Київстар

Дизайн Розробка Підтримка
Kyivstar
Київстар - надійний корпоративний сайт
Київстар - українська телекомунікаційна компанія, яка надає послуги зв'язку. У 2016 році ми виграли тендер і взялися за розробку сайту. Київстару був потрібен масштабний і багатофункціональний корпоративний сайт, який витримує велике навантаження. Також потрібно було інтегрувати його з величезною кількістю сервісів, і при цьому сайт повинен залишатися стабільним і надійним ресурсом для користувачів.

Київстар - 4 мільйони користувачів? Легко!

Оскільки на старому сайті Київстару трафік користувачів перевищував 4 мільйони користувачів в день, новий сайт повинен був витримувати велике навантаження. Склавши технічні вимоги до сайту і функціоналу ми вирішили використовувати набір технологій Drupal, NodeJS і VueJS.

Налаштували та інтегрували мікросервіси такі як: Rest Api, SOAP, 1C, Bitrix 24, MailChimp для адміністрування сайту, посилання пушей в браузер і т.д.. Запровадили інтеграцію з платіжними віджетами ПриватБанк і сервісами розсилки повідомлень.

Підключили та налаштували пошуковий движок ElasticSearch і Api, який дозволяє з легкістю знайти потрібне місто, район або адресу через підбір збігів. Навіть якщо користувач зробив помилку, система визначає і підставляє правильне слово.

Розробили функціонал роботи з картою покриття Київстар, який допомагає визначити можливість підключення інтернету мобільного зв'язку клієнта в певній геолокації.

Розробили модуль регіональності. За допомогою якого сайт визначає місце розташування користувача за IP і видає персоналізований контент під регіон. Наприклад, регіональні тарифи або спеціальні пропозиції для жителів регіону.

Створили пошуковий модуль інтегрований з Google. При пошуку інформації на сайті Київстар, користувач отримує результат пошуку з Google в стилі оформлення сайту клієнта.

Ми створили модуль на Drupal, який інтегрується з сайтами з пошуку роботу за допомогою сервісу Lever. На корпоративному сайті відображаються всі вакансії компанії Київстар з усіх ресурсів. Також кандидат може заповнити анкету на сайті та анкета буде відправлена ​​на сайти, де розміщені вакансії компанії.

За час роботи над проектом нами було розроблено понад 3000 сторінок і 500 різних екранів.

Висновки:

  1. Корпоративний сайт для Київстару з легкістю, на цей час, витримує велике навантаження
  2. Розроблені модулі покращують користувальницький досвід споживача і допомагають клієнтові пропонувати унікальні акції
  3. За рахунок простого інтерфейсу сайту, кожен користувач може знайти потрібну йому інформацію

Технології

Frontend

Vue.JS Html Css

Backend

Drupal Node.JS

Integration

Rest Api SOAP 1C Bitrix 24 MailChimp
Далі
Ми чекаємо на ваш проект