Розробка сайту на Laravel

Розробка сайту на Laravel — це необмежене масштабування, продуктивність і швидкодія для вашого бізнесу. Інтернет-магазини, B2B-портали і онлайн-сервіси, створені на безкоштовному opensource php-фреймворку, вміють вирішувати складні нестандартні завдання, і кожен з них по-справжньому унікальний. 

Кейси
Переваги та особливості фреймворку

Сайт на Ларавел — те, що потрібно середньому і великому бізнесу, який планує поетапно розвиватися. Ви з самого початку отримаєте не просто корпоративний ресурс, соціальну платформу або інтернет-магазин, а стратегію розвитку, що включає багато інтеграцій для розширення можливостей. Після завершення першого циклу розробки у вас з'явиться готовий сайт, який можна буде доробляти, додаючи нові функції, не припиняючи його роботу. Наприклад, у випадку з інтернет-магазином через 2-3 місяці ви можете отримати інтегровану систему дропшиппінгу або оптових замовлень, через пів року — об'єднати сайт з CRM, а також 1С або іншою системою обліку, і далі в перспективі інвестувати в розробку мобільного додатку, складних партнерських програм з прив'язкою до міста та інше. З laravel створення сайту перестає бути обмежене рамками CMS, ви можете запустити освітній портал з доступом до лекцій і ПО, а також можливістю поспілкуватися з іншими членами спільноти, платформу для торгівлі на біржі, сайт для банку, систему для відстеження та обробки балок користувачів програми та багато іншого. 

Все це можливо завдяки чистому, структурованому коду з логічною архітектурою, в якому розбереться будь-який хороший веброзробник. Сайт на laravel — інструмент, з яким простіше створювати:

Кастомні рішення

CMS пропонують різні варіанти вирішення завдань e-commerce "з коробки". Вони добре задовольняють базові потреби, але як тільки потрібен будь-який нестандартний модуль, щоб розширити можливості, особливо вже працюючого сайту, неминуче виникають проблеми. Досвідчені розробники знають, як написати плагін, щоб інтегрувати систему оплати або складського обліку так, щоб сайт зберіг швидкість завантаження і ранжування, але більш складні рішення підключити не дозволяють особливості самих CMS, орієнтованих на e-commerce. У сайтів на Ларавел таких недоліків немає і бути не може — вони надають повну свободу для творчості.

Взаємодія з базами даних

Фреймворк підтримує системи управління базами даних (MySQL, PostgreSQL, SQLite, SQL Server), що разом з контролем версій забезпечує швидке розгортання і оновлення інтегрованих рішень без помилок. Зміни можна тестувати на додатковій версії сайту, не порушуючи роботу основної, і вивантажувати тільки після всебічної аналітики.

Управління

У випадку з laravel розробка сайту включає створення персоніфікованої, адаптованої під завдання вашого бізнесу, адміністративної панелі. Тільки те, що потрібно, і нічого зайвого. Це значно спрощує завдання управління і аналітики.

Сайти на laravel дорожче на старті і вимагають більше часу на розробку, але краще окупаються, набагато простіше кастомізуються і стабільніше працюють в перспективі, ніж створені на базі будь-якої CMS. Фреймворк відмінно підходить для масштабних проєктів, в яких буде задіяна команда розробників, і реалізації нестандартних ідей в e-commerce і не тільки.

У Ларавел просунута система захисту даних і велике ком'юніті, що працює над розвитком платформи.

Етапи розробки сайту на Laravel
01
Аналітика та підготовка

На цьому етапі ми обговорюємо ваші ідеї і аналізуємо завдання, щоб зрозуміти, чи підходить вам laravel — створити сайт на цьому фреймворку вигідно досвідченим бізнесменам з чітким планом і великим бюджетом на розвиток. Аналітика допоможе нам краще зрозуміти ваш продукт, його потенційних користувачів, конкурентів і інші важливі нюанси, щоб запропонувати оптимальне рішення поточних і перспективних завдань.

