Technologies

VUE.JS

Vue.js — JavaScript фреймворк для розробки, призначених для користувача інтерфейсів та односторінкових web-додатків. Це найновіша і, за результатами опитувань Stack Overflow, найперспективніша технологія JavaScript для вивчення. 

Vue.js увібрав у себе найкраще від найближчих конкурентів Angular та React. Це потужний та універсальний фреймворк, створений для швидкого прототипування складних інтерфейсів, що призначені для користувача.

Що таке фреймворк та коли він потрібен

Vue.js — це повноцінний фреймворк для розробки на javascript, хоча й орієнтований на створення інтерфейсів. Додаток можна написати з нуля, користуючись інструментами цієї ДжаваСкрипт-бібліотеки, додаючи до неї інші, та вільно масштабувати його. Фреймворк — робоче середовище для розробки. Це гнучкий каркас додатка та набір інструментів у бібліотеці, які полегшують складання підсумкового рішення, а також правила оформлення, які роблять код структурованим. Використання фреймворку прискорює розробку. Він надає готові модулі та скрипти для стандартних завдань, які не потрібно писати з нуля. Фреймворк також містить чітко визначені рішення для забезпечення високої продуктивності, взаємодії компонентів, їх зображення та іншого. Код буде оформлений за певними правилами, що полегшує роботу над ним у команді, зменшує кількість помилок і збільшує швидкість і продуктивність роботи.

Vue.js — молодий фреймворк, у ядрі, якого поки що немає такої кількості інструментів для розробки, як в інших, але цей недолік компенсується чудовою реалізацією інтеграції з іншими бібліотеками.

3 причини вибрати Vue.js для свого проєкту
Швидкість розробки та продуктивність web-додатку 1 / 3

Vue — дуже мінімалістичний фреймворк. Менша кількість коду для вирішення тих же завдань робить роботу простіше і швидше. Готові зі стандартними програмами швидко завантажуються, і роблять це ще краще, за умови правильної оптимізації, особливо це помітно на етапі першого відтворення елементів інтерфейсу.

Розширення функціональності 2 / 3

Якщо у вас уже є web-додаток на основі інших бібліотек javascript, ви можете додати до нього модуль, що написано за допомогою Vue.js, та розширити функціональність та інтерактивність. Одночасно з цим збільшиться продуктивність і швидкість завантаження.

UI компоненти та анімація «з коробки» 3 / 3

Для Vue створено безліч бібліотек із компонентами для користувальницьких інтерфейсів, аж до дуже складних. Їх не потрібно писати з нуля, а можна просто адаптувати під ваш проєкт. Виглядає це красиво, а робиться — швидко. Так само ваші розробники відразу отримають доступ до набору інструментів «Animation». З ним легко створювати унікальні динамічні елементи та додавати їх у web-додаток.

Чому розробники вибирають Vue.js
Висновок

Vue.js — оптимальне рішення для створення web-додатків зі складним і незвичним для користувача інтерфейсом. Фреймворк добре підходить для стартапів, оскільки дозволяє швидко створити продуктивний та красивий MVP, а також допрацьовувати його, використовуючи всі можливості javascript практично без обмежень. Фреймворк впевнено йде до того, щоби стати новим стандартом. Вибираючи його зараз, ви гарантуєте собі можливість масштабування та розширення функціональності web-додатку.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.