Розробка веб додатків на Python

Для розробки додатків на Python використовується найперспективніша мова програмування. Їй віддають перевагу досвідчені розробники, але ми також радимо її для початківців кодерів. Python є простим і зрозумілим у вивченні. Якщо ви тільки збираєтеся робити початкові кроки та створювати свою першу програму, то ця мова буде правильним вибором. Можна почати з примітивної програми, яка виводить на екран задану фразу, а потім спробувати щось складніше.

Що являє собою розробка web додатків на Python?

Створення веб додатків на Python здійснюється шляхом використання мови скриптів, яка швидко розвивається і застосовується для досягнення маси різнопланових цілей. Вона підходить для розробки десктопних та мобільних web програм, обробки великих масивів даних, створення сайтів, навчання новачків та інших цілей. Python настільки вдалий і популярний, що його використовують навіть відомі бренди на кшталт YouTube та Walt Disney для розробки програм. Завдяки своїй багатоплановості він зарекомендував себе саме як універсальне рішення, оскільки використовується в різних сферах і дозволяє розв'язувати проблеми різного ступеня складності. 

Веб програми на Python вважаються сучасними та перспективними, але не всі знають, що розробка цієї мови починалася ще у 80-ті роки. У той час створювалася операційна система “Амеба”, і для неї була потрібна мова програмування з можливістю розширення. За це завдання взявся фахівець із Нідерландів, причому йому довелося працювати практично без вихідних. Перші результати цієї копіткої розробки з'явилися на початку 90-х. Найцікавіше, що всупереч поширеній помилці, назва мови ніяк не пов'язана зі зміями. Він називається не "Пітон", а "Пайтон". Саме так звучить прізвище героя гумористичного шоу, на честь якого названо мову.

Програмісти оцінили зручність розробки веб додатків на Python не випадково. Список його можливостей має такий вигляд:

 1. Програмування з орієнтацією на web об'єкти. Реалізація цієї функції помітно відрізняється від інших мов, але добре продумана.
 2. Регулярні формулювання та декоратори.
 3. Загальне програмування та робота над окремими функціями при розробці веб додатків.
 4. Контроль контексту виконання.
 5. Створені web програми є модулями, зібраними в пакети.
 6. Робота з винятками та генераторами у розробці web додатків.
 7. Можливість отримати будь-які дані про внутрішню структуру об'єкта. 

Щоб навчитися створення web додатків на Python, для початку рекомендується пройти навчання на офіційному сайті його розробників. Туторіал містить велику кількість важливої інформації, але поріг входження досить високий. Якщо у вас немає досвіду кодування іншими мовами, то можуть виникнути труднощі. У таких випадках допоможуть безкоштовні уроки з розробки web-додатків, які в наш час можна знайти на різних відеохостингах. Серед досвідчених програмістів є фахівці, які за своєю душевною добротою охоче діляться знаннями з іншими на безкоштовній основі. 

У чому переваги розробки веб додатків на Python?

Розробку веб додатків на Python вибирають з об'єктивних причин. Список переваг виглядає так:

 1. Висока швидкість розробки web-додатків, пов'язана з тим, що обсяги коду порівняно невеликі. У тому ж Java кодів завжди набагато більше. Саме тому за допомогою Python вдається порівняно швидко створювати складні програми.
 2. Велика web спільнота. Популярність мови призвела до того, що довкола неї сформувалися великі групи розробників, які охоче діляться досвідом між собою. 
 3. Відомий синтаксис. Розробку web додатків на Python значно спрощує логічність цієї мови. Адже не дарма її вважають одною із найпростіших і найзрозуміліших для новачків.
 4. Гнучкість. Python настільки універсальний, що може використовуватись на будь-яких платформах. В такому випадку не йдеться про компіляцію. Для роботи з кодом підходить навіть простий текстовий документ, створений засобами Windows.   
 5. Широкий вибір бібліотек для розробки веб додатків. Якщо можливостей вбудованої бібліотеки недостатньо, можна використовувати сторонні. Серед них є рішення, адаптовані для взаємодії з базами даних, а також створення ігор та програм, серверної частини програмного забезпечення та навіть розробки штучного інтелекту.  
 6. Можливість розширення. Web програми на Python надалі можна масштабувати шляхом адаптації багаторівневої логіки.  

