DAMILK

Дизайн Frontend Backend QA Маркетинг Підтримка
damilk
Як ми принесли молоко в кожен будинок разом з Damilk
Любителі молочної продукції навряд чи знайомі з Damilk, хоча до появи молока на полицях магазинів ця компанія має безпосереднє відношення. Вона спеціалізується на продажах доїльного обладнання та інших складників, без яких молочна промисловість обійтися неспроможна. На ринку ця компанія вже десять років. Починали вони з продажу виключно доїльного обладнання, але пізніше ухвалили рішення про розширення асортименту, після чого у списку продукції з'явилися компоненти. Замовнику знадобився інтернет-магазин, у результаті чого Damilk та Brander почали працювати разом.

Чия б корова мукала...

Дослідження показало, що Damilk є лідером свого сегмента, і ми вирішили позиціювати цю компанію як найуспішнішу у своєму напрямку. Конкуренти знайшлися, причому їх виявилося чимало, але перелік послуг та асортимент у Damilk був набагато більшим, ніж в інших. Практично за всіма ключовими параметрами Damilk виявилися кращими. Наше завдання полягало в тому, щоб продемонструвати цю перевагу за допомогою сайту.

Головний акцент

Ми зосередилися на проектуванні UX. Почали вивчати цільову аудиторію компанії та зрозуміли, що це бізнесмени та приватні домогосподарства, які хочуть просто зайти на сайт та одразу зрозуміти, де можна купити необхідний інструмент. З цієї причини юзабіліті інтерфейсу ретельно опрацьовувалося на етапі створення дизайну.

Якщо заглиблюватися в деталі, ми розробили візуальну стилістику на основі логотипа компанії. Кнопки для пошуку та покупки зробили більшими, щоб вони виділялися на тлі інших. Також ми налаштували зв'язок між товарними категоріями, щоб покупець не заблукав у каталозі, вибираючи необхідну техніку.

Все про пошук

Неможливо зробити грамотний пошук, якщо не налаштовані категорії та фільтри. Команда взялась адаптувати їх під особливості даного кейсу. В результаті доїльний апарат із переносним візком та інші позиції стало простіше знаходити. Пошук не збивається та не видає зайвих варіантів. Для більш конкретної видачі є фільтри, що дозволяють кастомно налаштувати пошук під специфічні потреби.

Картки товарів

Нам не дуже сподобалось, як вони виглядали до нашого втручання. Для нових карток вирішили розробити окрему структуру. Покупці доїльних апаратів завжди уважно вивчають характеристики товарів, тому докладний список технічної інформації є вкрай важливим. Ми описали товари настільки докладно, що вказали навіть типи кріплень.

Покупка

Оформляти замовлення стало простіше після того, як ми прибрали зайві поля у формі для заповнення. Тепер покупець може легко вибрати доїльний апарат, що підходить для потреб його ферми, не встаючи з дивана. Менеджер зателефонує та уточнить деталі замовлення, але за бажанням можна зробити це в режимі листування. Контакти Damilk є на кожній сторінці сайту.

Оплата

Оскільки доїльне обладнання та компоненти можуть коштувати серйозні гроші, було вирішено інтегрувати модулі кредитування та оплати частинами від Привату або Монобанку. Також додали стандартні методи розрахунку LiqPay.

Висновки

  1. Доїльний бізнес — це нішева категорія, і бізнесмени, що знаходяться в ній, не особливо звертають увагу на естетику. Але ми все одно вирішили розробити сучасний та привабливий інтерфейс. У ньому підкреслювалася не лише автентичність компанії, а й ознаки її лідерства у своїй ніші.
  2. Коли інтернет-магазин надійшов на службу Damilk, це дозволило компанії відкрити нові канали зв'язку, які раніше були недоступні. За кілька місяців вони змогли витіснити конкурентів, які домінували в сегменті.
  3. Ми врахували запити користувачів на всіх рівнях. Завдяки продуманому ранжуванню сайту це виявилося не так вже й складно.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS REQUIREJS REQUIREJS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Billing
PRIVAT24 PRIVAT24 MONOBANK MONOBANK
Shipping
Nova Poshta Nova Poshta
Services
GOOGLE MERCHANT CENTER GOOGLE MERCHANT CENTER
Database
GOOGLE FEEDS GOOGLE FEEDS FACEBOOK FEEDS FACEBOOK FEEDS
Analytics
GOOGLEANALYTICS GOOGLEANALYTICS
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (108 голосів)