CANCONG

Дизайн
cancong
ДОДАТОК ДЛЯ ДОСТАВКИ БЕТОНУ ТА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ В КАНАДІ
Бетон від найкращих заводів Канади. Ви обираєте його характеристики, консистенцію та час доставки. Зручне рішення, аби залити хоч фундамент, хоч сусіднє королівство.

БЕТОН БЛИЗЬКО

Тепер в телефоні можна не лише нишпорити у пошуках серіальчика на вечір абo таксі після вечірки, але й замовити бетон і відлити з нього що завгодно. Навіть бетонний трон. А ще порівняти ціни різних постачальників в радіусі 50 км, аби жоден долар не був витрачений даремно.

БЕТОНІСТЕР

Коли чітко знаєш, чого хочеш, варто заручитися підтримкою сильного союзника. А ще — бути точним та конкретизувати задачу. За допомогою додатку CanCong користувач розраховує необхідну кількість бетону, обирає консистенцію та точний час доставки.

ГРА БЕТОНІВ

Свобода вибору та контроль на всіх етапах — ось що здатне допомогти у боротьбі за престол та замовленні бетону. Тому з додатком зручно одразу сплатити обрану суміш та миттєво отримувати повідомлення про статус замовлення.

БЕТОНО НАРОДЖЕНИЙ

Народження бетону — аж ніяк не таємниця. Суміші для нього виробляються на заводах, які є сертифікованими партнерами CanCong.

Технології

Backend:

python3.6 aiohttp redis rabbitMQ PostgreSql PostGis vue.js socket.io nginx balancer gunicorn app loader

iOS:

Swift Xcode Google Maps Foundation UIKit Core Location Core Data Core Graphics Core Animation JenkinsCocoapods Fastlane

Android:

Room AndroidX Dependency Injection Dagger Material Design OkHttp + Retrofit Crashlitycs Google Maps API

Integrations:

stripe payment google maps firebase notifications smtp server
Далі
Ми чекаємо на ваш проект