Ви точно не помилитеся, зробивши ставку на Python, оскільки його популярність набирає обертів з кожним роком. Він уже давно став мейнстримом, і в цьому немає нічого поганого. Python — це простий і зрозумілий код для розробки web-додатків, швидкість створення програм, можливість масштабування, великі бібліотеки та бази даних, не надто високий поріг входження та велика кількість навчальних матеріалів.

У сучасних реаліях час вважається найціннішим ресурсом. Програми на Python для Windows та інших платформ здатні спростити щоденну робочу рутину та відкрити простір для втілення найбільш сміливих ідей, навіть якщо вони здаються фантастичними та нездійсненними. Ця мова заощадить не лише час, а й гроші та нерви, адже всі ці поняття тісно пов'язані між собою. Вибираючи Python, ви отримуєте ефективне рішення для автоматизації робочих процесів та досягнення вагомих результатів.   

Розробка web додатків на Python та інші сфери його застосування 

Крім desktop додатків на Python можна розробляти бекенд веб сайтів, який має виконуватися на серверах. Для цього використовуються спеціальні фреймворки, створені за допомогою цієї мови. Вони спрощують процес роботи з адресами, звернення до сховищ інформації та написання коду HTML, який відповідає за показ даних на веб сторінках. Незалежні розробники вже створили безліч додаткових інструментів, необхідних для реалізації мережевих програм і розробки web додатків. 

Створення графічної програми на Python також можливе. Ця мова вважається настільки універсальним інструментом, що web агентства використовують її навіть для роботи з візуалом. Якщо йдеться про створення інноваційних графічних інтерфейсів, Python дозволяє враховувати специфіку певної платформи або операційної системи.  

Мало хто знає про це, але Python використовується навіть в ігровій індустрії. Звичайно, не йдеться про масштабні web проекти, які ставлять собі за мету якнайбільше заробити на продажу ігор. Але якщо потрібно розробити досить просту інді-іграшку, то таке завдання можна здійснити.

Розробка десктопних вебдодатків на Python

Python відносять до найкращих мов для програмування, але не завжди пропонують для десктопних програм. Починають із Java, C і C++, навіть С#. Запевняємо, Python справляється зі своїми завданнями не гірше за перелічені мови. Звідки ж з’являється міф про профнепридатність? Від простих програмістів, яким не вдалося втілити проєкт через некомпетентність чи лінощі. Ми віримо в Python та його можливості.

Кому та чому?
Необов’язково застосовувати потворний, нечитаний графічний інтерфейс і звинувачувати в цьому мову програмування. Починаючи роботу, ми усвідомлюємо можливості Python і застосовуємо їх, покладаючись на інтуїцію. У своїх завданнях Python незамінний і ми доводили це десятки та десятки разів. Елементи розробки мови використовують:
Instagram: тобто Python відмінно підходить соцмережам
Netflix: якщо ви задумали великий медіапортал, без Python не обійтися
Spotify: їхні плейлисти та тонка аналітика уподобань користувачів
Dropbox: хмарне сховище також легко створювати цією мовою
Розробляємо
Перша зустріч
Створити враження на цьому етапі — найважливіше із завдань. Ми демонструємо всю свою чарівність і слухаємо ваші ідеї. Іноді доводиться знімати з вас рожеві окуляри, але робимо це максимально тактовно й безболісно. Наші цілі однакові — це класний продукт, заточений на конверсії. Для цього всі методи гарні!
Технічне завдання
Робота проводиться за планом, який ми розписуємо індивідуально. Туди потрапляють відомості про виконавців роботи, скільки на неї потрібно годин і на який бюджет розраховувати.
Від чого сумує дизайнер
Ми не знаємо. Наш веселиться від своєї роботи та годинами розповідає колегам про ідеальні інтерфейси Apple, Google та Spotify. Він постійно експериментує, намагаючись відточити вміння до самурайських вершин. Коли дизайнер створює — офіс завмирає, чекаючи стилю, смаку та user experience.
Програміст у своїй тарілці
Крутий інтерфейс робочого столу на Python — це велика та філігранна робота. Якщо програміст, ознайомившись із шедевром дизайнера, потирає долоні нетерпляче — робота вдалася. Після цього він починає оживляти розробку колеги в інтернеті. Його завдання створити функціонал не просто добрий чи запланований, а перевищує очікування на 10–20 %.
Не потестиш — не зрозумієш
Виконана робота стає такою лише тоді, коли програма пройшла всі внутрішні випробування. Ці тести дають змогу визначити стійкість коду та заспокоїти нерви всім причетним. Перед показом широкому загалу таке тестування може тривати до двох тижнів.
logo pyton
5 переваг Python
01
Код легко читати

