DAMILK

Дизайн Frontend Backend QA Маркетинг Підтримка
damilk
Damilk - молоко в кожен дім
Damilk - лідер з продажу доїльного обладнання та комплектуючих в Україні. На ринок компанія вийшла у 2011 році. Спочатку займалася виключно виробництвом доїльних апаратів і працювала в оптовому сегменті. Згодом було прийнято рішення спробувати сили в роздробі та виробництві комплектуючих. Замовник звернувся до нас за розробкою інтернет-магазину з метою розширення бізнесу.

Сучасний магазин і складна ніша

Завданням співпраці DaMilk і Brander була розробка сайту, який презентує компанію як лідера у сфері виробництва доїльних апаратів. На основі аналізу бізнес-ніші та головних конкурентів, були виділені ключові запити й категорії, була складена грамотна структура сайту.

Особлива увага приділялася UX-проектуванню. Ми вивчили поведінкові фактори потенційної аудиторії та підготували зрозумілий і зручний інтерфейс сайту. На основі логотипу компанії були підібрані шрифти та кольори, щоб підкреслити імідж бренду.

Розробили візуальну архітектуру. Кнопки до дії зробили більш помітними. Налаштували зв'язок між товарами, між категоріями, щоб у користувача була можливість відразу подивитися інші моделі товару.

Категоризація і фільтрація - корисні інструменти не тільки для внутрішньої оптимізації сайту. Це відмінний спосіб підвищити довіру клієнта до бренду і спрощення процесу покупки. Коли користувач може відразу знайти доїльний апарат, наприклад, з переносним візком, то і ймовірність оформлення покупки буде вище.

Продумали структуру картки товару. У ніші доїльних апаратів важливий кожен нюанс, тому проектуючи картку товару ми додали розбивку по групах атрибутів. Такі атрибути дозволяють описати товар до найдрібніших подробиць.

Продумали комфортне і зручне оформлення покупки. Форма покупки має необхідний мінімум полів для заповнення, а користувач може вибрати необхідний доїльний апарат онлайн або зателефонувати менеджеру безпосередньо. Контактна інформація доступна з будь-якої сторінки сайту.

Розробили та впровадили модулі для пошукової оптимізації. З огляду на складність ніші, пошуковий трафік є ефективним каналом залучення потенційного покупця.

Інтегрували модуль кредитів і оплати частинами від ПриватБанку і Моно Банку. Впровадили платіжну систему LiqPay. Пропрацювали вивантаження фідів і роботу з Google Analytics і Facebook Pixel.

Висновки:

  1. Сайт розроблено зі зручним функціоналом і сучасним дизайном, який заточений під цільову аудиторію компанії.
  2. Новий сайт дозволив DaMilk використовувати нові канали продажів та зайняти позицію лідера на ринку.
  3. Досягнули відмінного ранжування сайту по високочастотним, середньо- і низькочастотним запитам.

Технології

Frontend

HTML / Css / Require JS

Backend

Magento 2.0

Integration

Privatbank / MonoBank / NovaPoshta / Google Merchant Centre / Google Feed / Facebook Feed / Google Analytics
Далі
Ми чекаємо на ваш проект