Чудо острів

Дизайн Frontend Backend QA
chudo ostrov
покупки для дітей по дорослому
Чудо острів - мережа офлайн магазинів дитячих іграшок. Ми почали співпрацювати у 2019 році. Чудо Острів прийшов із запитом розробки інтернет-магазину. У клієнта вже був корпоративний сайт, який був візиткою, а не магазином. На сайті були акції, статті, але нічого, що дозволило б продавати онлайн.

Чудо інтернет-магазин

Ми запропонували рішення на CMS Magento 2. Дана система має потрібну гнучкість, оптимізується і витримує великі навантаження. При релізі, сайт втримав свої позиції в SEO оскільки ми перенесли його на корпоративний домен. Сайт мав 24 тисячі унікальних відвідувачів в місяць, тому він почав відразу ж приносити замовлення.

Розробили функціонал мульти-складів. Тепер користувач може дізнатися інформацію про те, чи є потрібний товар в певному магазині та реалізували можливість покупки, через самовивезення.
 

Провели повну інтеграцію сайту з 1С. Клієнт може налаштовувати та керувати категоріями товару, атрибутами, самим товаром і експортувати замовлення. Прикрутили до сайту платіжну систему LiqPay. 

Розробили особистий кабінет і бонусну систему по штрих-коду. Кожному користувачеві при реєстрації присвоюється свій штрих-код на який нараховуються бонуси.
 

Впровадили SEO модулі для пошукової оптимізації, шаблони мета тегів для товарів, категорій і статей. Прописали редіректи зі старого сайту, щоб не втратити позиції нового.

Розробили функціонал кеш беку на сайті. Кожному товару або категорії товарів, клієнт надає свій відсоток кеш беків.

Реалізували функціонал по завантаженню бонусних карт і їх використанню на сайті. На відміну від інших проектів, при перевірці карти ми не запитуємо дані від 1С, а робимо це прямо на сайті та автоматично генеруємо користувачеві штрих-код.
 

Спростили клієнту додавання нових позицій. Розробили конструктор блоків для виведення сітки банерів або слайдерів з посиланнями на товар.

Розробили перевірку бонусів при оплаті товару бонусними балами. У момент оплати сайт зв'язується з сервером і перевіряє бонусний рахунок користувача. За законодавством країни клієнт не може проводити транзакції на суми рівні нулю. У разі стовідсоткової оплати бонусами, сайт автоматично залишає 1 гривню на кожному товарі. 
 

Висновки:

  1. Сайт Чудо Острів має відмінну базу клієнтів зі старого корпоративного домену. Один цей факт дозволив почати окупати витрати на розробку з першого дня релізу.
  2. Функціонал мульти-складу значно спрощує покупку потенційному користувачеві.
  3. Нативний інтерфейс сайту викликає бажання повертатися за новими покупками.
  4. Повна інтеграція з 1С економить час і спрощує контентну підтримку сайту.

Технології

FRONTEND

HTML / CSS

BACKEND

MAGENTO

INTEGRATION

1C / BONUS WEB SERVER
Відгуки
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
Далі
Ми чекаємо на ваш проект