Technologies

HOTJAR

Hotjar — сервіс маркетингової аналітики, заснований на теплових картах. Це відмінне доповнення до Google Analytics і іншим інструментам моніторингу, яке дозволяє по-новому поглянути на призначений для користувача досвід і поліпшити його.

 

Творці hot jar вважають, що цифри й показники, які збирають класичні системи аналітики, не дають повного уявлення про поведінку відвідувачів, і допомагають побачити, що ж вони насправді роблять на сайті.

 

Теплові карти, записи сеансів, зворотний зв'язок та інші не зовсім звичайні інструменти оцінки дійсно розкажуть про якість UI (користувальницького інтерфейсу), цінність контенту і пропозиції.

5 функцій HotJar для вашого бізнесу
Теплові карти 1 / 5

Найпопулярніші розділи меню і товари, глибина скролінгу і проблемні місця на кожній сторінці — про все це може розповісти колір. Чим тепліше відтінок на звіті, тим більше користувачів дивилися на цю частину сайту, наводили курсор миші й звичайно кликали. Так ви побачите, що насправді цікавить клієнта, наскільки привабливий, наприклад, рекламний банер, і наскільки просто взаємодіяти з різними елементами. Крім того, HotJar вміє складати теплові карти й для користувачів планшетів і смартфонів, які рідше натискають на екран, але більше його прокручують. Інформація про такі сеанси аналізується окремо.

Онлайн запис сеансів 2 / 5

Навіщо дивитися на сухі цифри, якщо можна побачити сайт очима користувача. HotJar вміє записувати рух курсору миші. Якщо клієнт, наприклад, не справляється з меню, не може заповнити поле або не відкривається опис товару, ви побачите це і зможете виправити. Якщо він шукає певні розміри, бренди, кольори й так далі — ви будете знати, що йому подобається. Вам не обов'язково переглядати всі записи — Hotjar збирає дані в воронку конверсії. Це тип звіту, який показує вузькі місця — де користувачі не змогли виконати наступний крок на шляху до оформлення замовлення або іншим цільовим діям. Ви можете налаштувати декілька умов і одночасно дізнатися про всі потенційні проблеми. Збираючи таку статистику по всім користувачам, ви зможете дізнатися набагато більше про свою аудиторію і зробити сайт зручним для них.

Зворотний зв'язок 3 / 5

Запитайте у користувачів безпосередньо, що можна поліпшити. Попросіть поставити оцінку всьому сайту або доповненню, яке зараз тестуєте. Дізнайтеся їхню думку прямо на сторінках або запропонуйте перейти по посиланню. У Hotjar є кілька опитувальників, які можна налаштувати, від найпростіших (подобається/не подобається), до максимально докладних, де можна написати розгорнуту відповідь. Якщо ви вже знаєте достатньо про клієнта, то можете запропонувати йому той, який він захоче заповнити й тоді, коли він захоче це зробити. Результати опитувань теж збираються в загальний детальний звіт, який легко аналізувати.

Командна праця 4 / 5

Переглядати всі карти, записи, результати опитувань та звіти по них можна разом з колегами, в тому числі віддалено. Залишайте коментарі, відзначайте співробітників, обговорюйте завдання і знаходьте рішення там і тоді, коли потрібно. Hotjar — сервіс по підписці (є безкоштовна версія), але він не обмежує кількість користувачів. Ви можете ділитися отриманою інформацією в форматах CSV або XLSX з усіма, від дизайнерів і копірайтерів, до інвесторів, а вони — коментувати звіти з ПК, планшета або смартфона.

Проста інтеграція та підтримка 5 / 5

Для встановлення Hotjar потрібен всього один скрипт — невеликий код відстеження JavaScript, який потрібно вставити в тег <head>. Зазвичай він не знижує швидкість завантаження сторінок, але якщо це сталося, його можна видалити й знову додати після оптимізації. На офіційному сайті компанії є дуже докладний посібник з порадами щодо використання сервісу, в тому числі й незвичайними способами його застосування, які точно оцінять ваші аналітики й маркетологи.

Hotjar для e-commerce і retail

Hotjar — наочний спосіб побачити поведінкові патерни ваших відвідувачів. Сервіс допомагає зрозуміти емоції клієнтів і використовувати їх для поліпшення сайту. 
З даними Hotjar менеджерам більше не доведеться будувати гіпотези, ґрунтуючись на непрямих показниках. Вони будуть точно бачити, де і з якими проблемами стикаються користувачі, а UX-дизайнери швидко виправлять вузькі точки. Ваші маркетологи зможуть чути голос клієнтів (VOC) і відстежувати рівень їх задоволеності (CSAT). Ці незвичайні метрики насправді грають велику роль в успіху вашого проекту в цілому, і його маркетингової стратегії зокрема. 

Hotjar підходить для SaaS-компаній, цифрових агентств і e-commerce. Він допоможе краще пізнати користувачів і зробити сайт набагато зручнішим і цікавішим, а значить — прибутковішим.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.