Розробка логотипа

Брендинг – невід'ємна складова формування айдентики компанії, а розробка логотипа – її серце, адже він буде розміщений на більшості промо-матеріалів, обгортках, документації та навіть на персоналізованих розсилках.

Логотип – зображення чи символ, який є унікальним ідентифікатором компанії, бренду, послуг чи продукту на ринку. Він являє собою простий, елемент, який відображає цінності, унікальність компанії та легко запам’ятовується.

Який логотип обрати для бізнесу?

Перед тим як сказати, скільки коштує розробка логотипа для компанії, потрібно визначитися з вибором ідеального варіанту. Кожен підбирається, орієнтуючись на потреби замовника. Існує кілька різновидів:

 1. Текстовий. Такий варіант відомий, як «word mark». Він складається тільки з літер або текстової частини.
 2. Графічний. Графічне зображення, яке являє собою чіткий або абстрактний образ бренду, компанії, послуги.
 3. Комбінований. Варіант, який поєднує в собі два попередніх: зображення + текстова частина.
 4. Ілюстративний. Розробляється персонаж, який передає цінності та місію бренду. Також він виконує роль привернення уваги аудиторії, легше запам'ятовується.

Скільки коштує розробка логотипа в Києві, Дніпрі, Харкові?

Найпопулярніше питання від замовників. Вартість розробки логотипа відрізняється і залежить від сукупності факторів.

 1. Технічного завдання клієнта. Цілі у клієнтів бувають різними від «розробка логотипа недорого і швидко» до «повний брендинг + створення айдентики». Сюди ж додається формат використання зображення: від сайту до потенційного друку на одязі, промо матеріалах, банерах.
 2. Складність проєкту. Цей пункт випливає з першого. Тільки після брифінгу з замовником, складання плану робіт можна зрозуміти наскільки складною, тривалою буде робота.
 3. Підбір профільних спеціалістів. Після схвалення плану, обсягів, термінів робіт підбирається профільний спеціаліст для реалізації завдання. Можливо їх буде залучено декілька, якщо є необхідність використання логотипа в медіа, промо матеріалах замовника.
 4. Врахування додаткових ресурсів. В процесі роботи можуть бути залучені сторонні ресурси, наприклад, платні шрифти, зображення, іконки, інші графічні компоненти. Щоб отримати права на їх використання (а комерційне використання коштує дорожче), компанія витратить додаткові кошти. Такі витрати обговорюються з клієнтом, проводяться після його схвалення.
 5. Кількість ескізів і правок. Існує певна кількість правок і виправлень, яка прописується в договорі. Це стандартна процедура для клієнтів і виконавців. Але існують форс-мажорні ситуації, де розробка логотипа починається з нуля на фінальних етапах співпраці.

 

Так що так, розробка логотипа недорого – це реально, але, чим більший пул завдань стоїть перед командою, тим вище буде ціна проєкту. Вартість розробки логотипа починається від 1000 USD. Ви завжди можете подивитися готові проєкти в портфоліо, кейсах на сайті. Залишилися питання – не соромтеся використовувати форму зворотного зв'язку.

Хороший чи поганий? Як їх відрізнити?

Чи можна зрозуміти якість логотипа, який ви отримали після співпраці? Можна. Є ряд характеристик, якими наділений ефективний логотип.

