Чудо острів

Дизайн Frontend Backend QA
chudo ostrov
“Чудо Острів” — покупки для дітей по-дорослом
Наша робота з “Чудо Островом” стартувала кілька років тому. Мережа продавала дитячі іграшки та захотіла розширитися, освоївши мережеву торгівлю, тому їй знадобився такий чудо-виконавець бажань як Brander. Компанія вже мала свій сайт, але ми його не розглядали серйозно. Настав час зробити і нам свій внесок.

Як створювався цей чудовий острів у мережі?

За основу вирішили взяти Magento 2. Вона має переваги: ​​широкий спектр налаштувань і солідну стійкість до великих навантажень. Сайт зайняв досить високі позиції в SEO відразу після релізу. На той момент вже було понад 25 тисяч клієнтів на місяць, і цієї бази вистачило, щоб наростити продажі.

Як ми покращили користувальницький досвід

Ввели нову систему, яку про себе називали "мультискладом". Її суть у тому, що покупцю не потрібно переживати, якщо у вибраному магазині немає необхідної іграшки, адже вона обов'язково знайдеться в іншій торговій точці. Щоб каталог відповідав запитам маленьких клієнтів та їхніх батьків, провели інтеграцію із 1С. Тепер товари можна розподіляти за категоріями, поле замовлень редагується, а видача налаштовується на свій смак.

Як платіжну систему вибрали LiqPay. Вона дозволяє оплачувати товари онлайн картами всіх банків України, що дуже зручно з огляду на демографічний розкид клієнтів. Навіть у дитячому магазині іграшок ми вважали за необхідне додати кешбек. У народі ця функція надійно вкоренилася як приємний бонус до оплати онлайн.

Особистий кабінет

Нам здається, що онлайн-магазинів без цієї функції вже не існує. Клієнт може переглядати історію куплених товарів, вибирати необхідне та купувати заново. Відразу після реєстрації покупцю надаються унікальні штрих-коди. Кожна витрачена гривня перетворюється у бонуси на особистому рахунку, який зчитується через штрих-код.

Якщо для оплати клієнт хоче використовувати тільки бонуси, то потрібно звернутися до сервера і перевірити рахунок користувача. Українське законодавство не дозволяє проводити транзакцію, що дорівнює нулю, тому при використанні бонусу вартість дорівнює одній гривні.

Фішки для управління

Розробляючи сайт, ми дбали не тільки про покупця, а й про замовника. Йому теж має бути зручно керувати своїм дітищем, і для цього ми додали на сайт спеціальний конструктор блоків. З його допомогою можна налаштовувати сітку банерів та слайдів із гіперпосиланнями на популярні товари.

Висновки

  • “Чудо Острів” вже мав свою клієнтську базу. Цього було достатньо, щоб повністю окупити розробку та почати приносити прибуток з першого дня.
  • Функція "мультисклад" очікувано виявилася популярною і дуже сподобалася покупцям. В результаті це наростило продажі, і публіка без зайвих побоювань почала довіряти ресурсу.
  • Інтерфейс інтуїтивно-зрозумілий, він дуже нагадує дитячий магазин. Ми подбали, щоб каталог наповнювався, і тому його інтегрували з 1С.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Data Operators
1С: Підприємство 1С: Підприємство
Відгуки
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (88 голосів)