Aura

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
aura
Клубна карта і фітнес-трекер для мережі спортклубів
Додаток Aura поєднує в собі відразу кілька ролей: управління клубним абонементом, особистого помічника і тренера, трекер активності. Додаток допоможе поставити цілі і відстежити кроки з виконання наміченого. Ваш особистий Арнольд Шварцнеггер. Просимо любити і жалувати, або не любити, але качатися все одно доведеться!

Особистий кабінет

Управління клубною картою і аккаунтом: розрахунок днів, що залишилися, продовження і заморозка абонемента, замовлення персонального тренування.

Фітнес-трекер

Для тих, хто любить все робити “з понеділка” є опція “Задати мету”. Завдяки просунутій системі push-повідомлень, додаток може нагадати про початок тренування, проаналізувати поточну активність і навіть нагадати про режим пиття води та щоденник прогресу.

Щоденник прогресу

Гейміфікація - модний тренд, який дуже підходить для спорту. Барвисті діаграми і інфографіки підкажуть, який складний шлях самоподолання пройшла людина за рік, місяць, тиждень і годину. Думаєш, підкачатися до літа - це просто?

Aura - це не просто “ще один фітнес-додаток” яке всі видалять, як тільки в пам'яті смартфона скінчиться місце. Це маленький особистий планувальник і суворий спостерігач, який не дасть сачкувати і допоможе отримати заповітні кубики на пресі.

Технології

Backend

PHP MySQL Firebase MVC SOAP

iOS

Objective C Blood magic RestKit Health Kit MVC

Android

Java Android SDK SQLite MVP

INTEGRATIONS

Next
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.