 1. Простота. Логотип має бути простим, легко сприйматися, а його елементи, в тому числі текст, легко читатися. Коли проводиться розробка логотипа, не можна забувати про формат. Він буде розміщуватися в соціальних мережах, має бути впізнаваним у маленькому розмірі.
 2. Унікальність. Унікальність – ключ до успіху, адже вона дозволяє виділитися з натовпу конкурентів.
 3. Запам'ятовуваність. Вона тісно пов'язана з унікальністю. Чим легше логотип запам'ятовується, тим легше споживачам буде його пов'язати з вашим брендом.
 4. Трансляція настрою, цінностей бренду. Він має відображати цінності, ідентичність вашого бренду. Все це може бути показано через кольори, форми або символи, які асоціюються з вашою компанією, її продуктом, послугами.
 5. Універсальність. Він повинен мати добрий вигляд на різних матеріалах, носіях, поверхнях, контекстах: від друку на кружці до іконки застосунку.
 6. Стійкість до часу. Краще не гнатися за трендами, які швидко пройдуть. Тренд пішов, актуальність вашого лого – також.
 7. Адаптивність до ч/б. Лого повинно мати добрий вигляд, як у кольорі, так і в ч/б варіанті, щоб залишатися функціональним за будь-яких обставин.
 8. Легкість сприйняття. Логотип має бути зрозумілим аудиторії. Споживач за кілька секунд має зрозуміти, яка компанія перед ним.

Розробка логотипа для компанії: етапи, особливості процесу

Розробка логотипа будується за певною структурою.

 1. Робота з клієнтом, отримання завдання. На даному етапі відбувається збір інформації, розуміння, оцінка обсягів робіт, формування цілей. Після розмови вже можна сказати скільки коштує розробка логотипа або комплексу послуг.
 2. Розробляються ключові ідеї, концепції, формуються мудборди або аналізується айдентика компанії (якщо вона є).
 3. Перші напрацювання, дизайн, розробка логотипа, ескізування. На даному етапі команда показує клієнту перші напрацювання, ескізи, варіанти для схвалення.
 4. Типографія. Якщо в ньому використовується текст, то підбираються або створюються унікальні шрифти під клієнта.
 5. Доробка, тести. У цей момент проводяться тестування та аналіз реакції аудиторії, фокус-груп.
 6. Фінальна пряма. Схвалюється, реалізується фінальна версія, формуються, зберігаються всі елементи: шрифти, кольори, цифрові файли.
 7. Інтеграція. Розробка логотипа підійшла до кінця, можна інтегрувати його в матеріали та ресурси, які потрібні клієнту.

Чому варто довіритися нам?

Ми – команда експертів, яка працює на результат. Наше завдання – створити ефективний, унікальний продукт, який утримує увагу користувачів, залучає нову аудиторію та підкреслює унікальність вашого бізнесу.

Наша команда дизайнерів займається розробкою логотипів у Києві, Одесі, Харкові та інших містах України з 2009 року. З того моменту ми реалізували сотні великих проєктів, попрацювали з відомими брендами, продуктами. Підприємці довіряють нам найцінніше, що у них є – свій бізнес, а ми робимо його успішним. Нас обирають і нам довіряють створення брендів, айдентики, логотипів тому, що ми експерти та професіонали індустрії.

Розробка логотипа для вашого бізнесу

Логотип недооцінюють, а марно. Логотип — обличчя вашого бренду, компанії, продукту. Така невелика деталь відіграє надзвичайно важливу роль у світі бізнесу. Логотип — не просто зображення, це — історія, цінності, позиція, місія вашого бренду. Ми, як ніхто інший це розуміємо, тому готові створити для вас щось унікальне та ефективне.

Розробка логотипа
Брифінг та дослідження
Перший етап — це брифінг із клієнтом. На ньому уточнюються цілі, цільова аудиторія, особливості бренду та побажання замовника. Потім починається стадія аналізу. Проводиться вивчення логотипів конкурентів та огляд трендів у галузі.
Ідеї та концепція
Генерація різних ідей та концепцій на основі отриманої інформації та проведеного дослідження. Вибір найбільш пасуючих концепцій для подальшого розвитку.
Скетчінг та розробка
Створюються ескізи для візуалізації обраних концепцій та їхні презентації замовнику. Перші наробки проходять на папері. Потім кращі ескізи переводяться в цифровий формат.
Презентація та обговорення
Замовнику надається кілька варіантів логотипа. Потім ми отримуємо фідбек замовника та вносимо корекції, якщо вони є.
Кольорова та типографська робота
Визначаються кольори, які будуть використовуватися в логотипі (або використовуються фірмові кольори компанії з брендбука). Потім проводиться вибір та налаштування шрифтів для текстових елементів логотипа (якщо вони є).
Тестування
Проводиться перевірка, як логотип виглядає на різних поверхнях, у різних розмірах та умовах використання: від упаковки до документації.
Фінальна версія та відправлення
Вносяться останні виправлення відповідно до зауважень замовника. Після того, як усе схвалено і клієнт задоволений, проводиться передача всіх необхідних файлів для використання логотипа в різних середовищах.
Документування
Створюємо стайл-гайд. Це докладна документація всіх елементів логотипа, включно з кольорами, шрифтами та пропорціями.
Lets Work
Типологія логотипів
01
Текстові логотипи

