Technologies

PRIVAT24

Privat24 api — інтерфейс для оплати на вашому сайті, за допомогою сервісу еквайрингу найпопулярнішого в Україні банку.

 

Приват24 api для автоматичного отримання платежів не працює з 1 листопада 2020 року. Тепер ви можете отримати всі ті ж функції, а також кілька додаткових, з фірмовим сервісом еквайрингу LIQPAY. ПриватБанк також співпрацює зі ще одним українським платіжним сервісом WayforPay, і ви можете розглянути його як альтернативу з такою ж простою інтеграцією.

 

Онлайн-оплата з Приват 24 api, у складі сервісу LIQPAY, використовується найбільшими в Україні магазинами техніки та електроніки, супермаркетами різної спеціалізації та агрегаторами квитків на транспорт і заходи.

4 причини вибрати Приват24 LIQPAY для свого проєкту
01
01
Популярність і омніканальність

З Privat 24 api ви автоматично охоплюєте всіх користувачів цього банку, а це понад 20 мільйонів мешканців України. Якщо в покупця на смартфоні встановлено Приват24, то для оплати йому буде потрібно тільки натиснути на кнопку на сайті та ще одну для підтвердження в додатку. Водночас LIQPAY — набагато більше, ніж просто сервіс для онлайн-оплати на сайтах і в додатках. Разом із нею ви можете генерувати QR-коди, які можна сканувати в Приват24 та автоматично оплачувати продукт або послугу на місці. Окремо можна приєднати ботів для популярних месенджерів — Telegram, Viber, Facebook Messanger, Skype. Крім того, сервіс ПриватБанку можуть використовувати та користувачі карток, що випущені іншими банками, якщо в них є гаманець в Google Pay. Оплата у два кліки для користувачів Android теж входить у комплект послуг Ліквіпей.

02
02
Швидкість і безпеку

У LIQPAY є сертифікат PCI DSS, що підтверджує відповідність міжнародним стандартам захисту даних, прийнятих Visa і Mastercard. Система використовує 3D-Secure для двофакторної аутентифікації, а також Anti-fraud, для оцінки надійності покупців. Попри високий рівень захисту, перевірка займає мінімум часу, як і переказ коштів на ваш рахунок. Якщо ви та ваш клієнт — власники карток ПриватБанку, оплата пройде практично миттєво. Якщо потрібна конвертація валют або інші операції, час може збільшуватися, але не більше одного банківського дня. Реєстрація нової компанії-клієнта теж проходить дуже швидко, завдяки великій базі даних ПриватБанку. Якщо ваша діяльність законна, а заявка правильно заповнена — ви зможете почати приймати платежі на рахунок фізичної або юридичної особи вже через 24 години. Комісія LIQPAY від Приват24 — 2,75 % на всі платежі. Додаткові відсотки нараховуються за міжнародні перекази, залежно від валюти.

03
03
Розширені можливості

LIQPAY — більше, ніж оплата з Приват 24. Ви можете приєднати Оплату Частинами та навіть сервіси розстрочки від інших банків. Блокувати кошти на картці клієнта для верифікації або оплати. Виставляти рахунки-інвойси компаніям партнерам. Так само в список додаткових послуг входить автоматизація виплат із вашого рахунку — p2p credit, який використовують МФО, та налаштування автоматичного списання коштів із картки клієнта за розкладом.

04
04
Знайомий інтерфейс і проста кастомізація

Оплата з Приват24 на сайті буде зрозуміла будь-якому клієнту банку й позбавить його від необхідності вводити дані карти. Водночас, як класичне вікно оплати, так і всі інші, наприклад ботів, можна оформити в стилі вашої компанії. У LIQPAY вже є готові модулі інтеграції з CMS Magento, OpenCart, 1C-Бітрікс та деякими іншими, але її можна приєднати також до будь-якого іншого незалежно від движка, а також до додатків на iOS і Android. Служба підтримки сервісу завжди буде на зв’язку, щоби допомогти вам або вашим клієнтам із будь-якими труднощами під час оплати.

Висновок

Приват24 в складі LIQPAY — базовий вибір для українських інтернет-магазинів і сервісів, що надають послуги. Якщо ваша цільова аудиторія обслуговується в ПриватБанку, а вам важлива швидкість і стабільність проведення транзакцій, ви можете використовувати цей платіжний сервіс. Тим більше, що з нею ви зможете взаємодіяти з клієнтами не тільки на сайті, але також у месенджерах і офлайн, а ще полегшите завдання інтеграції платежів із вашої CMS, CRM і програмами обліку. З LIQPAY ви зможете приймати платежі ще в 150+ валютах, видавати гроші, холдувати та автоматично повертати їх, а також проводити ідентифікацію клієнтів з BankID.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.