами

Повірте, якщо один раз вкластися в таку серйозну річ, як додаток, можна буде заткнути за пояс усі конкуруючі фірми одним махом. Вони навіть за всього бажання не встигнуть за вами та, у кращому разі, будуть номером два.

Tablets

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Fun syringe
Brander — найбільш смачна пілюля
Помножимо креатив на досвід
У нас багато молодих і гарячих професіоналів, які готові з наскоку вриватися в проект, але також ми залучаємо до проекту ветеранів, досягаючи ідеального балансу в роботі.
Під ключ
Замовивши у нас додаток, ви отримуєте готовий продукт і рекомендації, як користуватися ним самостійно, а також маркетингові консультації та все необхідне для покращення досвіду користувача.
Повний сервіс
Ми від початку співробітництва акцентуємо на тому, що додатком наша робота може не обмежитися. Напевно, вашій аптеці буде потрібна додаткова розкрутка, рекламна кампанія. Реклама неможлива без медіаконтенту та якісної "наружки". На щастя для вас, ми надаємо всі ці послуги, і навіть більше.
В центрі роботи завжди бізнес
Багато наших конкурентів прагнуть зробити додаток, який потім буде як медалька виглядати на їх офіційному сайті в розділі портфоліо. На жаль, про функціонал вони думають в останню чергу. Ми ж, шляхом багаторічних тренувань та буддійської витримки, навчилися знаходити баланс, і тому наші проекти на рівень вище за решту.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Можна і навіть потрібно. Але навіщо відмовляти собі у новій аудиторії та крутому сервісі? Ці можливості перед вами відкриває XXI століття, тому не відвертайтеся від них.
Є проекти, що розробляються за три місяці. У таких випадках ми намагаємось підігнати реліз під певну дату, щоб догодити клієнту. Прискорена технологія можлива, але коштуватиме дорожче, тому що вимагає залучення більшої кількості персоналу.
Фармацевтичний бізнес відноситься до найбільш затребуваних сфер продажу, які окупаються дуже швидко. Можете бути впевнені, що прибуток у вас з'явиться, та ще який!
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (77 голосів)