Рішення на Magento для омніканального ритейлу

Magento 2 надає ефективні засоби для реалізації омніканальної стратегії у сфері електронної комерції, яка спрямована на інтеграцію та уніфікацію досвіду покупців. Ця платформа покликана долати кордони між онлайн і офлайн торгівлею, пропонуючи комплексні рішення для більш гармонійної взаємодії зі споживачами. Завдяки своїй популярності Magento 2 стає вибором багатьох компаній, які прагнуть реалізувати омніканальні стратегії, незалежно від розміру їхнього бізнесу.

Що таке омніканальний ритейл на Magento?

Омніканальний ритейл (omnichannel retail) — одна зі стратегій, за якої роздрібні компанії надають узгоджений і єдиний досвід покупки через різні канали продажу. Омніканальний ритейл може охоплювати фізичні магазини, онлайн-платформи, мобільні додатки, соціальні мережі та інші канали. Мета omnichannel retail system — створити єдине клієнтське середовище, у якому покупці будуть вільно мігрувати між різними точками дотику з брендом, не втрачаючи якості сервісу й не втрачаючи можливості покупки.

Magento надає різні інструменти та рішення для створення ефективної омніканальної стратегії. За допомогою омніканального ритейлу на Magento ви зможете краще задовольнити потреби потенційних і постійних клієнтів, надаючи їм комфортні та консистентні можливості покупки незалежно від того, де саме вони вирішують зробити покупку.

Чому радимо використовувати омніканальний підхід на Magento?

Ми понад 10 років створюємо інтернет-магазини на Magento, знаємо всі її нюанси та особливості. І можемо сміливо рекомендувати омніканальний ритейл для бізнесу, який використовує Magento. Використання retail omnichannel має для переваг для вашого бізнесу:

 • погоджений і безперервний досвід для клієнта, незалежно від точки контакту;
 • ефективне управління запасами в режимі реального часу на всіх каналах, що допомагає запобігти надлишкам, наявності/відсутності товару на складах, а також поліпшить розподіл товарів на складах і в магазинах;
 • використання декількох каналів допоможе розширити ЦА, залучити нових клієнтів і налагодити довірчу комунікацію з постійними покупцями;
 • омніканальний ритейл дає змогу збирати дані про всіх клієнтів, їхню поведінку та вподобання, незалежно від точки дотику, що забезпечить вам продуману аналітику і прозору статистику;
 • гнучкіший і зручніший досвід для клієнтів, що позитивно впливає на лояльність, адже кожному хочеться зручності та послідовності в процесі покупки;
 • Click and Collect — можливість замовити товар онлайн і забрати його у фізичному магазині або точці видачі;
 • єдиний процес управління замовленнями, який скоротить час очікування для клієнта і спростить роботу вашим співробітникам;
 • зниження ризику помилок і зайвих витрат, адже всі дані та процеси інтегровані в єдину систему, яку ви самостійно контролюєте.

Як Magento веде вас до омніканальності?

Коли ми говоримо про платформи для електронної комерції, майже завжди в рейтингу перше місце посідає Magento. Її вбудовані модулі дають можливість глибше керувати онлайн-бізнесом. З деяким функціоналом платформи не можуть конкурувати інші CMS. Наприклад, Magento підтримує можливість створювати кілька облікових записів продавців, прозоре управління даними й товарами, мультивалютні операції, відстеження спеціальних категорій товарів у реальному часі, контроль запасів і багато іншого.

В останній версії Magento 2.3 творці додали Progressive WebApp (PWA), що повністю змінило сприйняття адаптивного дизайну інтернет-магазину. Більшість сайтів страждають спотворенням контенту й довгим завантаженням сайту, але з PWA інтернет-магазини на Magento отримують поліпшення юзабіліті та стабільну роботу сайту навіть за нестабільного зв’язку.

Версія Magento з відкритим вихідним кодом абсолютно безоплатна. І це чудове рішення для малого бізнесу, який може почати з простого й масштабуватися в міру зростання. Перехід на омніканальність може коштувати дорого й не всі можуть дозволити собі такі інвестиції миттєво. Але масштабованість у міру розвитку — прекрасна ідея для омніканального шляху. Наприклад, ви можете скористатися:

 • Magento Order Management — розширення, яке ідеально підходить для компаній із кількома філіями, сайтами та складами;
 • Magento Business Intelligence (BI) — інтелектуальна аналітика, яка допомагає вивчати клієнтів, популярність товарів, результативність рекламних кампаній, а також шукати нові можливості для зростання;
 • Magento Commerce (раніше Magento Enterprise) — платна версія із широким функціоналом, що включає конструктор сторінок і мобільну комерцію.

Magento також має величезну спільноту, що включає продавців, партнерів і розробників. Ця глобальна екосистема надає безліч розширень і адаптивних тем.

Чому варто замовити omnichannel in retail у Brander?

Business First — головний принцип у нашій компанії. Ми працюємо на результат, тому наша мета — зрозуміти ваші потреби вашого бізнесу й допомогти їх реалізувати на найвищому рівні. Ми понад 10 років займаємося розробкою, підтримкою та апгрейдом інтернет-магазинів і Magento — наша зона експертності. Завдяки нашому досвіду й багажу знань, стратегія omnichannel in retail для вашого інтернет-магазину буде ефективною і прибутковою.

Ми — адепти прозорої комунікації, тому спочатку бриф, потім договір. Ми радимо не нехтувати брифом, оскільки він не просто допоможе нам дізнатися про ваші бізнес-процеси та цілі, а й допоможе вам визначити свої пріоритети. У нашій компанії за кожним проєктом закріплена команда на чолі з менеджером, який постійно буде на зв’язку. Ми регулярно надаємо клієнтам звіти, щоб у вас була можливість внести правки, а кожен етап роботи попередньо затверджується.

Рішення на Magento для омніканального рітейлу

Світ електронної комерції зростає. З’являються нові пропозиції щодо поліпшення сервісу в інтернеті, вдосконалюється якість продажів. Внесок у це розмаїття робить Magento Omnichannel. Що це за штука така, запитаєте ви. Сприймайте її, як об’єднуючий чинник, у якому зібрана вся екосистема. Сайти, застосунки, соціальні мережі та інші канали комунікації. Omnichannel об’єднує їх усі.

Кому варто замовляти?
Електронній комерції. Якщо у вас є менший сайт, на Shopify чи типу того, Omnichannel від Magento дасть змогу масштабуватися з правильною динамікою та подарує контролю над усім своїм проявом у мережі, якого ви ще не знали. В електронній комерції ці потужності обирають:
Торгівля товарами
Торгівля послугами
Освітні програми
Маркетплейси та їхнє обслуговування
magento omnichannel
Що такого в Omnichannel?
На рівні стратегії

Дослідження показують, що досвід користування завдяки можливостям Omnichanell збільшується прямо пропорційно кількості годин, витрачених на створення кращого сервісу за допомогою Magento.

Покращуємо звички в диджиталі

Користуватися сервісами, пов’язаними Omnichannel, приємно і швидко. Ми помічаємо позитивну динаміку в купівельній спроможності після переведення на потужності Magento з додатковими зручностями Omnichannel. Звичку користуватися вашими сервісами, навіть якщо вони найкращі у Всесвіті, потрібно виробляти. Довірте це нам.

Кидаємо офлайн

Рішення управляти бізнесом у мережі багатоканально допомагає відстежувати запаси товарів, уникаючи факапів з управлінням і логістикою в реальному світі. Прозорість управління допомагає уникнути скарг, зірваних продажів та інших неприємностей, які дорого обходяться бізнесу.

