Technologies

POSTGRESQL

Postgresql — потужна об’єктно-реляційна система баз даних. Функціональна, продуктивна й безпечна. Постгрес — хороший вибір для сайтів та додатків для електронної комерції і яких завгодно інших цілей.

 

PostgreSQL використовують у своїх сайтах та додатках OpenERP, Skype, Alibaba, TripAdvisor і багато інших, а головне можете ви абсолютно безплатно, адже Постгрес — база даних із відкритим вихідним кодом.

Що таке Postgresql та коли її використовувати

PostgreSQL гордо називає себе найпросунутішою у світі реляційною базою даних. Вона створювалася для того, щоби робити роботу над складними проєктами легше, а також стандартизувати розробку й забезпечувати хорошу масштабованість.

Головне, чим гарний Postgresql — об’єднання кращих можливостей класичних реляційних і об’єктних баз даних. Він підтримує безліч типів даних, від числових та строкових, до мережевих адрес та документів JSON, а також кілька унікальних. У Postgresql є функції властиві обом типам БД, а ще ви можете створювати власні типи та функції, навіть використовувати в проєкті кілька мов програмування. Водночас ви отримуєте не просто більше гнучкості для вирішення ваших завдань, але також масштабованість, консистентність (цілісність та зв’язність) і відмовостійкість системи.

PostgreSQL можна використовувати без перебільшення для будь-яких проєктів, але іноді вигідніше вибрати іншу СУБД. Без бази даних ваш сайт або додаток не зможе працювати в будь-якому випадку, а яка з них краще, залежить від особливостей бізнес-завдання.

5 причин вибрати PostgreSQL для свого проєкту
Висновок

PostgreSQL — гнучка, структурована, функціональна та безпечна система баз даних. Її можна використовувати для невеликих додатків-стартапів та для розробки навантажених web-додатків. Вона буде рости та розвиватися разом із вашим проєктом, навіть якщо обсяги даних виростуть у мільйони разів після запуску.

Постгрес люблять розробники та вміють із її допомогою створювати складні та продуктивні сайти та додатки для e-commerce та не тільки.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.