Створення інтернет-магазину зоотоварів - розробка в компанії Brander

Створення інтернет-магазину зоотоварів — це розробка торгового майданчика онлайн, де покупці зможуть знайти все необхідне для своїх домашніх тварин. У наш час такий бізнес вважається надзвичайно прибутковим, тому що дорослі та діти стали ставитися до своїх тварин як до членів сім'ї. Вони витрачають на утримання тварин чималі кошти, причому роблять це із задоволенням. Якщо ви вирішили створити інтернет магазин зоотоварів, то довірте це професіоналам із Brander.

Особливості створення інтернет магазину зоотоварів

Інтернет-зоомагазин має свої особливості, які потрібно враховувати при розробці:

  1. Можливість одночасної роботи офлайн та онлайн. Тільки власник бізнесу вирішуватиме, чи буде у нього, крім майданчика в інтернеті, ще й звичайний фізичний магазин.
  2. Великий попит та широка цільова аудиторія. Згідно зі статистикою, домашні тварини присутні якщо не в кожній другій, то напевно в кожній третій сім'ї.
  3. Дорогі товари. Клієнти готові витрачати на своїх улюбленців чималі гроші, навіть якщо не мають у своєму розпорядженні значний бюджет. Виробники зоотоварів це розуміють і не соромляться завищувати цінники.
  4. Якщо вас цікавить, як створити інтернет магазин зоотоварів, то важливу роль гратиме правильна реклама та SEO-просування. Коли стратегію просування вибудувано правильно, проєкт виходить на окупність через 6-12 місяців.
  5. Нова ніша. Зоомагазини — це порівняно нова ринкова ніша, де спостерігається не найщільніша конкуренція. Але це не скасовує того факту, що перед початком створення сайту знадобиться провести дослідження ринку та конкурентів.
  6. Товари довго зберігаються. Більшість кормів для тварин містять консерванти, завдяки яким їх не потрібно зберігати у холодильних камерах чи спеціальних контейнерах.

При створенні інтернет магазину зоотоварів потрібно враховувати, що потенційні клієнти будуть оцінювати ваш сайт за трьома основними критеріями: зручністю інтерфейсу, багатством асортименту та якістю сервісу. Середньостатистичний власник кішки чи собаки не захоче морочитися, якщо сайт після створення виявиться надто складним та недружнім до користувачів. Також він, напевно, захоче знайти корм від конкретного виробника, і якщо не знайде, то його це засмутить. Ще він точно оцінить, якщо менеджери після створення інтернет магазину зоотоварів вчасно дадуть відповідь йому на питання, що виникли, або нададуть консультацію через засоби комунікації, такі як вбудований чат або функція "Замовити дзвінок".

Створення інтернет магазину зоотоварів необхідне?

Створення інтернет магазину зоотоварів спростить життя і вам, і вашим клієнтам. Правильно спроєктований сайт надасть відвідувачам великий каталог товарів, розбитих на категорії. У невеликому фізичному магазині розмістити таку кількість товарів буде складно, а відкривати цілий супермаркет, присвячений тваринам, є економічно недоцільним. Покупцям нерідко доводиться питати у продавця консультанта, чи не завалявся в засіках потрібний товар, який відсутній на вітрині. Це не зручно ані для продавця, ані для відвідувача.

Створення інтернет магазину зоотоварів повністю розв'яже вищезгадану проблему. Якщо товар є у каталозі на сайті, клієнт сам його знайде та оформить замовлення. Після створення інтернет магазину зоотоварів консультація йому не знадобиться, тому що в картці товару буде докладний опис та фотографії. Швидше за все, покупець уже точно знає, що він хоче купити, тому що побачив рекламу по телевізору або скористався порадою знайомих. А якщо консультація йому таки потрібна, то для цього знадобиться створення зручної форми зв'язку.

Створення інтернет-магазину зоотоварів

Домашні улюбленціі, після того, як інтернет став невіддільною частиною нашого життя, влилися в суспільство не гірше за нас. Їхні господарі ведуть соціальні мережі та, що важливо для нашого кейса, купують їм аксесуари, модний одяг та комбіновані раціони на тиждень.