Доступність в ім’я результату

Багатоканальна платформа Omnichannel стимулює взаємодію з клієнтами й допомагає компаніям забезпечити комунікацію із ЦА, на принципово новому рівні. Відображається це в широких можливостях доступу до даних про клієнтів. Мало того, що їхнє відстеження відбувається в реальному часі, так ще й доступне з будь-якого каналу. Спілкування автоматизоване, розбереться і менеджер, й управлінець.

magento omnichannel
Три цікаві деталі
01
Мультиканал vs омніканал

Ключова відмінність Omnichannel від Multichannel — це орієнтир вашої маркетингової стратегії. Омніканал передбачає використання всіх доступних медіаресурсів і орієнтована насамперед на клієнта. Мультиканал злегка зміщує фокус у бік товару або послуги. Важливо не плутати ці поняття під час замовлення послуги.

02
Омніканальний маркетинг

Омніканальний маркетинг існує! Ми розуміємо під цим визначенням безшовну інтеграцію проявів бренду, його точок дотику з клієнтом онлайн і офлайн. У процесі просування клієнта лійкою продажів, йому забезпечують максимум зворотного зв’язку та онбордингу. Завдяки орієнтуванню на споживача, це працює як годинник.

03
Багатопрофільне застосування

Омніканальна стратегія в електронній комерції розробляється з розумінням необхідності продавати через усі пристрої на ринку. Сюди входять настільні комп’ютери, мобільні пристрої та особисті магазини. Усе це має пов’язати Magento і привести до раціонального підсумку.

magento omnichannel
Особливості омні-стратегії
01
Чотири стовпи

Видимість: ви сконцентровані на клієнті та вивчаєте тільки його. Вимірювання: усвідомити вашу маркетингову точку й те, як вона має взаємодіяти з клієнтом. Персоналізація: оскільки в центрі клієнт, взаємодія з ним — ключова характеристика. Вкладаємося в сервіс, швидкість відповіді менеджера і, головне, сприймаємо кожного клієнта на рівні особистості. Оптимізація: коригуємо маркетингову стратегію, відштовхуючись від бюджету. Формула працює та у зворотному порядку.

02
Сфери впровадження

Цей пункт має бути цікавий компаніям, які хочуть впровадити омніканальний підхід. Платформи — продавати будь-що можна через кілька платформ, однак лише одній може приділятися більша частина уваги. У сьогоднішніх реаліях — це смартфон. Процеси — зі свого боку обіцяємо перевірити ще раз дизайн і програмування, але ви маєте попрацювати над сервісом і вишколом персоналу. Співробітники — тактовність і розуміння проблем споживача набагато важливіші за крутий сайт, але сьогодні одне без іншого вже не працює, тому потрібен і сайт, і круті співробітники.

03
Як почати омніканальну розкрутку?

Чітко визначте свого цільового клієнта. Скоригуйте під нього бізнес-модель і облагородте сильними сторонами маркетингу. Після доручіть нам представити ваш бренд в інтернеті. Ми загорнемо його в зручну обгортку і зможемо продавати на всіх платформах Magento одночасно. Для цього підтримка клієнта має стати пріоритетом.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Омні означає розробку бізнес-моделі з можливістю додаткових налаштувань, вбудованих у кожну онлайн- та офлайн-складову. Це й забезпечує безперервну гнучкість комунікації між каналами.
Він створить персоналізований підхід до кожного клієнта, полегшить чекаут і зв’яже невидимою ниткою всі одиниці вашого бізнесу.
За омніканальністю слідує її впровадження в комплексність вашого бізнесу. Фокус на споживачеві перестає бути нав’язливим, адже відбувається навіть без підключення до роботи продажника. Роботу робить сайт і додаток.
Майбутнє роздрібної торгівлі пов’язане зі зручністю, персоналізацією та ефективністю. Покупці краще інформовані про свої можливості, тому бізнес зобов’язаний із подвоєними зусиллями дбати про цінності та вплив на клієнта. Усе це дає Magento Omnichannel.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (68 голосів)