02
Розробка ТЗ і проєктування

На основі даних аналітики створюється докладна технічна документація для менеджера проєкт, розробників, верстальників, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців, які будуть працювати над сайтом на Laravel. Ми підписуємо договір і починаємо створення UI / UX макета сайту, щоб протестувати юзабіліті і показати вам, що ви в результаті отримаєте. При цьому враховуються поведінкові фактори цільової аудиторії і вибирається структура, яка ненав'язливо розповість про пропозицію і підведе до потрібного дії, наприклад, реєстрації, використання функцій або купівлі. Прототип тестується і передається вам на затвердження.

03
UI дизайн

Сайти на Laravel створюються з нуля на кожному етапі, тут немає готових шаблонів — зовнішній вигляд буде персоналізованим, таким що запам'ятовується і орієнтованим на вирішення завдань вашого бізнесу. Над образом бренду працюють наші дизайнери — вони розроблять фірмовий стиль або використають ваш брендбук, щоб створити на його основі незвичайну інфографіку, іконки і загальну концепцію сайту.

04
Front-end і back-end розробка

Роботу програмістів можна розділити на дві частини. Back-end розробники створюють архітектуру сайту, базу даних і адміністративну панель. Вони ж напишуть ті самі кастомні плагіни для нестандартних можливостей, заради яких ви вибрали Ларавел, і об'єднають їх в одну структуровану систему, передбачивши подальше масштабування. Front-end розробники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету, щоб перетворити красиву картинку в повноцінний сайт, який ваші користувачі будуть використовувати в браузерах.

05
Тестування

Перед запуском проєкту проводиться QA-тестування, яке охоплює перевірку адаптивності і крос-браузерності. Воно дозволяє на ранньому етапі знайти і виправити можливі баги, щоб сайт відразу почав працювати швидко і правильно.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

Розробка унікальних, відомих і прибуткових сайтів — візитна картка "Brander". Ми вже 10 років на ринку і створили за цей час більш як 700 успішних проєктів для e-commerce, в тому числі сайти і додатки для банків, операторів стільникового зв'язку, маркетплейсів, сервісів доставки і багато чого іншого. Якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого і нестандартного підходу, то вам точно підходить Laravel і "Брендер". Ми готові ділитися своїм досвідом і використовувати всі знання і вміння, щоб створити успішний проєкт, котрий буде вирішувати завдання вашого бізнесу і його клієнтів. 

Ларавел — один із кращих інструментів для елегантного рішення складних завдань, який в руках досвідчених розробників допоможе створити масштабні інтернет-магазини і складні сервіси з інтеграцією кастомних плагінів, структуровані і такі, що працюють на результат. Команда "Brander" — це не тільки програмісти, але і професійні аналітики. Щоб проєкт приносив прибуток, ми починаємо його розробку з оцінки вашої цільової аудиторії, продукту, ринку, конкурентів. Це дає можливість порекомендувати вам оптимальну структуру сторінок і необхідні функції. В результаті ви отримаєте безпечний, продуктивний, легкий в адмініструванні і масштабований сайт, готовий до просування, який буде працювати і заробляти.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту на Laravel завжди більше, ніж на будь-який CMS. Проєкт створюється з нуля, а не за допомогою шаблонів, а його вартість залежить від особливостей і кількості нестандартних завдань. Загальна ціна розраховується після затвердження технічного завдання, в якому прописано, скільки годин роботи back-end розробників, UI/UX дизайнерів і інших фахівців знадобиться на втілення вашої ідеї. Над вашим проєктом працюватиме велика команда, яка буде займатися написанням структури сайту, нестандартних функцій для нього і об'єднанням всіх складових частин в єдину систему з постійним тестуванням. Додатково в загальну вартість розробки входить покупка сервера або хостингу і домену.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Розробка сайтів на Laravel - трудомісткий процес, що дозволяє створити великий проект з високим навантаженням на сервіс. Крім цього, розробка сайтів drupal забезпечує: надійність і стабільність, велика кількість документації, потужна спільнота, модульність і розширюваність, безпеку.
Всі етапи розробки сайту завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект