Aura

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
aura
Клубна карта і фітнес-трекер для мережі спортклубів
Додаток Aura поєднує в собі відразу кілька ролей: управління клубним абонементом, особистого помічника і тренера, трекер активності. Додаток допоможе поставити цілі і відстежити кроки з виконання наміченого. Ваш особистий Арнольд Шварцнеггер. Просимо любити і жалувати, або не любити, але качатися все одно доведеться!

Особистий кабінет

Управління клубною картою і аккаунтом: розрахунок днів, що залишилися, продовження і заморозка абонемента, замовлення персонального тренування.

Фітнес-трекер

Для тих, хто любить все робити “з понеділка” є опція “Задати мету”. Завдяки просунутій системі push-повідомлень, додаток може нагадати про початок тренування, проаналізувати поточну активність і навіть нагадати про режим пиття води та щоденник прогресу.

Щоденник прогресу

Гейміфікація - модний тренд, який дуже підходить для спорту. Барвисті діаграми і інфографіки підкажуть, який складний шлях самоподолання пройшла людина за рік, місяць, тиждень і годину. Думаєш, підкачатися до літа - це просто?

Aura - це не просто “ще один фітнес-додаток” яке всі видалять, як тільки в пам'яті смартфона скінчиться місце. Це маленький особистий планувальник і суворий спостерігач, який не дасть сачкувати і допоможе отримати заповітні кубики на пресі.

Технології

Backend

PHP MySQL Firebase MVC SOAP
PHP MySQL Firebase MVC SOAP

iOS

Objective C Blood magic RestKit Health Kit MVC
Objective C Blood magic RestKit Health Kit MVC

Android

Java Android SDK SQLite MVP
Java Android SDK SQLite MVP

INTEGRATIONS

Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (56 голосів)