Складаються здебільшого з тексту або стилізованих літер. Фокус робиться на шрифті та композиції слів.

02
Символьні логотипи

Використовують абстрактний символ чи зображення, котрий часто стає унікальним візуальним елементом бренду. Не завжди зображення абстрактне, дуже часто воно пов’язане з компанією чи її цінностями.

03
Комбіновані логотипи

Такі варіанти поєднують у собі текст та зображення, що дає змогу створити більш складний, але інтегрований дизайн.

04
Логотип-емблема

Часто текст вписаний у графічний елемент, створюючи цілісний дизайн. Часто використовується для підкреслення традицій та авторитетності компаній.

05
Абстрактні логотипи

Для створення використовують геометричні форми чи абстрактні елементи. Це допомагає створити унікальний та легко впізнаваний дизайн.

06
Логотипи-монограми

Використовуються ініціали компанії чи бренду, іноді й засновників компанії, для створення унікального символу.

07
Логотипи геральдика

Для створення використовують елементи гербового стилю, такі як щити, лаври чи інші.

Наші переваги
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Кожен бренд та бізнес унікальний, наше завдання — підкреслити це, зробити видимим для широкої аудиторії. Щоб досягти максимального ефекту, ми проводимо аналіз компанії, її цінностей, особливостей продукту та її місії. Усе це допомагає створити логотип, який точно буде передавати ідентичність компанії та транслювати її в маси.
Ефективність та результат
Наша команда працює не для того, щоб «здати проєкт». Наша мета — створити потужний інструмент для вашого бізнесу. Ми прагнемо зробити кожен логотип легко впізнаваним. Він стане втіленням ключових цінностей вашої компанії.
Тренди та технології
Під час роботи з проєктами, у тому числі й логотипами, дизайнами, наша команда використовує не тільки сучасні технології, а й відстежує тренди ринку та індустрії. У цьому допомагає старанний аналіз, спілкування з клієнтом та ресерч інформації.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка логотипа може займати від кількох днів до місяців. Важливим моментом під час розробки логотипа є зворотний зв’язок від замовника. Чим він швидший та точніший, тим простіше дизайнерам реалізувати концепцію, знайти ідеальне рішення. Більшість затримок відбувається через несвоєчасний зворотний зв’язок.
Ефективність нового логотипа можна зрозуміти після низки тестів та опитувань. Для цього використовуються такі методи: анкетування, тестування на впізнаваність, проводиться вивчення впливу логотипа на споживача та інші.
Так, наша команда може зробити реворк поточного логотипа, адаптувати його під нову айдентику або змінити його за бажанням замовника.
Звісно. Під час роботи над логотипом ми завжди надаємо результати нашої роботи, ескізи та розробки. Ви можете зв’язатися з командою та запитати про досягнуті результати, вносити правки та коригування. Ми регулярно проводимо зустрічі або дзвінки із замовником, щоб вислухати його думку.
Щоб уточнити фінансові питання, ви завжди можете скористатися формою зворотного зв’язку, і наші співробітники зв’яжуться з вами, проведуть консультацію з усіх питань.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (60 голосів)