Розробка інтернет магазину на React/Redux

Коли веб-агентства пропонують замовникам розробку інтернет магазину на React/Redux, то в більшості випадків клієнти не розуміють, про що йдеться. Ми спробуємо пояснити все простими словами, наскільки це можливо. Redux — це інструмент керування інтерфейсом користувача інтернет магазину та даними у програмах Java Script. Зазвичай його використовують у зв'язці з React — бібліотекою Java, яка використовується для розробки інтерфейсів.

Докладніше про React

Щоб зрозуміти, в чому особливість розробки інтернет магазину на React/Redux, потрібно спочатку розібратися, що ці поняття собою являють окремо. React застосовується для розробки інтерфейсів програм різної складності, а також для створення великих веб-сайтів. Яскравим прикладом можна вважати сервіс Netflix, де використано цю бібліотеку. Вона також добре підходить для інтернет магазинів, соціальних мереж та сайтів новин.

React використовується для таких цілей:

  • розробки інтерактивних інтерфейсів, в яких не потрібно часто оновлювати сторінку;
  • взаємодії із серверною частиною веб-ресурсу або створення інтерфейсів мобільних програм;
  • спрощення реалізації окремих фрагментів та цілих сторінок;
  • розробки інтернет магазинів на React та Redux;
  • створення додатків з однієї або декількох сторінок;
  • спрощення створення комплексних структур програми;
  • впровадження нового функціоналу інтерфейсу. 

Ця бібліотека використовується розробниками фронтенду, які є відповідальними за оформлення інтерфейсу. Вона також використовується фахівцями, які займаються версткою, тестуванням та іншими процесами, безпосередньо пов'язаними з розробкою інтернет магазинів. У бібліотеки є відмінності, завдяки яким вона вважається ефективною та гнучкою. До цих відмінностей відносять можливість повторного застосування компонентів, низхідний потік інформації тощо. 

Докладніше про Redux

При розробці інтернет магазинів на React/Redux ці два інструменти невипадково використовують у зв'язці. Redux можна вважати базою даних всередині програми. Інформацію, що вона зберігає, називають станом. Тут потрібно зазначити, що цей інструмент відповідає саме за інформацію, але він не пов'язаний із браузером та фронтендом інтернет магазину. 
З погляду програміста, Redux — це об'єкт, який містить інформацію. Інші компоненти використовують його для зберігання, редагування та вилучення. Відповідно до термінології, цей інструмент називають сховищем, оскільки він містить інформацію у собі.

Розробка інтернет магазина на react/redux

Розглянемо незнайомі назви окремо. React — це відкрита бібліотека JavaScript для створення інтерфейсів. Redux — ще одна бібліотека, яка дає змогу керувати вмістом сторінок, що відбиваються. Тепер розберемося, як цей дует допоможе вашому інтернет-магазину.

Кому пропонуємо?
React/Redux допомагають нам виконувати завдання в малому та середньому бізнесі. Найкраще вони показують себе, коли потрібно впроваджувати діджитал-інструменти в магазин. За допомогою React/Redux ми створюємо не лише сайти, але й додатки, використовуючи ідентичну структуру та не витрачаючи час для написання коду. Тому радимо:
Магазинам з амбіціями до розширення
Компаніям під ребрендинг
продавцям одягу, аксесуарів, косметики
Шоурумам
Торгівля послугами
Як буде створюватись ваш магазин?
Будемо знайомі
Ми — Brander! Дякую, що звернулися до нас. Для початку ми хотіли б почути від вас невеликий екскурс усередину вашого бізнесу. Сподіваємося дізнатися багато корисного, щоби потім використати це в роботі.
План дій
Зазвичай ми називаємо його технічним завданням. Ознайомившись із ТЗ, клієнт зможе дізнатися, скільки часу займе розробка магазину, які кадри будуть залучені. Головне — він дізнається ціну. Вона цікава всім без винятку, чи не так?
Робота дизайнера
Він першим береться за проєкт і розробляє інтерфейс, який виявиться кращим, ніж ви уявляли. Думаєте, що візуальні елементи на сайтах вибираються випадково? Тільки не говоріть про це вголос! 🙄
Робота програміста
Дуже важлива робота, хотілося б сказати. Програміст пожвавлює візуальні елементи, вони стають клікабельними та анімованими. Після цього програміст впроваджує модулі та внутрішній тюнінг, який змушує сайт працювати як замислювалося на першому інтерв’ю.
Тест покаже результати
Коли працюєш із комбінацією React/Redux, важливо перевірити, щоб усе працювало як годинник. Бібліотеки пропонують безліч варіантів для покращення продукту, тому важливо перевірити кожен із них.
dj
Переваги
01
Управління станом

Ким ми зібралися керувати, запитаєте ви? Ми контролюємо тільки програми, вас наші гіпнохвилі не торкнуться. До речі, React+Redux дають змогу керувати станом програми. Опускаючи складну технічну мову, керувати величезною базою даних усередині додатка, не розпорошуючись на десятки допоміжних програм.

02
Ізоморфна програма

Комбінація React/Redux дає змогу створювати ізоморфні програми. Це означає можливість використання однієї структури для різних систем та пристроїв. Тип товару неважливий. Це може бути програма для логістики, виробництва або комерції, а також бізнес-інструмент. У будь-якому випадку React/Redux надасть клієнту можливість монетизації своїх зусиль.

03
Офлайн не проблема

React/Redux ідеально підходить тим бізнесменам, які хочуть, щоби програма функціонувала навіть у разі втрати інтернет-з’єднання. Сайт водночас залишається чуйним та не вимагає критичного дозавантаження.

04
Цільтесь вище

Не радимо вибирати React/Redux під односторінкові сайти-візитки. Це не має сенсу, адже з цим завданням можна впоратись і меншими силами.

man
Ми пропонуємо вам Brander
Найкращі інтерфейси в індустрії
Завдяки декларативному і компонентному підходу, простіше створювати елементи, що використовуються повторно, покращувати підтримуваність, ефективніше оновлювати і розширювати інтерфейс за необхідності.
Безшовні інтеграції
Використання React/Redux — це одноманітний і передбачуваний спосіб управління даними, завдяки чому інтеграція сторонніх бібліотек і API легша, а стежити за змінами простіше.
Швидкий вихід на ринок
React/Redux дає можливість швидко створювати і змінювати функціональні частини проєкту, що прискорює процес розробки та економить ваші гроші. Навіть якщо ви в процесі вирішите додати або змінити функціонал, гнучкість React/Redux дасть змогу зробити це легко і швидко.
Поза технологіями — холодний розрахунок і маркетинг
Ми задіємо всі можливості React/Redux, щоб забезпечити ефективне просування вашого інтернет-магазину. Зокрема, React/Redux має здатність рендерингу на стороні сервера, а це означає кращу індексацію сторінок пошуковими системами і підвищення SEO-оптимізації вашого сайту.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Якщо ви хвилюєтеся, що ціна буде несправедливою, то поспішимо вас втішити. Кожен пункт оплати буде прописаний у технічному завданні та додатково обґрунтований нашим менеджером. Ми наполягаємо на прозорих відносинах із клієнтом, і ніщо не має цьому завадити.
Звісно! Ми працюємо з дружнім продакшеном, тому що прагнемо повного циклу. Клієнту варто лише один раз звернутися до Brander, і в результаті він покине нас повністю укомплектованим.
Якщо ви про комерційну таємницю та нові технології, то безумовно. Ми погоджуємося й на підписання договору про нерозголошення, якщо це допоможе вам повністю довіритися нам.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (68 голосів)