Для якого бізнесу?
Бізнесмен відразу зрозуміє, усім цим покупцям та їхнім чотирилапим друзям потрібен онлайн-магазин, де вони зможуть добре проводити час і із задоволенням витрачати гроші. Саме завдяки людям, а не тваринам, зоомагазини залишаються затребуваними. Пропонуємо зробити внесок у зоохайп таким категоріям бізнесу:
якщо ви продаєте корми та добавки
якщо торгуєте аксесуарами
якщо реалізуєте медикаменти
якщо ваш бізнес — усе перелічене вище
Магазин, який сподобався б Ейсу Вентурі
Дай лапу!
Робимо все за чергою. Перша зустріч — обов’язковий ритуал для тих, хто хоче міцно стояти на ногах та впевнено рухатися вперед у стосунках. Не бійтеся здатися надто захопленим своєю ідеєю. Підприємці, що горять бізнесом, показують найкращий результат серед інших. Ми сміливо підігруємо будь-якій нестандартній ідеї, особливо якщо вона належить до магазину для наших менших братів.
Гав-гав чи чомусь без ТЗ не обійтися
Зробити великий обсяг роботи без хоча б маленького плану дуже складно. Як мінімум заплутаєтеся, як максимум — провалите роботу. Наш план маленький не буде, але завдяки своїй ретельності ми мінімізуємо ризики невдалого завершення розробки.
Звіть дизайнера
Наш дизайнер дипломований собачник, тому у вашому бізнесі розуміється вільно. Він почне розробляти інтерфейс зоомагазину, зрозумілий для цільової аудиторії без додаткових пояснень. На стартовому етапі ніхто не вдиратиметься в тонкий мистецький процес, щоби не збити настрій нашого маестро.
Привітайте кодера
Програміст озброюється доробками дизайнера і, якщо вони виявляються вдалими, починає втілювати. Нерідко буває, що їхні ідеї практично розходяться. У критичний момент відповідальному за проєкт доводиться приймати рішення на користь естетики чи функціоналу.
Тест йор майт!
Зрозуміти, наскільки хорошим виявився магазин, можна перевірити його на вразливості. Якщо їх виявиться більше необхідного, потрібно доопрацьовувати, але зневірятися не варто. Своєчасно встановлені проломи дають змогу уникнути провалу до того, як сайт опиниться в публічному доступі.
hamster
Хто тут добрий хлопчик?
Ми навчимо вас мислити комплексно
Якщо ви думаєте, що досить хорошого сайту й бізнес, як за помахом чарівної палички, стане приносити мільйони, позбавтеся цієї помилки. Сайт — лише складник успіху, хоч і дуже важлива. Вам не обійтися без маркетингу, зйомок промо та постійного вдосконалення перерахованих інструментів. Прислухайтеся до наших фахівців, вони проведуть шляхом, наприкінці якого на вас чекає переродження.
Підладнаємо наші можливості під ваші потреби
Нема чого боятися амбітних планів. Безумовно, до нас приходять клієнти, що витають у хмарах, але ми м’яко спускаємо їх на землю й пояснюємо як досягти поставленої мети доступними засобами. Головне не забувати, що рух — це вже прогрес, але він не має робити паузи.
Ми вивчаємо бізнес
Українські підприємці стають розумнішими та сміливішими. Встигати за прогресом реально лише вивчаючи вітчизняний бізнес. Якщо вам не вистачає часу на моніторинг конкурентів, що природно для підприємця, ми зробимо це за вас.
Готові зберігати ваші секрети
Не бійтеся ділитися таємницями, вони не покинуть меж нашого офісу. Для максимальної впевненості ми готові підписати договір про нерозголошення, який захистить унікальну маркетингову стратегію або проривну технологію, розроблену вами.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Magento, Opencart, Shopify. Список можна розширити до десяти позицій, але з трьох вибирати явно комфортніше.
Розпочавши роботу, ми приєднаємо наш відділ маркетингу, який проведе власне дослідження. Пощастить дізнатися, які фішки використовують конкуренти, на що роблять ставку й чому це працює. Нам залишиться лише підігнати отримані відомості під ваші реалії.
Постійне питання, на яке легко відповідає наш лонґрід. Прочитавши його, дізнаєтеся масу корисної інформації не тільки про ціну, а й розробку загалом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (32 голоса)