Фан-клуб Laravel!

Розробка сайту на Laravel — це необмежене масштабування, продуктивність і швидкодія для вашого бізнесу. Інтернет-магазини, B2B-портали і онлайн-сервіси, створені на безкоштовному opensource php-фреймворку, вміють вирішувати складні нестандартні завдання, і кожен з них по-справжньому унікальний. 

Сайти на laravel дорожче на старті і вимагають більше часу на розробку, але краще окупаються, набагато простіше кастомізуються і стабільніше працюють в перспективі, ніж створені на базі будь-якої CMS. Фреймворк відмінно підходить для масштабних проєктів, в яких буде задіяна команда розробників, і реалізації нестандартних ідей в e-commerce і не тільки.

Переваги та особливості фреймворку

Сайт на Ларавел — те, що потрібно середньому і великому бізнесу, який планує поетапно розвиватися. Ви з самого початку отримаєте не просто корпоративний ресурс, соціальну платформу або інтернет-магазин, а стратегію розвитку, що включає багато інтеграцій для розширення можливостей. Після завершення першого циклу розробки у вас з'явиться готовий сайт, який можна буде доробляти, додаючи нові функції, не припиняючи його роботу. Наприклад, у випадку з інтернет-магазином через 2-3 місяці ви можете отримати інтегровану систему дропшиппінгу або оптових замовлень, через пів року — об'єднати сайт з CRM, а також 1С або іншою системою обліку, і далі в перспективі інвестувати в розробку мобільного додатку, складних партнерських програм з прив'язкою до міста та інше. З laravel створення сайту перестає бути обмежене рамками CMS, ви можете запустити освітній портал з доступом до лекцій і ПО, а також можливістю поспілкуватися з іншими членами спільноти, платформу для торгівлі на біржі, сайт для банку, систему для відстеження та обробки балок користувачів програми та багато іншого. 

Все це можливо завдяки чистому, структурованому коду з логічною архітектурою, в якому розбереться будь-який хороший веброзробник. Сайт на laravel — інструмент, з яким простіше створювати:

 1. Кастомні рішення. CMS пропонують різні варіанти вирішення завдань e-commerce "з коробки". Вони добре задовольняють базові потреби, але як тільки потрібен будь-який нестандартний модуль, щоб розширити можливості, особливо вже працюючого сайту, неминуче виникають проблеми. Досвідчені розробники знають, як написати плагін, щоб інтегрувати систему оплати або складського обліку так, щоб сайт зберіг швидкість завантаження і ранжування, але більш складні рішення підключити не дозволяють особливості самих CMS, орієнтованих на e-commerce. У сайтів на Ларавел таких недоліків немає і бути не може — вони надають повну свободу для творчості.
 2. Взаємодія з базами даних. Фреймворк підтримує системи управління базами даних (MySQL, PostgreSQL, SQLite, SQL Server), що разом з контролем версій забезпечує швидке розгортання і оновлення інтегрованих рішень без помилок. Зміни можна тестувати на додатковій версії сайту, не порушуючи роботу основної, і вивантажувати тільки після всебічної аналітики.
 3. Управління. У випадку з laravel розробка сайту включає створення персоніфікованої, адаптованої під завдання вашого бізнесу, адміністративної панелі. Тільки те, що потрібно, і нічого зайвого. Це значно спрощує завдання управління і аналітики. 

У Ларавел просунута система захисту даних і велике ком'юніті, що працює над розвитком платформи.

Етапи розробки сайту на Laravel

Розробка інтернет-магазину Laravel складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та підготовка. На цьому етапі ми обговорюємо ваші ідеї і аналізуємо завдання, щоб зрозуміти, чи підходить вам laravel — створити сайт на цьому фреймворку вигідно досвідченим бізнесменам з чітким планом і великим бюджетом на розвиток. Аналітика допоможе нам краще зрозуміти ваш продукт, його потенційних користувачів, конкурентів і інші важливі нюанси, щоб запропонувати оптимальне рішення поточних і перспективних завдань.
 2. Розробка ТЗ і проєктування. На основі даних аналітики створюється докладна технічна документація для менеджера проєкт, розробників, верстальників, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців, які будуть працювати над сайтом на Laravel. Ми підписуємо договір і починаємо створення UI / UX макета сайту, щоб протестувати юзабіліті і показати вам, що ви в результаті отримаєте. При цьому враховуються поведінкові фактори цільової аудиторії і вибирається структура, яка ненав'язливо розповість про пропозицію і підведе до потрібного дії, наприклад, реєстрації, використання функцій або купівлі. Прототип тестується і передається вам на затвердження.
 3. UI дизайн. Сайти на Laravel створюються з нуля на кожному етапі, тут немає готових шаблонів — зовнішній вигляд буде персоналізованим, таким що запам'ятовується і орієнтованим на вирішення завдань вашого бізнесу. Над образом бренду працюють наші дизайнери — вони розроблять фірмовий стиль або використають ваш брендбук, щоб створити на його основі незвичайну інфографіку, іконки і загальну концепцію сайту. 
 4. Front-end і back-end розробка. Роботу програмістів можна розділити на дві частини. Back-end розробники створюють архітектуру сайту, базу даних і адміністративну панель. Вони ж напишуть ті самі кастомні плагіни для нестандартних можливостей, заради яких ви вибрали Ларавел, і об'єднають їх в одну структуровану систему, передбачивши подальше масштабування. Front-end розробники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету, щоб перетворити красиву картинку в повноцінний сайт, який ваші користувачі будуть використовувати в браузерах.
 5. Тестування. Перед запуском проєкту проводиться QA-тестування, яке охоплює перевірку адаптивності і крос-браузерності. Воно дозволяє на ранньому етапі знайти і виправити можливі баги, щоб сайт відразу почав працювати швидко і правильно.

Після завершення першого циклу розробки ми можемо продовжити співпрацю, щоб поступово розширити можливості вашого сайту, а також підвищити його прибутковість, використовуючи інструменти маркетингу — пошукову оптимізацію, контекстну рекламу, таргетинг і т.д.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

Розробка унікальних, відомих і прибуткових сайтів — візитна картка "Brander". Ми вже 10 років на ринку і створили за цей час більш як 700 успішних проєктів для e-commerce, в тому числі сайти і додатки для банків, операторів стільникового зв'язку, маркетплейсів, сервісів доставки і багато чого іншого. Якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого і нестандартного підходу, то вам точно підходить Laravel і "Брендер". Ми готові ділитися своїм досвідом і використовувати всі знання і вміння, щоб створити успішний проєкт, котрий буде вирішувати завдання вашого бізнесу і його клієнтів. 

Ларавел — один із кращих інструментів для елегантного рішення складних завдань, який в руках досвідчених розробників допоможе створити масштабні інтернет-магазини і складні сервіси з інтеграцією кастомних плагінів, структуровані і такі, що працюють на результат. Команда "Brander" — це не тільки програмісти, але і професійні аналітики. Щоб проєкт приносив прибуток, ми починаємо його розробку з оцінки вашої цільової аудиторії, продукту, ринку, конкурентів. Це дає можливість порекомендувати вам оптимальну структуру сторінок і необхідні функції. В результаті ви отримаєте безпечний, продуктивний, легкий в адмініструванні і масштабований сайт, готовий до просування, який буде працювати і заробляти.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту на Laravel завжди більше, ніж на будь-який CMS. Проєкт створюється з нуля, а не за допомогою шаблонів, а його вартість залежить від особливостей і кількості нестандартних завдань. Загальна ціна розраховується після затвердження технічного завдання, в якому прописано, скільки годин роботи back-end розробників, UI/UX дизайнерів і інших фахівців знадобиться на втілення вашої ідеї. Над вашим проєктом працюватиме велика команда, яка буде займатися написанням структури сайту, нестандартних функцій для нього і об'єднанням всіх складових частин в єдину систему з постійним тестуванням. Додатково в загальну вартість розробки входить покупка сервера або хостингу і домену.

Розробка сайту на Laravel

Чого ви хочете від php-фреймворку? Відповідь буде приблизно такою: створити проект будь-якого рівня складності з логічною архітектурою, інтуїтивною структурою коду та великою екосистемою. Запит справді гарний. У фреймворку Laravel за всіма цими запитами тверда п'ять. З 2011 року він встиг придбати власний фан-клуб, де кожен учасник знає, що Laravel – це твій гуру у створенні додатків, корпоративних ресурсів, сервісів та інтернет-магазинів. Помножуємо це на open source і вуаля! У результаті маємо унікальне рішення для вашого бізнесу.

Brander не відстає від майбутнього, тому теж належить до фан-клубу Laravel. Ви сумніваєтеся, чи варто до нього вступати? Ми тут, щоб вас переконати!

Кому і навіщо потрібний Laravel?
Бізнес, який знає ціну унікальності проекту та відсутності обмежень у роботі, вже визначився з відповіддю, а ви? Laravel потрібний для:
Веб-додатків;
Онлайн-магазинів;
Ресурсів на корпоративну тематику;
Сайтів з надання послуг;
Проектів, що поєднують у собі все перелічене.
Кейси
Розробка крок за кроком
Питання та відповідь
Наша команда відповідає на запитання «Навіщо потрібен цей сайт?» собі та вам.
Аналіз
Ux/Ui дизайнери вивчають конкурентів у ніші. Ми зробимо вас кращими, привабливими, а головне – ефективнішими!
Складаємо ТЗ
Ми віримо, що грамотно написане технічне завдання – це 70% успіху. У ньому ви побачите години роботи, послідовність, і що потрібно від вас.
Дизайн
Дизайнери створюють перший робочий прототип з урахуванням технічних запитів та функціоналу.
Час магії
Почнемо з архітектури. Якщо бекенд окремий від неї – підтягуємо. Після приходить черга фронтенда.
Контент
Наш контентник нарешті отримує роботу і починає посилено наповнювати сайт життям.
Тестування
Ми повинні переконатися, що ви отримаєте від нас найкращий сайт. Саме тому тестування іноді займає найбільше часу. Якщо виявимо баги, то відправимо на доопрацювання, що може вплинути на терміни здачі проекту.
Екосистема
Готовий сайт відправляється нашому продакшену, де його наповнюють системами оплат, вбудованими месенджерами, кнопками зворотного зв'язку тощо.
+
А що там із перевагами?
01
Laravel на вашому боці

Laravel вирішує всі основні болі клієнтів: він недорогий, безпечний і кастомний. Вам буде дуже просто його окупити.

02
Спіть спокійно, як немовля

У фреймворк вшитий захист від двох найбільших небезпек у мережі: XSS-атаки та SQL-ін'єкції.

03
Ви – головний

Не любите підлаштовуватися? Бажаєте підлаштовувати під себе? Кастомізація сайтів на Laravel безмежна.

04
Laravel популярний

Оцініть сайт магазину побутової техніки "Цитрус", адже він теж на Laravel.

05
А ось і ми

Наші фахівці з легкістю розділять Laravel на фронтенд та бекенд. У випадку з Laravel це вимагає майстерності, витримки та креативного мислення. У нас є все, що перераховано!

06
Laravel хоче дружити

Фреймворк допомагає в освоєнні самого себе. На офіційному сайті є докладні мануали, технічна, інформація, відгуки та інші деталі.

Fan club
Що стосується очікувань та досліджень

Важливо розуміти, що ціна розробки сайту на Laravel буде вище, адже проект пишуть з нуля. Ми складемо вам детальний звіт, в якому вкажемо, скільки годин піде на роботу back-end розробників, UI/UX дизайнерів та інших фахівців у проекті. До вартості також увійде покупка сервера чи домену.

Ми поставимо вам питання: чого ви хочете від роботи? Плануєте наростити продажі, вийти на новий ринок чи підкорити аудиторію, якою раніше цуралися? Буває, що приходять люди, які навіть не знають, хто в них споживач, і в чому сила їх конкурентів. У цьому немає нічого соромного, вчитися ніколи не пізно. Першим кроком до появи потужного корпоративного сайту є вивчення всього того, що невідоме клієнту. Ви зрозумієте, який це сильний інструмент для успішної конкуренції.

You`re goddamn right

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Brander насправді такі гарні? І не сумнівайтесь!
Ми розв’язуємо проблеми.
Клієнт хоче окупний та прибутковий ресурс? Ми зробимо його кращим за інших. Понад 10 років досвіду та більше ніж 1000 успішних проектів з web-розробки, digital-маркетингу, e-commerce та мобільних додатків. Ми гарантуємо успіх, і в цьому наша перевага.
Команда, яка звикла перемагати.
Ви відчуєте, як ваша ідея із нашою допомогою швидко стане реальністю. Маркетологи, аналітики, копірайтери, дизайнери та програмісти внесуть свій досвід, уміння вирішувати будь-які завдання із зірочкою.
Робота з бізнесом будь-яких масштабів.
Brander не відмовиться від стартапів і не злякається загальнонаціональної компанії. Розмір нас не лякає, адже ми черпаємо силу у виклику!
Тільки спокій.
Не варто переживати, що після релізу проекту ми забудемо ваше ім'я. Підтримуємо клієнта завжди, тому що вкладаємо в нього нашу любов та сили, внаслідок чого кожен стає трішки рідним!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Laravel виділяється кастомним підходом, тож доведеться почекати. Досвід нашої роботи показує, що під час здачі проекту терплячий клієнт завжди лишається задоволеним.
Так, якщо ви хочете великий та комплексний проект з великими навантаженнями та варіативністю. Знову так, якщо плануєте працювати з масою документів, автоматизувати аналітику, зробити внесок у безпеку та розширюваність.
Звісно. Кожен етап розробки звіряємо з вами. Команда на зв'язку 24/7 та завжди готова надати останні новини про роботу з проектом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (153 голоса)