Можливо, бізнесу це не так цікаво, але ми говоримо вам — пам’ятайте про цю перевагу, коли робите замовлення. Код, який легко читати, писати також легко, а це зберігає час на розробку.

02
Широка сфера застосування

Хоч у розробці додатків, хоч у машинному навчанні, хоч в іграх. Python виявляє себе як інструмент для створення скриптів — готових сценаріїв взаємодії з програмою або сайтом.

03
Сила спільноти

Це дає змогу не наступати зайвий раз на граблі під час розробки, не зависати довго на помилках. Якщо ви замовляєте вебдодаток на Python, вас напевно цікавить швидкість розробки. Завдяки силі спільноти нам вдається шукати короткі шляхи.

04
Доброзичливість

Проєкт на Python не доведеться зайвий раз переписувати. Написаний один раз код буде стільки, скільки потрібно. Коли на виправлення годі витрачати час, це забезпечує роботі належну динаміку.

05
Варіанти вибору

У Python достатньої кількості є свої бібліотеки та від зовнішніх джерел він ніяк не залежить. Мова оснащена базою, достатньою для всіх бажань бізнесу. Ця ж база полегшує життя програмісту, за що він дуже вдячний.

green snake
Хвилина самопохвали
Встигаємо вчасно
Здавалося б, така очевидна якість, адже вона має в кожного? Аякже! Не всі агентства можуть визначити терміни виконання, деякі не можуть навіть оголосити бюджет. Ми робимо й те, й інше. Чому? Клієнт отримує впевненість, підкріплену цифрами. Його спокою вистачає, щоби стрес не проникав за межі спільної справи.
Ми ростемо разом із клієнтом
Хто ми такі, щоби навчати? Відповідаємо. Команда Brander 10 років працює на благо українського бізнесу та подарувала йому понад тисячу успішних кейсів. Ми знаємо, як обійти граблі та виконати завдання, витративши на десяток годин менше за інших. Головне — ми вчимо сприймати бізнес комплексно. Це дає змогу зрозуміти процеси, які робляться під вашою вивіскою, набагато тонше.
Ми мовчимо, коли це важливо
Чому, продаючи клієнту свої послуги, деякі мовчать про вміння зберігати секрети? Якщо планується робота з передовими технологіями чи проривною маркетинговою стратегією, ми підпишемо документи, які зобов’язують нас не розповідати про вашу перевагу нікому.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Найчастіше питання. Відповісти на нього наосліп не вийде, тому пропонуємо ознайомитися з лонгрідом на цю тему. Якщо вам вистачить терпіння, уже на стадії ТЗ, ви дізнаєтесь про всі подробиці.
Мова дає змогу проєктувати вебсайти, десктопні програми, ігри та багато іншого. Особливих конкурентів з широти завдань Python не має. У його коді немає зайвих символів, він лаконічний та стиснутий. Програмістам таке подобається найбільше.
Величезна бібліотека. Легкість освоєння. Економія часу розробки.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (66 голосів)